Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

V tomto oddělení naleznete zařízení pro chytrou domácnost (IoT), ovládané na dálku odkudkoliv na internetu pomocí jedné aplikace U-Smart. Chytré WiFi zásuvky jsou určeny pro zapínání elektrických spotřebičů na dálku. Skvělou funkcí je také měření spotřeby energie, plán zapnutí / vypnutí, časovač i podpora Alexa, Google Asistenta  i IFTTT.  Velmi popuární jsou chytré žárovky a lampy, dveřní senzor, chytrý robotický vysavač nebo 1080P kamera s otáčením a detekcí pohybu. Umax vyvíjí koncept jedna aplikace na všechny zařízení IoT s jednoduchým ovládání a téměř neomezenými možnostmi. Nechybí chytré scény, automatizace a sdílení s jinými uživateli. V aplikaci je také možné každému zařízení přiřadit domov (chalupa, byt, práce, chata apod.) popř. místnost v domově.Seřadit: