Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Pro smazání účtu v aplikacích U-Smart a U-Scale postupujte podle následujících instrukcí.

Follow the instructions below to delete your account in the U-Smart and U-Scale applications.

Pre zmazanie účtu v aplikáciách U-Smart a U-Scale postupujte podľa nasledujúcich inštrukcií.

U-Smart

Klikněte na Účet v pravém dolním rohu, poté klikněte na ikonu ozubeného kola v hornim pravém rohu. Klikněte na Účet a zabezpečení, poté zvolte Zrušit účet. Na následující stránce potvrďte smazání účtu.

Click on Profile in the right down corner, then select the cog icon in the upper right corner. Click on Account and Security, and then select Close the Account. On the next screen confirm your account deletion.

Kliknite na Účet v pravom dolnom rohu, potom kliknite na ikonu ozubeného kolesa v hornom pravom rohu. Kliknite na Účet a zabezpečenie, potom zvoľte Zrušiť účet. Na nasledujúcej stránke potvrďte zmazanie účtu.

U-Scale

Smazání v aplikaci : Klikněte na Můj účet, poté klikněte na Nastavení. Zvolte Smazat účet. Na následující stránce potvrďte smazání účtu.
Smazání přes web: Klikněte zde (https://uscale.os.yolanda.hk/app_official/account/delete) a vyplňte vaše uživatelské jméno a heslo.

Delete in the application: Click on My Account, then select Settings. Select Delete Account. On the next screen confirm your account deletion.
Delete via web: Click here (https://uscale.os.yolanda.hk/app_official/account/delete) and fill in your username and password.

Zmazanie v aplikácii: Kliknite na Môj účet, potom kliknite na Nastavenie. Zvoľte Zmazať účet. Na nasledujúcej stránke potvrďte zmazanie účtu.
Zmazanie cez web: Kliknite tu (https://uscale.os.yolanda.hk/app_official/account/delete) a vyplňte vaše užívateľské meno a heslo.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?