Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Akční cena

Chytrá Wifi zásuvka 16A s měřením spotřeby, časovačem a mobilní aplikací.

Vaše cena (s DPH):
399 Kč
Kód:
UB901
Značka:
UMAXChytrá WiFi zásuvka U-Smart Wifi Plug Mini je navržena k ovládání elektrických spotřebičů do max. zátěže 16A vzdáleně odkudkoliv přes internet. Její připojení do Wifi sítě je velmi jednoduché a vše nastavíte během několika vteřin. Zásuvka umožňuje měření spotřeby energie a nechybí časovač i plán vypnutí a zapnutí. Speciální záklopka v zásuvce zabezpečí ochranu před dětmi

Sledování spotřeby 

 

V mobilní aplikaci U-Smart můžete sledovat aktuální spotřebu energie, celkovou spotřebu za den, spotřebu za měsíc a také grafy se spotřebou podle dnů. 

Jedna aplikace pro všechna zařízení
Mobilní aplikace U-Smart je navržena s konceptem "jedna aplikace pro všechna zařízení" a nabízí řadu možných nastavení včetně chytrých scén a sdílení s ostatními uživateli. Koncept nabízí zabezpečené a šifrované připojení k internetu a cloudu. Odezva systému je v řádu milisekund, veškeré operace probíhají velmi rychle.

 

Chytré scény, automatizace, časovač a plán vypnutí a zapnutí

Chytré scény využijete při ovládání více zařízení. Například určitá scéna může zapnout nebo vypnout všechny určené zásuvky v daném místě nebo v celém domě.
Automatizace znamená ovládání chytrých zařízení při splnění určité podmínky. Například pokud teplota v daném místě dosáhne určité hodnoty, zapne se zásuvka a s ní třeba elektrické topení na chalupě. 
Můžete použít časovač, tedy určit, za jakou dobu se zásuvka má vypnout nebo zapnout.
V aplikaci lze také určit časový plán, v jaký den a jakou hodinu se má zařízení vypnout nebo zapnout. 

Aplikace v českém jazyceAplikace je připravena pro Android i iOS ke stažení a podporuje také český jazyk. Je vyvinuta s maximálním úsilím o jednoduché a přehledné ovládání a komfort při jejím používání. S jinými uživateli lze zařízení sdílet jejich pozváním do aplikace. 

Podpora hlasových povelů a asistentů

Chytrá zásuvka, resp. aplikace podporuje ovládání hlasem (prozatím v anglickém jazyce) pomocí Google Assistant a Amazon Alexa a lze jej propojit s IFTTT.

Napětí:
100-240V  max. 16A/ 3600W

Wifi :
2.4GHz 802.11 b/g/n

Provozní teplota: 
0ºC-40ºC

Certifikace:
CE/RoHS

Hmotnost:
80g

Rozměry: 
45 x 45 x 80mm

Materiál:
ABS , odolný proti hoření

QR kódy U-Smart aplikace pro iOS a Android: • Autor:
  Václav Kohout
  Datum:
  14. 9. 2020

  Dobrý den, prosím o info, jak připojit zásuvku k wifi síti WPA Enterprise, do které se loguje jménem a heslem. Díky.
 • Autor:
  admin
  Datum:
  14. 9. 2020

  Dobrý den, bohužel tato zásuvka nepodporuje protokol WPA Enterprise. Tudíž do takové sítě připojit nepůjde.
 • Autor:
  Franta
  Datum:
  5. 5. 2020

  Zásuvku potřebuji na chatě.Ovládat ji potřebuji z Prahy. Kde mám provést přihlášení protože WIFI je odlišné v Praze a jiné na chatě?
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  6. 5. 2020

  Dobrý den, prvotní nastavení a přidání zařízení do aplikace musíte provést v místě Wifi na chatě a poté můžete ovládat na dálku z Prahy.
 • Autor:
  Petr Báša
  Datum:
  28. 3. 2019

  Dobrý den, nevadí Vám, že zásuvka UB901 neodpovídá ČSN normě?
 • Autor:
  Radomír
  Datum:
  29. 3. 2019

  Chtělo by napsat i to, čemu že nevyhovuje? Jde o "zemnící" kolík? Shodou okolností jsem připojil zařízení, které má "zemění" ploškou z boku zástrčky. A nechám se poučit o případných dalších překvapeních?
 • Autor:
  Petr Báša
  Datum:
  29. 3. 2019

  Ta zásuvka odpovídá německému standardu Schuko. Pokud jste použil univerzální zástrčku, které jsou dnes již poměrně běžné, udělal jste dobře, tím jste z hlediska elektrické bezpečnosti zajištěn. To ovšem nemění nic na faktu, že zásuvka neodpovídá ČSN normě. Nemá správnou formu. V evropě bohužel panuje nesoulad ve standardech zásuvek a zřejmě ještě dlouho bude, protože sjednocení by bylo nákladné. Nicméně se nedoporučuje, penetrovat trh nestandardními zásuvkami. Německý standard má horší provozní vlastnosti než český, který ostatně používají i další země. Jako distributor byste měli mít na tento výrobek Prohlášení o shodě, máte ho?
 • Autor:
  Radomír
  Datum:
  22. 2. 2019

  Ještě malá drobnost. Po přihlášení na umax.cz není kam přidat reakci do diskuse. Musím se odhlásit a hle můžu přidat reakci. A to mi přijde poněkud nepraktické.
 • Autor:
  Radomír
  Datum:
  15. 2. 2019

  Chlapi a děvčata, Umax U-Smart Wifi Plug Mini Tak jsem to musel vyzkoušet. Instalace aplikačky U-Smart bez problémů. (jak jinak) Párování s novým Umax U-Smart Wifi Plug Mini taky podle návodu OK. Vypíná , zapíná, jo funguje. A teď to přijde. Já ho koupil proto, že má umět měřit. To mě zajímalo. Měří, ale co vlastně? Od cca 6 hodin ráno do 10:36 přes zásuvku Umax U-Smart Wifi Plug Mini byl napájen NB s Intel Core2Duo a podle printscreen z aplikačky U-Smart posuďte sami. http://www.snajdri.eu/foto/Screenshot_20190215-103655_U-Smart.jpg Co si o tom myslet? Mně teda učili, že P=U*I. V tomto případě je výkon cca roven 236V x 0,171A což by mělo být 40,3W. Pomíjím účiník. Nebo že by Umax U-Smart Wifi Plug Mini s účiníkem tak úžasně pracoval a má pravdu? Mnoo a denní spotřeba 124kWh? To se provoz NB asi kapku prodraží?
 • Autor:
  admin
  Datum:
  15. 2. 2019

  Dobry den. U Mini Plug byl bug na serveru, dnes by melo byt vyreseno. prosim zkuste pres vikend spotrebu. Díky
 • Autor:
  Radomír
  Datum:
  21. 2. 2019

  Opravdu je vše jinak. Dnes aplikace U-Smart umí počítat a čísla odpovídají předpokladu. Hurrrá