Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Akční cena

Wifi dveřní a okenní senzor pro kontrolu domova.

Vaše cena (s DPH):
299 Kč
Kód:
UB910
Značka:
UMAX Chytrý WiFi okenní a dveřní senzor je určen pro kontrolu oken a dveří. Senzor upozorňuje na otevření oken nebo dveří prostřednictvím notifikací v mobilním telefonu. Instalace je velmi snadná a jednoduchá.  Použité jsou dvě AAA baterie s výdrží na několik měsíců. V aplikaci lze sledovat historii otevření a zavření dveří nebo oken i stav nabití baterie.

Jedna aplikace pro všechna zařízení

Mobilní aplikace U-Smart je navržena s konceptem "jedna aplikace pro všechna zařízení" a nabízí řadu možných nastavení včetně chytrých scén a sdílení s ostatními uživateli. Koncept nabízí zabezpečené a šifrované připojení k internetu a cloudu. Odezva systému je v řádu milisekund, veškeré operace probíhají velmi rychle.

Chytré scény, automatizace, časovač a plán vypnutí a zapnutí

Chytré scény využijete při ovládání více zařízení. Například určitá scéna může zapnout nebo vypnout všechny určené zásuvky nebo rožnout světla v daném místě nebo v celém domě.
Automatizace znamená ovládání chytrých zařízení při splnění určité podmínky. Například pokud se otevřou dveře do pokoje, zapnou se světla apod. 

Aplikace nejen v českém jazyceAplikace je připravena pro Android i iOS ke stažení a podporuje také český jazyk. Je vyvinuta s maximálním úsilím o jednoduché a přehledné ovládání a komfort při jejím používání. S jinými uživateli lze zařízení sdílet jejich pozváním do aplikace. 

 

Obsah balení:
Door sensor
2 x AAA baterie
Jehla na resetování
Samolepky na prilepení na dveře nebo okno
Šroubky a hmoždinky na připevnění
Návod CZ/SK/EN/PL/HU
  • Autor:
  Roman
  Datum:
  7. 2. 2022

  V návodu k zařízení je uvedeno, že heslo k Wi-Fi nesmí obsahovat speciální znaky. To je dost nesmyslná podmínka. Navíc u žádného jiného zařízení podobná podmínka není. Je to fakt nebo chyba v návodu??
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  8. 2. 2022

  Dobrý den, je to tak. Máme to tak nastavené.
 • Autor:
  Roman
  Datum:
  8. 2. 2022

  Děkuji za odpověď, a beru zpět. Prošel jsem si návody u ostatních zařízení a naopak pouze svítidla a zásuvky nemají omezení speciálních znaků. Tudíž ostatní zařízení jsou pro mě nepoužitelná. Nehodlám si kvůli nim oslabovat síť. Ale zajímal by mě důvod, proč taková podmínka tam je.