Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Akční cena


Chytrá Wifi dvojitá zásuvka 16A s měřením spotřeby, časovačem a mobilní aplikací.

Vaše cena (s DPH):
499 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UB902
Značka:
UMAXChytrá WiFi zásuvka U-Smart Wifi Plug Duo je navržena k ovládání až dvou elektrických spotřebičů do max. zátěže 16A vzdáleně odkudkoliv přes internet. Její připojení do Wifi sítě je velmi jednoduché a vše nastavíte během několika vteřin. Každou ze dvou zásuvek můžete ovládat nezávislé v aplikaci, popř. ručně přímo na zařízení. Zásuvka také umožňuje měření spotřeby energie a nechybí časovač ani plán vypnutí a zapnutí. Speciální záklopka v zásuvce zabezpečí zásuvku před dětmi

Sledování spotřeby

 

V mobilní aplikaci U-Smart můžete sledovat aktuální spotřebu energie, celkovou spotřebu za den, spotřebu za měsíc a také grafy se spotřebou podle dnů. 

Jedna aplikace pro všechna zařízení
Mobilní aplikace U-Smart je navržena s konceptem "jedna aplikace pro všechna zařízení" a nabízí řadu možných nastavení včetně chytrých scén a sdílení s ostatními uživateli. Koncept nabízí zabezpečené a šifrované připojení k internetu a cloudu. Odezva systému je v řádu milisekund, veškeré operace probíhají velmi rychle.


 

Chytré scény, automatizace, časovač a plán vypnutí a zapnutí

Chytré scény využijete při ovládání více zařízení. Například určitá scéna může zapnout nebo vypnout všechny určené zásuvky v daném místě nebo v celém domě.
Automatizace znamená ovládání chytrých zařízení při splnění určité podmínky. Například pokud teplota v daném místě dosáhne určité hodnoty, zapne se zásuvka a s ní třeba elektrické topení na chalupě. 
Můžete použít časovač, tedy určit, za jakou dobu se zásuvka má vypnout nebo zapnout.
V aplikaci lze také určit časový plán, v jaký den a jakou hodinu se má zařízení vypnout nebo zapnout. 

Aplikace v českém jazyceAplikace je připravena pro Android i iOS ke stažení a podporuje také český jazyk. Je vyvinuta s maximálním úsilím o jednoduché a přehledné ovládání a komfort při jejím používání. S jinými uživateli lze zařízení sdílet jejich pozváním do aplikace. 

Podpora hlasových povelů a asistentůChytrá zásuvka, resp. aplikace podporuje ovládání hlasem (prozatím v anglickém jazyce) pomocí Google Assistant a Amazon Alexa a lze jej propojit s IFTTT.

 

Napětí:
100-240V  max. 16A/ 3600W

Wifi :
2.4GHz 802.11 b/g/n

Provozní teplota: 
0ºC-40ºC

Certifikace:
CE/RoHS

Hmotnost:
140g

Rozměry: 
100 x 50 x 85 mm

Materiál:
ABS , odolný proti hoření

QR kódy U-Smart aplikace pro iOS a Android: • Autor:
  Zdeněk Hlavinka
  Datum:
  18. 2. 2022

  Zdravím Vás, zásuvka měří spotřebu za obě zásuvky nebo za každou zvlášť? tedy v aplikaci budou vidět dvě spotřeby.
 • Autor:
  admin
  Datum:
  23. 2. 2022

  Dobry den. Mereni spotreby je dohromady pro obe zasuvky.
 • Autor:
  Edward
  Datum:
  1. 7. 2021

  Mám nový internet od Vodafone a WiFi router je 5GHz. Zásuvka přestala fungovat. Co s tím?
 • Autor:
  admin
  Datum:
  2. 7. 2021

  Dobrý den, zásuvka bohužel funguje pouze na sítích 2,4GHz. Podívejte se prosím do nastavení routeru zda neumožňuje vysílat v obou pásmech.
 • Autor:
  Jiří
  Datum:
  26. 6. 2020

  Dobrý den, dovoluji si Vás tímto požádat o informaci, zda tuto chytrou zásuvku je možno použít pro připojení a odpojení Wi-Fi routeru, tzn. zda si zásuvka pamatuje nastavení časovače i po vypnutí Wi-Fi routeru a odpojení od internetu? Předem děkuji za odpověď. Jiří Mrajca
 • Autor:
  admin
  Datum:
  26. 6. 2020

  Dobrý den, zásuvka si nastavení pamatuje. Přeji pěkný den.
 • Autor:
  Zdeněk
  Datum:
  31. 12. 2019

  Dobrý den, vejdou se do teto zasuvky dva adaptery? nebo je vhodna jen pro vidlicove kabely?
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  2. 1. 2020

  Dobrý den, ano, bez problémů zde připojíte dva adaptéry.