Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinka

Voděodolné chytré hodinky se skvělými funkcemi, českým menu a velkým barevným displejem

Vaše cena (s DPH):
1 190 Kč
Kód:
UB530
Značka:
UMAXVoděodolné chytré hodinky s českým menu a velkým barevným displejem

Designově povedené chytré hodinky Umax U-Band P2, představující nový trend v oblasti nositelné elektroniky, zaujmou zejména nápaditým designem v kovovém těle, odolným sklem Gorilla Glass, skvělými funkcemi a velkým barevným displejem viditelným na slunci. Odolná konstrukce, voděodolnost, krokoměr, snadná výměna řemínků i senzor tepové frekvence předurčují tento model nejen pro každodenní nošení, ale bude pro vás také skvělým parťákem při různých druzích sportu. 

Měření tepové frekvence 24 hodinU-Band P2 měří v malých intervalech 24 hodin denně tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a  poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Sportovní aktivityNáramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity (na výběr 14 druhů sportu)  jako je cvičení, běh, jízda na kole, badminton, basketbal  a další. Výsledky aktivity lze zobrazit v aplikaci na telefonu.

Měření pohybových aktivit během dneAť jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Automatické měření kvality spánkuU-Band P2 automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Notifikace z aplikací na telefonu


V aplikaci si můžete nastavit, která upozornění chcete dostávat na náramku a také zvolit typ vibrací pro jednotlivá upozornění. Při příchozím hovoru začne U-Band P2 tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 6-10 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor. Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízené fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtiněAplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců. Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu.

Model:
Umax U-Band P2 Black

Barva: 
Černá

Chip a sensor: 
Nordic nRF52840
Silicon labs1142

Vibrace : 
Ano

Displej : 
1,3" barevný dotykový IPS
240x240 bodů


Ovládání:
pohybem, dotykem, tlačítky

České menu: 
Ano


Bluetooth:
Bluetooth 4.2

Dosah Bluetooth:
6-10 m

Rozměry :
délka pásku 250mm

Hmotnost: 
38g

Baterie:
210mAh

Provoz na baterii:
7-10 dní

Doba nabíjení : 
100-150 minut

Nabíjení:
USB kabel + nabíjecí základna

Odolnost proti vodě: 
ATM5 (plavání, rybaření a další činnosti na vodní hladině)
Není vhodné pro potápění.

Aplikace:
Veryfit PRO

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 8.0 a vyšší, Android 4.4 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší) • Autor:
  Vendy
  Datum:
  20. 1. 2020

  Jak se mám na příklad podívat kolik je hodin? Dotyk na displej nereaguje.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  21. 1. 2020

  Dobrý den, v aplikaci si můžete nastavit funkci "Wrist sense" po otočení zápěstí se aktivuje displej náramku. Jinak displej aktivujete bočními tlačítky, dále přepínat mezi jednotlivými položkami v menu můžete potažením prstu.
 • Autor:
  Petr
  Datum:
  16. 1. 2020

  Dobrý den Na displeji je ikona půlměsíce DND povoleno, zakázáno, ale v návodu není. Co to dělá? Děkuji Petr
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  17. 1. 2020

  Dobrý den, pokud zapnete tuto ikonu, spustí se režim nerušit.
 • Autor:
  Soňa
  Datum:
  16. 1. 2020

  Dobry den, chcela by som sa opytat ako najdem tu aplikaciu v cestine ? Pretoze QR kod na zadnej strane krabicky mi stiahol iba apku na ios v anglictine. Dakujem
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  17. 1. 2020

  Dobrý den, musíte si přepnout telefon do českého jazyka a poté bude i aplikace ve stejném jazyce.
 • Autor:
  Petr
  Datum:
  15. 1. 2020

  Dobrý den mám hodinky U-BAND P2. Na stránkách píšete že jsou vodotěsné ale v návodu to není. Jde mi hlavně o déšť při sportu , mytí rukou a sprchvání. Děkuji Petr
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  16. 1. 2020

  Dobrý den, hodinky P2 mají voděodolnost IP68 - 5 ATM. Můžete se s nimi sprchovat, používat při mytí rukou, dešť také nevadí, plavání.
 • Autor:
  Milan
  Datum:
  15. 1. 2020

  Dobrý den, zezadu krabičky je namalované plavání a na stránkách je napsané, ale nemohu ho najít mezi sportama v aplikaci.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  16. 1. 2020

  Dobrý den, s hodinkami můžete plavat, bohužel sportovní aktivitu plavání, hodinky nenabízí. Při popisu vznikla chyba, za kterou se omlouváme.