Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Akční cena

Voděodolné chytré hodínky s GPS, měřením tepu a velkým barevným displejem

Vaše cena (s DPH):
499 Kč
Kód:
UB523
Značka:
UMAXSeznamte se se sportovními hodinkami U-Band P1 PRO, které zaujmou nápaditým designem, skvělými funkcemi a velkým barevným displejem viditelným na slunci. Odolná konstrukce, IP68 voděodolnost, zabudovaná GPS, krokoměr i senzor tepové frekvence předurčují tento model nejen pro každodenní nošení, ale bude pro vás také skvělým parťákem při různých druzích sportu. 

 

Měření tepové frekvence 24 hodin
U-Band P1 PRO měří v malých intervalech 24 hodin denně tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a  poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Jednorázová sportovní aktivita a GPS
Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity (na výběr 17 druhů sportu)  jako je cvičení, běh, jízda na kole, plavání badminton, basketbal  a další. Díky vestavěné GPS lze v aplikaci na telefonu sledovat trasu včetně mapy při sportovní aktivitě.

Měření pohybových aktivit během dne
Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Automatické měření kvality spánku
U-Band P1 PRO automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Notifikace z aplikací na telefonu
V aplikaci si můžete nastavit, která upozornění chcete dostávat na náramku a také zvolit typ vibrací pro jednotlivá upozornění. 

Upozornění na příchozí hovor
Při příchozím hovoru začne U-Band P1 PRO tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 6-10 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování
Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízené fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Voděodolný
U-Band P1  PRO je voděodolný náramek (ATM50)  a lze jej použít při plavání, sprchování apod.

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině
Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců. Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku.

Model:
Umax U-Band P1 PRO Silver

Barva: 
Šedo-stříbrná

Chip a sensor: 
MTK 2511
PS208

Vibrace : 
Ano

Displej : 
1,3" barevný dotykový IPS
240x240 bodů


Ovládání:
pohybem, dotykem, tlačítky

Bluetooth:
Bluetooth 4.2

Dosah Bluetooth:
6-10 m

Rozměry :
49 x 37 x 13.7 mm
délka pásku 150-235mm

Hmotnost: 
40g

Baterie:
250mAh

Provoz na baterii:
5-7 dní ( bez GPS)

Doba nabíjení : 
60-120 minut

Nabíjení:
USB kabel  + nabíjecí základna

Odolnost proti vodě: 
Water resistance ATM50 (plavání, rybaření a další činnosti na vodní hladině)
Není vhodné pro potápění.

Aplikace:
Zeroner

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 8.0 a vyšší, Android 5.0 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)

Název aplikace byl nově změněn na ZEOFIT, ale můžete použít i Zeroner health pro 

Aplikace Zeroner ke stažení:  ZDE

QR kod pro Google :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zeofit.like&hl=cs&gl=US

QR kod pro Apple:

https://apps.apple.com/us/app/zeroner-zeroner-health-pro/id1056454547 • Autor:
  Zuzana
  Datum:
  31. 7. 2020

  Dobrý den, neustále se mi hodinky odpojují od telefonu, i když mám stále zapnuté bluetooth.Poradíte, co s tím?Děkuji
 • Autor:
  admin
  Datum:
  3. 8. 2020

  Dobrý den, kontaktujte prosím servisní oddělení na emailu servis@umax.cz
 • Autor:
  Honza
  Datum:
  2. 12. 2022

  Donrý den, hodně potenciál hodinek zabijí obě bezfunkční aplikace, ze kterých se nedá nic exportovat do jiných. V Zeroner nejdou ani mazat aktivity, kdyz se spusti nějaká omylem. Zásadní ale je, že ani neumí v žádném formátu exportovat. Takže když to chci hodit třeba do Stravy nebo Sports-trackeru, tak smůla. Musím stejně zaznamenávat mobilem. Což je samozřejmě při hokeji problém. Data se navíc ukladají ve formátu, který jiné mnohem známější aplikace nenačtou. Druhá VeryFit, tak s tou nejdou ani párovat. Najde je to, ale nejde to. Nevíte o nejaké třetí aplikaci, se kterou hodinky mluví a umi alespoň export gpx? Děkuji Přeji pěkný den
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  2. 12. 2022

  Dobrý den, Hodinky lze pouze spárovat s aplikací Zeroner. Co se týče export dat, tak je zde omezení na sdílení pouze určitých aktivit do jiných aplikací. Například do aplikace Strava lze pouze přenášet běh, cyklistiku, chůzi a horolezectví. Bohužel co se týče exportu dat, tak ty nelze exportovat.
 • Autor:
  Honza
  Datum:
  2. 12. 2022

  A mohl bych vás poprosit o návod pro přenos do Stravy? Já na to tedy nepřišel. A jelikož tam nejsou běžky ani inline brusle, tak jsem nucen to dávat jako běh. Takže v Zeroneru je to páté přes deváté pomícháno bez rozlišení. Hlavně, že tam je skákání přes švihadlo. A ani v nějaké dohledné době neplánujete při autualizaci Zeroneru možnost exportu dat? Děkuji
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  2. 12. 2022

  Pro přenos dat do aplikace strava je potřeba kliknout na Profil>Odkaz>Strava>Připojit>Následně se přihlásit v aplikaci Strava. Mělo by dojít k propsání zaznamenaných aktivit. Co se týče exportu dat, tak bohužel nemáme informace, že by se něco takového mělo být v plánu v brzké době.
 • Autor:
  Petr
  Datum:
  27. 3. 2020

  Dobrý den, na displeji se po dvou stranách objevily takové proužky jako když se odlepuje folie.
 • Autor:
  Martin
  Datum:
  10. 3. 2020

  Dobrý den, jakou funkci má zapnutý smart track v nastavení?
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  11. 3. 2020

  Dobrý den, zapnutí funkce smart track umožní rozpoznat režim sportu.
 • Autor:
  Dana
  Datum:
  18. 2. 2020

  Dobrý den. Nevím co znamená modrý symbol postavy na displeji s číslem které se mění.
 • Autor:
  admin
  Datum:
  18. 2. 2020

  Dobry den, tato funkce pocita aktivitu za jednu hodinu. Pokud v danou hodinu vstanete a jste aktivni , dostanete 1 bod. V souctu pak vidite, jak jste byla behem dne aktivni.
 • Autor:
  Petr Vyorálek
  Datum:
  26. 12. 2019

  Návod stojí za ……….. Jinak snad ,až se to naučím dobré.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  2. 1. 2020

  Dobrý den, můžete se podívat na manuál k hodinkám P1 GPS, který mají podobné rozhraní https://www.umax.cz/soubory/22461/Umax_UBand_P1GPS_CZ_manual.jpg