Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

UMAX U-Band 130Plus HR Color

Akční cena

Chytrý náramek s velkým barevným displejem a kontinuálním měřením tepové frekvence.

Vaše cena (s DPH):
799 Kč
Kód:
UB514
Značka:
UMAXCenově dostupný s velkým barevným displejem
U-Band 130Plus HR Color je cenově dostupný náramek s velkým barevným displejem a řadou skvělých funkcí včetně kontinuálního měření tepové frekvence, měření sportovních aktivit, řadou notifikací z mobilního telefonu. Jas displeje lze nastavit v pěti úrovních přímo v aplikaci.

Měření tepové frekvence 24 hodin
U-Band 130Plus HR Color měří v malých intervalech 24 hodin denně tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a  poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Měření pohybových aktivit během dne
Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Jednorázová aktivita
Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity jako je cvičení, běh, badminton, basketbal  a další. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas. Po ukončení lze sledovat tuto aktivitu v aplikaci na telefonu.

Možnost připojení GPS přes aplikaci
Mobilní aplikace nabízí možnost sledovat sportovní aktivitu včetně dat s GPS na telefonu včetně mapy s trasou při aktivitě.

Automatické měření kvality spánku
U-Band 130Plus HR Color automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Upozornění na příchozí hovor
Při příchozím hovoru začne U-Band 130Plus HR Color  tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 10 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování
Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízené fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině - VeryFitPro
Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců. Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) pro sdílení údajů o aktivitách. 

Model:
Umax U-Band 130Plus HR Color

Barva: 
Černá

Chip: 
Nordic

Senzor tepové frekvence:
Silicon labs

Pohybový senzor :
Kionix

Vibrace : 
Ano

Displej : 
0.96" barevný
5 úrovní nastavení jasu displeje přes aplikaci


Ovládání:
pohybem, tlačítkem

Bluetooth:
Bluetooth 4.0+EDR

Dosah Bluetooth:
6-10 m

Rozměry:
240 x 16 x 11mm

Hmotnost: 
22g

Baterie:
65mAh

Standby:
5-10 dní

Provozní teplota :
-10 až 45 C

Doba nabíjení : 
60-120 minut

Nabíjeci port :
USB port na modulu

Úložiště na data:
7 dní

Odolnost proti vode: 
IP67 (není určeno pro plavání a potápění)

Aplikace:
VeryfitPro

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 7.0 a vyšší, Android 4.4 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší) • Autor:
  Petra
  Datum:
  27. 8. 2019

  Dobrý den, mám tento typ hodinek, lze k nim dokoupit náhradní náramek? Děkuji za odpověď
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  27. 8. 2019

  Dobrý den, můžete zakoupit řemínek pro tento model. https://www.umax.cz/original-strap-130hr-black/
 • Autor:
  Kamila
  Datum:
  21. 8. 2019

  Dobrý den mohu se prosím zeptat,proč mi hodinky načítají o hodně víc kroků než ve skutečnosti udělám? Já ráno vstanu a už mám na hodinkách 173 kroků,pak jdu jen do vedlejšího pokoje a zpátky a měla jsem 477 kroků...můžete mi poradit co mám nastavit nebo jestli to mám reklamovat? Děkuji za odpověď
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  21. 8. 2019

  Dobrý den, kontaktujte prosím náš servis@umax.cz
 • Autor:
  Jarmila Cetlová
  Datum:
  18. 6. 2019

  jak si nastavím datum a čas?
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  19. 6. 2019

  Dobrý den, musíte spárovat náramek s aplikací v mobilním telefonu, poté se vám nastaví čas a datum podle telefonu.
 • Autor:
  Diana
  Datum:
  12. 5. 2019

  Dobrý den, zajímá mě, co znamená "úložiště na data: 7dní". Co se stane pak? Pokud budu používat náramek dál bez párování s telefonem, vynuluje se (nebo přemaže) pouze historie dat: počet kroků, tepů,... v minulých dnech nebo celé nastavení: hodiny, kalendář,... (omlouvám se, mám špatnou zkušenost s minulým náramkem, proto se ptám, než koupím nový). D.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  13. 5. 2019

  Dobrý den, data jsou v paměti náramku jen 7 dnů a poté se ty nejstarší smažou.
 • Autor:
  Matúš
  Datum:
  14. 4. 2019

  Dobrý deň, chcel by som sa spýtať ako funguje GPS a záznam trasy. Má náramok vlastný GPS senzor a teda dokáže zaznamenávať trasu aj keď nieje spárovaný s mobilom. Alebo, ak chcem aby náramok zaznamenával trasu, napr. počas behu, musím mať vždy so sebou aj mobil? Vopred ďakujem za odpoveď. Matúš
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  16. 4. 2019

  Dobrý den, tento náramek nemá vestavěnou GPS, tudíž pokud chcete zaznamenávat trasu, tak musíte mít u sebe mobilní telefony. Hodinky s vestavěnou GPS máme pouze P1 GPS, P1 Pro.