Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

UMAX U-Band 130HR

Uzavřeno

Chytrý náramek s velkým displejem a kontinuálním měřením tepové frekvence 24 hodin.

Vaše cena (s DPH):
799 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UB510
Značka:
UMAXMěření tepové frekvence 24 hodin
U-Band 130HR měří v malých intervalech 24 hodin denně tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a  poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Měření pohybových aktivit během dne
Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Jednorázová aktivita
Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity jako je cvičení, běh, badminton, basketbal  a další. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas. Po ukončení lze sledovat tuto aktivitu v aplikaci na telefonu.

Možnost připojení GPS
Mobilní aplikace nabízí možnost sledovat sportovní aktivitu včetně dat s GPS na telefonu včetně mapy s trasou při aktivitě.

Automatické měření kvality spánku
U-Band 130HR automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Upozornění na příchozí hovor
Při příchozím hovoru začne U-Band 130HR tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 10 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování
Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízené fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině - VeryFitPro
Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců. Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) pro sdílení údajů o aktivitách. 

Sdílení snímků na sociálních sítích
Libovolný snímek z aplikace lze jednoduše pouhým kliknutím sdílet v mnoha sociálních sítích nebo poslat mailem na libovolnou adresu.

Model:
Umax U-Band 130HR

Barva: 
Černá

Chip: 
Nordic

Senzor tepové frekvence:
Silicon labs

Pohybový senzor :
Kionix

Vibrace : 
Ano

Displej : 
0.96" OLED

Ovládání:
pohybem, tlačítkem

Bluetooth:
Bluetooth 4.0+EDR

Dosah Bluetooth:
6-10 m

Rozměry:
240 x 16 x 11mm

Hmotnost: 
22g

Baterie:
65mAh

Standby:
5-10 dní

Provozní teplota :
-10 až 45 C

Doba nabíjení : 
60-120 minut

Nabíjeci port :
USB port na modulu

Úložiště na data:
7 dní

Odolnost proti vode: 
IP67 (není určeno pro plavání a potápění)

Aplikace:
VeryfitPro

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 7.0 a vyšší, Android 4.4 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)

Zjištěné nekompatibilní telefony:
Huawei P8 Lite, Samsung J3
Omluva:
Při tisku krabičky vznikla chyba. U-Band 130HR nemá funkci najdi telefon a upozornění na ztrátu telefonu. Za chybu se omlouváme. • Autor:
  Luboš
  Datum:
  29. 7. 2019

  Dobrý den ,potřebují poradit jak spárovat náramek s tabletem. Zapnu Bluetooth zobrazí se náramek ,klik a chyba nesprávný PIN nebo přístupoví klíč Děkuji
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  29. 7. 2019

  Dobrý den, musíte párovat náramek s aplikací VeryFitPro ne s telefonem, proto vám to píše chyba PIN kódu atd.. Nainstalujte do telefonu tuto aplikaci a následně vyhledejte zařízení.
 • Autor:
  Gabriela
  Datum:
  23. 4. 2019

  Dobrý den, prosím o radu ohledně výdrže baterie. Náramek jsem koupila před 5 dny a od té doby jsem již třikrát nabíjela. Nejprve baterie vydržela 2 a půl dne a podruhé již pouze 1 a půl dne. Naposledy jsem nabíjela před 4 hodinami a už mám náramek nabitý "jen" na 80 %, takže baterie odchází zase rychleji. Přitom zdaleka nevyužívám všechny funkce. Děkuji za odpověď.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  25. 4. 2019

  Dobrý den, pokud vám chodí hodně notifikací, tak spotřeba energie je větší, takže se může náramek rychleji vybít. Jinak to vypadá na problém s baterií a náramek reklamujte.
 • Autor:
  Roman
  Datum:
  20. 4. 2019

  Dobrý den,náramek nehlásí příchozí hovor ani nevibruje děkuji Vrtal
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  25. 4. 2019

  Dobrý den, při spárování náramku s aplikací vypněte notifikace a pak následně restartujte náramek. Po restartování náramku opětovně zapněte notifikace a vpravo nahoře klikněte na symbol fajfky pro potvrzení nastavení (mělo by se následně zobrazit nastavení dokončeno). Následně vyzkoušejte funkčnost.
 • Autor:
  Karolína
  Datum:
  17. 3. 2019

  Dobr den, nevíte o nějaké telefonu s tlačítky, který by bylo možné spárovat s těmito hodinkami? Děkuji,Karolína
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  19. 3. 2019

  Dobrý den, napadá mě jedině výrobce BlackBerry.
 • Autor:
  Bazzys
  Datum:
  17. 3. 2019

  Zdravim mel bych dotaz vcera jsem dostal darkem tyto hodinky vse bylo v pohode kroky spanek vse fungovalo . Jenze dnes me to nemeri kroky a jen tepovou frekvenci kterou mam porad jen na 114 poradite co stim ??
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  19. 3. 2019

  Dobrý den, vyzkoušejte restartovat náramek z aplikace.