Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

UMAX U-Band 107 Plus HR

TOP produkt

Chytrý náramek nové generace s kontinuálním měřením tepové frekvence 24 hodin.

Vaše cena (s DPH):
999 Kč
Kód:
UB508
Značka:
UMAXMěření tepové frekvence 24 hodin
U-Band 107 Plus HR měří v malých intervalech 24 hodin denně tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a  poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Měření pohybových aktivit během dne
Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Jednorázová aktivita
Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity jako je cvičení, běh, badminton, basketbal  a další. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas. Po ukončení lze sledovat tuto aktivitu v aplikaci na telefonu.

Možnost připojení GPS
Mobilní aplikace nabízí možnost sledovat sportovní aktivitu včetně dat s GPS na telefonu včetně mapy s trasou při aktivitě.

Pokyny pro dýchání
Náramek nabízí funkci podpory při dýchání a uvolnění při cvičení. Na displeji uvidíte názorně fáze nádechu a výdechu dle tepové frekvence.

Ukazatel počasí
Náramek ukazuje na displeji aktuální počasí a předpověď na dva dny.

Automatické měření kvality spánku a buzení
U-Band 107 Plus HR automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Upozornění na příchozí hovor
Při příchozím hovoru začne U-Band 107 Plus HR tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 10 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování
Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízené fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Upozornění na ztrátu telefonu
Když překročíte určitou vzdálenost mezi telefonem a náramkem, začne náramek vibrovat.

Funkce najdi telefon
Náramek nabízí funkci nalezení telefonu. Stačí přepnout do příslušného režimu a kliknout na displej náramku. Telefon začne zvonit nebo vibrovat, takže jej snadno naleznete.

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině - VeryFitPro
Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců. Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) pro sdílení údajů o aktivitách. 

Sdílení snímků na sociálních sítích
Libovolný snímek z aplikace lze jednoduše pouhým kliknutím sdílet v mnoha sociálních sítích nebo poslat mailem na libovolnou adresu.
 

Model:
Umax U-Band 107 Plus HR

Barva: 
Černá

Chip: 
Nordic

Senzor tepové frekvence:
Silicon labs

Pohybový senzor :
Kionix

Vibrace : 
Ano

Displej : 
0.96" OLED

Ovládání:
pohybem, dotykem, tlačítkem

Bluetooth:
Bluetooth 4.0+EDR

Dosah Bluetooth:
6-10 m

Rozměry:
240 x 16 x 11mm

Hmotnost: 
22g

Baterie:
65mAh

Standby:
5-10 dní

Provozní teplota :
-10 až 45 C

Doba nabíjení : 
60-120 minut

Nabíjeci port :
USB port na modulu

Úložiště na data:
7 dní

Odolnost proti vode: 
IPX65 (není určeno pro plavání a potápění)

Aplikace:
VeryfitPro

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 7.0 a vyšší, Android 4.4 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)

Zjištěné nekompatibilní telefony: Huawei P8 Lite, Samsung J3

Náramky s novějším firmwarem v nastavení nemají ozubené kolečko ke změně jazyka, jednotek, času a datumu. Nastavení lze provést z aplikace.

Q: Jak po vypnutí opětovně zapnout náramek?
A: Pokud v menu náramku vypnete zařízení, tak stačí pro opětovné zapnutí vložit náramek do nabíječky.

Q: Jak nastavit čas a datum na náramku?
A: Čas a datum není možné nastavit bez spárování s aplikací VeryfitPro.

Aplikace VeryfitPro:

Aktivace zarízení
Pred prvním použítím doporucujeme náramek dobít. Vytáhnete opatrne pásek a pak vyndejte modul z pásku. Pripojte modul do USB portu nabíjecky nebo pocítace (5V/0,5A) a nabijte pred
prvním použitím. Doba pro dobití baterie je cca 60 minut. • Autor:
  Dagmar
  Datum:
  14. 6. 2018

  Dobrý deň, pár dní po zakúpení UMAX U-Band 107 Plus HR som v obraze, veľa vecí chcelo len poskúšať a fungujeme perfektne. Jedine čo ma trápi je opätovné pripojenie Bluetooth k náramku, ak sa vzdialim mimo dosah. Z 10 krát sa sám pripojí len 1krát napriek tomu, že mám App spustenú na pozadí stále. Musím aktivovať display MT, odomknúť a pod a až potom sa mi UMAX U-Band 107 Plus HR pripoja. Je to v poriadku? Ďakujem.
 • Autor:
  Patrik
  Datum:
  13. 6. 2018

  Zdravim, Chcem sa opytat na dve veci: 1. Naramok mi zda sa nepocita kroky. Stale je 0 aj ked som uz s nim nachodil vcelku dost dnes. 2. ako v aplikacii odstranim aktivitu? mam ich tam 8 a pise ze to je limit a mam odstranit nieco ak chcem pridat novu. Dakujem vopred.
 • Autor:
  admin
  Datum:
  13. 6. 2018

  Dobry den Zkuste naramek restartovat popr. znovu odpojit a pripojit k aplikaci. Ohledne sportu, musite nejdriv odebrat ( asi klepnutim na konkretni sport - je asi zvyrazneny. Pak muzete pridat max. do cisla 8 S pozdravem
 • Autor:
  Patrik
  Datum:
  13. 6. 2018

  Dakujem, restart pomohol. Ale aplikacia mi ignoruje klepnutie na aktivitu, dlhsie podrzanie alebo slide. Ale to tak nevadi :). Vdaka za pomoc,
 • Autor:
  Dagmar
  Datum:
  12. 6. 2018

  Dobrý deň, mám otázku na vývojárov... Ako je možné, že app.VeryFit Pro v Anglickom jazyku mi spáruje zariadenie s mobilom okamžite a ostatné dve app. v slovenskom jazyku náramok s mobilom nesparuju?
 • Autor:
  admin
  Datum:
  13. 6. 2018

  Dobry den Pro 107HR PLus je optimalizovana APP VeryfitPro . Neni mi jasne, jake dve jine app mate na mysli....stary verifit a veryfit for heart rate ? S pozdravem
 • Autor:
  Dagmar
  Datum:
  13. 6. 2018

  Áno presne tie som myslela. Takže VeryfitPro viem nastaviť aj na SK alebo CZ? Ako prosím?
 • Autor:
  admin
  Datum:
  14. 6. 2018

  Aplikace podle nastaveni jazyka v telefonu nastavi jazykovou verzi aplikace. Pokud mate telefon v AJ, aplikace bude v AJ. Pokud v CJ, APP bude ceska. Pokud mate SK na telefonu, asi aplikace bude v AJ....SK tam neni.
 • Autor:
  Dagmar
  Datum:
  14. 6. 2018

  Ano, presne to som mala na mysli. Bola som zmätená, ale už som v obraze. App.som mala stále v ang, lebo MT som mala nastavený na SK. Prehodila som na CZ a APP krásne nabehla v CZ. DAkujem
 • Autor:
  Roman
  Datum:
  9. 5. 2018

  Dobrý deň, chcel by som sa spýtať aká je maximálna hodnota tepovej frekvencie, ktorú dokážu hodinky odmerať. Ďakujem.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  11. 5. 2018

  Dobrý den v aplikaci můžete nastavit horní hranici max. 225 tep. frekv.
 • Autor:
  Tereza
  Datum:
  8. 5. 2018

  Dobry den, jak se naramek dobiji? Mela by stacit usb nabijecka, ale jak ji pripojit? Dekuji
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  9. 5. 2018

  Dobrý den, musíte vytáhnout opatrně pásek a pak vyndal modul z pásku. Připojte modul do USB portu nabíječky od počítače nebo telefonu a nabijete před prvním použitím cca 60 min. viz manuál.