Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

UMAX Smart Scale US20HRC White

Novinka

Sleva: použité zboží. Chytrá váha s Bluetooth i Wifi připojením a měřením tepové frekvence

Vaše cena (s DPH):
999 Kč
Vaše sleva:
29%
Běžná cena
1 399 Kč
Kód:
UB606P
Značka:
UMAXProdukt je použitý ale funkční. Zboží můžete reklamovat do 12 měsíců od zakoupení. Pro více informací můžete kontaktovat infolinku.

 

 

Chytrá váha s duálním Bluetooth i Wifi připojením a měřením tepové frekvence

UMAX Smart Scale US20HRC je chytrá váha nové generace, která využívá pokročilou technologii pro sledování hmotnosti a mnoha dalších tělesných parametrů včetně tepové frekvence. UMAX Smart Scale US20HRC analyzuje tělesné složení až 15 různých parametrů např. tělesný tuk, kosterní svaly, viscerální tuk, objem vody, proteiny, metabolický věk nebo BMI a měří hmotnost prostřednictvím bioelektrické impedanční analýzy (BIA). Unikátní vlastností je duální bezdrátové připojení jak přes Wifi , tak i přes Bluetooth se skvělou mobilní aplikací U-Scale v češtině, což umožňuje kontrolovat naměřená data, která potřebujete k převzetí kontroly nad Vaší kondicí. Použitá ITO technologie bez kovových částí, patentovaný systém měření a kvalitní materiály zajišťují dlouhodobou vysokou přesnost měření. Novinkou je také Li-Ion dobíjecí baterie umístěná přímo ve váze. Odpadne vám tak nakupování samotných baterií a jejich výměna.

Unikátní technologie pro měření tepové frekvenceKromě jiných parametrů dokáže US20HRC změřit tepovou frekvenci a spolu s dalšími parametry přenést do mobilní aplikace s možností sledovat historii měření. Hodnotu srdečního tepu lze sledovat při měření také na displeji chytré váhy. O svém těle se tak dozvíte mnohem více, než jste očekávali. Kromě toho tato unikátní chytrá váha dokáže díky své konstrukci přesně měřit i na koberci, díky čemuž si jí můžete instalovat kdekoliv v bytě.

Duální Bluetooth i Wifi připojení 

U-Scale US20HRC přchází s unikátním duálním bezdrátovým  připojením. Pro měření s aplikací již nemusíte mít v dosahu mobilní telefon s Bluetooth. Pokud je správně nastavené Wifi připojení, po vážení jsou veškerá naměřená data exportována na cloudové ůložiště a odtud zpět do aplikace.  Po otevření aplikace kdekoliv uvidíte naměřená data v aplikaci pod svým účtem.
Samozřejmě můžete využít i klasické bluetooth připojení při vážení a data jsou nahrána okamžitě po zvážení do aplikace v telefonu, který musí být v dosahu chytré váhy.
 

 

Sledujte své tělo - 15 tělesných parametrů 

Hmotnost
Tepová frekvence
Srdeční index
Objem vody
Kosterní svalovina
Tělesný tuk
Hmotnost bez tuku
Podkožní tuk
Viscerální tuk
Svalová hmota
Kostní hmota
Proteiny
BMI
BMR
Metabolický věk


Skvělá aplikace U-Scale v češtině a data v cloudu
Mobilní aplikace U-Scale pro iOS a Android je kompletně v češtine a zajišťuje nejen aktuální výsledky měření, ale také jejich historii. Při vážení jsou výsledky bezdrátově přeneseny do aplikace. Data jsou zálohována pod Vaším účtem v cloudu, čímž je zaručeno, že o ně nepřijdete.

Měřte celou rodinu a sledujte i své přátele
V aplikaci můžete jednoduše přidat další členy rodiny a jejich data jsou jim přiřazena.
Podle váhy aplikace rozpozná, komu tělesné údaje patří. Můžete také pozvat své přátele pomocí emailu a sledovat tak v aplikaci jeho tělesné parametry. Stejně tak Váš přítel uvidí Vaše výsledky na mobilním telefonu.

Specifikace:

Rozměry:  26 x 26 x 2cm
Hmotnost: 1,7 kg
Barva : Bílá
Barva LED : Bílá
Baterie: LiIon dobíjecí 400mAh
Nabíjení: USB-C konektor
Rozsah měření: 0,2 – 180 kg
Standardní odchylka: 50g
Bezdrátový přenos: Bluetooth 4.0, Wifi bgn
Mobilní aplikace: U-Scale v češtiněZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?