Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

UMAX Smart Bottle U4

Akční cena

Chytrá termostatická láhev 400ml s barevným displejem a upozorněním na pitný režim

Vaše cena (s DPH):
599 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UB701
Značka:
UMAXHlídejte teplotu a pitný režimTrendy zdravého životního stylu se dotýkají nejen sportovních aktivit a zdravého stravování, ale v neposlední řadě také kvalitního pitného režimu. Proto jsme pro Vás navrhli zcela nový produkt z této oblasti. Unikátní chytrá láhev Smart Bottle U4 je vyrobena z kvalitní oceli a díky progresivní technologii udrží teplotu tekutiny po velmi dlouhou dobu, ať už teplou nebo studenou. Jednoduchým dotykem na uzávěr tuto teplotu můžete snadno sledovat.

Barevný dotykový displej s ukazatelem teploty


Smart Bottle U4 nabízí kvalitní barevný a dotykový LCD displej, který Vám ukáže kdykoliv teplotu tekutiny v láhvi. Kromě teploty je zde barevný proužek pro obvodu pro rychlý náhled teploty. Zelená barva pro teploty do 36oC, oranžová barva od 37oC do 60oC a červená pro teploty nad 61oC . 

Upozornění na pitný režim po dvou hodinách

Barevný displej nabízí funkci upozornění na pitný režim. Dvojitým kliknutím na displej zapnete automatickou funkci upozornění po 2 hodinách. Po 10 hodinách se tato funkce automaticky vypne. Během dne tak budete dostávat upozornění, abyste nezapomněli na pitný režim.

Vestavěná LiPol baterie s provozem až 1 měsícVestavěná polymerová baterie umožní provoz chytré láhve až 30 dní a lze jednoduše dobíjet přes USB port dodaným kabelem v balení. Odpadá tak složitá výměna baterií a jejich většinou komplikovaný nákup.

Schopnost udržet požadovanou teplotu po dlouhou dobu

Obsah: 400ml
Rozměry: 224x71 mm
Materiál:
BPA free
Toxin Free
Kvalitní ocel vysoké třídy 18/8 s trojtým povrchem
Baterie : 270 mAh Li-Pol Battery
Provoz : 30 dní
Nabíjení baterie: USB  • Autor:
  Martin
  Datum:
  8. 10. 2018

  Dobrý den, 1) Je vhodné pro uchování kafe nebo dokonce latte 2) Jak je doporučené nádobu mýt. Lze mýt nádobu v myčce bez víčka 3)Jak doporučujete o lahev pečovat Děkuji, Maartin Š.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  23. 10. 2018

  Dobrý den, ano, můžete mít v termosce kafe nebo latte. Termoska není určena do myčky na nádobí. Nejlepší je opláchnout termosku pod vodou.