Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Elektrická koloběžka s motorem 350W, nafukovacími 8,5" koly a bateriií 7500mAh

Vaše cena (s DPH):
7 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UB920
Značka:
UMAXParametr Popis
Bigbox Ano

Nadčasový design a vysoký výkon pro skvělou zábavu
 Elektrická koloběžka Umax City Racer 35 zaujme nadčasovým designem s protiskluzovým podvozkem i silným 350W motorem doplněným bateríí o kapacitě 7500mAH, která zaručí dojezd až 25km na jedno nabití. Koloběžka ma sklopnou konstrukci a nízkou hmotnost 12kg a je tedy snadno ovladatelná a dobře přenosná.  Zaujme skvěle čitelný LCD displej s ukazatelem rychlosti, kapacity baterie i jízdního režimu.  Velké 8,5" nafukovací pneumatiky výborně absorbují nerovnosti povrchu a jízda je tak velmi komfortní. 350W bezkartáčový stejnosměrný motor je zabudován do předního kola a umožní rychlou a svižnou jízdu. Přední a zadní osvětlení spolu s bočními odrazkami zaručí maximální bezpečnost i za tmy. Odolná konstrukce dovolí jízdu i za mírného deště nebo v prašném prostředí. Nechybí kvalitní zadní bubnová brzda pro bezpečné zastavení během několika metrů.

Jednoduchá, skládací, kompaktní a rychlá.Elektrická koloběžka Umax City Racer 35 svým provedením a konstrukcí nadchne každého, kdo hledá dopravní prostředek nebo si chce užít dostatek skvělé zábavy. Na jedno nabití ujedete s koloběžkou až 25 km a dosáhnete maximální rychlosti 25 km/h. Díky své pevné a vysoce odolné konstrukci zvládnete jízdu i po nerovném povrchu či za slabého deště. Na pravé straně řídítek je umístěna páčka pro akceleraci a nalevo najdeme klasickou brzdu, díky které můžete rychle a bezpečně zabrzdit. Snadný převoz a přenášení je zaručeno díky jednoduché přenosné sklopné konstrukci. 

Snadno ovladatelná Koloběžka Umax City Racer 35 je stvořena pro příjemnou a bezstarostnou jízdu. Je velmi lehká a vyrobena z vysoce kvalitních materiálů s nízkou hmotností 12kg. Snadno s ní můžete cestovat autobusem, vlakem nebo převážet v automobilu. Je velmi vyvážená a zaručuje, že neztratíte rovnováhu ani při velmi nízké rychlosti. Podvozek nabízí dostatečně velký prostor a jeho povrch je vybaven protiskluzovou vrstvou, která zabraňuje klouzání nohou. 

Skvěle čitelný LCD displej V řidítkách je zabudovaný skvěle čitelný LCD displej s ukazatelem rychlosti, stavu baterie , režimem jízdy a zapnutých světel. Pod displejem jsou také dvě tlačítka pro zapnutí a vypnutí motoru a přepínání režimu jízdy i světel.  Na řidítkách je umístěna i ruční zadní brzda a zvonek pro bezpečnou jízdu.

Bezpečně za zhoršených podmínekDíky zadnímu a přednímu LED světlometu a bočním odrazovým prvkům bude vaše jízda bezpečná a pohodlná i za tmy či zhoršených světelných podmínek. Zadní světlo navíc indikuje stav brždění.  Nemusíte se tedy bát, že vás kdokoliv přehlédne. 

Výkon : 350 W
Kapacita baterie: 7500mAh
Doba nabíjení : 3-4 hodiny
Dojezdová vzdálenost : až 25 km
Velikost kol : 8,5 " nafukovací
Nosnost :120 kg
Hmotnost :12 kg
Maximální rychlost : 25 km/h
Počet jízdních režimů : 3
Brzda : Zadní bubnová
Zvonek: Ano
Skládací konstrukce : Ano
Opěrný stojánek : Ano
Světla : Zadní i přední LED
Doporučený tlak v pneumatice: max. 340kPa / 3,4 bar za studena
Rozměry výrobku : 109 x 45 x 115cm
Hmotnost výrobku 12 kg
Rozměry balení :  116 x 22 x 59cm
Hmotnost balení :15 kg

V balení:
Koloběžka Umax City Racer 35
2 x madla řidítek L/P
Nabíjecí adaptér
Nimbus klíč 
Hadička pro nafukování kol
Příručka CZ/SK/EN
 

Doporučený tlak v pneumatice: max. 340kPa / 3,4 bar za studena

Z důvodu nadrozměrné velikosti zásilky, je přeprava možná pouze přepravní společností PPL.

Přepnutí – Míle na Km/h
Změnu provedete zapínacím čudlíkem. Dvojstiskem zapínáte a vypínáte světlo, trojstiskem přepnete míle na kilometry. • Autor:
  Jakub
  Datum:
  19. 7. 2022

  Dobrý den, při jízdě mi koloběžka umřela a už se nechce zapnout, nevíte co s tím?
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  19. 7. 2022

  Dobrý den, kontaktujte prosím náš servis@umax.cz
 • Autor:
  David
  Datum:
  30. 5. 2022

  Dobrý den marně všude scháním řídící jednotku pro Umax City Racer 35 nebo její náhradu a ani schéma zapojení a popis kabelů nemohu dohledat.Děkuji za pomoc a radu.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  30. 5. 2022

  Dobrý den, kontaktujte prosím náš servis@umax.cz nebo technika na 284 000 177.
 • Autor:
  Dagmar
  Datum:
  24. 3. 2022

  Je možné zakoupit k této koloběžce náhradní baterii? Děkuji.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  28. 3. 2022

  Dobrý den, kontaktujte prosím náš servis@umax.cz
 • Autor:
  Rasti
  Datum:
  23. 4. 2021

  Dobry den, chcem sa spytat. ako mam postupovat, ked som praskel zadne kolo na City Racer 35. dakujem pekne
 • Autor:
  admin
  Datum:
  26. 4. 2021

  Dobrý den, kontaktujte prosím naše servisní oddělení na mailu servis@umax.cz nebo na tel. 284 000 177
 • Autor:
  Ales
  Datum:
  15. 3. 2021

  Dobrý den, kolik může mít City Racer 35 max rychlost ... Je to opravdu omezeno na těch 25km/hod nebo z toho jde vytáhnout víc?
 • Autor:
  admin
  Datum:
  16. 3. 2021

  Dobrý den, dle platné legislativy je koloběžka omezena na maximální rychlost 25 km/h. Při jízdě za specifických podmínek (z kopce, mimo veřejnou komunikaci) bude pravděpodobně možné tuto rychlost překonat.