Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Výkonné multifunkční zařízení NAS 10GbE s M.2 NVMe SSD cache a výstupem 4K HDMI pro virtualizaci a multimédia

Vaše cena (s DPH):
38 490 Kč
Vaše sleva:
16%
Běžná cena
45 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ444
Značka:
QnapVýkonné zařízení NAS, TVS-672X, s procesorem Intel® Core™ i3, má integrované připojení 10GbE pro vyšší výkon virtualizace a efektivní pracovní postupy zálohování a aplikací z více pracovních stanic. Zařízení TVS-672X také podporuje M.2 NVMe SSD pro akceleraci cache, rozšíření PCIe, zálohování do více cloudů, výstup 4K HDMI 2.0 a překódování v reálném čase, vedle rozšiřitelné úložné kapacity a aplikací bohatých na funkce. Výsledkem je nákladově efektivní, spolehlivé a multifunkční řešení NAS.

5rychlostní připojení 10GBASE-T RJ45 zrychluje virtualizaci, intenzivní přístup k souborům, velké úlohy zálohování/obnovy a přenos médií.

Dva sloty M.2 PCIe Gen 3 x2 NVMe SSD umožňují akceleraci cache nebo úložné zásobníky SSD pro lepší výkon.

Díky rozšíření PCIe lze používat síťové karty 2,5/5/10/25GbE, karty QM2, rozšiřující úložné karty QXP nebo grafické karty.

Přehrávání médií ve 4K a překódování v reálném čase; zobrazení multimediálního obsahu uloženého na NAS prostřednictvím výstupu HDMI 2.0 (4K při 60 Hz).

Hostujte větší počet virtuálních počítačů a kontejnerů pro běh široké škály aplikací a služeb.

Centrum zálohování na podnikové úrovni, které podporuje zálohování a obnovu cloudových dat a virtuálních počítačů (včetně Google™ Workspace, Microsoft 365®, VMware® a Hyper-V).

Čtyřjádrový 3,1 GHz procesor s pamětí až 64 GB

Zařízení TVS-672X využívá čtyřjádrový procesor Intel® Core™ i3-8100T 3,1 GHz s dvoukanálovou pamětí DDR4 (rozšířitelná na 64 GB) pro zvládání náročných pracovních postupů s multitaskingem. Podpora šifrování AES-NI zvyšuje výkon šifrování pro zabezpečení dat, uložených v NAS, aniž by to ovlivnilo celkový provoz systému.

 

Přenos souborů Windows (1x 10GbE)

Stahování ve Windows 1155 MB/s

Odesílání ve Windows 1110 MB/s

Přenos souborů Windows s šifrováním (1x 10GbE)

Stahování ve Windows 1065 MB/s

Odesílání ve Windows 816 MB/s

Testováno v QNAP Labs. Konkrétní čísla mohou být různá podle prostředí.

Testovací prostředí:

NAS: TVS-672X

OS: QTS 4.5.1

Typ svazku: RAID 5; 6 x SSDSC2BB240G4 SSD

Klientské PC: Windows 10, Intel Core i7-6700 3,4 GHz, 64GB RAM, QNAP LAN-10G2T-X550 NIC

Vytvořte si prostředí 10GbE příznivé z hlediska rozpočtu

Zařízení TVS-672X má dva porty Gigabit a jeden port 10GBASE-T Multi-Gig (10G/5G/2,5G/1G/100M) pro vysokorychlostní síťové připojení s ohledem na aplikace náročných na šířku pásma (včetně virtualizace, přenos velkých souborů, vysokorychlostní zálohování/obnovy a multimediálního přenosu). Řízené a neřízené switche 10GbE od společnosti QNAP jsou ideální pro organizace, které vytvářejí vysokorychlostní sítě příznivé z hlediska rozpočtu pro produktivní týmovou spolupráci. Zařízení TVS-672X také obsahuje čtyři porty USB 3.2 Gen 2 s přenosovými rychlostmi až 10 Gb/s, což umožňuje kompatibilitu s novějšími a rychlejšími disky USB/rozšiřujícími jednotkami pro přenos velkých multimediálních souborů.

Získejte výkonové výhody díky SSD cache a technologii Qtier

Chcete-li dosáhnout optimálních I/O a snížit latenci, můžete nakonfigurovat SSD cache použitím 2,5" disků SSD nebo dvou disků M.2 NVMe 2280 SSD (prodávají se samostatně) v zařízení TVS-672X. Další sloty M.2 SSD lze přidat také instalací karet QM2 PCIe, což vám umožní konfigurovat disky M.2 SSD v poli RAID 5/6 tak, aby bylo dosaženo vyšší sekvenční rychlosti nebo rychlosti cache jen pro čtení podobné výkonu pole RAID 10 při zachování vysoké efektivity úložiště.

Přímý výstup 4K HDMI pro multimédia a virtuální počítače

Zařízení TVS-672X obsahuje Intel® UHD Graphics 630 podporující hardwarové dekódování a překódování v reálném čase*. Výstup HDMI 2.0 podporuje až rozlišení 4K (3840 x 2160) při 60 Hz a přináší velké přínosy pro aplikace, jako je produkce/úpravy videí nebo průmyslový design, které vyžadují vysoké rozlišení a realistické barvy stejně jako intenzivní ukládání, přenosy a zobrazování médií. Připojením zařízení TVS-672X k displeji HDMI můžete ovládat virtuální počítače z Virtualization Station nebo Ubuntu Linux Station nebo přímo sledovat multimediální obsah uložený na NAS.

 

*Hardware modelu TVS-672X umožňuje hardwarové dekódování, kódování a překódování H.264. Nicméně kvalita přehrávání se může lišit s ohledem na různé faktory (jako je software pro přehrávání, formáty souborů, využití systému a dostupná přenosová šířka).

Chraňte svá data vyšším zabezpečením

Zařízení TVS-672X má řadu komplexních bezpečnostních prvků, které vaše údaje uchovají v bezpečí.

 

● QuFirewall pro zabezpečení sítě: Podporuje IPv6, přístupové seznamy pro brány firewall a filtrování GeoIP pro omezení přístupu dle geografické polohy pro vyšší zabezpečení sítě.

● WPA2 Enterprise: Poskytuje bezdrátové zabezpečení pro podnikové sítě, včetně certifikační autority, šifrovacího klíče a rozšířeného šifrování/dešifrování.

 

● Security Counselor: Bezpečnostní portál pro kontrolu slabých stránek a poskytování doporučení pro zvýšení bezpečnosti NAS. Zahrnuje také antivirový a antimalwarový skenovací software.

Zabezpečené centrum souborů podporující pravidelné zálohy a ochranu snímků

Model TVS-672X poskytuje spolehlivé, flexibilní řešení pro zálohování a obnovení po havárii s cílem zjednodušit rutinní úlohy zálohování nákladově efektivně a s vysokou produktivitou.

HBS zjednodušuje plány zálohování 3-2-1

Aplikace HBS centralizuje zálohování, obnovu a synchronizaci pro snadné zálohování dat ve Windows® a Mac® a přenos dat v zařízení TVS-672X do jiného QNAP NAS, vzdáleného serveru nebo cloudového úložného prostoru. HBS podporuje technologii QuDedup, která eliminuje redundantní data u zdroje a zrychluje zálohování ve více verzích.

Snímky násobí ochranu zálohy

Snímky na úrovni bloků jsou spolehlivé metody ochrany dat, zejména s ohledem na rostoucí hrozby ransomwaru. Model TVS-672X podporuje až 256 snímků na svazek/LUN a až 1 024 snímků na NAS.

Univerzální řešení pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerů

Můžete se spolehnout na aplikace Virtualization Station a Container Station, pokud jde o komplexní podporu virtualizace. Ve spojení s aplikací Síťový a virtuální přepínač, která zvyšuje interoperabilitu mezi virtuálními počítači, kontejnery, QNAP NAS a dalšími síťovými zařízeními, vám umožňuje flexibilně alokovat fyzické i virtuální síťové zdroje pro zjednodušení zavádění sítí.

Virtualization Station

Provozujte větší počet virtuálních počítačů se systémem Windows®, Linux®, UNIX®, Android™ a QuTScloud a přistupujte k nim pomocí webového prohlížeče nebo VNC (Virtual Network Computing). Podniky mohou provozovat virtualizované serverové aplikace v jednom zařízení NAS, aniž by byly zapotřebí další fyzické servery.

Container Station

Vyzkoušejte nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker® a stahujte aplikace z integrovaného Docker Hub Registry®, importujte/exportujte kontejnery a vytvořte velké množství mikroslužeb.

Zálohovací řešení pro VMware® a Hyper-V bez nutnosti placené licence

S nástrojem Hyper Data Protector se zařízení TVS-672X stane přímým zálohovacím nástrojem pro neomezené zálohování VMware® vSphere a Microsoft® Hyper-V VM. Hyper Data Protector nabízí inkrementální zálohování, globální deduplikaci, plánování zálohování a kompresi obnovy. Hyper Data Protector také současně zálohuje více virtuálních počítačů a nabízí vám nákladově efektivní a spolehlivý plán obnovy po havárii, který zajišťuje nepřetržitý provoz vašich služeb.

Optimalizovaná spolupráce s bezproblémovým sdílením souborů a synchronizací

Zařízení TVS-672X centrálně ukládá data, soubory a podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS ke sdílení souborů napříč sítěmi s operačními systémy Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s nástrojem Qsync bude jakýkoli soubor nahraný do zařízení TVS-672X dostupný pro všechna připojená zařízení, například počítače, notebooky a mobilní zařízení. Můžete také synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, čímž se zvýší flexibilita týmových projektů a spolupráce. Podpora služeb Azure Active Directory Domain Services (Azure AD DS), Windows AD® a LDAP pomáhá správcům systému při správě uživatelských účtů a oprávnění pro více zařízení NAS s vyšší efektivitou.

Vybudujte dostupné prostředí Fibre Channel SAN

Zařízení Common Fibre Channel Storage Area Networks (SAN) jsou často nákladná. Nainstalováním QNAP 16Gb/32Gb rozšiřujících Fibre Channel karet se dvěma porty do zařízení TVS-672X získáte více možností, jak přidat NAS do prostředí SAN. Můžete nastavit Fibre Channel Target pomocí aplikace iSCSI & Fibre Channel. Kromě toho funkce LUN Masking a Port Binding poskytují další vrstvu zabezpečení dat.

Více aplikací na zvýšení produktivity

Ubuntu Linux Station

Spouštějte aplikace Ubuntu® (včetně aplikací z Ubuntu Software Center) přímo v zařízení NAS a vzdáleně přistupujte k pracovní ploše Ubuntu® z webového prohlížeče.

Boxafe

Zajistěte podniková cloudová data zálohováním/synchronizací souborů, e-mailů, kalendářů a kontaktů z Google™ Workspace a Microsoft® Office 365® do zařízení NAS.

HybridMount

Proveďte integraci NAS s běžnými cloudovými službami. Zavedením bran cloudového úložiště a povolením lokální cache v zařízení TVS-672X můžete bez problémů využívat cloud pro ukládání, zálohování a obnovu dat s nízkolatenčním přístupem.

Qsirch

Výkonný vyhledávací nástroj společnosti QNAP, podobný nástroji Google, vám umožní rychlé vyhledání obrázků, hudby, videí, dokumentů a e-mailů podle klíčových slov, barev a dalších podmínek vyhledávání. Podporuje Qfiling k provádění jednorázových nebo automatických archivačních úkolů na základě vlastních vyhledávacích kritérií.

QuMagie

Aplikace pro správu fotografií s podporou AI, podporující automatizovanou kategorizaci fotografií ve spolupráci se službami AI Albums, zobrazení iOS® Live Photo, a výkonný vyhledávací nástroj pro dokonalé řešení pro správu a sdílení fotografií.

Security Counselor

Konsoliduje všechny systémové události, výstrahy a oznámení QTS pro hladkou a snadnou správu NAS a neustále vás informuje o stavu NAS.

Flexibilní a ekonomické rozšíření úložiště

Úložnou kapacitu zařízení TVS-672X lze rozšířit pomocí rozšiřujících jednotek USB nebo připojením jednotek SATA 6 Gb/s JBOD k rozšiřujícím úložným kartám QXP na bázi PCIe. Správa rozšíření úložiště NAS je snadná díky uživatelsky vstřícné aplikaci Správce úložiště a snímků.

Rozšíření záruky na hardware až na 5 let

Na zařízení TVS-672X se vztahuje dvouletá záruka bez dalších nákladů. Můžete si také zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.

Procesor: Čtyřjádrový procesor Intel® Core™ i3-8100T 3,1 GHz

Architektura CPU: x86 64 bitů

Grafické procesory: Intel® UHD Graphics 630

Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano    

Šifrovací modul: Ano (AES-NI)

Hardwarově akcelerované překódování: Ano  

Systémová paměť: 8 GB SODIMM DDR4 (1 x 8 GB)

Maximální paměť: 64 GB (2 x 32 GB)

Paměťový slot: 2 x SO-DIMM DDR4

Paměť Flash: 5 GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky: 6 x 3,5/2,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s

Vyměnitelné za provozu (hot-swap): Ano

Slot pro M.2 SSD: 2 x slot M.2 2280 PCIe Gen3 x2

Podpora akcelerace SSD cache: Ano     

Gigabitový Ethernet port (RJ45): 2x

10 gigabitový Ethernet port: 1 x 10GBASE-T (10 G/5 G/2,5 G/1 G/100 M)

Probuzení po síti LAN (WOL): Ano          

Rámec Jumbo: Ano

Slot PCIe: 2x

Slot 1: PCIe Gen 3 x16 (CPU)

Slot 2: PCIe Gen 3 x4 (PCH)

Port USB 3.2 Gen 1: 1x

Port USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s): 2 x USB 3.2 Gen 2 typu C 5V/3A 10Gb/s, 2 x USB 3.2 Gen 2 typu A 5V/1A 10Gb/s

Snímač IR:  (QNAP RM-IR004 a MCE)

HDMI výstup: 1, HDMI 2.0 (až 3840 x 2160 při 60 Hz)

Tvarový činitel: Stolní

Indikátory LED: HDD 1-6, stav, LAN, port USB, port M.2

LCD displej/ tlačítko: Ano

Tlačítka: Napájení, reset, kopírování na USB

Rozměry (V x Š x H): 188,2 × 264,3 × 279,6 mm

Hmotnost (čistá): 6,553 kg

Hmotnost (celková): 8,07 kg

Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)

Teplota úložiště: -20 - 70°C (-4°F - 158°F)

Napájecí jednotka: 250 W, 100–240 V

Spotřeba energie: Režim spánku HDD: 26,52 W

Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 45,6 W

Ventilátor: Systémový ventilátor: 1 x 120 mm, 12V DC, Ventilátor CPU: 2 x 60 mm ventilátor

Zvuková hladina: 23,8 db(A)

Systémové varování: Hlasové pokyny nebo bzučák

Bezpečnostní slot Kensington: Ano       Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?