Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Zboží bylo přidáno do porovnání. Přidejte, prosím, ještě jedno zboží.
obr 1

Uzavřeno

Procesory Intel® Core™ 8. gen. Integrovaný řadič Mellanox® ConnectX®-4 Lx 10GbE. Podpora iSER.

Vaše cena (s DPH):
101 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ330
Značka:
QnapParametr Popis
Počet pozic pro disky 16
Tvarový činitel 3U Rack
Typ CPU Intel Core
Architektura CPU x86 64bit
Velikost RAM 8GB
Paměťový slot 4xDDR4
Slot M.2 Ne
SSD cache Ano
Síťové rozhraní GbE, 10GbE SFP+
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,50,60
Rozšiřující slot 4xPCIe
USB Porty USB 3.1 Gen 2
HDMI konektor Ano
Redundantní napájení Ano

Zařízení TVS-1672XU-RP, které je určeno pro různá podniková prostředí IT, disponuje procesorem Intel® Core™ 8. generace, řadičem Mellanox® ConnectX®-4 Lx 10GbE a rozšířením PCIe pro konektivitu 25GbE / 40GbE s cílem zrychlit intenzivní sdílení souborů, provádění velkých záloh nebo virtualizačních aplikací. Rozšířitelnost PCIe také umožňuje instalaci grafických karet, díky nimž je možné používat pracovní postupy AI a překódování videí, a výstup 4K HDMI 2.0 dokáže zobrazovat dozorovací videa na monitoru nebo televizoru pro zlepšení správy dozorování. TVS-1672XU-RP podporuje také redundantní napájecí zdroj k zajištění maximální doby nepřerušovaného provozu systému.

Procesory Intel® Core™ 8. gen. s více jádry a větším výkonem a až 64 GB RAM
Model TVS-1672XU-RP má čtyřjádrový procesor Intel® Core™ i3-8100 8. gen. 3,6 GHz a paměť až 64 GB DDR4, takže nabízí větší výkon, abyste svou práci mohli dělat efektivněji. Nabízí čtyři porty sítě Gigabit a dva porty 10GbE SFP+ LAN, podporuje disky SATA 6Gb/s a disponuje šifrováním AES-NI, což znamená vysoký výkon při zachování zabezpečení dat.

Dvoukanálová paměť pro zajištění energeticky inteligentního výkonu
Model TVS-1672XU-RP podporuje dvoukanálovou paměť DDR4 ve čtyř dlouhých slotech DIMM. Při používání spárovaných paměťových modulů může model TVS-1672XU-RP využitím síly dvoukanálové architektury posílit výkon. Konfiguraci paměti (podporuje až 64GB RAM) modelu TVS-1672XU-RP můžete také přizpůsobit pro větší výkon, abyste zvládali dynamicky se měnící pracovní zátěže, jako je virtualizace.

Duální konektivita 10GbE optimalizuje vysokorychlostní přenos dat a virtualizaci VMware s iSER
Zařízení TVS-1672XU-RP nabízí dva porty 10GbE SFP+, které využívají řadič Mellanox® ConnectX®-4 Lx SmartNIC. Podporují protokol iSER (iSCSI Extensions for RDMA), který umožňuje datům obcházet běžné síťové disky, vrstvu soketů a přímo se dostat do vyrovnávací paměti serveru ESXi a úložiště, čímž se sníží pracovní vytížení CPU. Pokud iSER podporuje jak server VMware®, tak zařízení TVS-1672XU-RP, může poskytovat až o 60 % vyšší výkon náhodného čtení/zápisu a o 50 % nižší latenci, je tedy základním nástrojem pro optimalizaci náročných virtualizačních aplikací.

Doporučené používání slotů PCIe
Zařízení TVS-1672XU-RP má několik slotů PCIe. Pro zajištění toho, aby jednotky SATA měli dostatečnou šířku pásma, doporučujeme používat pouze základní rozšiřující karty (jako je 1GbE NIC, karta USB 3.0 nebo adaptér Wi-Fi) se slotem PCIe Gen2 (slot 1), protože tento slot je připojen k PCH. Pro pokročilé rozšiřující karty (včetně 10GbE/40GbE NIC, karet SAS, akcelerační karty Mustang-200 a grafických karet) doporučujeme používat sloty PCIe Gen3 (slot 2, 3, 4), protože tyto sloty jsou připojeny k CPU.

Velké kapacity I/O s rozšířením PCIe
Zařízení TVS-1672XU-RP má 4 slotů PCIe, které umožňují využívat různé rozšiřující karty pro rozšíření aplikačního potenciálu.

Umožňují výpočetní výkon s akcelerací GPU pomocí grafických karet
Grafické karty jsou optimalizované pro grafické výpočty a transformace. Model TVS-1672XU-RP poskytuje sloty PCIe pro instalaci grafické karty AMD Radeon™ nebo NVIDIA® pro usnadnění datově náročného strojového učení AI a zároveň nabízí výhody pro zpracovávání obrazu a výkon virtuálních počítačů (prostřednictvím propojení GPU).

Rozšiřte si záruku na hardware až na 5 let
Na model TVS-1672XU-RP se vztahuje 3letá záruka bez dalších nákladů. V případě potřeby si můžete zakoupit rozšířenou záruku, která vás bude chránit až na 5 let.

SSD cache a automatické stupňování umožňují optimalizovanou účinnost úložiště 24 hodin denně
Díky technologii automatického stupňování Qtier™ v zařízení TVS-1672XU-RP mají organizace možnost zakoupit jen takový počet SSD, jaký potřebují, a získat nejvyšší možný poměr hodnota/výkon a optimální účinnost úložiště pro ukládání a sdílení dat.

Dosahujte úrovní výkonu podnikových SSD i při využívání dostupných spotřebitelských SSD
Díky tomu, že ceny SSD nadále klesají, i malé podniky a domácí uživatelé mohou snadno integrovat cenově efektivní SSD pro zvýšení výkonu zařízení NAS. Model TVS-1672XU-RP podporuje softwarově definovaný SSD extra over-provisioning, který vám umožňuje alokovat další prostor pro nadměrné využívání (od 1 do 60 %), což je prospěšné pro optimální rychlosti zapisování a vyšší životnost SSD. Nyní můžete používat dostupné spotřebitelské SSD pro TVS-1672XU-RP, nastavit SSD over-provisioning a potenciálně dosáhnout úrovní výkonu a odolnosti, jaké mají korporátní SSD, a využívat rychlejší zálohování souborů, hladší multimediální zážitky a optimalizované virtualizační aplikace.

Až 128 monitorovacích kanálů v QVR Pro, výstup 4K HDMI a překódování v reálném čase
Model TVS-1672XU-RP má port HDMI 2.0, který podporuje výstup 4K (3840 x 2160) 60 Hz a umožňuje vám přímo zobrazit dozorovací videa* a multimediální soubory na monitoru nebo televizoru prostřednictvím HD Station. Model TVS-1672XU-RP vybavený pokročilou grafikou Intel® UHD Graphics 630 poskytuje vysoce kvalitní překódování videí 4K (H.264) a 1080p a umožňuje převádět videa do univerzálních formátů, které lze hladce přehrávat na různých zařízeních**

Flexibilně alokujte fyzické i virtuální síťové zdroje pro zjednodušení zavádění sítí
Aplikace Síťový a virtuální přepínač vám umožňuje využívat omezené fyzické síťové zdroje pro neomezené virtuální aplikace, centrálně řídit celou síťovou strukturu pomocí skvěle vizualizované mapy topologie sítě. Flexibilní možnosti správy vám umožňují mnohem snadněji reorganizovat fyzická a virtuální síťová připojení, takže můžete alokovat náležité síťové zdroje zařízení TVS-1672XU-RP, virtuálním počítačům a kontejnerům, kdykoli potřebujete. Zavádění sítí je výrazně jednodušší a velmi se zlepší efektivita správy sítě.

Optimalizovaná spolupráce s bezproblémovým sdílením souborů a synchronizací
Zařízení TVS-1672XU-RP centrálně ukládá data, soubory a podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS ke sdílení souborů napříč sítěmi s operačními systémy Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync (nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů) bude jakýkoli soubor nahraný na TVS-1672XU-RP zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, notebookům a mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, čímž se zvýší flexibilita týmových projektů a spolupráce. Soubory je možné spravovat centrálně pomocí File Station, a to včetně souborů z mobilních zařízení a jednotek optických disků. File Station vám také umožní připojení vzdáleného NAS a převedení souborů mezi vaším NAS a veřejnými cloudovými službami pro větší pohodlí.

Kompletní kontrola, pokud jde o stav systému a zabezpečení dat
V prostředí otevřených sítí se data na připojených zařízeních mohou stát terčem potenciálního útoku. Model TVS-1672XU-RP poskytuje četné možnosti zabezpečení, jako například šifrovaný přístup, blokování IP adres, ověřování dvěma kroky a další. Administrátoři mohou také řídit přístupová práva jednotlivých uživatelů k různým složkám a pomocí následujících nástrojů vylepšit zabezpečení.

CPU: Čtyřjádrový procesor Intel® Core™ i3-8100 3,6 GHz
Architektura CPU: x86 64 bitů
Grafické procesory: Intel® UHD Graphics 630
Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano
Šifrovací modul: Ano, (AES-NI)
Systémová paměť: 8 GB UDIMM DDR4 (2 x 4 GB)
Maximální paměť: 64 GB (4 x 16 GB)
Paměťový slot: 4 x DDR4 Dlouhá DIMM
Paměť Flash: 4 GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)
Pozice pro diskové jednotky: 16 x 3,5"
Kompatibilita diskových jednotek: 3,5" pozice:, 3,5" SATA jednotky pevných disků, 2,5" SATA jednotky pevných disků, 2,5" SATA SSD
Vyměnitelné za provozu: Ano
Podpora akcelerace SSD cache: Ano
Gigabitový Ethernet port (RJ45): 4
10 gigabitový Ethernet port: 2 x port 10GbE SFP+ SmartNIC
Rámec Jumbo: Ano
Slot PCIe: 4, Slot 1: PCIe Gen2 x 4 (PCH), Slot 2: PCIe Gen3 x 8 (CPU), Slot 3: PCIe Gen3 x 4 (CPU), Slot 4: PCIe Gen3 x 4 (CPU), Ve slotu 4 je předinstalován síťový adaptér 10GbE
Port USB 3.1 gen. 2 (10 Gb/s): 2 x USB 3.1 typu C Gen2 5V/3A 10Gb/s, 4 x USB 3.1 typu A Gen2 5V/1A 10Gb/s
Tvarový činitel: 3U s montáží do racku
Indikátory LED: HDD 1-16, stav, LAN, stav portu pro rozšíření úložiště
Tlačítka: Napájení, reset
Rozměry (V x Š x H): 130 × 481 × 573,5 mm
Hmotnost (čistá): 15,35 kg
Hmotnost (celková): 21,79 kg
Provozní teplota: 0 – 40 °C
Relativní vlhkost: Relativní vlhkost 5 až -95 %, bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 ˚C
Napájecí jednotka: 500W(x2), 100-240V
Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 126,33 W
Ventilátor: Systém: 4 x 9,2cm ventilátor (12 V DC)
Zvuková hladina: 49,7 db(A)
Systémové varování: Bzučák
Bezpečnostní slot Kensington: Ano
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?