Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

Uzavřeno

9-pozicový hybridní NAS podporující 3,5” a 2,5” disky se dvěma 10GbE porty

Vaše cena (s DPH):
21 991 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ227
Značka:
QnapParametr Popis
Počet pozic pro disky 5+4
Tvarový činitel Stolní
Typ CPU AnapurnaLabs Alpine
Architektura CPU ARM 64bit
Velikost RAM 8GB
Paměťový slot 1xDDR4
Slot M.2 Ne
SSD cache Ano
Síťové rozhraní GbE, 10GbE SFP+
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,50,60
Rozšiřující slot Ne
USB Porty USB 3.0
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ne

Model TS-932X podnikové třídy je rozpočtově příznivé zařízení NAS, které pojme pět 3,5” pevných disků a čtyři 2,5” SSD. Jde také o první NAS na bázi ARM, které podporuje technologii Qtier™ pro efektivní úložiště s automatickým stupňováním dat. Jako 9-pozicový NAS zabírá kompaktní model TS-932X méně prostoru na stole ve srovnání s jinými modely stejné třídy, a prezentuje se stylovým ovládacím panelem, který je zdoben broušeným hliníkem. Se dvěma porty 10GbE SFP+ model TS-932X nabízí vynikající kombinaci rychlosti a dostupnosti a zajišťuje vaší IT infrastruktuře do budoucna podporu 10GbE sítě.

Tenký co do velikosti, velký kapacitou. Kvalita a styl.
Velikost modelu TS-932X vás možná překvapí – je to 9-pozicový NAS, který vypadá podobně jako běžný 4-pozicový/6-pozicový NAS. Model TS-932X nabízí vyváženost mezi kapacitou úložiště a výkonem, takže je ideálním společníkem pro malé a střední organizace a malé kanceláře. Mezi pozoruhodné designové detaily také patří jednoduché indikátory LED, ovládací panel z broušeného hliníku a jedinečné rozvržení diskových pozic, které zefektivňuje prostorové řešení NAS.

Čtyřjádrové CPU a dva 10GbE SFP+ porty
Model TS-932X je vybaven čtyřjádrovým procesorem Alpine AL-314 1,7 GHz Cortex-A57 od AnnapurnaLabs, an Amazon company, 2 GB/8 GB DDR4 RAM (rozšířitelné na 16 GB) s podporou SATA 6Gb/s. Při zpracovávání 256-bitového šifrování AES celého svazku NAS model TS-932X také poskytuje bezkonkurenční výkon v oblasti šifrování a zajišťuje bezpečnost citlivých podnikových dat uložených na NAS. Model TS-932X obsahuje dva 10GbE SFP+ porty pro plnou podporu vysokorychlostních 10GbE sítí a zajišťuje výrazné zvýšení rychlosti pro virtualizační úlohy, rychlé zálohování a obnovu, aplikace pracující s velkými objemy dat.

SSD cache a automatické stupňování umožňují optimalizovanou účinnost úložiště
Model TS-932X poskytuje čtyři 2,5" pozice pro SSD cache ke zlepšení pracovního toku aplikací náročných na IOPS. Technologie Qtier™ poskytuje zařízení TS-932X možnost automatického stupňování, které pomáhá nepřetržitě optimalizovat využívání úložišť s využitím vysoce výkonných disků SSD a vysokokapacitních disků SATA. Nový Qtier™ 2.0 nabízí rozpoznání IO, které posiluje úložiště s vrstveným SSD s vyhrazeným prostorem připomínajícím paměť cache ke zpracování navýšení I/O v reálném čase, což značně maximalizuje výhody SSD.

Snímky – moderní způsob ochrany dat
Snímky jsou důležité pro ochranu dat a pomáhají chránit vaše data prostřednictvím úplného zaznamenávání stavu systému NAS a metadat. Pomocí aplikací Storage & Snapshots Manager nebo File Station můžete snadno spravovat snímky a rychle obnovit systém do normálního stavu, pokud se vyskytne chyba. Snímky QNAP jsou blokové a zaznamenávají pouze změněná data. Nejenže se tak šetří úložný prostor, ale snižuje se také doba nutná k zálohování a obnovení dat.

Hostování kontejnerových aplikací
Container Station integruje systémově nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker®. Z integrovaného registru Docker Hub® si můžete stáhnout aplikace pro snadný import/export kontejnerových aplikací a správu přístupové kontroly a využívat tak výhod snadné instalace, přenositelnosti a vysoké účinnosti a rychlé zavádění aplikačních služeb napříč platformami včetně cloudu, serverů a PC.

QTS – Inteligentní, intuitivní a kreativní operační systém pro NAS
Díky řadě modularizovaných aplikací a funkcí posiluje QTS efektivitu řízení, osobní produktivitu, multimédia a mnoho dalšího. Váš zážitek s NAS je tak snazší, účinnější a flexibilnější! Vestavěný App Center se stovkami aplikacemi instalovanými dle potřeby také otevírá obrovský potenciál pro další funkce NAS. Nový prvek Qboost poskytuje nástroj pro optimalizaci NAS, který umožňuje akcelerovat aplikace, uvolnit systémové zdroje a plánovat aplikace. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby Vám přinesl pokročilé funkce a optimalizované cloudové prostředí.

Optimalizovaná spolupráce s bezproblémovým sdílením souborů a synchronizací
Zařízení TS-932X centrálně ukládá data, soubory a podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS k sdílení souborů napříč sítěmi s operačními systémy Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync (nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů) bude jakýkoli soubor nahraný na TS-932X zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, notebookům a mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, čímž se zvýší flexibilita týmových projektů a spolupráce. Soubory je možné spravovat centrálně pomocí File Station, a to včetně souborů z mobilních zařízení a jednotek optických disků. File Station vám také umožní připojení vzdáleného NAS a převedení souborů mezi vaším NAS a veřejnými cloudovými službami pro větší pohodlí.

Kompletní plánování zálohování
Model TS-932X poskytuje spolehlivé, flexibilní řešení pro zálohování a obnovení po havárii a pomáhá organizacím s rutinními úlohami zálohování se zajištěním nákladové efektivity a vysoké produktivity.

Zcela nové dozorovací řešení QVR Pro
Nové dozorovací řešení QVR Pro od QNAP vám umožní zařídit vyhrazený, nezávislý úložný prostor pro data z dozorování na modelu TS-932X a využít výhod správy úložišť z QTS. Díky QVR Pro se značně zjednodušuje správa kamery, alokace úložného prostoru, živé zobrazování kamery a přehrávání. Můžete také používat mobilní aplikaci QVR Pro Client k monitorování svých kamer odkudkoli nebo používat USB webkamery jako síťovou kameru ONVIF s aplikací QUSBCam2.

Flexibilní a ekonomické rozšíření úložiště
Když vám dochází místo, potřebujete jednoduché řešení ke zvětšení úložné kapacity. QNAP nabízí několik způsobů rozšíření vašeho úložiště NAS potřebného pro ukládání dat a růst podniku.

Rozšiřte kapacitu úložiště pomocí dalších QNAP NAS s Virtual JBOD
QNAP VJBOD (Virtual JBOD) je síťový svazek JBOD, který Vám umožní rozšířit úložnou kapacitu QNAP NAS o nevyužitý úložný prostor dalších jednotek QNAP NAS. Nevyužitou kapacitu úložiště modelu TS-932X lze připojit jako místní disky dalších NAS a můžete vytvářet virtuální seznamy úložišť a svazky pro provoz služeb NAS za účelem maximalizace využití úložišť.

Efektivní tok vzduchu a termální konstrukce
Model TS-932X má kompaktní velikost a nabízí velký úložný potenciál. Termální konstrukce a řešení průchodu vzduchu zajišťují efektivní chlazení. Teplo je účinně odváděno, takže je zajištěno, že model TS-932X pracuje hladce i s velkou zátěží.

CPU: Čtyřjádrový procesor Alpine AL-324 ARM® Cortex-A57 (64 bitů) s taktovací frekvencí 1,7GHz od AnnapurnaLabs, an Amazon company
Akcelerace šifrování: Ano
Systémová paměť: 8GB DDR4 2400 (1 x 8 GB)
Maximální paměť: 16 GB (1 x 16 GB)
Paměťový slot: 1 x slot SODIMM
Paměť Flash: 512 MB NAND Flash
Pozice pro diskové jednotky: 5 x 3,5" pozice SATA 6 Gb/s, 4 x 2,5" pozice SATA 6 Gb/s, Hot-swap
Kompatibilita diskových jednotek: 3,5" pozice: 3,5" SATA jednotky pevných disků, 2,5" SATA jednotky pevných disků, 2,5” SATA SSD - 2,5" pozice: 2,5” SSD
10 gigabitový Ethernet port: 2 x 10GbE SFP+
Gigabitový Ethernet port: 2 x Gigabit RJ45
Port USB: USB 3.0 (Přední strana: 1; zadní: 2)
Zvuk: 1 x integrovaný reproduktor, 1 x 3,5mm výstupní zvukový konektor. Poznámka: Reproduktory a výstupní zvukový konektor nelze používat současně.
Indikátory LED: Stav/napájení, LAN, USB, HDD 1-5, SSD 1-4
Tlačítka: Napájení, reset, Kopírování na USB jedním dotykem
Systémové varování: Bzučák
Tvarový činitel: Stolní
Rozměry (V x Š x H): 182 x 225 x 224 mm
Příkon (W): Pohotovostní režim HDD: 21,66 W, Při provozu: 42,15 W, (s nainstalovanými 5 x HDD a 4 x SSD)
Zvuková hladina: Tlak zvuku (LpAm): 18,7 dB(A)
Hmotnost: Hmotnost netto: 3,53 kg, Celková hmotnost: 5,06 kg
Ventilátor: 1 x 14cm ventilátor (12 V SS)
Napájecí jednotka: Napájecí externí adaptér 120 W, 100–240 V
Provozní teplota a relativní vlhkost: 0 – 40˚C ( 32 – 104 ˚F), relativní vlhkost 5 – 95 %, bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 ˚C (80,6 ˚F)
Bezpečnostní slot: Bezpečnostní slot Kensington
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?