Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

Serverový procesor Intel® Xeon® E a paměť ECC pro vysoký výkon a spolehlivost

Vaše cena (s DPH):
85 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ340
Značka:
QnapParametr Popis
Počet pozic pro disky 8
Tvarový činitel 2U Rack
Typ CPU Intel Xeon
Architektura CPU x86 64bit
Velikost RAM 8GB
Paměťový slot 4xDDR4
Slot M.2 Ne
SSD cache Ano
Síťové rozhraní GbE, 10GbE SFP+
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,50,60
Rozšiřující slot 4xPCIe
USB Porty USB 3.1 Gen 2
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ne

Podnikový NAS TS-883XU s procesorem Intel® Xeon® E a pamětí až 64 GB DDR4 ECC (Error Correcting Code) nabízí výkon na úrovni serveru s vysokou mírou spolehlivosti. Disponuje řadiči Mellanox® ConnectX®-4 Lx 10GbE, které nejenže uspokojí aplikace náročné na šířku pásma, ale také podporují iSER pro snížení pracovního vytížení CPU se zvýšeným výkonem virtualizace, zatímco rozšíření PCIe umožňuje instalaci grafických karet podporujících posílení kamerového dozorování, virtualizace a aplikace AI. Výkonné zařízení TS-883XU vám poskytne pokročilé podnikové funkce, jako je softwarově definovaný SSD extra over-provisioning, softwarově definovaný síťový a virtuální přepínač a mnohem více.

Procesor Intel® Xeon® E, mimořádný výkon
Zařízení TS-883XU disponuje čtyřjádrovým procesorem Intel® Xeon® E-2124 3,3 GHz (navýšení až na 4,3 GHz) a 8GB pamětí DDR4 ECC (rozšířitelná na 64 GB), takže nabízí výkon na úrovni serveru a vysokou míru spolehlivosti pro náročné podnikové prostředí IT jako nákladově efektivní řešení NAS. Kromě 4 portů Gigabit RJ45 LAN má zařízení TS-883XU také dva porty 10GbE SFP+ SmartNIC LAN pro zajištění významného zvýšení výkonu.

Paměť ECC předchází poškození dat a zajišťuje spolehlivost
Zařízení TS-883XU vybavené procesorem Intel® Xeon® E využívá paměť ECC, která dokáže detekovat a opravovat paměťové chyby v jednotlivých bitech, jakmile k nim dojde, aby se předešlo prostojům a ztrátě dat, což je důležité pro vždy dostupné, kritické z hlediska provozu, serverové aplikace. Model TS-883XU podporuje dvoukanálovou paměť DDR4 ve čtyř dlouhých slotech DIMM. Při používání spárovaných paměťových modulů může model TS-883XU využitím síly dvoukanálové architektury posílit výkon. Konfiguraci paměti (podporuje až 64GB RAM) modelu TS-883XU můžete také přizpůsobit pro větší výkon, abyste zvládali dynamicky se měnící pracovní zátěže, jako je virtualizace.

Duální konektivita 10GbE optimalizuje vysokorychlostní přenos dat a virtualizaci VMware s iSER
Zařízení TS-883XU nabízí dva porty 10GbE SFP+, které využívají řadič Mellanox® ConnectX®-4 Lx SmartNIC. Podporují protokol iSER (iSCSI Extensions for RDMA), který umožňuje datům obcházet běžné síťové disky, vrstvu soketů a přímo se dostat do vyrovnávací paměti serveru ESXi a úložiště, čímž se sníží pracovní vytížení CPU. Pokud iSER podporuje jak server VMware®, tak zařízení TS-883XU, může poskytovat až o 60 % vyšší výkon náhodného čtení/zápisu a o 50 % nižší latenci, je tedy základním nástrojem pro optimalizaci náročných virtualizačních aplikací.

Doporučené používání slotů PCIe
Zařízení TS-883XU má několik slotů PCIe. Pro zajištění toho, aby jednotky SATA měli dostatečnou šířku pásma, doporučujeme používat pouze základní rozšiřující karty (jako je 1GbE NIC, karta USB 3.0 nebo adaptér Wi-Fi) se slotem PCIe Gen2 (slot 1), protože tento slot je připojen k PCH. Pro pokročilé rozšiřující karty (včetně 10GbE/40GbE NIC, karet SAS, akcelerační karty Mustang-200 a grafických karet) doporučujeme používat sloty PCIe Gen3 (slot 2, 3, 4), protože tyto sloty jsou připojeny k CPU.

Velké kapacity I/O s rozšířením PCIe
Zařízení TS-883XU má 4 sloty PCIe, které umožňují využívat různé rozšiřující karty pro rozšíření aplikačního potenciálu.

Umožňují výpočetní výkon s akcelerací GPU pomocí grafických karet
Grafické karty jsou optimalizované pro grafické výpočty a transformace. Model TS-883XU poskytuje sloty PCIe pro instalaci grafické karty AMD Radeon™ nebo NVIDIA® pro usnadnění datově náročného strojového učení AI a zároveň nabízí výhody pro zpracovávání obrazu a výkon virtuálních počítačů (prostřednictvím propojení GPU).

Rozšiřte si záruku na hardware až na 5 let
Na model TS-883XU se vztahuje 3letá záruka bez dalších nákladů. V případě potřeby si můžete zakoupit rozšířenou záruku, která vás bude chránit až na 5 let.

SSD cache a automatické stupňování umožňují optimalizovanou účinnost úložiště 24 hodin denně
Díky technologii automatického stupňování Qtier™ v zařízení TS-883XU mají organizace možnost zakoupit jen takový počet SSD, jaký potřebují, a získat nejvyšší možný poměr hodnota/výkon a optimální účinnost úložiště pro ukládání a sdílení dat.

Vylepšete rychlosti náhodného datového přístupu pomocí SSD cache
SSD cache akceleruje výkon IOPS a snížuje latenci úložných svazků. Jsou ideální pro aplikace náročné na IOPS (jako jsou databáze a virtualizace) a mohou výrazně vylepšit celkové pracovní postupy. Model TS-883XU také podporuje SSD cache pouze pro zápis pro významné posílení aplikací intenzivně využívající zapisování a také RAID 5/6 SSD cache pro větší výkon a prostor pro cache.

Maximalizujte hodnotu SSD pomocí technologie Qtier
Technologie Qtier™ poskytuje zařízení TS-883XU možnost automatického stupňování, které dále pomáhá nepřetržitě optimalizovat efektivitu úložišť automatickým přesouváním dat mezi 2,5" SSD a vysokokapacitními HDD na základě přístupové frekvence. Qtier™ 2.0 nabízí rozpoznání IO, které posiluje úložiště s vrstveným SSD s vyhrazeným prostorem připomínajícím paměť cache ke zpracování navýšení I/O v reálném čase, což značně maximalizuje výhody SSD.

Dosahujte úrovní výkonu podnikových SSD i při využívání dostupných spotřebitelských SSD
Model TS-883XU podporuje softwarově definovaný SSD extra over-provisioning, který vám umožňuje alokovat další prostor pro nadměrné využívání (od 1 do 60 %), což je prospěšné pro optimální rychlosti zapisování a vyšší životnost SSD. Nyní můžete používat dostupné spotřebitelské SSD pro TS-883XU, nastavit SSD over-provisioning a potenciálně dosáhnout úrovní výkonu a odolnosti, jaké mají korporátní SSD, a využívat rychlejší zálohování souborů, hladší multimediální zážitky a optimalizované virtualizační aplikace.

Až 128 monitorovacích kanálů v QVR Pro pro komplexní bezpečnostní dozorování
Zařízení TS-883XU podporuje dozorovací řešení QVR Pro s 8 bezplatnými kanály pro monitorování dozorování, což lze rozšířit až na 128 kanálů* s možností zakoupení licence dalších kanálů pro zajištění rozsáhlejšího zabezpečení. QVR Pro podporuje více než 5 000 IP kamer včetně všech standardních kamer s objektivem typu rybí oko dostupných na trhu. K dispozici jsou další pokročilé funkce pro úplné uvolnění potenciálu kamer s objektivem typu rybí oko: možnost sledovat obraz jedné kamery s rybím okem simultánně v devíti kanálech z různých úhlů a hardwarově akcelerované dekódování napříč platformami pro obraz z kamer s rybím okem. QVR Pro zajišťuje vyšší dozorovací výkon pro lepší zabezpečení a zároveň poskytuje flexibilitu při zavádění a rozpočtových úsporách.

Flexibilně alokujte fyzické i virtuální síťové zdroje pro zjednodušení zavádění sítí
Aplikace Síťový a virtuální přepínač vám umožňuje využívat omezené fyzické síťové zdroje pro neomezené virtuální aplikace, centrálně řídit celou síťovou strukturu pomocí skvěle vizualizované mapy topologie sítě. Flexibilní možnosti správy vám umožňují mnohem snadněji reorganizovat fyzická a virtuální síťová připojení, takže můžete alokovat náležité síťové zdroje zařízení TS-883XU, virtuálním počítačům a kontejnerům, kdykoli potřebujete. Zavádění sítí je výrazně jednodušší a velmi se zlepší efektivita správy sítě.

Blokový iSCSI LUN: Ideální volba pro virtualizační úložiště
Zařízení TS-883XU podporuje blokový iSCSI LUN, který poskytuje spolehlivější a izolovanější prostřední než souborový LUN. Díky podpoře VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2016 poskytuje model TS-883XU výkonné, spolehlivé a dostupné řešení pro virtualizační prostředí a podporuje rovněž VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšení výkonu odlehčením serverové zátěže pro servery ESXi a Hyper-V a dále podporuje doplněk QNAP vSphere Client a poskytovatele QNAP SMI-S se zlepšenou efektivitou provozu a správy u virtualizačních aplikací.

Kompletní kontrola, pokud jde o stav systému a zabezpečení dat
V prostředí otevřených sítí se data na připojených zařízeních mohou stát terčem potenciálního útoku. Model TS-883XU poskytuje četné možnosti zabezpečení, jako například šifrovaný přístup, blokování IP adres, ověřování dvěma kroky a další. Administrátoři mohou také řídit přístupová práva jednotlivých uživatelů k různým složkám a pomocí následujících nástrojů vylepšit zabezpečení.

CPU: Čtyřjádrový procesor Intel® Xeon® E-2124 3,3 GHz (navýšení až na 4,3 GHz)
Architektura CPU: x86 64 bitů
Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano
Šifrovací modul: Ano, (AES-NI)
Systémová paměť: 8 GB UDIMM DDR4 ECC (2 x 4 GB)
Maximální paměť: 64 GB (4 x 16 GB)
Paměťový slot: 4 x DDR4 Dlouhá DIMM
Paměť Flash: 4 GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)
Pozice pro diskové jednotky: 8 x 3,5"
Kompatibilita diskových jednotek: 3,5" pozice: 3,5" SATA jednotky pevných disků, 2,5" SATA jednotky pevných disků, 2,5" SATA SSD
Vyměnitelné za provozu: Ano
Podpora akcelerace SSD cache: Ano
Gigabitový Ethernet port (RJ45): 4
10 gigabitový Ethernet port: 2 x port 10GbE SFP+ SmartNIC
Rámec Jumbo: Ano
Slot PCIe: 4, Slot 1: PCIe Gen2 x 4 (PCH), Slot 2: PCIe Gen3 x 8 (CPU), Slot 3: PCIe Gen3 x 4 (CPU), Slot 4: PCIe Gen3 x 4 (CPU)
Port USB 3.1 gen. 2 (10 Gb/s): 2 x USB 3.1 typu C Gen2 5V/3A 10Gb/s, 4 x USB 3.1 typu A Gen2 5V/1A 10Gb/s
Tvarový činitel: 2U s montáží do racku
Indikátory LED: HDD 1-8, stav, LAN, stav portu pro rozšíření úložiště
Tlačítka: Napájení, reset
Rozměry (V x Š x H): 88,3 × 482 × 562 mm
Hmotnost (čistá): 10,39 kg
Provozní teplota: 0 – 40 °C
Relativní vlhkost: Relativní vlhkost 5 až -95 %, bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 ˚C
Napájecí jednotka: 350 W, 100–240 V
Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 72,16 W
Ventilátor: Systém: 2 x 6,0cm ventilátor (12 V DC)
Zvuková hladina: 40,3 db(A)
Systémové varování: Bzučák
Bezpečnostní slot Kensington: Ano
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?