Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinka

Dvoujádrová NAS s velmi efektivní správou souborů, ochranou dat a výstupem HDMI

Vaše cena (s DPH):
11 527 Kč
Vaše sleva:
8%
Běžná cena
12 490 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ424
Značka:
QnapTS-451D2 Se 4 diskovými sloty nabízí domácnostem a malým a středním firmám velký potenciál pro ukládání, sdílení a zálohování souborů. Firemní uživatelé mohou dvoujádrový procesor Intel využívat pro bezproblémový místní/vzdálený přístup většího počtu uživatelů k pracovním souborům, zatímco uživatelé z řad domácností si mohou užívat vysoce kvalitních multimédií díky streamování a přímému výstupu 4K HDMI 2.0. Brány cloudového úložiště umožňují využít stávající cloudové úložiště pro zavedení hybridního cloudového řešení, zatímco vestavěné Centrum aplikací poskytuje celou řadu aplikací, které rozšiřují funkce TS-451D2.

Snímky plně zaznamenávají stav a data systému. Pokud dojde k nezáměrnému odstranění nebo úpravám souborů, můžete dříve zaznamenaná data rychle obnovit.

HBS poskytuje kompletní zálohování a obnovení dat; QuDedup odstraňuje duplicitní položky dat u zdroje, čímž omezuje využití úložiště, šířky pásma a doby zálohování.

Přehrávání médií 4K a překódování v reálném časem; sledujte videa přímo na TV nebo prostřednictvím výstupu HDMI nebo aplikace pro streamování.

Brány cloudového úložiště podporují cloudové služby, vytvářejí hybridní cloudovou strukturu a umožňují přístup ke cloudům s nízkou latencí.

Hostujte virtuální počítače a kontejnery a spouštějte na TS-451D2 nejrůznější aplikace.

Bezpečný privátní cloud, který podporuje ochranu uživatelských účtů, blokování IP adres, dvoufázové ověřování, šifrování a další.

 

Dvoujádrový procesor 2,0 GHz (navýšení až na 2,9 GHz) s akcelerací šifrování AES-NI

Model TS-451D2 je vybaven dvoujádrovým procesorem Intel® Celeron® J4025 2,0 GHz (navýšení až na 2,9 GHz), podporuje 8 GB paměti DDR4 a je kompatibilní s diskovými jednotkami SATA 6 Gb/s. S šifrováním Intel® AES-NI zabezpečuje model TS-451D2 data bez snížení výkonu. TS-451D2 má rovněž čtyři porty USB 3.2 Gen1 (včetně tlačítka USB pro kopírování jedním dotykem) a dva porty Gigabit Ethernet pro lepší připojení a usnadnění pracovních postupů.

Bezpečné centrum zálohování s ochranou snímků

Záloha Windows® a Mac®

Pomocí nástroje QNAP NetBak Replicator, který nevyžaduje licenci, můžete zálohovat a obnovovat soubory z počítačů se systémem Windows®. Pro zálohování na počítačích Mac® je plně k dispozici nástroj Time Machine®.

Snímky pro svazek a jednotku LUN

Snímky mají zásadní roli pro ochranu dat úložiště NAS a díky funkci na základě bloků představují spolehlivou metodu ochrany dat tváří v tvář rostoucí hrozbě ransomwaru.

 

Vícebodové zálohování, přístup a synchronizace souborů

Model TS-451D2 ukládá data a soubory centrálně a podporuje běžné protokoly sdílení souborů, včetně SMB/CIFS, AFP a NFS pro zařízení se systémem Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Spolu s aplikací Qsync (nástrojem, který z úložiště NAS od společnosti QNAP vytvoří zabezpečené, vysokokapacitní datové centrum pro synchronizaci souborů) bude jakýkoli soubor nahraný na úložiště TS-451D2 zpřístupněný všem propojeným zařízením (jako jsou počítače, notebooky nebo mobilní zařízení). Hybrid Backup Sync vám pomůže snadno zálohovat nebo synchronizovat data TS-451D2 na další úložiště NAS od QNAP, vzdálené servery nebo cloudové úložiště pro zotavení po havárii. Kromě toho technologie QuDedup výrazně zvyšuje efektivitu zálohování více verzí na cílové úložiště, přičemž optimalizuje využití úložiště. Můžete si na počítač nainstalovat nástroj pro extrahování QuDedup a obnovit běžný stav odstraněných duplicitních souborů.

Bezproblémové začlenění cloudových dat

Model TS-451D2 lze snadno začlenit do významných cloudových služeb. Nasazením brán cloudového úložiště a povolením ukládání do lokální cache na úložišti TS-451D2 můžete bezproblémově používat cloud pro ukládání, zálohování a obnovení dat s přístupem s nízkou latencí, které tak nabízí inovativní hybridní cloudové prostředí.

Souborová cloudová brána HybridMount

Rozšiřujte flexibilně kapacitu úložiště připojením ke cloudovému úložišti. Podporou aplikací QTS můžete spravovat a upravovat cloudové soubory nebo multimediální soubory. HybridMount je ideální pro online spolupráci na souborovém serveru a analýzu dat na úrovni souborů.

Bloková cloudová brána VJBOD Cloud

VJBOD Cloud podporuje jednoduché zálohování NAS na objektové cloudové úložiště. Přenos dat podle bloků nahrává náhodná data a velké soubory na cloud v blocích a přenáší pouze změny blokového svazku nebo jednotky LUN (jako je přidání, změna nebo odstranění). Toto řešení je ideální pro aplikace podnikové úrovně s požadavky na přenos velkých souborů, jako jsou databáze, svazky virtuálních počítačů a videa.

Hostujte virtuální počítače a kontejnery přímo v NAS

Nástroje Virtualization Station a Container Station poskytují kompletní podporu virtualizace a nástroj Síťový a virtuální přepínač umožňuje přiřadit fyzické síťové prostředky virtuálním počítačům, kontejnerům a úložišti NAS za účelem zjednodušení nasazení v síti.

Virtualization Station

Spouštějte virtuální počítače se systémem Windows®, Linux®, UNIX® a Android™ a přistupujte k nim prostřednictvím webového prohlížeče nebo VNC (Virtual Network Computing).

Container Station

Vyzkoušejte nenáročné technologie virtualizace LXC a Docker®, stahujte aplikace z vestavěného Docker Hub Registry®, importujte a exportujte kontejnery a vytvářejte celou řadu mikro služeb.

Snadný a bezpečný přístup ke vzdálenému připojení s myQNAPcloud

myQNAPcloud umožňuje zachovat připojení k TS-451D2 pomocí jedinečného názvu domény. Není vyžadováno žádné složité směrování nebo konfigurace a myQNAPcloud zesiluje ochranu pomocí klíčů certifikátu SSL na 2048 bitů, čímž umožňuje bezpečný přístup, správu a sdílení souborů a služeb na TS-451D2.

Zabezpečte svoje prostředí s QVR Pro

QVR Pro je moderní řešení dozoru s podporou úložiště NAS, která zjednodušuje správu kamer, přiřazování prostoru úložiště, sledování a přehrávání živého záznamu kamery. Vyhrazený prostor úložiště pro data dozoru lze na úložišti TS-451D2 nakonfigurovat za účelem optimalizace systému a kanály dozoru lze kdykoli sledovat pomocí mobilní aplikace QVR Pro Client. Uživatelé s omezeným rozpočtem mohou dokonce využívat webové kamery USB jako síťové kamery pomocí QVR Pro s aplikací QUSBCam2.

 

Poznámky:

1. QVR Pro vyžaduje úložiště QNAP NAS s alespoň 4 GB RAM. Úložiště QNAP NAS, které nesplňuje tyto požadavky, by mělo používat Surveillance Station.

2. Maximální počet podporovaných kanálů se liší podle modelu NAS, konfigurace sítě a nastavení kamery. Více informací najdete na stránkách https://www.qnap.com/go/qvr-nas-selector.

Více aplikací pro produktivitu

QuMagie

Sdílení fotografií a aplikace pro správu s podporou umělé inteligence, která podporuje automatické třídění fotografií díky albům, zobrazení iOS® Live Photo a výkonné vyhledávací nástroje s podporou umělé inteligence.

Qsirch

Výkonný vyhledávač ve stylu Google od společnosti QNAP vám pomůže rychle vyhledávat obrázky, hudbu, videa, dokumenty a e-maily podle klíčových slov, barvy, tváří a dalších kritérií hledání.

Centrum oznámení

Propojuje všechny události systému QTS, upozornění a oznámení pro plynulou a snadnou správu NAS a průběžném informování o stavu NAS.

Security Counselor

Zkontrolujte slabá místa úložiště NAS a získejte přístup k doporučením pro vyšší zabezpečení. Zahrnuje také antivirus a software pro vyhledávání malwaru.

Cinema28

Přeměňte úložiště NAS na server pro streamování médií a užívejte si fotografie, hudbu a videa kdekoli doma.

Qmiix

Řešení iPaaS (Integration Platform as a Service), které umožňuje automatizaci každodenních úloh připojováním aplikací a zařízení k úložišti NAS.

Flexibilní a úsporné rozšíření úložného prostoru

Společnost QNAP nabízí několik způsobů rozšíření kapacity úložiště TS-451D2, abyste mohli reagovat na růst objemu dat a obchodní činnosti.

Upgrade kapacity RAID

Výměnou disků s nižší kapacitou během provozu za disky s vyšší kapacitou můžete rozšířit kapacitu úložiště NAS tak, aby rostlo s vámi.

+

Připojení rozšiřovacích jednotek

Připojte dvě rozšiřovací skříně TR-004 RAID a TL-D800C USB 3.2 Gen 2 JBOD s 8 přihrádkami a pomocí Správce úložiště a snímků spravujte rozšíření kapacity NAS.

Migrace na nové úložiště NAS

Nainstalujte si pevné jednotky NAS na větší úložiště NAS a ponechte si veškerá stávající data a konfigurace.

 

CPU: Intel® Celeron® J4025 dual-core 2.0 GHz processor (burst up to 2.9 GHz)

Architektura CPU: x86 64 bitů

Grafické procesory: Intel® HD Graphics 600

Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano

Šifrovací modul: Ano (AES-NI)

Hardwarově akcelerované překódování: Ano

Systémová paměť: 2 GB SO-DIMM DDR4 (1 x 2 GB)

Maximální paměť: 8 GB (2 x 4GB)

Paměťový slot: 2 x SO-DIMM DDR4

Paměť Flash: 4GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky: 4 x 3,5/2,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s

Vyměnitelné za provozu: Ano

Podpora akcelerace SSD cache: Ano

Gigabitový Ethernet port (RJ45): 2x

Probuzení po síti LAN (WOL): Ano

Rámec Jumbo: Ano

Port USB 3.2 Gen 1: 4x

HDMI výstup: 1x, HDMI 2.0 (up to 4096 x 2160 @ 60Hz)

Tvarový činitel: Stolní

Indikátory LED: Napájení/stav, LAN, USB, HDD1-4

Tlačítka: Napájení, kopírování na USB, reset

Rozměry (V x Š x H): 165,3 × 160 × 219,4 mm

Hmotnost (čistá): 2,09 kg

Hmotnost (celková): 3,02 kg

Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)

Napájecí jednotka: External Power Adapter, 90W, AC 100-240 V

Ventilátor: 1 x 120 mm, 12 V DC

Zvuková hladina: 18.5 db(A)

Systémové varování: Bzučák

Bezpečnostní slot Kensington: Ano

Max. počet souběžných připojení (CIFS): 800

Více informací naleznete zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?