Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Uzavřeno

NAS s čtyřjádrovým 1,7GHz procesorem, montáží do racku, porty 10GbE SFP+ a 2,5GbE, a redundantním napájecím zdrojem

Vaše cena (s DPH):
24 455 Kč
Vaše sleva:
9%
Běžná cena
26 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ413
Značka:
QnapSe síťovými porty 10GbE SFP+ a 2,5GbE poskytuje TS-432PXU-RP vysokou šířku pásma sítě, která zefektivňuje týmovou spolupráci a přístup k souborům. Slot PCIe Gen 2 ×2 umožňuje instalaci rozšiřující karty QNAP pro přidání síťové konektivity, možností SSD cache nebo bezdrátového připojení. TS-432PXU-RP podporuje zálohování a synchronizaci souborů, bezpečnou ochranu pomocí snímků a služby zálohování podnikových účtů Google G Suite™ a Microsoft 365®, přičemž v případě potřeby poskytuje okamžitou obnovu. Ve spojení s podporou cloudových bran nebylo nikdy snazší vytvořit hybridní cloudové úložné řešení.

Dva síťové porty 10GbE SFP+ a dva síťové porty 2,5GbE RJ45 urychlují sdílení souborů.

HBS (Hybrid Backup Sync) zálohuje a synchronizuje data do jiných zařízení NAS, serverů a cloudových úložišť pro komplexní plánování obnovy po havárii.

Boxafe poskytuje dodatečnou úroveň zabezpečení zálohováním e-mailů, cloudových disků, kontaktů a kalendářů v rámci služeb Google™ G Suite a Microsoft 365®.

Snímky plně zaznamenávají stav systému a dat, a umožňují vám chránit soubory a data před nechtěným odstraněním a útoky malware.

Rozšířte aplikační potenciál zařízení TS-432PXU-RP nainstalováním kompatibilní karty PCIe.

Zvyšte kapacitu úložiště zařízení TS-432PXU-RP pomocí rozšiřujících jednotek QNAP TR RAID nebo TL JBOD.

 

Vyšší výkon x rychlejší propustnost

Zařízení TS-432PXU-RP disponuje čtyřjádrovým procesorem Annapurna Labs Alpine AL-324 ARM® Cortex®-A57, 1,7 GHz, se 2GB pamětí DDR4 RAM (rozšiřitelná na 16 GB) a SATA 6 Gb/s pozicemi pro zajištění vyššího výkonu. Se dvěma síťovými porty 10GbE SFP+ a dvěma síťovými porty 2,5GbE poskytuje zařízení TS-432PXU-RP neuvěřitelnou šířku pásma pro zajištění vysokorychlostního přístupu k souborům, zálohování/obnovy a přenosu médií a zároveň umožňuje flexibilní přidělování síťových zdrojů pro jednotlivé aplikace a služby.

Upgradujte síť a zvyšte efektivitu týmu

QNAP poskytuje různá vysokorychlostní síťová řešení za dostupné ceny. Managovatelné a nemanagovatelné switche řady QSW poskytují možnosti 10GbE a 2,5GbE pro budování vysokorychlostních sítí. Společnost QNAP také nabízí rozšiřující síťové karty 10GbE / 5GbE / 2,5GbE a adaptér USB na 5GbE pro zařízení se systémem Windows® / Linux®, díky čemuž mohou všechny vaše pracovní stanice využívat vysokorychlostní sítě.

Zvýšte výkon NAS pomocí SSD

S tím, jak se disky SSD stávají dostupnějšími, může použití disků SSD v systému NAS zlepšit výkon bez velkých investic. Zařízení TS-432PXU-RP podporuje technologii SSD cache, úložiště s automatickým stupňováním Qtier™ a SSD over-provisioning, což vám pomůže vyvážit výkon úložiště, alokaci úložiště a výdaje na IT.

Vícebodové zálohování, přístup a synchronizace souborů

HBS (Hybrid Backup Sync) konsoliduje zálohování, obnovení a synchronizaci dat. S vysokorychlostním připojením 10GbE můžete snadno zálohovat nebo synchronizovat data do jiného zařízení QNAP NAS, vzdáleného serveru nebo cloudového úložiště a vytvořit spolehlivé řešení obnovy po havárii. Nástroj Qsync promění zařízení TS-432PXU-RP v zabezpečené a vysokokapacitní datové centrum pro synchronizaci souborů. Jakýkoli soubor nahraný do zařízení TS-432PXU-RP bude dostupný všem připojeným zařízením, například počítačům, notebookům a mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky nebo vytvořit týmové složky, abyste vylepšili týmovou spolupráci.

Snadné vyhledávání a automatická organizace souborů a fotografií

Zařízení TS-432PXU-RP poskytuje větší pohodlí pro správu souborů. Můžete rychle vyhledávat soubory pomocí Qsirch, organizovat fotografie pomocí QuMagie a automaticky je archivovat pomocí Qfiling.

Hledání souborů

Qsirch pomůže rychle vyhledávat obrázky, hudbu, videa, dokumenty, e-maily a další soubory pomocí klíčových slov, barev a různých filtrů.

Správa fotografií

QuMagie identifikuje lidi a objekty na fotografiích a podporuje automatickou kategorizaci fotografií, což vám umožní snadno vyhledávat podobné fotografie.

Automatická archivace

Qfiling automatizuje organizaci nebo recyklaci souborů na základě vlastních nakonfigurovaných pravidel, což výrazně zvyšuje efektivitu práce.

 

Bezpečné zálohování Google G Suite™ and Microsoft 365®

Řešení typu SaaS (Software jako služba, Software-as-a-Service), jako je Google G Suite™ a Microsoft 365®, jsou velmi praktická, a proto je používá mnoho firem a organizací. Mnoho uživatelů však nedokáže chránit tato cloudová data před ztrátou dat, omezeními, pokud jde o obnovu dat, a lidskou chybou. Zařízení TS-432PXU-RP obsahuje aplikační řešení QNAP Boxafe, které vám umožňuje zálohovat soubory, e-maily, kalendáře a kontakty z Google G Suite™ a Microsoft 365® a poskytovat tak další vrstvu ochrany dat pro podniková cloudová data.

Nízkolatenční přístup k datům v cloudu pomocí bran cloudového úložiště

Zavedením bran cloudového úložiště a povolením lokální cache v zařízení TS-432PXU-RP můžete bez problémů využívat cloud pro ukládání, zálohování a obnovu dat s nízkolatenčním přístupem, čímž získáte inovativní hybridní cloudové prostředí.

Brána souborového cloudu HybridMount

Flexibilně rozšiřte úložnou kapacitu připojením ke cloudovému úložišti. Můžete využívat aplikace QTS ke správě a úpravě cloudových souborů nebo sledování multimediálních souborů. HybridMount je ideální pro online spolupráci na souborovém serveru a datovou analýzu na úrovni souborů.

Brána blokového cloudu VJBOD Cloud

VJBOD Cloud podporuje zálohování dat NAS do blokového cloudového úložiště. Přenos blokových dat nahrává náhodná data a velké soubory do cloudu v blocích a přenáší pouze změny blokového svazku nebo LUN. To je ideální pro zálohování LUN, databází a důvěrných souborů.

 

Flexibilně rozšiřujte kapacitu úložišť podle potřeby

Úložnou kapacitu zařízení TS-432PXU-RP lze snadno rozšířit tak, aby vyhověla rostoucím požadavkům na data. Jednoduše připojte rozšiřující jednotku QNAP TR RAID nebo TL JBOD a rozšiřte úložný prostor na vyžádání. S technologií Virtual JBOD (VJBOD) společnosti QNAP lze nevyužitý prostor zařízení TS-432PXU-RP použít také k rozšíření úložného prostoru jiných QNAP NAS.

Rozšiřitelnost PCIe pro větší aplikační potenciál

Zařízení TS-432PXU-RP obsahuje slot PCIe Gen 2 x2, který vám umožňuje rozšířit jeho aplikační potenciál instalací kompatibilní karty PCIe.

Síťový adaptér

Přidejte další síťové porty 2,5GbE/5GbE/10GbE pro zefektivnění zpracovávání úkolů náročných na šířku pásma, jako je masivní přenos dat a rychlé zálohování/obnova.

Karta QM2

Přidejte k NAS M.2 SSD cache nebo konektivitu 10GbE (10GBASE-T) pro optimalizovaný výkon a šířku pásma.

Karta USB

Přidejte rozšiřující kartu QNAP USB 3.2 Gen 2 a budete moci využívat výkon přenosu dat 10 Gb/s s novějšími a rychlejšími zařízeními USB pro přenos velkých multimediálních souborů.

 

Rozšíření záruky na hardware až na 5 let

Na zařízení TS-432PXU-RP se vztahuje tříletá záruka bez dalších poplatků. Pokud chcete, můžete si zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.

CPU: AnnapurnaLabs Alpine AL324 64-bit ARM® Cortex-A57 quad-core 1.7GHz processor

Architektura CPU: ARM 64 bitů

Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano

Šifrovací modul: Ano

Systémová paměť: 2 GB UDIMM DDR4 (1 x 2 GB)

Maximální paměť: 16 GB (1 x 16 GB)

Paměťový slot: 1 x Dlouhá DIMM DDR4

Paměť Flash: 512 MB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky: 4 x 2,5/3,5" SATA 6Gb/s, 3Gb/s

Vyměnitelné za provozu: Ano

Slot pro M.2 SSD: Volitelné přes adaptér PCIe

Podpora akcelerace SSD cache: Ano     

2,5 gigabitový Ethernet port (2,5G/1G/100M): 2x

10 gigabitový Ethernet port: 2 x 10GbE SFP+

Rámec Jumbo: Ano

Slot PCIe: 1x PCIe Gen 2 x2

Port USB 3.2 Gen 1: 4x

Tvarový činitel: 1U s montáží do racku

Indikátory LED: HDD 1-4, stav, LAN, rozšíření úložiště

Tlačítka: Napájení, reset

Rozměry (V x Š x H): 44 × 439 × 499 mm

Hmotnost (čistá): 8.12 kg

Hmotnost (celková): 11.12 kg

Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)

Napájecí jednotka: 250W (2x) PSU, 100–240V

Spotřeba energie: Provozní režim, typický           39.558 W

Ventilátor: 2 x 40mm, 12 V DC

Zvuková hladina: 38 db(A)

Systémové varování: Bzučák

Max. počet souběžných připojení (CIFS): 700

Více informací naleznete zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?