Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Zboží bylo přidáno do porovnání. Přidejte, prosím, ještě jedno zboží.
obr 1

Uzavřeno

Rackový model NAS na bázi Ryzen™ s až 8 jádry/16 vlákny a dvěma integrovanými porty 10GbE SFP+ pro optimalizaci výkonu systému

Vaše cena (s DPH):
107 990 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ319
Značka:
QnapParametr Popis
Počet pozic pro disky 16
Tvarový činitel 3U Rack
Typ CPU AMD Ryzen
Architektura CPU x86 64bit
Velikost RAM 8GB
Paměťový slot 4xDDR4
Slot M.2 Ne
SSD cache Ano
Síťové rozhraní GbE, 10GbE SFP+
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,50,60
Rozšiřující slot 4xPCIe
USB Porty USB 3.0, USB 3.1 Gen2
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ano

TS-1677XU-RP disponuje výkonným procesorem Ryzen™ od AMD a dokáže zvýšit výkon virtuálních počítačů díky 8 jádrům / 16 vláknům a Turbo Core až 4,1 GHz. Čtyři sloty PCIe Gen.3 nabízejí rozšířitelnost, aby model TS-1677XU-RP mohl sloužit pro více aplikací a nabízel více funkcí. TS-1677XU-RP podporuje také redundantní napájecí zdroj k zajištění maximální doby nepřerušovaného provozu systému.

Absolutní výkon s procesorem AMD Ryzen™ a až 64GB RAM
Model TS-1677XU-RP je vybaven výkonným procesorem AMD Ryzen™ 7 2700, AMD Ryzen™ 5 2600 nebo AMD Ryzen™ 3 1200 s akcelerací šifrování AES-NI a až 64GB DDR4 RAM, který nabízí agresivní a přeci energeticky inteligentní výkon, uspokojující vaše potřeby v oblasti multitaskingu. Pro podnikové aplikace náročné na zdroje, jako je VDI, R&D, soukromý cloud a virtualizace serverů, je ideální model TS-1677XU-RP.

Dvoukanálová paměť pro zajištění energeticky inteligentního výkonu
Model TS-1677XU-RP podporuje dvoukanálovou paměť DDR-4 a čtyři dlouhé sloty DIMM. Při používání spárovaných paměťových modulů může model TS-1677XU-RP využitím síly dvoukanálové architektury posílit výkon. Konfiguraci paměti (podporuje až 64GB RAM) modelu TS-1677XU-RP můžete také přizpůsobit, takže jde o nejlepší a nejefektivnější úložné řešení pro prostředí, která se vyznačují dynamicky proměnlivou zátěží, jako například virtualizace.

Rozšíření funkčnosti NAS pomocí slotů PCIe
Model TS-1677XU-RP má čtyři sloty PCIe*, které umožňují instalaci síťových karet 10GbE/40GbE, karet PCIe QM2 M.2 SSD/10GbE nebo kompatibilních karet pro bezdrátové sítě pro větší aplikační potenciál.

500W napájecí zdroj pro výpočetní výkon s akcelerací GPU
Grafické karty jsou optimalizované pro grafické výpočty a transformace, ale vyžadují výrazně větší příkon ve srovnání s jiným hardwarem. Model TS-1677XU-RP nabízí sloty PCIe na podporu grafických karet AMD Radeon™ nebo NVIDIA® a má 500W napájecí zdroj, který disponuje 8pinovým (6+2) napájecím konektorem a 6pinovým napájecím konektorem pro grafickou kartu za účelem zvýšení výkonu zpracování zobrazování v QTS a výkonu virtuálních počítačů prostřednictvím propusti GPU.

Pokud potřebujete větší potenciál, můžete ve svém zařízení TS-1677XU-RP používat více grafických karet
Model TS-1677XU-RP, který disponuje čtyřmi sloty PCIe, vám umožňuje vložit až dvě špičkové grafické karty, které společně přinášejí neuvěřitelný výpočetní výkon ve srovnání s jednou grafickou kartou. Vede k většímu potenciálu pro akceleraci zpracovávání videí na NAS a výpočetního výkonu GPU, umožňuje datově náročné strojové učení AI a realizuje využití GPU ve VM.

NAS s GPU akcelerací pro strojové učení AI
Model TS-1677XU-RP nabízí špičkové funkce umožňující organizacím vyvíjet nákladově efektivní velkokapacitní úložná řešení orientovaná na AI. V kombinaci se špičkovou grafickou kartou a vývojářským balíčkem pro AI „QuAI“ od společnosti QNAP lze zařízení TS-1677XU-RP s AMD Ryzen využívat pro rychlé budování, školení a optimalizaci modelových služeb v oblasti AI, což je prospěšné pro průzkum inteligentních služeb a vyšší obchodní hodnoty.

Rozšiřte si záruku na hardware až na 5 let
Na model TS-1677XU-RP se vztahuje 3letá záruka bez dalších nákladů. V případě potřeby si můžete zakoupit rozšířenou záruku, která vás bude chránit až na 5 let.

SSD cache a automatické stupňování umožňují optimalizovanou účinnost úložiště 24 hodin denně
Model TS-1677XU-RP nabízí čtyři sloty PCIe, které umožňují instalaci inovativních karet QM2 QNAP umožňujících přidat do NAS aplikace M.2 SSD, jako je SSD caching. Užití SSD cache zvyšuje celkový výkon systému a je dokonalou volbou k zvýšení celkového pracovního výkonu aplikací náročných na vstupní a výstupní operace (IOPS) například virtualizace. Technologie Qtier™ poskytuje zařízení TS-1677XU-RP možnost automatického stupňování, která dále pomáhá nepřetržitě optimalizovat efektivitu ukládání pro disky M.2 SSD, SSD, vysokokapacitní SATA disky a volitelné PCIe NVMe SSD s akcelerací po celý den. Nový Qtier™ 2.0 nabízí rozpoznání IO, které posiluje úložiště s vrstveným SSD s vyhrazeným prostorem připomínajícím paměť cache ke zpracování navýšení I/O v reálném čase, což značně maximalizuje výhody SSD.

Optimalizovaný výkon pro virtualizaci VMware s iSER
S integrovanými duálními porty 10GbE, které nativně disponují kartou Mellanox® ConnectX-4, model TS-1677XU-RP podporuje protokol iSER (iSCSI Extensions for RDMA) pro zvýšení výkonu přenosu dat zařízení TS-1677XU-RP jakožto úložiště VMware® ESXi a snižuje zatížení CPU serveru ESXi. iSER může významně zvýšit výkon a poskytuje nezbytný nástroj pro optimalizaci náročných virtualizačních aplikací.

Blokový iSCSI LUN: Ideální volba pro virtualizační úložiště
Zařízení TS-1677XU-RP podporuje blokový iSCSI LUN, který poskytuje spolehlivější a izolovanější prostřední než souborový LUN. Díky podpoře VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2016 poskytuje model TS-1677XU-RP výkonné, spolehlivé a dostupné řešení pro virtualizační prostředí a podporuje rovněž VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšení výkonu odlehčením serverové zátěže pro servery ESXi a Hyper-V a dále podporuje doplněk QNAP vSphere Client a poskytovatele QNAP SMI-S se zlepšenou efektivitou provozu a správy u virtualizačních aplikací.

Hostování většího počtu virtuálních systémů QTS na jednom zařízení NAS
Na základě aplikace Virtualization Station umožňuje vQTS vytvářet izolované virtuální systémy QTS a poskytovat tak výhody pro segregaci zdrojů, prostředí s více klienty a flexibilní zavádění aplikací. vQTS může také přispět k optimalizaci využívání energie, nákladů a fyzického prostoru. Model TS-1677XU-RP umožňuje hostovat větší počet nezávislých systémů QTS, přičemž každý virtuální QTS mohou používat různá oddělení a týmy s vlastními nastaveními práv a prostředími aplikací, což vede k větší flexibilitě podniku v oblasti správy a aplikací.

Upgradujte své prostředí IT použitím rychlého a dostupného přepínače 10GbE od společnosti QNAP!
Bezkonkurenční přepínače 10GbE/NBASE-T™ od společnosti QNAP vám umožňují okamžitě vylepšit síťové prostředí za nákladově efektivní cenu. Se sítí 10GbE můžete využívat velmi rychlé přenosové rychlosti, provádět úlohy náročné na šířku pásma, jako je virtualizace, a umožnit simultánní přístup v reálném čase k velkým souborů na NAS pomocí různých pracovních stanic (ideální pro úpravu videí a multimédia). Společnost QNAP také poskytuje rozšiřující síťovou kartu 10GbE PCIe pro počítače se systémem Windows®/Linux®, aby bylo možné využívat vysokorychlostní prostředí LAN.

QTS – inteligentní, intuitivní a kreativní operační systém pro NAS
Díky modulárním aplikacím a funkcím posiluje QTS efektivitu řízení, osobní produktivitu, multimédia a mnoho dalšího. Váš zážitek s NAS je tak snazší, účinnější a flexibilnější! Nový prvek Qboost poskytuje nástroj pro optimalizaci NAS, který umožňuje akcelerovat aplikace, uvolnit systémové zdroje a plánovat aplikace. Vestavěné App Center se spoustou aplikací instalovanými dle potřeby umožňuje dále rozšiřovat funkce NAS. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby Vám přinesl optimalizovaný prožitek v cloudovém prostředí, a je vybaven pokročilými funkcemi.

Optimalizovaná spolupráce s bezproblémovým sdílením souborů a synchronizací
Zařízení TS-1677XU-RP centrálně ukládá data, soubory a podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS ke sdílení souborů napříč sítěmi s operačními systémy Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync (nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů) bude jakýkoli soubor nahraný na TS-1677XU-RP zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, notebookům nebo mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, čímž se zvýší flexibilita týmových projektů a spolupráce. Soubory je možné spravovat centrálně pomocí File Station, a to včetně souborů z mobilních zařízení a jednotek optických disků. File Station vám také umožní připojení vzdáleného NAS a převedení souborů mezi vaším NAS a veřejnými cloudovými službami pro větší pohodlí.

Nové dozorovací řešení QVR Pro
Dozorovací řešení QVR Pro od QNAP vám umožní zařídit vyhrazený, nezávislý úložný prostor pro data z dozorování na modelu TS-1677XU-RP a využít výhod škálovatelnosti správy úložišť z QTS. Díky QVR Pro se značně zjednodušuje správa kamery, alokace úložného prostoru, živé zobrazování kamery a přehrávání. Můžete také používat mobilní aplikaci QVR Pro Client k monitorování svých kamer odkudkoli nebo používat USB webkameru jako síťovou kameru ONVIF s aplikací QUSBCam2.

Procesor: Čtyřjádrový/čtyřvláknový procesor AMD Ryzen™ 5 2600 3,4 GHz, Turbo Core 3,9 GHz
Architektura: 64 bitů
Grafika: volitelná (s rozšiřující kartou PCIe)
Šifrování: AES-NI
Systémová paměť: 8 GB DDR4 (2 x 4 GB)
Maximální paměť: 64 GB (4 x 16 GB)
Paměťový slot: 4 x dlouhé sloty DIMM, (V případě konfigurace se dvěma nebo čtyřmi DIMM musíte použít pár identických modulů DDR4.)
Pozice pro diskové jednotky: 16 x 3,5” pozice pro SATA 6 Gb/s
Kompatibilita disků: 3,5” pozice: 3,5" SATA jednotky pevných disků, 2,5" SATA jednotky pevných disků,  2,5" SATA SSD
Port pro 10 Gigabit Ethernet: 2 x porty 10GbE SFP+
Port pro Gigabit Ethernet: 2 x RJ45
Port USB: 2 x USB 3.1 Gen 2 (10 Gb/s), 1 x USB 3.1 Gen 2 (10 Gb/s) typu C, 1 x 3.1 Gen 2 (10 Gb/s) typu A, 4 x USB 3.0 typu A
Slot PCIe: Slot 1: Gen3 x8 (pokud je slot 2 zaneprázdněný, pak rychlost bude Gen3 x4), Slot 2: Gen3 x4, Slot 3: Gen3 x8 (pokud je slot 4 zaneprázdněný, pak rychlost bude Gen3 x4), Slot 4: Gen3 x4
Výstup HDMI: Volitelné: S rozšiřující kartou PCIe
Provedení: 3U verze rack
Rozměry (V x Š x H): 130 x 481 x 573.5 mm
Hmotnost: 17.16 kg
Jednotka napájecího zdroje: 500W (x2), 100–240 V AC, 50/60 Hz
Spotřeba energie (W): V provozu 136.45 W
Ventilátor: 4 x 9.2cm fan (12V DC)
Úroveň zvuku: 46.6 dB(A)
Provozní teplota a relativní vlhkost: 0 – 40˚C, relativní vlhkost 5 – 95 %, bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 ˚C
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?