Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

na dOtaz

Rackový model NAS na bázi Ryzen™ a dvěma integrovanými porty 10GbE SFP+ pro optimalizaci výkonu systému

Vaše cena (s DPH):
100 990 Kč
Kód:
UQ407
Značka:
QnapTS-1277XU-RP disponuje výkonným procesorem Ryzen™ od AMD a dokáže zvýšit výkon virtuálních počítačů díky 8 jádrům / 16 vláknům a Turbo Core až 4,1 GHz. Čtyři sloty PCIe Gen.3 nabízejí rozšířitelnost, aby model TS-1277XU-RP mohl sloužit pro více aplikací a nabízel více funkcí. TS-1277XU-RP podporuje také redundantní napájecí zdroj k zajištění maximální doby nepřerušovaného provozu systému.

Dva 10GbE SFP+ porty zajišťují vyšší přenosovou šířku pro zrychlení aplikací jako je virtualizace, editace videí 4K a sdílení souborů.

Díky možnosti rozšíření PCIe lze nainstalovat adaptéry 10GbE/40GbE, PCIe NVMe SSD, grafické karty, karty USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) nebo karty pro bezdrátové sítě.

Podporuje grafické karty AMD Radeon™ a NVIDIA® pro zpracovávání videí nebo přesměrování GPU výkonu do VM.

Technologie Qtier™ a SSD cache umožňují optimalizovanou účinnost úložiště 24 hodin denně.

Škálovatelný úložný prostor podporuje virtualizaci, kontejnerové aplikace, centralizované úložiště, zálohování, sdílení a obnovení po havárii.

Pro NAS s více než se 6 disky se doporučuje RAID 50/60 zajišťující vyváženost mezi kapacitou, ochranou a výkonem

Dvoukanálová paměť pro zajištění energeticky inteligentního výkonu

Model TS-1277XU-RP podporuje dvoukanálovou paměť DDR-4 a čtyři dlouhé sloty DIMM. Při používání spárovaných paměťových modulů může model TS-1277XU-RP využitím síly dvoukanálové architektury posílit výkon. Konfiguraci paměti (podporuje až 64GB RAM) modelu TS-1277XU-RP můžete také přizpůsobit, takže jde o nejlepší a nejefektivnější úložné řešení pro prostředí, která se vyznačují dynamicky proměnlivou zátěží, jako například virtualizace.

Rozšíření funkčnosti NAS pomocí slotů PCIe

Model TS-1277XU-RP má čtyři sloty PCIe*, které umožňují instalaci síťových karet 10GbE/40GbE, karet PCIe QM2 M.2 SSD/10GbE nebo kompatibilních karet pro bezdrátové sítě pro větší aplikační potenciál.

Adaptéry 10GbE/ 40GbE

Nainstalujte si adaptéry 10GbE/40GbE na podporu bleskově rychlé datové propustnosti pro úkoly náročné na přenosovou šířku, jako je virtualizace a rychlé zálohování a obnovení pro stále narůstající množství dat.

Karta QM2 s podporou M.2 SSD/10GbE

Nainstalujte si inovativní kartu QM2 od společnosti QNAP pro přidání M.2 SSD cache nebo konektivity 10GbE (10GBASE-T) k NAS, abyste si mohli užívat optimální výkon.

Karty pro bezdrátové sítě

Nainstalujte kompatibilní kartu pro bezdrátové sítě QNAP (QWA-AC2600), která ve spolupráci s WirelessAP Station přemění NAS na praktickou bezdrátovou základnovou stanici a umožní, aby síťové zdroje zařízení NAS mohlo sdílet více zařízení.

 

Instalace grafické karty pro výpočetní výkon s akcelerací GPU

Grafické karty jsou optimalizované pro grafické výpočty a transformace, ale vyžadují výrazně větší příkon ve srovnání s jiným hardwarem. TS-1277XU-RP nabízí 300W napájení a sloty PCIe na podporu nízkoprofilových grafických karet, které nepotřebují napájecí kabely, jako jsou grafické karty AMD Radeon™ nebo NVIDIA® GeForce®, pro zvýšení výkonu aplikací, jako je editace videa, překódování 4K UHD, zobrazování v QTS a výkon virtuálních počítačů prostřednictvím propusti GPU.

NAS s GPU akcelerací pro strojové učení AI

Model TS-1277XU-RP nabízí špičkové funkce umožňující organizacím vyvíjet nákladově efektivní velkokapacitní úložná řešení orientovaná na AI. V kombinaci se špičkovou grafickou kartou a vývojářským balíčkem pro AI „QuAI“ od společnosti QNAP lze zařízení TS-1277XU-RP s AMD Ryzen využívat pro rychlé budování, školení a optimalizaci modelových služeb v oblasti AI, což je prospěšné pro průzkum inteligentních služeb a vyšší obchodní hodnoty.

SSD cache a automatické stupňování umožňují optimalizovanou účinnost úložiště 24 hodin denně

Model TS-1277XU-RP nabízí čtyři sloty PCIe, které umožňují instalaci inovativních karet QM2 QNAP umožňujících přidat do NAS aplikace M.2 SSD, jako je SSD caching. Užití SSD cache zvyšuje celkový výkon systému a je dokonalou volbou k zvýšení celkového pracovního výkonu aplikací náročných na vstupní a výstupní operace (IOPS) například virtualizace. Technologie Qtier™ poskytuje zařízení TS-1277XU-RP možnost automatického stupňování, která dále pomáhá nepřetržitě optimalizovat efektivitu ukládání pro disky M.2 SSD, SSD, vysokokapacitní SATA disky a volitelné PCIe NVMe SSD s akcelerací po celý den. Nový Qtier™ 2.0 nabízí rozpoznání IO, které posiluje úložiště s vrstveným SSD s vyhrazeným prostorem připomínajícím paměť cache ke zpracování navýšení I/O v reálném čase, což značně maximalizuje výhody SSD.

Optimalizovaný výkon pro virtualizaci VMware s iSER

S integrovanými duálními porty 10GbE, které nativně disponují kartou Mellanox® ConnectX-4, model TS-1277XU-RP podporuje protokol iSER (iSCSI Extensions for RDMA) pro zvýšení výkonu přenosu dat zařízení TS-1277XU-RP jakožto úložiště VMware® ESXi a snižuje zatížení CPU serveru ESXi. iSER může významně zvýšit výkon a poskytuje nezbytný nástroj pro optimalizaci náročných virtualizačních aplikací.

Blokový iSCSI LUN: Ideální volba pro virtualizační úložiště

Zařízení TS-1277XU-RP podporuje blokový iSCSI LUN, který poskytuje spolehlivější a izolovanější prostřední než souborový LUN. Díky podpoře VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2016 poskytuje model TS-1277XU-RP výkonné, spolehlivé a dostupné řešení pro virtualizační prostředí a podporuje rovněž VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšení výkonu odlehčením serverové zátěže pro servery ESXi a Hyper-V a dále podporuje doplněk QNAP vSphere Client a poskytovatele QNAP SMI-S se zlepšenou efektivitou provozu a správy u virtualizačních aplikací.

Vybudujte dostupné prostředí Fibre Channel SAN

Zařízení Common Fibre Channel SAN (Storage Area Networks) jsou často nákladná. Nyní máte k dispozici rozpočtově příznivější možnosti pro snadné přidání vašich zařízení NAS do prostředí SAN. Jakmile do zařízení TS-1277XU-RP nainstalujete kartu Marvell®, ATTO® nebo QNAP Fibre Channel, můžete nastavit Fibre Channel Target pomocí aplikace iSCSI & Fibre Channel a využívat mnohé výhody QNAP NAS včetně ochrany pomocí snímků, stupňovaných úložišť Qtier™, akcelerace pomocí SSD cache atd. Kromě toho funkce LUN Masking a Port Binding poskytují další vrstvu zabezpečení pro vaše data.

Univerzální server pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerů

Virtualization Station a Container Station společně představují hybridní přístup k virtualizaci. Ať už jsou vaše potřeby virtualizace jakékoli, můžete se spolehnout, že společnost QNAP vám dodá kompletní podporu pro virtualizaci.

Virtualization Station

Virtualization Station vám umožňuje provozovat větší počet virtuálních počítačů se systémem Windows®, Linux®, UNIX® a Android™ a přistupovat k nim pomocí webového prohlížeče nebo VNC (Virtual Network Computing). Podniky mohou provozovat virtualizované serverové aplikace v jednom zařízení NAS, aniž by byly zapotřebí další fyzické servery.

Container Station

Container Station integruje systémově nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker®. Můžete stahovat aplikace z integrovaného registru Docker Hub Registry®. Podporuje import a export kontejnerů a nastavení práv. Je to snadné, přenosné a efektivní.

Upgradujte své prostředí IT použitím rychlého a dostupného přepínače 10GbE od společnosti QNAP!

Bezkonkurenční přepínače 10GbE/NBASE-T™ od společnosti QNAP vám umožňují okamžitě vylepšit síťové prostředí za nákladově efektivní cenu. Se sítí 10GbE můžete využívat velmi rychlé přenosové rychlosti, provádět úlohy náročné na šířku pásma, jako je virtualizace, a umožnit simultánní přístup v reálném čase k velkým souborů na NAS pomocí různých pracovních stanic (ideální pro úpravu videí a multimédia). Společnost QNAP také poskytuje rozšiřující síťovou kartu 10GbE PCIe pro počítače se systémem Windows®/Linux®, aby bylo možné využívat vysokorychlostní prostředí LAN.

QTS – inteligentní, intuitivní a kreativní operační systém pro NAS

Díky modulárním aplikacím a funkcím posiluje QTS efektivitu řízení, osobní produktivitu, multimédia a mnoho dalšího. Váš zážitek s NAS je tak snazší, účinnější a flexibilnější! Nový prvek Qboost poskytuje nástroj pro optimalizaci NAS, který umožňuje akcelerovat aplikace, uvolnit systémové zdroje a plánovat aplikace. Vestavěné App Center se spoustou aplikací instalovanými dle potřeby umožňuje dále rozšiřovat funkce NAS. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby Vám přinesl optimalizovaný prožitek v cloudovém prostředí, a je vybaven pokročilými funkcemi.

Optimalizovaná spolupráce s bezproblémovým sdílením souborů a synchronizací

Zařízení TS-1277XU-RP centrálně ukládá data, soubory a podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS ke sdílení souborů napříč sítěmi s operačními systémy Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync (nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů) bude jakýkoli soubor nahraný na TS-1277XU-RP zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, notebookům nebo mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, čímž se zvýší flexibilita týmových projektů a spolupráce. Soubory je možné spravovat centrálně pomocí File Station, a to včetně souborů z mobilních zařízení a jednotek optických disků. File Station vám také umožní připojení vzdáleného NAS a převedení souborů mezi vaším NAS a veřejnými cloudovými službami pro větší pohodlí.

Kompletní plánování zálohování

Model TS-1277XU-RP poskytuje spolehlivé, flexibilní řešení pro zálohování a obnovení po havárii a pomáhá organizacím s rutinními úlohami zálohování se zajištěním nákladové efektivity a vysoké produktivity.

Zálohování v systému Windows a Mac

Pomocí nástroje NetBak Replicator, který společnost QNAP nabízí zdarma, můžete zálohovat/obnovovat soubory Windows® společně s podporou Time Machine® pro zařízení Mac®. Je to snadné, rychlé a praktické.

Hybrid Backup Sync

Sjednocuje funkce zálohování, obnovení a synchronizace (pomocí RTRR, rsync, FTP, CIFS/SMB) pro snadný přenos dat na místní, vzdálená i cloudová úložiště v rámci rozsáhlého plánu na ukládání dat a obnovení po havárii.

Snímky pro svazky a LUN

Snímek je důležitý nástroj pro ochranu dat v NAS a díky svému pojetí na úrovni bloků jde o spolehlivou metodu pro ochranu dat tváří v tvář rostoucí hrozbě ransomware. Model TS-1277XU-RP podporuje až 256 snímků na svazek nebo LUN a maximálně 1 024 snímků na NAS.

Zálohování virtuálních počítačů (VM)

S vysokým výkonem, potenciálně obrovskou úložnou kapacitou, integrovanými virtualizačními řešeními a podporou snímků, které zanamenávají stav celého systému v kterýkoli daný okamžik nabízí TS-1277XU-RP ideální řešení pro zálohování virtuálních počítačů.

Nové dozorovací řešení QVR Pro

Dozorovací řešení QVR Pro od QNAP vám umožní zařídit vyhrazený, nezávislý úložný prostor pro data z dozorování na modelu TS-1277XU-RP a využít výhod škálovatelnosti správy úložišť z QTS. Díky QVR Pro se značně zjednodušuje správa kamery, alokace úložného prostoru, živé zobrazování kamery a přehrávání. Můžete také používat mobilní aplikaci QVR Pro Client k monitorování svých kamer odkudkoli nebo používat USB webkameru jako síťovou kameru ONVIF s aplikací QUSBCam2.

Flexibilní a ekonomické rozšíření úložiště

Když vám dochází místo, potřebujete jednoduché řešení ke zvětšení úložné kapacity. QNAP nabízí několik způsobů rozšíření vašeho úložiště NAS potřebného pro ukládání dat a růst podniku.

VJBOD

K rozšíření úložné kapacity použijte VJBOD (Virtual JBOD), a to použitím nevyužitého úložiště jiného QNAP NAS. Na model TS-1277XU-RP lze jako místní disky připojit až 8 QNAP NAS

Rozšíření RAID kapacity

Nízkokapacitní jednotky rychle vyměňte za ty velkokapacitní, aby váš QNAP NAS mohl růst společně s vaším podnikem.

Migrace na nový NAS

Nainstalujte své pevné disky NAS do většího QNAP NAS a zachovejte všechna vaše data a konfigurace.

Připojení rozšiřujících jednotek

Připojte až 8 rozšiřujících jednotek REXP-1620U-RP/REXP-1220U-RP* nebo až 2 rozšiřující jednotky UX-1200U-RP/800U-RP. Pomocí aplikací QTS Storage a Snapshots Manager můžete snadno zařídit rozšíření kapacity NAS.

Více aplikací pro zvýšení produktivity

Q’center

Používejte NAS jako platformu centrální správy k řízení většího množství zařízení QNAP NAS na různých místech, monitorování systémových protokolů a správě aktualizací a údržby NAS.

QmailAgent

Centrálně spravujte a přepínejte mezi různými e-mailovými účty, zálohujte e-maily do NAS a chraňte zabezpečení e-mailů a osobní soukromí.

Browser Station

Umožněte vzdálený přístup prostřednictvím NAS prohlížečů pro přístup k místním zdrojům LAN, aniž by bylo nutné provádět složitá nastavení VPN.

IFTTT Agent

Oblíbená webová automatizační služba ke kombinaci QNAP NAS a mobilních zařízení/aplikací k přizpůsobení NAS apletů.

DJ2 Live

DJ2 Live umožňuje soukromé živé vysílání prostřednictvím QNAP NAS se škálovatelným živým vysíláním do veřejných cloudových služeb, včetně Facebooku, YouTube a platforem, které podporují koncové body RTMP.

Mobilní aplikace

Zjednodušte přístup k souborům, správu NAS, multimediální zážitky, dohled a úlohy stahování na mobilních zařízeních pomocí mobilních aplikací QNAP.

CPU: Osmijádrový procesor AMD Ryzen™ 7 2700 3,2 GHz , Turbo Core na 4,1 GHz

Architektura CPU: x86 64 bitů

Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano

Šifrovací modul: Ano (AES-NI)

Systémová paměť: 8 GB UDIMM DDR4 (2 x 4GB)

Maximální paměť: 64 GB (4 x 16 GB)

Paměťový slot: 4 x Dlouhá DIMM DDR4

Paměť Flash: 5GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky: 12 x 2,5/3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s

Vyměnitelné za provozu: Ano  

Podpora akcelerace SSD cache: Ano     

Gigabitový Ethernet port (RJ45): 2x

10 gigabitový Ethernet port: 2 x port 10GbE SFP+ SmartNIC

Rámec Jumbo: Ano

Slot PCIe: 2x PCIe Gen 3 x4, 2x PCIe Gen 3 x8

Port USB 3.2 Gen 1: 4x

Port USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s): 1 x Type-C USB 3.2 Gen 2 5V/3A 10Gbps, 1 x Type-A USB 3.2 Gen 2 5V/1A 10Gbps

Tvarový činitel: 2U s montáží do racku

Indikátory LED: HDD 1-12, stav, LAN, stav portu pro rozšíření úložiště

Tlačítka: Napájení, reset

Rozměry (V x Š x H): 88,3 × 482 × 562 mm

Hmotnost (čistá): 13,73 kg

Hmotnost (celková): 16 kg

Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)

Napájecí jednotka: 300 W (x 2), 100–240 V

Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 106,66 W

Ventilátor: Systémový ventilátor: 2 x 70mm, 12 V DC

Zvuková hladina: 37,2 db(A)

Systémové varování: Bzučák

Max. počet souběžných připojení (CIFS): 700

Více informací naleznete zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.