Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

28. 1. 2021, qnap

Od 1. do 28. února 2021 je v prodeji špičkový router QNAP QHora-301W s 10% slevou.

 

QHora-301W – router SD-WAN nové generace se dvěma porty 10GbE, Wi-Fi 6 a s procesorem Qualcomm IPQ8072A

Tento router nové generace poskytuje nejen vzdálenou síť VPN pro větší počet pracovišť a kompletní konektivitu, ale také topologii QuWAN Cloud Orchestrator a vylepšené funkce zabezpečení, poskytující flexibilní a spolehlivou vysoce účinnou síťovou strukturu pro práci na dálku a podniky s více pracovišti.

 

Díky čtyřjádrovému Qualcomm 2,2 GHz procesoru podnikové třídy a 1GB RAM poskytuje QHora-301W vysoce výkonný dvoupásmový bezdrátový přenos díky Wi-Fi 6 (802.11ax) a 2,4 GHz/5 GHz. S osmi anténami a MU-MIMO poskytuje QHora-301W perfektní bezdrátový dosah pro lepší pokrytí signálů Wi-Fi, přináší přenosovou rychlost až 3 600 Mb/s a umožňuje více souběžných klientů Wi-Fi. Se dvěma porty 10GbE a čtyřmi gigabitovými porty nabízí QHora-301W flexibilní konfigurace WAN/LAN pro optimalizované nasazení v síti, dosažení vysokorychlostní LAN, efektivní přenos souborů mezi pracovišti a automatickou síť VPN mezi různými pracovišti. QHora-301W dále umožňuje propojenou topologii sítě VPN přes QuWAN (technologie SD-WAN od společnosti QNAP), poskytuje spolehlivou síťovou infrastrukturu pro digitální přenos, šířku pásma sítě poskytovanou dle priorit*, automatické převzetí služeb WAN při selhání a centralizovanou správu cloudu.

 

QHora-301W zvyšuje zabezpečení přístupu mezi podnikovou sítí VPN a připojením edge pro práci na dálku. S podnikovým VAP (Virtuální AP) mohou pracovníci IT konfigurovat až šest exkluzivních skupin SSID pro různá oddělení nebo aplikační služby. Šifrování Wi-Fi zajišťuje, že uživatelé mohou využívat vysokorychlostní bezdrátový přenos s maximálním zabezpečením. Další funkce (včetně bran firewall, přesměrování portů a řízení přístupu) mohou účinně filtrovat a blokovat nedůvěryhodná připojení a pokusy o přihlášení. SD-WAN také poskytuje šifrování IPsec VPN, Deep Packet Inspection a L7 Firewall*, aby byla zajištěna bezpečnost síťového přenosu VPN.

 

„Růst aplikací náročných na šířku pásma a přechod na práci na dálku vyžaduje investice do zabezpečeného připojení Wi-Fi 6 a 10GbE,“ uvedla Judy Chen, produktová manažerka společnosti QNAP, a dodala: „QHora-301W kombinuje průlomovou rychlost s šifrováním Wi-Fi, brány firewall a technologii QuWAN SD-WAN, které uživatelům pomáhají zajistit bezpečné síťové prostředí pro přístup k důvěrným a citlivým datům.“

 

Zařízení QHora-301W, navržené pro moderní prostředí IT, lze univerzálně instalovat v domácnostech a kancelářích a je kompatibilní s držáky VESA. Chlazení bez ventilátoru a nízká hlučnost také zajišťují chladný, stabilní a tichý provoz i při velkém zatížení.

 

Poznámka: Zařízení QHora od 1. čtvrtletí 2021 přidá podporu síťové šířky pásma s určením priority QuWAN a funkcí L7 Firewall.

 

Hlavní specifikace

 

QHora-301W: Čtyřjádrový procesor Qualcomm 2,2 GHz IPQ8072A, 1 GB RAM; 8 skrytých antén 5dBi; 2 x port 10GbE RJ45 (10G/5G/2,5G/1G/100M), 4 x port 1GbE RJ45 (1G/100M/10M); podporuje dvoupásmovou (2,4 GHz/5 GHz) Wi-Fi 6 (IEEE 802.11ax a 802.11a/b/g/n/ac), MU-MIMO, OFDMA; brána firewall založená na protokolu, přesměrování portů, VPN a řízení přístupu.

 

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?