Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

30. 10. 2014, Asustor, Novinky, Převzato z TZ, Převzato z TZ

ASUSTOR Inc., přední inovátor a dodavatel řešení pro ukládání dat v síti, oznámil uvedení dvou nových výkonných NAS zařízení AS7008T a AS7010T, které jsou určeny pro podnikání i multimediální použití. AS7008T a AS7010T jsou nejnovější modely Asustoru nové řady 70. Oba modely jsou vybaveny výkonnými Intel Core i3-4330 3.5GHz dual-core procesory s 2 GB vestavěnou pamětí SO-DIMM DDR3, která může být rozšířena až na maximálně 16 GB. Kromě toho jsou vybaveny třemi USB 3.0 porty, dvěma porty USB 2.0 a dvěma eSATA porty, které umožňují uživatelům flexibilně začlenit použití různých přídavných zařízení.
Kromě dvou Gbitových portů jsou AS7008T a AS7010T také vybaveny slotem pro přidání 10GbE síťové karty, což umožňuje flexibilní rozšíření v náročných podnikových prostředích, která vyžadují vyšší přístupové rychlosti a produktivitu. Zařízení ASUSTOR série 70 také nabízí HDMI výstup a infra přijímač a optický S/PDIF port, který poskytuje bezkonkurenční poslechový zážitek. Uživatelé mohou připojit své NAS k monitorům s 4K ultra vysokým rozlišením a vícekanálovým prostorovým zvukem pro luxusní  zážitky ze zábavy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Oba modely AS7008T a AS7010T přicházejí s operačním systémem ADM 2.3 (ASUSTOR Data Master), který nabízí intuitivní uživatelské zkušenosti a vysoký stupeň rozšiřitelných funkcí prostřednictvím centra aplikací. ADM 2.3 přináší řadu praktických podnikových funkcí, včetně přenosového protokolu TFTP, podpory proxy server připojení, více mechanismů na ochranu osobních údajů a Windows ACL pokročilé řízení oprávnění. Windows ACL v kombinaci s bezproblémovou podporou AD Windows výrazně zvyšuje efektivitu správy pro obchodní aplikace. ADM 2.3 také nabízí exkluzivní podporu pro automatický režim spánku, kdy NAS automaticky přejde systém do režimu spánku, což uživatelům ušetří značné množství nákladů na energii. Kromě toho ADM 2.3 podporuje SMB 2.0, což zvyšuje výkon systému v síti Windows o 30% -50%.

Pro ještě jednodušší a snadnější použití ADM představuje Asustor jeho nejnovější verzi se svěžím a  modernizovaným rozhraním, kde bude možné nastavit pozadí, název a vlastní obrázky. A co více, řada 70 nabízí nejen výkonný hardware s vynikajícím výkonem pro multimediální streaming a překódování, ale je také schopen současně podporovat až 16 IP kamer pro použití aplikací Surveillance Center. Uživatelé si tak mohou vytvořit bezpečný, spolehlivý a vysoce výkonný dohledový kamerový systém.

Klíčové vlastnosti AS7008T a AS7010T

 • Intel® Core i3-4330 3.5GHz Dual-Core Procesor
 • 2GB DDR3 RAM (lze rozšířit až na 16GB)
 • 3 x SuperSpeed USB 3.0 (5 Gb/s) porty
 • 2 x USB 2.0 porty
 • 2 x eSATA porty
 • 1 x HDMI 1.4a výstup
 • 1 x S/PDIF výstup
 • LCD displej
 • Infra přijímač
 • Podpora svazků: Single Disk, JBOD, RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10
 • Podpora hot swapping pevných disků a  Online RAID migrace
 • Maximální kapacita pevných disků: 48TB (AS7008T) a 60TB (AS7010T)
 • Zámky pozic pro disky

Více informací naleznete zde: http://www.asustor.czE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?