Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

1. 3. 2017, Novinky, smartphone, VisionBook

Hlavní změny v operačním systému Android 7 Nougat:

Multi-window
Multi-window je jednou z nejzajímavějších novinek systému.Tato nová funkce nabízí velice zajímavé řešení v podobě rozdělení hlavní obrazovky na dvě části. V každé části si můžete zapnout libovolnou aplikaci, kterou chcete mít spuštěnou. Můžete tak v prvním okně sledovat videa na Youtube a zároveň ve druhém okně prohlížet webové stránky v prohlížeči. Rozdělení obrazovky funguje jak na výšku tak na šířku.

Úsporný režim Doze
Nová verze Android přichází s vylepšeným úsporným režimem Doze, který snižuje spotřebu baterie a zároveň prodlužuje výdrž baterie. Úsporný režim se aktivuje nejen při neaktivitě zařízení, ale kdykoliv je obrazovka zhasnutá. Síťové připojení je omezeno a spouští se jen v určitých časových intervalech.

Správa notifikací
Na první pohled můžete vidět, že změnou prošel notifikační panel. Nyní je jednoduší a přehlednější. Pokud vám dojde email nebo SMS zpráva, máte možnost odpovědět přímo v notifikačním okně. Po kliknutí na notifikaci, máte na výběr ze tří způsobů signalizace  nové zprávy. Nové je také seskupení notifikací, kde se emaily a zprávy nebudou mezi sebe plést.

Nabídka rychlého nastavení
Máte možnost libovolně upravit zástupce rychlého nastavení podle vašich představ. Můžete si jednoduše navolit zástupce, které nejčastěji používáte a seřadit je podle abecedy nebo podle vlastního způsobu. Pokud některé zástupce nepoužíváte, stačí je přesunout pryč z lišty, aby vám nepřekážely a nebyly tak vidět.

Nové emotikony
Pokud chcete zábavně komunikovat s přáteli, tak můžete využít nových emotikon, které byly přidány. Emotikony vypadají více realisticky a na výběr máte širokou paletu barev a různých postaviček.

Velikost písma a ikon
Nová verze umožňuje nastavit, jak velké chcete zobrazení ikon a velikost písma. Výborná věc pro ty, co mají například problém s očima nebo si chtějí jenom přizpůsobit zobrazení podle vlastního vkusu.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?