Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

7. 9. 2016, Novinky, Novinky, Převzato z TZ, smartphone, VisionBook

Větší z obou modelů VisionBook P55 LTE nabízí kromě čtyřjádrového procesoru MTK6737 s grafikou Mali T720 velký 5,5" IPS HD displej (2,5D) s rozlišením 720x1280 bodů, 2GB operační paměti a 16GB interního úložiště, které lze rozšířit vložením micro SD karty. Obě SIM karty v telefonu podporují 4G/ LTE datové přenosy. VisionBook P55 LTE je navíc vybaven čtečkou otisků prstů pro odemykání telefonu a použití v dalších aplikacích díky nejnovějšímu systému Android 6.0. VisionBook P55 LTE je vybaven 2MP/8MP kamerami (díky SW interpolaci lze dosáhnout rozlišení až 5MP/13MP).

Levnější model VisionBook P50 LTE je dodáván ve dvou barevných provedeních bílá a černá. Je postaven na procesoru MTK6737 s velkým 5" IPS HD displejem. Nabízí 1GB operační paměti a 8GB interní úložiště, které lze rozšířit pomocí SD karty a použít i pro instalaci aplikací. Do telefonu lze vložit dvě micro SIM karty podporující 4G/ LTE datové přenosy. Kamery s nativním rozlišením 2MP/5MP díky interpolaci umožní rozlišení až 5MP/ 8MP.

Oba modely nabízí i unikátní funkci, která umožní rychlý a přímý přístup k vybraným aplikacím bez nutnosti odemykat telefon. Je k dispozici až 6 písmen, ke kterým lze přiřadit vybranou aplikaci pro spuštění. Pak stačí na displeji zamčeného telefonu napsat příslušné písmenko a nastavená aplikace se spustí. Např. písmeno "e" spustí internetový prohlížeč, písmeno "o" Youtube aplikaci.

Oba modely se dostanou do distribuce v posledním zářijovém týdnu za doporučené koncové ceny 2190 Kč (P50 LTE) a 2990 Kč (P55 LTE).E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?