Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

27. 8. 2015, Novinky, Převzato z TZ, Převzato z TZ, Tablet s Windows 10, VisionBook

UMAX  rozšiřuje svoji nabídku zařízení typu 2 in 1 o novinku s označením VisionBook 10Wi Plus. Navazuje tak na populární a osvědčený model 10Wi uvedený v lednu tohoto roku a přináší řadu vylepšení. Srdcem tabletu zůstává úsporný  čtyřjádrový procesor Intel Atom Bay-Trail Z3735F, naopak se zvětšila operační paměť na 2GB DDR3, odnímatelná klávesnice dostala český layout a navíc dva USB porty pro připojení externích zařízení. Vyšší je také kapacita baterie 7000 mAh a také rozlišení přední kamery se zvýšilo na 2 Mpixely.  VisionBook 10Wi Plus je osazen 10,1“ IPS multidotykovým displejem (1280x800) a poměrem stran 16:10 pro vynikající kvalitu obrazu pro práci a zábavu. Ve výbavě naleznete bezdrátový Wifi adaptér, Bluetooth verze 4.0, HDMI port, micro USB port, micro SD slot, dvojici reproduktorů a výstup na sluchátka.

Jako jedno z prvních zařízení tohoto typu na trhu přichází VisionBook 10Wi Plus s předinstalovanými Windows 10 Home Edition. Nový systém Windows 10 nabízí známé prostředí a snadno se používá. Ve spoustě věcí, včetně nabídky Start, se podobá Windows 7. Rychle se spouští i probouzí ze spánku, má víc integrovaných funkcí zabezpečení, které vás budou chránit  a je systémem výborně použitelným pro dotyková zařízení. Řada aplikací již používá OneDrive k zálohování informací a jejich bezproblémové synchronizaci se zařízeními s Windows 10. Všechno, co potřebujete, máte vždycky po ruce.

Nově dostupné jsou ve Windows 10 aplikace Office Mobile (Word Mobile, Excel Mobile, PowerPoint Mobile a OneNote), které jsou od základu navržené pro dotykové ovládání a  nabízejí známé prostředí, které zákazníci Office očekávají a poskytují možnosti, které uživatelé potřebují, aby mohli být produktivní na cestách. Tyto aplikace jsou vyvynuté zejména pro zařízení s obrazovkou o velikosti 10,1“ nebo menší.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?