Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

13. 4. 2021, Chytrá domácnost, Novinky, Novinky, Převzato z TZ, u-smart

Nejnovější technologie pro novou dimenzi domácího úklidu 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U-Smart Laser Robot Vacuum je inteligentní robotický vysavač nové generace s přesnou laserovou navigací a velmi tichým chodem, který kromě čištění pomocí kartáčů nabízí také možnost mopování díky modulárnímu designu s výměnnými zásobníky. Díky vestavěné Wifi lze vysavač ovládat pomocí mobilní aplikace U-Smart. Vysavač nabízí více režimů úklidu, silný motor i kvalitní baterii. Skvělou vychytávkou je kreslení mapy v reálném čase a definování oblastí k úklidu na této mapě. Nechybí ani plánování úklidu v určitém čase. Je uživatelsky přívětivý, jeho ovládání i údržba jsou velmi jednoduché. Vysavač je vybaven senzory, které zabrání kolizi s nábytkem a možnému pádu z výšky. Je vhodný téměř pro všechny druhy podlah (beton, dlažba, dřevo, koberec s nízkým chlupem apod.). LiIon baterie 5200Ah umožní pracovat po dobu až 120 minut a je vysavač po skončení úklidu nebo při nízké kapacitě baterie sám zaparkuje v dobíjecí stanici. 

Hlavní benefity:

- Tichý chod s hlučností pod 60 dB
- Laserová navigace s přesnou navigací 
- Grafické zobrazení mapy čištění v aplikaci v reálném čase
- Automatický úklid, úklid vybraných oblastí, zakázané oblasti
- Vestavěná Wifi a ovládání z mobilního telefonu
- Mobilní aplikace U-Smart v českém jazyce
- Možnost nastavení plánu vysávání
- Možnost hlasového ovládání 
- Výkonný BDLC motor a výkonná baterie 5200mAh
- Režim suchého a mokrého čištění
- Modulární design s vyměnitelnými zásobníky na prach a na vodu
- Možnost nastavení výkonu motoru a množství vody při mopování
- Antikolizní IR senzory proti nárazu do nábytku
- IR senzory na spodní straně proti pádu ze schodů 
- 3-násobná filtrace včetně účinného Hepa filtru

Laserová technologie a různé režimy úklidu

Robotický vysavač U-Smart Laser Robot Vacuum nabízí laserovou navigaci, díky které vysavač naskenuje celou vaši domácnost a vytvoří si přesnou mapu, takže budete vždy vědět, kde se právě nachází. To zajistí perfektní úklid celé plochy. Po úklidu se vysavač automaticky vrátí do dobíjecí stanice. Vysavač je vhodný na všechny podlahové krytiny a členité prostory. 
Vysavač nabízí různé režimy úklidu od jednoduchého automatického režimu až po možnost vyznačit na mapě v aplikaci oblasti, které chcete uklidit. Nechybí možnost vyznačit oblasti, které nechcete uklízet. Pro úklid omezené oblasti můžete využít režimu lokálního úklidu.

Modulární design s možností vysávání a vytírání

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vysavač disponuje dvěma vyměnitelnými zásobníky, na suchý i mokrý úklid. V případě, že chcete vysávat i vytírat zároveň, pouze nasadíte nádržku s vodou a s elektronicky řízeným vytíráním. Praktický zásobník na mopování je osazen textilií z mikrovlákna, která zachytí veškeré nečistoty během úklidu. Textilii velmi snadno sundáte a následně vyperete v pračce. 

Výkonný motor a kvalitní baterie 

Vysavač U-Smart Laser Robot Vacuum je osazen výkonným a kvalitním bezkartáčovým BLDC motorem, který zaručí tichý chod. Sací síla vám zajistí dokonalý úklid celé vaší domácnosti. V aplikaci lze nastavit 3 režimy výkonu motoru dle potřeby a míře znečištění. Vysokokapacitní 5200mAh baterie BYD vám zajistí až 120 minut úklidu, která postačí na úklid celé domácnosti. Pokud klesne kapacita baterie pod 10 % kapacity, vysavač se vrátí do nabíjecí stanice. 

Ovládejte vysavač z mobilního telefonu díky aplikaci U-Smart

Díky vestavěnému bezdrátovému připojení Wifi lze vysavač připojit k domácí síti a ovládat jej přes mobilní aplikaci na telefonu (iOS, Android).  V prvé řadě lze plánovat zapnutí vysavače v určitý den a čas. Vysavač po splnění úkolu zajede sám zpět do nabíjecí stanice. Mobilní aplikace také umožní ovládat vysavač ručně nebo nastavit různé režimy vysávání jako např. automatický mód s vyznačení oblastí, kde nechcete uklízet. V aplikaci lze nastavit oblasti úklidu, po jejichž dokončení se sám přesune do nabíjecí stanic. Lokální úklid umožní vysát pouze limitovanou oblast.  Nechybí tlačítko pro návrat vysavače do nabíjecí stanice a také lze sledovat opotřebení vyměnitelných součástí (boční kartáče, filtr  nebo hlavní kartáč). V aplikaci najdete i historii vysávání s vykreslenou mapou a v neposlední řadě zde lze nastavit výkon vysávání i množství vody při vytírání. Robotický vysavač, resp. aplikace podporuje ovládání hlasem (prozatím v anglickém jazyce) pomocí Google Assistant a Amazon Alexa.

Koncept jedna aplikace pro všechna U-Smart zařízení

Aplikace je připravena pro Android i iOS ke stažení a podporuje také český jazyk. Je vyvinuta s maximálním úsilím o jednoduché a přehledné ovládání a komfort při jejím používání. S jinými uživateli lze zařízení sdílet jejich pozváním do aplikace. Mobilní aplikace U-Smart je navržena s konceptem "jedna aplikace pro všechna zařízení" a nabízí řadu možných nastavení včetně chytrých scén a sdílení s ostatními uživateli. Koncept nabízí zabezpečené a šifrované připojení k internetu a cloudu. Odezva systému je v řádu milisekund, veškeré operace probíhají velmi rychle.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?