Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

11. 8. 2020, NAS server, Novinky, Novinky, Převzato z TZ, qnap, Tiskové zprávy

Společnost QNAP představuje 2,5GbE NAS řady TS-x31P3 se čtyřjádrovým 1,7GHz procesorem pro vysokorychlostní domácí a kancelářské aplikace

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tchaj-pei, Tchaj-wan, 27. července 2020 – Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, dnes představila zařízení 2,5GbE NAS řady TS-x31P3 se čtyřjádrovým 1,7GHz procesorem. Řada TS-x31P3 je k dispozici ve dvoupozicových a čtyřpozicových modelech a poskytuje plynulé přehrávání multimédií, podporuje zálohování pomocí snímků a HBS (Hybrid Backup Sync) pro lokální, vzdálené a cloudové zálohování. Řada TS-x31P3 je doporučována pro domácí a kancelářské uživatele, kteří chtějí využívat sítě 2,5GbE k urychlení každodenního používání a obnovy po havárii.

 

S porty 1GbE a 2,5GbE řada TS-x31P3 uživatelům umožňuje snadno zavést vysokorychlostní sítě. Aby bylo možné dosáhnout rychlejšího zálohování a plynulejší streamování médií, pro připojení modelu řady TS-x31P3 ke switchi 2,5GbE, lze použít stávající kabely CAT5e/CAT6. Tři porty USB 3.2 Gen 1 umožňují uživatelům připojit různé periferie a zařízení – včetně rozšiřujících jednotek pro pružné rozšíření úložné kapacity TS-x31P3. Řada TS-x31P3 je standardně dodávána s 2GB nebo 4GB RAM a podporuje až 8GB RAM.

 

„Řada TS-x31P3 poskytuje domácnostem a kancelářím přístupné řešení pro zavedení 2,5GbE NAS. Se čtyřjádrovým 1,7GHz procesorem a až 8GB RAM je zařízení TS-x31P3 spolehlivé pro každodenní použití v široké škále úkolů, včetně ukládání, zálohování, streamování médií a dalších,“ uvedl Jason Hsu, produktový manažer společnosti QNAP.

 

Aplikace Centrum oznamování v zařízení TS-x31P3 sdružuje všechny události a upozornění systému QTS a poskytuje uživatelům řešení pro oznámení v jedné aplikaci. Aplikace Security Counselor vyhodnocuje a doporučuje nastavení zabezpečení zařízení pro zlepšení zabezpečení NAS. HBS uživatelům umožňuje zálohovat data v zařízení NAS do jiného zařízení NAS nebo do cloudového úložiště, aby jedna kopie byla mimo pracoviště a bylo zajištěno vyšší zabezpečení dat. Podporovány jsou také snímky, aby pomohly uživatelům zmírnit hrozbu ransomwaru a náhodného odstranění/úpravy souborů.

 

Vestavěné centrum aplikací, App Center v QTS, poskytuje širokou škálu aplikací pro zvýšení produktivity: Surveillance Station umožňuje vytvoření bezpečného dozorovacího systému; Qsync automaticky synchronizuje soubory mezi NAS, mobilními zařízeními a počítači; Container Station umožňuje přímé hostování aplikací LXC a Docker®; QmailAgent centralizuje správu většího počtu e-mailových účtů; Notes Station 3 umožňuje společné vytváření poznámek; Qfiling automatizuje organizaci souborů; a Qsirch umožňuje uživatelům rychle vyhledávat soubory. Uživatelé si také mohou stáhnout doprovodné mobilní aplikace, aby mohli vzdáleně přistupovat ke svému zařízení NAS a zvýšit tak efektivitu práce.

 E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?