Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

14. 3. 2017, NAS server, Převzato z TZ, qnap

QNAP uvádí na trh nový vertikální NAS TS-453Bmini. TS-453Bmini, který je vybavený nejnovějším čtyřjádrovým 14nm procesorem Intel J3455 s taktovací frekvencí 1,5 GHz (s možností zvýšení až na 2,3 GHz) a nabízí šifrování AES-NI a výstup a překódování do 4K UHD, v sobě spojuje lesklou eleganci s vysokým výkonem, zabezpečením a inteligentními službami k zajištění vynikajících možností ukládání dat, zálohování, sdílení a zábavy v domácnostech a malých kancelářích.

Se svými 4 GB / 8 GB dvoukanálové DDR3L RAM (rozšiřitelné na 8 GB), dvěma porty sítě Gigabit LAN a SATA 6Gb/s dosahuje TS-453Bmini rychlostí čtení až 225 MB/s a úlohy v duálním síťovém prostředí vykonává plynule a rychle. TS-453Bmini je vybaven hardwarově akcelerovaným 256bitovým šifrováním Intel® AES-NI jak pro sdílené složky, tak i pro kompletní svazek na NAS, a poskytuje přenosové rychlosti až 225 MB/s. Zajišťuje tak bezpečí dat bez omezení výkonu. Celkový úložný prostor na TS-453Bmini lze rozšířit až na 120 TB pomocí rozšiřující jednotky UX-800P s osmi pozicemi (při použití HDD o kapacitě 10 TB).

Exkluzivní řada vertikálních NAS od QNAP si získala vynikající zpětnou vazbu pro vysoký výkon, elegantní vzhled a kompaktní design. Díky uživatelsky příznivým funkcím, tichému chlazení, nastavitelným LED a konstrukci, která dovoluje instalovat a aktualizovat pevné disky a RAM i bez nástrojů, je ideální pro prostředí s méně intenzivním využíváním a pro uživatele bez specializovaných znalostí IT.

TS-453Bmini, provozovaný s nejnovějším 64bitovým operačním systémem QTS 4.3 pro NAS, nabízí četné nové a vylepšené aplikace pro zvýšení efektivity úloh řízení a každodenního použití. Container Station podporuje různé kontejnerové aplikace a poskytuje podporu pro QIoT Containers a aplikace pro IoT. Virtualization Station umožňuje uživatelům provozovat více virtuálních počítačů založených na systémech Windows, Linux, UNIX, a Android. QmailAgent centralizuje více e-mailových účtů a zjednodušuje každodenní správu e-mailů. Qcontactz centrálně ukládá a spravuje informace o kontaktech.

TS-453Bmini také využívá pokročilých virtualizačních technologií k dokonalé integraci systémů QTS a Linux. Po instalaci Linux Station a připojení klávesnice, myši a HDMI displeje k TS-453Bmini jej můžete začít využívat, jako by se jednalo o PC se systémem Ubuntu. To je užitečné zejména pro vývojáře IoT. TS-453Bmini také podporuje výstup do 4K UHD a překódování v reálném čase, takže zajistí plynulý a vysoce kvalitní multimediální prožitek na různých zařízeních nebo tam, kde je omezena přenosová šířka sítě.

"Díky 64bitovému čtyřjádrovému procesoru a 64bitovému systému pro NAS nové generace QTS 4.3 poskytuje TS-453Bmini výkonný hardware a klíčové softwarové funkce uvnitř kompaktní a uživatelsky přívětivé fyzické schránky" uvedl Jason Hsu, produktový manažer společnosti QNAP. "Podporou platformy Ubuntu s otevřeným zdrojovým kódem také přináší vyšší hodnotu tím, že uživatelům umožňuje vyvíjet různé aplikace pro IoT a vybudovat si zabezpečený systém privátního prostředí cloud pro úložiště pro IoT."

K dalším funkcím patří podpora pro VMware, Citrix a Microsoft , která uživatelům pomůže flexibilně implementovat a spravovat virtualizační prostředí; sdílení souborů napříč platformami pro Windows a Mac a zálohování stolních počítačů/laptopů; adresářové služby Windows AD, LDAP a Windows ACL pro zlepšení efektivity konfigurování práv. TS-453Bmini také nabízí flexibilní zálohovací řešení pro Windows a Mac a řešení pro obnovení po havárii pomocí RTRR, rsync a zálohování na úložiště cloud.

Klíčové specifikace

TS-453Bmini-4G: 4 GB dvoukanálové RAM DDR3L (2x 2 GB)
TS-453Bmini-8G: 8 GB dvoukanálové RAM DDR3L (2x 4 GB)

Vertikální a stolní konstrukce, 4pozicový NAS podporující za provozu vyměnitelné disky 3,5"/2,5'' SATA HDD nebo disky SSD, čtyřjádrový procesor Intel Celeron J3455 s taktovací frekvencí 1,5 GHz (s možností zvýšení až na 2,3 GHz), 4/8 GB RAM (rozšiřitelné na 8 GB), AES-NI hardwarově akcelerované šifrování, 2 porty sítě Gigabit RJ45 LAN, 1 port rozhraní HDMI 4K UHD @30Hz, 4 porty USB 3.0, 1 port USB2.0, dálkové ovládání (RM-IR002).E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?