Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

8. 2. 2018, NAS server, Novinky, Novinky, Převzato z TZ, qnap

QNAP uvádí novou základní řadu TS-x28A NAS pro domácí uživatele s modely TS-128A a TS-228A. Řada TS-x28A poskytuje kompletní funkce pro ukládání, sdílení a vysílání multimédií a všechny možnosti ochrany souborů a dat (včetně snímků) s cílem uspokojit rostoucí potřeby domácích uživatelů v této oblasti. Uvedení řady TS-x28A na trh také znamená, že všechna aktuální zařízení QNAP na trhu nyní disponují ochranou pomocí snímků. Uživatelé také mohou využívat více funkcí, silnější ochranu a cenově efektivnější NAS.

 

 

 

 

 

 

 

 

Řada TS-x28A disponuje čtyřjádrovým procesorem Realtek RTD1295 1,4 GHz s 1 GB RAM, který poskytuje dostatečný výkon pro domácí potřeby v oblasti ukládání multimédií a dat. Řada TS-x28A je dodávána s QTS 4.3.4, nejnovější verzí oceněného operačního systému společnosti QNAP. QTS 4.3.4 přináší vylepšené funkce snímků s nižšími požadavky na hardwarové zdroje a díky tomu může NAS s pamětí 1 GB RAM využívat výhody ochrany pomocí snímků. Uživatelé řady TS-x28A budou moci využívat tyto pokročilé funkce ochrany dat společně s dalšími skvělými aplikacemi pro multimédia, sdílení, zálohování a ukládání dat za atraktivní cenu.

NAS řady TS-x28A je vybavena operačním systémem QTS, který nabízí výkonné a užitečné funkce, jako je ukládání souborů, sdílení, zálohování, synchronizace a ochrana dat. Řadu TS-x28A mohou využívat uživatelé systémů Windows, macOS i Linux jako platformu pro ukládání souborů a sdílet soubory s uživateli mimo NAS pomocí odkazů pro sdílení. Qsync může automaticky synchronizovat soubory v různých zařízeních pro sdílení a spolupráci a Hybrid Backup Sync poskytuje kompletní víceúrovňové řešení pro zálohování souborů. Funkce snímků, nově dostupná pro základní modely, zaznamenává stav NAS v daném časovém okamžiku, díky čemuž uživatelé mohou rychle obnovit soubory a data zpět do tohoto stavu v případě nechtěné úpravy/odstranění, ztráty dat nebo útoků malware.

Mezi univerzální multimediální prvky řady TS-x28A patří podpora 360stupňových fotografií a videí, zatímco QVHelper pomáhá při vysílání multimediálních souborů do stolních přehrávačů médií. K dispozici je také řada mobilních doprovodných aplikací, abyste NAS řady TS-x28A mohli využívat co nejefektivněji. Například Qphoto je aplikace, která vám umožňuje pořizovat fotografie a videa a ukládat je přímo do zařízení TS-x28A.

Klíčové specifikace

TS-128A: 1-pozicový NAS
TS-228A: 2-pozicový NAS

Stolní model, čtyřjádrový procesor Realtek RTD1295 1,4 GHz, 1 GB DDR4 RAM, 3,5" SATA 6Gb/s port(y), 1 x port RJ45 Gigabit, 1 x port USB 3.1 Gen 1 (přední), 2 x porty USB 2.0 (zadní). E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?