Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

16. 2. 2015, Novinky, Novinky, Převzato z TZ, Převzato z TZ

UMAX rozšiřuje nabídku zařízení pro digitální domácnost o další novinku z dílny populárního Minixu, známého zejména jako výrobce chytrých TV Boxů. Nový model s označením NEO Z64 nabídne úsporný a výkonný čtyřjádrový procesor Intel Atom Bay-Trail Z3735F s 2GB operační paměti a 32GB úložného prostoru ve formě eMMC paměti. K dispozici jsou dvě verze těchto kompaktních zařízení. NEO Z64-A s OS Android 4.4 (určený zejména jako chytrý TV Box k HD TV) a verze NEO Z64-W s předinstalovanými Windows 8.1 Bing ( jako univerzální počítač vhodný i jako multimediální centrum).

Oba modely jsou navrženy v malém kompaktním designu bez ventilátoru. Na zadní straně naleznete HDMI výstup, vstup pro napájení, zvukový výstup na sluchátka nebo reproduktor a RJ-45 síťový konektor. Boční strana je osazena dvěma USB 2.0 porty, micro SD slotem a hlavním tlačítkem pro vypnutí a zapnutí zařízení. Nechybí bezdrátová Wifi b/g/n s externí anténou ani Bluetooth verze 4.0.

NEO Z64 s Windows 8.1 je vhodný pro celou řadu aplikací ať už jako osobní terminál, domácí multimediální centrum nebo pro použití v menších kancelářích. NEO Z64 je ideálním řešením v době "cloud computingu" pro ty, kteří hledají nízkou spotřebu energie, vysoký výkon a v neposlední řadě dostupnou cenu. Uživatelé ocení velmi rychlé bootování během 10-15 sekund.

NEO Z64 s Android 4.4 je jedním z prvních multimediálních boxů na trhu s úsporným Intel Atom procesorem (Intel Z3735F, 64-bit). Kromě rychlého startu (do 15 sec) zejména díky 32GB eMMC paměti je zde pro milovníky filmů automatický refresh rate. Uživatele po zapnutí přivítá známé Minix uživatelské prostředí včetně předinstalovaného XBMC, který je v současnosti nejpopulárnější platformou pro přehrávání multimedií s řadou možností individuálního nastavení a instalace celé řady užitečných dopllňků. Nechybí originální Google Play obchod pro instalaci oblíbených aplikací.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?