Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

13. 1. 2020, Asustor, NAS server, Převzato z TZ, Tiskové zprávy

ASUSTOR představil dvě NAS zařízení určená pro komerční prostředí s duálním Intel 10GbE a duálním Realtek 2.5GbE. Lockerstor 8 a 10 jsou jako první NAS schopné přenášet až 20 Gbps v agregovaném spojení. Duální M.2 SSD zajišťuje ukládání do mezipaměti a spolu s řadou Lockerstor 8 a 10, překonávají potřeby dnešních podniků. Lockerstor 8 a 10 jsou také vybaveny 8GB dvoukanálovou pamětí SO-DIMM, která je rozšiřitelná na 32 GB, jakož i více portů USB, což poskytuje podnikům bezkonkurenční zážitek.

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 30. října 2019 - ASUSTOR Inc. je nadšený, že může představit nejnovější řadu podnikových zařízení NAS: 8-diskový Lockerstor 8 a 10-diskový Lockerstor 10. Tato nová NAS zařízení mají procesory Intel Atom Quad-Core založené na Denvertonu. Lockerstor 8 a 10 poskytují ještě rychlejší přenosové rychlosti než kdy dříve s dvěma porty Intel 10-Gigabit a dvěma porty Realtek 2,5-Gigabit. Nová řada Lockerstor má také lepší inteligentní ovládání ventilátoru a vylepšenou konstrukci ventilátoru, což přispívá k optimálnímu řešení proudění vzduchu a zajištění, že všechny komponenty získají nejlepší chlazení a nejlepší výkon. Chcete-li dosáhnout ještě vyššího výkonu, zkombinujte duální 10-Gigabitové porty na řízeném přepínači a zdvojnásobte výkon až na 10-Gigabitů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zcela nový Lockerstor poskytuje podnikům flexibilní zařízení, které lze konfigurovat podle potřeb podniku. Spolu s osmi a deseti pozicemi má Lockerstor také duální sloty M.2 SSD pro ukládání do mezipaměti, což pomáhá pevným diskům překračovat jejich maximální rychlosti bez ztráty kapacity a nákladů. Každý slot M.2 podporuje NVMe a AHCI, aby byla zajištěna maximální kompatibilita a podpora různých délek karet M.2. Sloty M.2 v Lockerstor 8 a 10 jsou také vybaveny šrouby, které usnadňují instalaci než kdykoli předtím. Lockerstor 8 a 10 také obsahuje 8 GB paměti DDR4 SO-DIMM RAM a podporuje až 32 GB. Použití paměti DDR4 RAM ve srovnání s pamětí DDR3 pomáhá Lockerstor 8 a 10 ušetřit až o 40% více energie a zároveň zvýšit výkon o 30%.

Lockerstor má přístup k ASUSTOR's App Central, který poskytuje na ADM 3.4 více než dvě stě aplikací, včetně komerčních a kancelářských aplikací, vytváření webových stránek, správy fóra, virtualizaci a digitálního učení. Lockerstor 8 a 10 jsou skvělým řešením pro zálohování, které chrání vaše data tím, že umožňuje nastavit řady možnosti přihlašování, nastavení dvoufázového ověření a automatické blacklisty, které pomáhají předcházet škodlivým útokům a snižují riziko. Lockerstor 8 a 10 obsahují software a hardware pro podnikové třídy, který jsou kompatibilní s úložnými prostředími VMware, Citrix a Hyper-V. Díky podpoře iSCSI / IP-SAN a NFS Lockerstor 8 a 10 hladce integrují stávající IT prostředí a poskytují tak nákladově efektivnější řešení úložiště než kdykoli předtím.

Lockerstor 8 a 10 jsou komerční NAS systémy, které rostou s vaší společností. Výkonný hardware v Lockerstor 8 a 10 pomáhá společnostem přizpůsobit se různým potřebám a spravovat rychle rostoucí množství dat. Výkon Lockerstor 8 a 10 pomáhá společnostem čelit obrovským výzvám budoucnosti a řadě nových forem inovací.

Specifikace:

 • CPU: Intel Quad-Core Atom C3538 2.1GHz
 • RAM: 8GB DDR4 SO-DIMM – Maximálně 32GB
 • Síť: Dualní Intel 10-Gigabit Ethernet a dualní Realtek 2.5-Gigabit Ethernet porty
 • Agregace odkazů 10-Gigabit porty až do 2348 MB/s čtení a 1040 MB/s při zápisu
 • Agregace odkazů 2.5-Gigabit porty až do  565 MB/s čtení a 553 MB/s při zápisu
 • 2x USB 3.2 Gen 1 porty. Jeden vpředu a jeden vzadu. Podpora zálohování jedním dotykem.
 • Podporuje výměnu za provozu
 • Podporuje šifrování pevného disku AES-256
 • Podporuje snímky Btrfs
 • Podporuje ukládání do mezipaměti SSD
 • Podporuje RAID 0/1/5/6/10, Jeden disk a JBOD
 • Podporuje 8x 3½ ”a 2½” SATA III disky - maximálně 16TB
 • Podporuje duální M.2 NVMe nebo AHCI SSDs
 • Podporuje migraci systému
 • Podporuje technologii zálohování MyArchive
 • Podporuje Wake on LAN a Wake on WAN

Všechna zařízení ASUSTOR NAS mají tříletou záruku.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?