Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

29. 6. 2023, Asustor, NAS server, Novinky, Převzato z TZ, Tiskové zprávy

ASUSTOR uvedl na trh první ASUSTOR all-M.2 SSD NAS. Flashstor je vybaven šesti nebo dvanácti sloty M.2 a 2,5GbE nebo 10GbE, takže si můžete vychutnat maximální výkon. Flashstor překonává potřeby tvůrců obsahu a poskytuje jak vysokou kapacitu, tak vysokou rychlost ukládání. Udělejte z Flashstoru centrum své multimediální říše díky možnostem 4K 60 Hz podle specifikace HDMI 2.0 a S/PDIF pro přehrávání vysoce kvalitního audio a video obsahu. Malé rozměry a vynikající zpracování překonávají potřeby tvorby obsahu a multimediální zábavy a vypadají skvěle kdekoli, kam je umístíte.
 Společnost ASUSTOR Inc. dnes uvedla na trh dvě ze svých nejrychlejších zařízení NAS vůbec, zařízení Flashstor 6 a Flashstor 12 Pro. Největší předností řady Flashstor NAS je, že se jedná o první dedikovaný PCIe 3.0 M.2 NVMe SSD NAS od společnosti ASUSTOR, který přináší bezkonkurenční výkon v zařízení NAS. Flashstor 6 má šest slotů M.2 pro NVMe SSD a duální 2,5GbE pro úžasný výkon, zatímco Flashstor 12 Pro je vybaven dvanácti sloty M.2 pro NVMe SSD v kombinaci s 10GbE pro bezkonkurenční rychlost. Oba modely Flashstor jsou vybaveny nejnovější generací 10nm čtyřjádrového procesoru Intel CeleronN5105, který zvyšuje frekvenci až na 2,9 GHz. Díky 4 GB energeticky úsporné paměti DDR4 -2933 RAM, která poskytuje o 40 % vyšší účinnost, a duálnímu rozhraní USB 3.2 Gen 2x1 je Flashstor zárukou, že úzká hrdla jsou minulostí. 

Mezi výhody Flashstoru patří mimo jiné jeho nízká hmotnost, aby mohl být používán jako přenosné úložiště, a přitom byl účinně chlazen a tichý. Řada Flashstor je speciálně navržena pro SSD disky M.2 a umožňuje snadné přidávání nebo odebírání SSD disků odstraněním šroubů. Díky designu Flashstor nejen skvěle vypadá v jakémkoli prostředí, ale také obsahuje účinný hardware, který zajišťuje, že se dokáže prokousat prakticky jakoukoli zátěží úložiště nebo editační prací, která je na něj kladena, a zároveň udržuje hardware a SSD v chladu. Pro dodatečné chlazení je Flashstor dodáván s chladiči, které pomáhají výkonnějším SSD diskům získat potřebné chlazení pro optimální výkon a zároveň zůstat tichý na úrovni pouhých 18.7 decibelů. To zajišťuje, že si tvorbu a konzumaci obsahu užijete bez rušení.

Kromě výkonu a designu je řada Flashstor vybavena také rozhraním S/PDIF a HDMI s podporou 4K60, jak je uvedeno ve specifikaci HDMI 2.0, pro čistou a bezeztrátovou konzumaci obsahu. Při přehrávání 4K podporuje Flashstor hardwarové překódování, jehož výsledkem je plynulý obraz v rozlišení 4K. Řada Flashstor je nejen středobodem vašeho multimediálního vesmíru, ale také jedním z nejrychlejších dostupných zařízení ASUSTOR NAS s 2,5GbE u Flashstor 6, zatímco Flashstor 12 Pro je vybaven 10Gigabitovým Ethernetem zajišťujícím maximální rychlost. Flashstor 6 poskytuje až 590 MB/s výkonu čtení a 583 MB/s výkonu zápisu v režimu SMB Multichannel, zatímco Flashstor 12 Pro poskytuje až 1181 výkonu čtení, respektive 1027 MB/s výkonu zápisu. Pevné disky nejsou v zařízení Flashstor zakázány. Stačí připojit AS6004U pro snadné použití pevných disků s nižší rychlostí a archivovat data pomocí MyArchive, abyste byli připraveni na jakoukoli potřebu úložiště. 

Řada Flashstor je vybavena systémem ADM 4.2. Systém ADM 4.2 přináší řadu bezpečnostních oprav, aby byla data chráněna lépe než kdykoli předtím, a zároveň obsahuje bezpečnostní funkce, mezi které patří mimo jiné vylepšený systém Dr. ASUSTOR. Dr. ASUSTOR pomáhá účinně snižovat rizika zabezpečení informací a možnost napadení škodlivým softwarem tím, že uživatele vede správným směrem k zajištění bezpečnosti dat. ADM 4.2 přináší nejen řadu bezpečnostních oprav, ale také řadu aktualizací kvality života a aktualizací funkcí. Využijte nové obousměrné sdílené odkazy v ADM 4.2, které umožňují odesílání a stahování ze sdílených odkazů, automatické připojování a odpojování archivu MyArchive při zálohování, aktualizace certifikátů, podporu výzvy DNS a klienta VPN WireGuard. ADM pokračuje ve své tradici poskytování více než dvou set aplikací, které pokrývají vše od domácí zábavy až po kancelářské aplikace pro stabilní a vlastní úložné prostředí, které je efektivní a ucelené.

Vlastnosti

•    CPU: Čtyřjádrový procesor Intel Celeron N5105 2,0 GHz - 2,9 GHz turbo
•    Operační paměť: 4 GB DDR4-2933 - maximálně 16 GB
•    Úložiště: DDR4 DDR4 - 10 GB paměti: 
     o    6x slot M.2 pro NVMe SSD - využívá PCIe 3.0 (Flashstor 6)
     o    12x slotů M.2 pro disky NVMe SSD - využívá PCIe 3.0 (Flashstor 12 Pro)
•    Síťové připojení:
      o    2x 2,5Gigabit - 100/1000/2500
      o    1x 10-Gigabitový Ethernet - 100/1000/2500/5000/10000
•    Maximální rychlost Flashstor 6 s SMB Multichannel na RAID 5 - 590 MB/s / 583 MB/s
•    Flashstor 12 Pro maximální rychlost na RAID 5 1181 MB/s / 1027 MB/s
•    Rozšíření:
      o    2x USB 3.2 Gen 2x1 s výkonem 10 Gb/s
      o    2x USB 2.0
      o    1x port HDMI 2.0 kompatibilní s rozlišením 4K 60 Hz
      o    1x S/PDIF
•    Podporuje hardwarově akcelerované šifrování
•    Podporuje RAID 0/1 /5 /6 /10, Single, JBOD
•    Podporuje Wake on LAN a Wake on WAN (Flashstor 6)
•    Podporuje funkci Wake on LAN (Flashstor 12) 

Všechna zařízení ASUSTOR NAS mají tříletou záruku.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?