Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

20. 9. 2013, Asustor, Novinky, Převzato z TZ

Podívejte se na čtyři nové modely multimediálních NAS serverů ASUSTOR určených zejména pro domácí použití i do menších kanceláří. Modely řady AS2 běží na dvoujádrových Intel Atom procesorech 1,2GHz. Modely 202TE a 204TE disponují navíc HDMI výstupem, infra portem, audio výstupem a předinstalovanou aplikací XBMC.

Nová řada AS2 nabízí ve své třídě nadprůměrný výkon, úsporný provoz, unikátní systémový režim spánku (0,8 W) a  řadu mobilních aplikací pro přístup na server odkudkoliv a kdykoliv. Kromě zmíněného  dvoujádrového procesoru Intel Atom disponují servery 512 MB resp. 1GB pamětí typu DDR3. Podporovány jsou 2,5“ a 3,5“ SATA II/III pevné disky  o jednotlivé kapacitě až 4 TB.

Připojení k počítačové síti zajišťuje gigabitový port. Externí paměťová úložiště jako například externí disky lze připojit přes dvojici USB 3.0 rychlých portů a dvojici USB 2.0 portů. Modely AS-202TE a 204TE kromě HDMI připojení k TV disponují infračerveným čidlem pro ovládání pomocí dálkového ovladače (volitelné příslušenství)  a také audio výstupem na zadní straně serveru pro přímou hudební produkci.

Nadprůměrný výkon, úsporný provoz a softwarová výbava předurčují NAS servery řady ASUSTOR AS2 pro každodenní nasazení nejen doma ale i v menších kancelářích. Nabízí iSCSI servis, kompletní řešení zálohování a vzdálenou replikaci. Nechybí kompletní podpora RAID polí včetně online rozšíření kapacity serveru. Všechny nové modely lze využít také jako monitorovací systém po připojení IP kamer (4 licence jsou zdarma).E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?