Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinka

Výkonný 2-diskový NAS s HDMI, 4GB RAM, 4x M.2 NVME SSD sloty a dvěma 2,5GBit porty

Vaše cena (s DPH):
11 290 Kč
Kód:
UAS5402T
Značka:
Asustor  •  Čtyřjádrový 10nm procesor Intel Celeron N5105
  •  4x sloty M.2 pro disky NVMe SSD
  •  4 GB operační paměti DDR4-2933
  •  Dva 2,5Gigabitové ethernetové porty
  •  3x USB 3.2 Gen 2 s rychlostí 10 Gb/s
  •  HDMI 2.0b
  •  Esteticky příjemné tepelné otvory pro odvod tepla z SSD M.2
  •  Bavte se, stahujte, nahrávejte a streamujte obsah s překódováním 4K
  •  Podpora Wake on LAN a Wake on WAN

Balena kompletní hodnota
Zcela nový 10nm čtyřjádrový procesor Celeron SoC N5105 od společnosti Intel s frekvencí 2,0 GHz. Díky frekvenci boost až 2,9 GHz je výkon procesoru zárukou, že práce s NAS bude plynulá jako po másle a zároveň cenově dostupná.

Rozšiřitelná paměť 4GB DDR4-2933 RAM
Nimbustor Gen2 je dodáván se čtyřmi gigabajty DDR4 RAM a může být rozšířen až na 16GB. DDR4 RAM poskytuje až o 30% vyšší výkon než DDR3 a zároveň je energeticky úspornější o 40%.

Konec cesty...pro gigabitový Ethernet
2,5GbE není budoucnost. Je to přítomnost. Díky všudypřítomnosti 2,5GbE na základních deskách pro nadšence a dostupnosti cenově dostupného adaptéru USB jsou všechny přenosy rychlé. Překonejte bariéry ještě více kombinací dvou portů 2,5Gigabit Ethernet v SMB Multichannel a užívejte si rychlosti přesahující 2,5 Gb/s.

Nejlepší 4 Flash
Řada Nimbustor Gen2 je vybavena čtyřmi sloty M.2 pro disky SSD NVMe, které urychlují úlohy vyžadující vysoký výkon náhodného vstupu a výstupu a šetří tak neuvěřitelné množství času v aplikacích, které mohou využít disky SSD, například při tvorbě obsahu. Každý slot M.2 pro disky NVMe SSD je vybaven beznástrojovou instalací, která usnadňuje instalaci, zatímco chladicí otvory zajišťují optimální výkon disků SSD.

Zbrusu nové prostředí pro ADM
Podívejte se na nové rozhraní inspirované herními prvky ADM. 

USB 3.2 Gen 2 – Dvojitý výkon
Řada AS54 vylepšuje rozhraní USB na USB 3.2 Gen 2x1. To znamená, že porty USB mají až dvojnásobnou rychlost oproti portům USB v předchozí generaci zařízení NAS s rychlostí 10 Gb/s. Připojte několik rozšiřujících zařízení pro další úložiště nebo využijte porty USB pro zálohování a další periferní zařízení a získejte tak skutečně vlastní zážitek.

Nový design
Diamantově řezaný exteriér inspirovaný herními prvky. ASUSTOR Nimbustor má exteriér s diamantovým řezem s novou estetikou. Instalace pevných disků je jednoduchá s přiloženými bezdrátovými šuplíky a také podporou výměny za provozu.

Ukládejte hry na jednotku iSCSI
Obrovská kapacita NAS pomáhá rozšířit úložiště pro PC. Podle moderních operačních systémů se jednotky iSCSI objevují jako místní jednotky a mohou být nainstalovány programy, které nelze nainstalovat na síťové sdílené položky. To umožňuje hrát určité hry z NAS, když je nelze spustit na síťové sdílené položce.

ASUSTOR Live
Vaše vlastní streamingové centrum. Vysílejte streamujte z telefonu nebo tabletu, stejně jako z počítače na více streamovacích platforem, včetně, ale nejen, platforem kompatibilních s Twitch, YouTube, Facebook, Instagram, Restream nebo RTMP. Na rozdíl od služeb, jako je restream.io, ASUSTOR Live nevyžaduje poplatky za provoz za účelem streamování na více platforem a kanálů, které vám ušetří peníze a zdroje pro streamování. Nahrávky lze bezpečně uložit do NAS pro budoucí použití.

Ohromující 4K HDR zážitek
Nimbustor Gen2 je vybaven rozhraním HDMI 2.0b s 10bitovým 4K hardwarovým dekódováním, dekódováním HEVC a dekódováním VP9 10bit Profile2 pro plynulejší zážitek a nižší využití procesoru. Pro přehrávání videa 4K HDR použijte Plex Pass nebo přehrávač třetích stran.

Excluzivní technologie MyArchive Cold Backup neomezená kapacita
Technologie zálohování za studena MyArchive mění pevné disky NAS na vyměnitelné úložné archivy. Vložte pevný disk MyArchive přímo do NAS a snadno přistupujte k terabajtům obsahu, zálohujte je a sdílejte.

Vícevrstvá ochrana z vnějšku
Chraňte svá data před ztrátou, poškozením a útoky s ASUSTOR NAS. ASUSTOR NAS je lépe chráněn spuštěním ADM založeného na Linuxu, který využívá vestavěný firewall, ClamAV, MyArchive a různé zálohovací nástroje ADM pomáhají chránit data před ransomware lépe než kdy předtím.

Nový Snapshot Center
Snapshot Center je nová funkce pro zařízení ASUSTOR NAS, která využívá Btrfs a iSCSI svazků k fotografování informací uvnitř NAS. Snapshot Center podporuje až 256 snímků svazku a lze je provádět každých pět minut a vytvořit zálohu, kterou lze snadno obnovit v případě poškození nebo ztráty dat. MyArchive nyní podporuje Btrfs a snímky. Btrfs pro MyArchive podporuje snímky a historii verzí, které pomáhají chránit před náhodným vymazáním nebo úpravami.

DataSync Center
Datasync Center kombinuje více cloudových služeb do jedné aplikace. Centrum Datasync zahrnuje, ale není omezeno pouze na Disk Google, Dropbox, Onedrive a Yandex, a podporuje víceúčelové i více účtů. Ovládejte svá data pomocí okamžitých a plánovaných záloh a pomocí Cloud Backup Center vytvořte hybridní cloud, který udržuje vaše data online a offline a chrání vaše data.

Cloud Backup Center
Cloud Backup Center přináší podporu pro různé obchodní cloudové služby, včetně, ale nejen, Amazon S3, Backblaze B2, Microsoft Azure Blob Storage, Alibaba Cloud, Google Cloud Storage, Box, hicloud S3, Lyve Cloud, SFTP a WebDAV. Ovládejte svá data pomocí okamžitých a plánovaných záloh a pomocí Cloud Backup Center vytvořte hybridní cloud, který udržuje vaše data online a offline a chrání vaše data.

Vytvořte si neomezené multimediální centrum
Podporován je Full HD (1080p) výstup, takže si můžete přehrávat filmy nebo i prohlížet fotky ve vysokém rozlišení. Přes App Central si taktéž můžete nainstalovat UPnP Media Server a OwnTone a streamovat z nich nejen na televizi ale také na mobilní zařízení jako jsou tablety nebo chytré telefony.

Photo Gallery 3 + AiFoto 3
Zcela nové aplikace Fotogalerie 3 a AiFoto 3 byly přepracovány a přinášejí řadu nových funkcí, které usnadňují organizaci fotografií. Mezi nové funkce aplikace Fotogalerie 3 patří mimo jiné vlastní výběr složek, časové osy, inteligentní alba, odstranění duplicit a nové režimy fotografií. Snadné zvětšení fotografií až na dvojnásobek jejich velikosti, přehrávání skladeb v prezentacích, vylepšení výkonu a přizpůsobené odkazy pro sdílení umožňují ještě lepší prohlížení a sdílení fotografií.

Komplexní kamerový systém
ASUSTOR umožňuje podnikům vytvářet vysoce spolehlivý dohledový systém. ASUSTOR NAS poskytuje uživatelsky příjemné rozhraní pro ovládání, 4 kamerové licence zdarma a je kompatibilní s více než 700 různými modely kamer od renomovaných světových značek a nabízí podporu Onvif profilu S a RTSP pro zvýšení flexibility při provozu. ASUSTOR dohledové centrum skutečně poskytuje řešení all-in-one pro profesionální dohled ideální pro moderní podnik.

Portainer – Snadné rozmístění obrázků
Ještě více možností pro ADM s Portainer pro umístění obrázků. S tisíci obrázky můžete stáhnout Portainer a nasadit více typů programů než kdykoliv předtím. Portainer je neuvěřitelně uživatelsky přívětivý a využívá grafické rozhraní, které usnadňuje rozmístění obrázků než kdy jindy.

Dr. ASUSTOR
ASUSTOR poskytuje komplexní řešení ochrany dat před různými hrozbami pomocí Dr. ASUSTOR. Dr. ASUSTOR pomáhá chránit vaše data před různými hrozbami, mimo jiné před útoky ransomwaru.

Mobilní aplikace
Exkluzivní technologie ASUSTOR Cloud Connect umožňuje připojit k NAS odkudkoliv s mobilním zařízením pro přístup a sdílení souborů. ASUSTOR mobilní aplikace poskytujé zamykací kód s cílem chránit soukromí a dat. Můžete také využít připojení HTTPS pro ještě větší bezpečnost.

Z App Central
Využijte neomezený potenciál ASUSTOR NAS. Aplikace, které jsou předinstalovány v každé zařízení ASUSTOR NAS, jsou jen začátek. Pohodlně můžete procházet a stahovat všechny aplikace, které vyhovují vašemu zájmu z centra aplikací. Ať už vaše zájmy leží v oblasti obchodu, webových stránek o stavebnictví nebo dokonce digitální domácí zábavy, App Central má pro vás řešení. S více než 200 unikátními aplikacemi vám centrum aplikací nabízí nekonečnou škálu aplikací, které budete potřebovat k uspokojení svých potřeb digitálního životního stylu. Prozkoumejte neomezený potenciál zařízení ASUSTOR NAS při vytváření personalizovaných zařízení NAS.

Prvotřídní záruka
Všechny výrobky ASUSTOR NAS přicházejí s 3-letou zárukou. Pro ASUSTOR je zákaznická podpora a servis prioritou s cílem poskytnout nejvyšší standard poprodejního servisu a technickou podporu.

CPU Model: Intel Celeron N5105
CPU architektura: x64 64-bit
Frekvence CPU: Čtyři jádra 2.0GHz (výkon až 2.90 GHz)
Paměť: 4GB SO-DIMM DDR4
Předinstalovaný paměťový modul: 4GB (1x 4GB)
Celkový počet paměťových slotů: 2
Paměť rozšiřitelná až na: 16GB (2x 8GB)
Flash paměti: 8GB eMMC
Sloty disku M.2: 4
Kompatibilní typ disku: 3.5"/2,5“ SATA HDD, 2.5" SATA SSD, M.2 2280 NVMe
Maximální počet šachet pevného disku s rozšiřující jednotkou: 14
Disky vyměnitelné za provozu: Ano
Rozšíření: 3x USB 3.2 Gen 2x1
Síť: 2x 2.5 Gigabit Ethernet (2.5G/1G/100M)
Multimediální výstup: 1x HDMI 2.0b
Ventilátor: 1x 70mm
Infračervený přijímač: Ano
Jednotka/adaptér zdroje energie: 65W x1
Vstupní napětí: 100V to 240V AC
Certifikace: FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK, KCC, BIS, CCC, UKCA
Záruka (v letech): 3 Roky
Spotřeba energie: 22.9 W (V provozu);, 12.7 W (disk Hibernace);, 0.71 W (Režim spánku)           
Hluková úroveň: 18.6dB (HDD nečinný)
Teplota za provozu: 0°C~40°C
Vlhkost: od 5% do 95% RH
Rozměry:170 (H) x 114 (W) x 230 (D) mm
Hmotnost:1.71 kg
Stránka výrobce: https://www.asustor.com/product?p_id=81Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?