Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Akční cena

Chytrý náramek nové generace s kontinuálním měřením tepové frekvence 24 hodin.

Vaše cena (s DPH):
899 Kč
Kód:
UB501
Značka:
UMAXU-Band 107HR je chytrý náramek zcela nové generace, který nabízí kromě měření denních aktivit také nepřetržité měření tepové frekvence 24 hodin denně. Tento náramek nejen motivuje k pohybu, ale v přehledné aplikaci ukazuje kromě aktivit a kvality spánku také grafy s průběhem tepové frekvence během dne. Uživatel si tak může kontrolovat rozsah tepové frekvence při denních aktivitách, cvičení a větší zátěži. Oceníte také velmi decentní design náramku s dotykovým OLED displejem  a mnoho dalších funkcí jako je upozornění na příchozí hovor, textovou zprávu nebo informace ze sociálních sítí jako je Facebook, Twitter, WatsApp apod.Měření tepové frekvence

U-Band 107HR nepřetržitě 24 hodin denně měří tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a  poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Měření pohybových aktivit během dne
Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Automatické měření kvality spánku a buzení

U-Band 107 HR automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Upozornění na příchozí hovor

Při příchozím hovoru začne 107HR tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 6 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování

Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízená fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Upozornění na ztrátu telefonu

Když překročíte určitou vzdálenost mezi telefonem a náramkem, začne náramek vibrovat.

Funkce najdi telefon

Náramek nabízí funkci nalezení telefonu. Stačí přepnout do příslušného režimu a stisknout tlačítko na boku náramku. Telefon začne zvonit nebo vibrovat, takže jej snadno naleznete.

Jedorázová aktivita

Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity jako je cvičení, běh apod. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas a po ukončení ukáže data z průběhu této aktivity jako kroky, kalorie, vzdálenost a tepovou frekvenci. 

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině

Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců včetně grafů průběhu tepové frekvence.
Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) pro sdílení údajů o aktivitách. 

Sdílení snímků na sociálních sítích

Libovolný snímek z aplikace lze jednoduše pouhým kliknutím sdílet v mnoha sociálních sítích nebo poslat mailem na libovolnou adresu.

Model:
Umax U-Band 107HR

Barva: 
Černá

Chip:
Nordic nRF51822

Senzor tepové frekvence:
Silicon labs Si1142

Pohybový senzor :
Kionix kx022-1020

Vibrace :
Ano

Displej :
0.49" OLED

Ovládání:
tlačítkem, pohybem, dotykem

Bluetooth:
Bluetooth 4.0+EDR

Dosah Bluetooth:
6-10 m

Rozměry měřící jednotky:
40.9 x 20.0 x 12mm

Dělka pásku:
260 mm

Hmotnost:
22g

Baterie:
70mAh

Standby:
5-10 dní

Provozní teplota :
-10 až 45 C

Doba nabíjení : 
60 minut

Nabíjeci port :
2-pinový konektor s USB kabelem (v dodávce)

Úložiště na data:
7 dní

Odolnost proti vode:
IPX65 (není určeno pro plavání a potápění)

Aplikace :
Verifit 2.0

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 7.0 a vyšší, Android 4.3 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)

Nainstalujte si zcela novou aplikaci Veryfit for heart rate pro chytré náramky UMAX U-Band 107HR. Stačí poze naskenovat QR kód. Verze pro Android již v češtině !!!

Postup při párování náramku s aplikací Veyrfit for heart rate  pro Android 6.0:
1. Nainstalujte si aplikaci Veryfit for heart rate z Google Play
2. Jděte do nastavení/ aplikace a vyberte Veryfit
3. Klikněte na položku oprávnění a povolte všechna pole 
4. Spusťte aplikaci Veryfit for heart rate
5. V seznamu dostupných náramků zvolte jeden ke spárování a potvrďte
6. Nastavte potřebné parametry.
7. Náramek je připraven k používání • Autor:
  Andy
  Datum:
  21. 2. 2017

  Zdravím, modul na MT "tepová frekvence" mi nefunguje, neukazuje Špičkový výkon, Kardio a Spal.tuků, ani obecné údaje, ani Detaily. I když je spárován, načte TF po cca půl minutě. (Posílal jsem na reklamaci, ale vrátil se mi s tím, že je vše v pořádku :-( Dále jsem reklamoval závadu, že náramek sám vibruje, aniž by přicházel hovor či sms. Částečný text a avízo příchozí sms fungoval prvních cca 48hodin. Když mám zapnuté funkce SNS upozornění a Signal.SMS, vibruje, aniž by někdo volal či posílal SMS.... dokáže mi někdo poradit, co s tím, popř., kde dělám chybu? díky.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  21. 2. 2017

  Dobrý den, pokud náramek zobrazuje TF a přenáší do MT, tak se v modulu "tepová frekvence" musí vše zobrazovat - máte načteno dostatek dat pro zobrazení? - zkusil jste vyresetovat náramek? - zkusil jste reinstalovat aplikaci? - při problémech se spárováním můžete zkusit nastavení podle video návodu na umax.cz (když máte Andrdoid 6.0) -nemáte nastavenou funkci upozornění na dlouhé sezení? (sedentary alert), pak vás to po určité době upozorní vibracemi
 • Autor:
  Libor
  Datum:
  9. 2. 2017

  Dobrý den, rád bych se zeptal na informaci k spárování náramku s telefonem. V prosinci se náramek spároval bez problému s IPHONE a nyní spárování nejde s novým Xiaomi Redmi 3S. Je nutné předchozí ukončení párování? Poradíte mi, děkuji.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  10. 2. 2017

  Dobrý den, ano je nutné ukončení párování s předchozím telefonem. Můžete resetovat náramek a zkusit znovu spárovat s novým telefonem.
 • Autor:
  Michal
  Datum:
  10. 2. 2017

  Dobrý den, díval jsem se, že Xiaomi Redmi 3S má verzi android 6.0, tak to se připravte na problémy. S touto verzí má problém i hodně jiných, podobných zařízení. Nám na Samsungu A3 s touto verzí Androidu se podařilo spojit (viz. zprávy níže), ale asi po dvou dnech se spojení ukončilo a už to nejde, ale přeji hodně štěstí, třeba to u vás vyjde.
 • Autor:
  ela
  Datum:
  7. 2. 2017

  chci se zeptat,po odlapaných 20ti km mám spálené kcal jen 138...to je skoro jako bych jen seděla...kde mám hledat problém,aplikaci sem prošla,ale nic ,čím se to dalo přeba nějak opravit něco v nastavení sem nenašla,díky za radu.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  8. 2. 2017

  Dobrý den, základem měření jsou dobře nastavená osobní „data“ v aplikaci (věk, pohlaví, výška a váha). Kalorický výdej je dopočítaný. Pak to bere v potaz změřenou tepovou frekvenci a počet kroků. Můžete zkusit jako první možnost vyresetovat náramek do továrního nastavení (z aplikace). Další možností je vyzkoušet novou aplikaci Veryfit for smart band nebo jinou aplikaci podobného zaměření. Následně spárujte náramek s aplikací a zkontrolujte údaj o tepové frekvenci a počtu kroků/vzdálenosti. Poslední možností je reklamace.
 • Autor:
  Pavla
  Datum:
  7. 2. 2017

  Dobrý den,jen bych potřebovala vědět,jestli při sportovní aktivitě jde nastavit náramek tak aby mi displej pořád svítil.Je celkem otrava jej pořád zapínat nebo otáčet rukou a čekat až naskočí puls.Děkuji
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  7. 2. 2017

  Dobrý den, nastavit náramek, aby pořád svítil nelze, kvůli úspoře energie.
 • Autor:
  Vladimír
  Datum:
  2. 2. 2017

  Dobrý dem, v module tepová frekvence neprovádí vyhodnocení doby : Spalování tuků- Kardio cvičení - špičkový výkon. Co s tím?