Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

UMAX U-Band 107 Plus HR

TOP produkt

Chytrý náramek nové generace s kontinuálním měřením tepové frekvence 24 hodin.

Vaše cena (s DPH):
999 Kč
Kód:
UB508
Značka:
UMAXMěření tepové frekvence 24 hodin
U-Band 107 Plus HR měří v malých intervalech 24 hodin denně tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a  poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Měření pohybových aktivit během dne
Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Jednorázová aktivita
Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity jako je cvičení, běh, badminton, basketbal  a další. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas. Po ukončení lze sledovat tuto aktivitu v aplikaci na telefonu.

Možnost připojení GPS
Mobilní aplikace nabízí možnost sledovat sportovní aktivitu včetně dat s GPS na telefonu včetně mapy s trasou při aktivitě.

Pokyny pro dýchání
Náramek nabízí funkci podpory při dýchání a uvolnění při cvičení. Na displeji uvidíte názorně fáze nádechu a výdechu dle tepové frekvence.

Ukazatel počasí
Náramek ukazuje na displeji aktuální počasí a předpověď na dva dny.

Automatické měření kvality spánku a buzení
U-Band 107 Plus HR automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Upozornění na příchozí hovor
Při příchozím hovoru začne U-Band 107 Plus HR tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 10 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování
Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízené fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Upozornění na ztrátu telefonu
Když překročíte určitou vzdálenost mezi telefonem a náramkem, začne náramek vibrovat.

Funkce najdi telefon
Náramek nabízí funkci nalezení telefonu. Stačí přepnout do příslušného režimu a kliknout na displej náramku. Telefon začne zvonit nebo vibrovat, takže jej snadno naleznete.

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině - VeryFitPro
Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců. Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) pro sdílení údajů o aktivitách. 

Sdílení snímků na sociálních sítích
Libovolný snímek z aplikace lze jednoduše pouhým kliknutím sdílet v mnoha sociálních sítích nebo poslat mailem na libovolnou adresu.
 

Model:
Umax U-Band 107 Plus HR

Barva: 
Černá

Chip: 
Nordic

Senzor tepové frekvence:
Silicon labs

Pohybový senzor :
Kionix

Vibrace : 
Ano

Displej : 
0.96" OLED

Ovládání:
pohybem, dotykem, tlačítkem

Bluetooth:
Bluetooth 4.0+EDR

Dosah Bluetooth:
6-10 m

Rozměry:
240 x 16 x 11mm

Hmotnost: 
22g

Baterie:
65mAh

Standby:
5-10 dní

Provozní teplota :
-10 až 45 C

Doba nabíjení : 
60-120 minut

Nabíjeci port :
USB port na modulu

Úložiště na data:
7 dní

Odolnost proti vode: 
IPX65 (není určeno pro plavání a potápění)

Aplikace:
VeryfitPro

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 7.0 a vyšší, Android 4.4 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)

Zjištěné nekompatibilní telefony: Huawei P8 Lite, Samsung J3

Aplikace VeryfitPro:

Aktivace zarízení
Pred prvním použítím doporucujeme náramek dobít. Vytáhnete opatrne pásek a pak vyndejte modul z pásku. Pripojte modul do USB portu nabíjecky nebo pocítace (5V/0,5A) a nabijte pred
prvním použitím. Doba pro dobití baterie je cca 60 minut. • Autor:
  Markéta Axmanová
  Datum:
  13. 1. 2018

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat hodinky mám nastavené fungují a zničeho nic my tam vyskočí chyba -02 a obrázek opravářského klíče a hodinky poté fungují jen částečně a nefunguje například měření tepu. Na zákaznické lince na Alze mi doporučili pouze reklamaci, ale zajímalo by mě zda třeba nemám jen chybu v nastavení. Děkuji za odpověď.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  15. 1. 2018

  Dobrý den, náramek pošlete na reklamaci. Klíč -02 je vadný senzor měření tepu.
 • Autor:
  Aleš Nacházel
  Datum:
  8. 1. 2018

  Dobrý den, náramek jsem si dnes zakoupil a na telefon nainstaloval program dle QG kodu, nastavení a vše ostatní jednoduché a doufám, že i funkční. Jen mne zarazilo, že pokud program v telefonu vypnu tak náramek ztratí z telefonem spojení - je to OK, nebo něco mám špatně nastaveno. S podobným problémem jsem se setkal i s jiným náramkem ale po instalaci jiné verze programu tento problém nebyl, je tomu tak i u tohoto produktu. Děkuji za reakci, případnou radu. Ales
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  9. 1. 2018

  Dobrý den, aplikaci nevypínejte, ale nechte ji běžet na pozadí.
 • Autor:
  Luboš Bureš
  Datum:
  5. 1. 2018

  Dobrý den, náramek jsem dostal jako vánoční dárek. Je velice příjemný.Spárování i nastavení naprosto OK. Funkčnost také. Zjistil jsem ovšem, že se nezapočítávají všechny ušlé kroky. Vypozoroval jsem, že kratší vzdálenosti do 50 kroků se nezapočítají. Kroky na displeji naskakují. Po zastavení se ale počet vrátí zpět na počáteční hodnotu. Chci se zeptat zda je to v pořádku a systém takto funguje, nebo se jedná o vadný kus a mám jej reklamovat. Ve specifikaci jsem se nikde nedočetl, že zaznamenává až větší počet kroků. Děkuji za informaci. S pozdravem Bureš
 • Autor:
  admin
  Datum:
  5. 1. 2018

  Dekujeme za informaci a dotaz. Pro jistotu si ověříme, zda je zde limit, od kolika kroků se počítají.
 • Autor:
  Iva jodasová
  Datum:
  4. 1. 2018

  Dobrý den, je nutné pro nastavení reálného času náramek spárovat? V návodu je ikona na nastavení času ale v nabídce funkcí (MORE) není, je někde skryta? Děkuji.
 • Autor:
  admin
  Datum:
  5. 1. 2018

  Pro nastavení času je nutné spárovat s telefonem přes aplikaci Veryfit PRO. hezký den
 • Autor:
  marián
  Datum:
  4. 1. 2018

  Dobrý den, kde je možné si stiahnuť aplikaciu veryfitpro v českom jazyku mne to stiahlo iba v anglickom jazyku.
 • Autor:
  admin
  Datum:
  5. 1. 2018

  Veryfit Pro je v češtině, ale musíte mít na telefonu nastavený jazyk čeština. Jinak to bude v angličtině.