Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

UMAX U-Band 107 Plus HR

TOP produkt

Chytrý náramek nové generace s kontinuálním měřením tepové frekvence 24 hodin.

Vaše cena (s DPH):
999 Kč
Kód:
UB508
Značka:
UMAXMěření tepové frekvence 24 hodin
U-Band 107 Plus HR měří v malých intervalech 24 hodin denně tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a  poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Měření pohybových aktivit během dne
Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Jednorázová aktivita
Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity jako je cvičení, běh, badminton, basketbal  a další. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas. Po ukončení lze sledovat tuto aktivitu v aplikaci na telefonu.

Možnost připojení GPS
Mobilní aplikace nabízí možnost sledovat sportovní aktivitu včetně dat s GPS na telefonu včetně mapy s trasou při aktivitě.

Pokyny pro dýchání
Náramek nabízí funkci podpory při dýchání a uvolnění při cvičení. Na displeji uvidíte názorně fáze nádechu a výdechu dle tepové frekvence.

Ukazatel počasí
Náramek ukazuje na displeji aktuální počasí a předpověď na dva dny.

Automatické měření kvality spánku a buzení
U-Band 107 Plus HR automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Upozornění na příchozí hovor
Při příchozím hovoru začne U-Band 107 Plus HR tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 10 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování
Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízené fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Upozornění na ztrátu telefonu
Když překročíte určitou vzdálenost mezi telefonem a náramkem, začne náramek vibrovat.

Funkce najdi telefon
Náramek nabízí funkci nalezení telefonu. Stačí přepnout do příslušného režimu a kliknout na displej náramku. Telefon začne zvonit nebo vibrovat, takže jej snadno naleznete.

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině - VeryFitPro
Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců. Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) pro sdílení údajů o aktivitách. 

Sdílení snímků na sociálních sítích
Libovolný snímek z aplikace lze jednoduše pouhým kliknutím sdílet v mnoha sociálních sítích nebo poslat mailem na libovolnou adresu.
 

Model:
Umax U-Band 107 Plus HR

Barva: 
Černá

Chip: 
Nordic

Senzor tepové frekvence:
Silicon labs

Pohybový senzor :
Kionix

Vibrace : 
Ano

Displej : 
0.96" OLED

Ovládání:
pohybem, dotykem, tlačítkem

Bluetooth:
Bluetooth 4.0+EDR

Dosah Bluetooth:
6-10 m

Rozměry:
240 x 16 x 11mm

Hmotnost: 
22g

Baterie:
65mAh

Standby:
5-10 dní

Provozní teplota :
-10 až 45 C

Doba nabíjení : 
60-120 minut

Nabíjeci port :
USB port na modulu

Úložiště na data:
7 dní

Odolnost proti vode: 
IPX65 (není určeno pro plavání a potápění)

Aplikace:
VeryfitPro

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 7.0 a vyšší, Android 4.4 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)

Zjištěné nekompatibilní telefony: Huawei P8 Lite, Samsung J3

Náramky s novějším firmwarem v nastavení nemají ozubené kolečko ke změně jazyka, jednotek, času a datumu. Nastavení lze provést z aplikace.

Aplikace VeryfitPro:

Aktivace zarízení
Pred prvním použítím doporucujeme náramek dobít. Vytáhnete opatrne pásek a pak vyndejte modul z pásku. Pripojte modul do USB portu nabíjecky nebo pocítace (5V/0,5A) a nabijte pred
prvním použitím. Doba pro dobití baterie je cca 60 minut. • Autor:
  Milan
  Datum:
  15. 3. 2018

  Dobrý den. Každé ráno mám problém s daty z naramku. Neprenesou se do programu v telefonu. Jen po restartu naramku? Děkuji za odpověď.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  15. 3. 2018

  Dobrý den, nechte aplikaci běžet na pozadí v telefonu. Přejetím prstu shora dolů se náramek synchronizuje a data se tak přenesou do telefonu.
 • Autor:
  Kasper
  Datum:
  15. 3. 2018

  Aplikaci spustíte a v aplikaci v menu "Domovská stránka" kliknete nahoře na "Dnes" a stáhnete dolů. Tím se spustí synchronizace.
 • Autor:
  Michal
  Datum:
  25. 2. 2018

  Dobrý den, jaké sporty/aktivity lze zvolit na tomto náramku? díky Mi.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  26. 2. 2018

  Dobrý den, chůze, běhání, jízda na kole, pěší turistika, basketbal, fotbal, tenis, tanec, jóga, fitness
 • Autor:
  Jitka
  Datum:
  12. 2. 2018

  Dobrý den, nevím, jestli to mohlo být nebo ne, ale klikla jsem na ikonu k nastavení vypnutí zařízení U-band 107 plus HR, náramek mi "zahrál" a vypnul se. Nevím jak ho znova aktivovat, oživit. Ač mačkám dotykové tlačítko, nejde spustit náramek :-(.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  13. 2. 2018

  Dobrý den, náramek připojte do USB portu nabíječky nebo do počítače, poté by se měl aktivovat.
 • Autor:
  LMB
  Datum:
  9. 2. 2018

  Dobrý den. Lze náramek UMAX U-Band 107 Plus HR spárovat s tabletem UMAX VisionBook 10Qi 3G? Pokud ano, lze to i bez vložené datové nebo hlasové SIM karty? Jak by to bylo případně s nárankem UMAX U-Band P1 GPS? Děkuji
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  9. 2. 2018

  Dobrý den, náramek lze pouze spárovat s mobilním telefonem.
 • Autor:
  LMB
  Datum:
  2. 3. 2018

  Děkuji za info, tablet UMAX VisionBook 10Qi 3G má slot pro SIM kartu a dá se použít jako telefon. Co mu tedy chybí, aby se dal spárovat s chytrým náramkem?
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  2. 3. 2018

  Dobrý den, aplikace je kompatibilní pouze s mob. telefony.
 • Autor:
  Lucie Drengubáková
  Datum:
  7. 2. 2018

  Dobrý den, na náramku mám ikonu s obálkou (no message), ale v aplikaci mám možnost nastavit pouze Upozornění na hovor (to funguje) - příchozí zpráva se mi na náramku nezobrazí. Nevím, kde mám nastavit upozornění na SMS. Děkuji.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  9. 2. 2018

  Dobrý den, v záložce zařízení, musíte kliknout na upozornění SNS a zde si vybere jednotlivé upozornění pro aplikace, whatsapp, messenger, sms atd..