Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

UMAX U-Band 107 Plus HR

TOP produkt

Chytrý náramek nové generace s kontinuálním měřením tepové frekvence 24 hodin.

Vaše cena (s DPH):
999 Kč
Kód:
UB508
Značka:
UMAXMěření tepové frekvence 24 hodin
U-Band 107 Plus HR měří v malých intervalech 24 hodin denně tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a  poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Měření pohybových aktivit během dne
Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Jednorázová aktivita
Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity jako je cvičení, běh, badminton, basketbal  a další. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas. Po ukončení lze sledovat tuto aktivitu v aplikaci na telefonu.

Možnost připojení GPS
Mobilní aplikace nabízí možnost sledovat sportovní aktivitu včetně dat s GPS na telefonu včetně mapy s trasou při aktivitě.

Pokyny pro dýchání
Náramek nabízí funkci podpory při dýchání a uvolnění při cvičení. Na displeji uvidíte názorně fáze nádechu a výdechu dle tepové frekvence.

Ukazatel počasí
Náramek ukazuje na displeji aktuální počasí a předpověď na dva dny.

Automatické měření kvality spánku a buzení
U-Band 107 Plus HR automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Upozornění na příchozí hovor
Při příchozím hovoru začne U-Band 107 Plus HR tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 10 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování
Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízené fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Upozornění na ztrátu telefonu
Když překročíte určitou vzdálenost mezi telefonem a náramkem, začne náramek vibrovat.

Funkce najdi telefon
Náramek nabízí funkci nalezení telefonu. Stačí přepnout do příslušného režimu a kliknout na displej náramku. Telefon začne zvonit nebo vibrovat, takže jej snadno naleznete.

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině - VeryFitPro
Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců. Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) pro sdílení údajů o aktivitách. 

Sdílení snímků na sociálních sítích
Libovolný snímek z aplikace lze jednoduše pouhým kliknutím sdílet v mnoha sociálních sítích nebo poslat mailem na libovolnou adresu.
 

Model:
Umax U-Band 107 Plus HR

Barva: 
Černá

Chip: 
Nordic

Senzor tepové frekvence:
Silicon labs

Pohybový senzor :
Kionix

Vibrace : 
Ano

Displej : 
0.96" OLED

Ovládání:
pohybem, dotykem, tlačítkem

Bluetooth:
Bluetooth 4.0+EDR

Dosah Bluetooth:
6-10 m

Rozměry:
240 x 16 x 11mm

Hmotnost: 
22g

Baterie:
65mAh

Standby:
5-10 dní

Provozní teplota :
-10 až 45 C

Doba nabíjení : 
60-120 minut

Nabíjeci port :
USB port na modulu

Úložiště na data:
7 dní

Odolnost proti vode: 
IPX65 (není určeno pro plavání a potápění)

Aplikace:
VeryfitPro

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 7.0 a vyšší, Android 4.4 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)

Aplikace VeryfitPro:

Aktivace zarízení
Pred prvním použítím doporucujeme náramek dobít. Vytáhnete opatrne pásek a pak vyndejte modul z pásku. Pripojte modul do USB portu nabíjecky nebo pocítace (5V/0,5A) a nabijte pred
prvním použitím. Doba pro dobití baterie je cca 60 minut. • Autor:
  David
  Datum:
  15. 11. 2017

  V současné době neni možné nainstalovat aplikaci na tablet, uvazuje se v budoucnu i s touto možností? Děkuji
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  16. 11. 2017

  Dobrý den, o možnosti instalace aplikace do tabletů se neuvažuje.
 • Autor:
  Pavel
  Datum:
  14. 11. 2017

  Dobrý den, lze používat náramek i bez telefonu ? S jakými omezeními ? Lze dodat i v jené barvě narámku nebo je třeba dokoupit náhradní? Děkuji
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  16. 11. 2017

  Dobrý den, náramek bude fungovat ve velmi omezené míře (pokud nebude prostřednictvím Bluetooth spárován s aplikací, při prvním spárování se automaticky nastaví datum a čas podle telefonu.) Nebudou vám chodit notifikace z telefonu do náramku, upozornění na hovor nebo zprávu. Nebudete si moct prohlížet historii vaší aktivity v aplikaci např grafy počtů kroků, průběh tepové frekv. atd. Pokud chcete jinou barvu pásků, musíte si dokoupit náhradní sadu barevných pásků.
 • Autor:
  Olga
  Datum:
  11. 11. 2017

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je součástí balení náramku dobíjecí kabel, děkuji.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  13. 11. 2017

  Dobrý den, u tohoto modelu není potřeba dobíjecí kabel. Náramek stačí vytáhnout z pásku a zasunout do USB portu nabíječky nebo počítače.
 • Autor:
  Vladimír
  Datum:
  26. 10. 2017

  Dobrý den, mám nastavené automatické snímání tepu. Když provedu synchronizaci dopoledne tak se zobrazí průběh tepu už do konce dne. Jak je možno odstranit vadu?
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  27. 10. 2017

  Dobrý den, můžete poslat váš dotaz na admin@umax.cz včetně snímku vašeho displeje, podíváme se na to.
 • Autor:
  Petra
  Datum:
  9. 10. 2017

  Dobrý den, zajímalo by mě, jakým způsobem počítá náramek kroky. Jde o pohyb ruky při chůzi? Často se mi stává, že se kroky nenapočítávají a nebo naopak načítají když je náramek v nečinnosti. Tak by mě zajímal princip výpočtu. Díky za odpověď.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  9. 10. 2017

  Dobrý den, zařízení má akcelometr,(pohybový senzor) prostřednictvím, kterého se počítají kroky.