Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

UMAX U-Band 107 Plus HR

Novinka

Chytrý náramek nové generace s kontinuálním měřením tepové frekvence 24 hodin.

Vaše cena (s DPH):
1 299 Kč
Kód:
UB508
Značka:
UMAXMěření tepové frekvence 24 hodin
U-Band 107 Plus HR měří v malých intervalech 24 hodin denně tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru v kombinaci s propracovaným a přesný algoritmem a  poskytuje tak přesné údaje o kontinuální tepové frekvenci, abyste měli informace o rozsahu tepové frekvence během dne a během cvičení.

Měření pohybových aktivit během dne
Ať jste kdekoli, vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Jednorázová aktivita
Náramek také nabízí měření časově omezené konkrétní aktivity jako je cvičení, běh, badminton, basketbal  a další. Po zapnutí této funkce začne odpočítávat čas. Po ukončení lze sledovat tuto aktivitu v aplikaci na telefonu.

Možnost připojení GPS
Mobilní aplikace nabízí možnost sledovat sportovní aktivitu včetně dat s GPS na telefonu včetně mapy s trasou při aktivitě.

Pokyny pro dýchání
Náramek nabízí funkci podpory při dýchání a uvolnění při cvičení. Na displeji uvidíte názorně fáze nádechu a výdechu dle tepové frekvence.

Ukazatel počasí
Náramek ukazuje na displeji aktuální počasí a předpověď na dva dny.

Automatické měření kvality spánku a buzení
U-Band 107 Plus HR automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací může uživatel zkontrolovat on-line graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás tiše probudí do nového dne.

Upozornění na příchozí hovor
Při příchozím hovoru začne U-Band 107 Plus HR tiše vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do 10 metrů). Nezmeškáte tak žádný důležitý hovor.

Vzdálené fotografování
Uživatel může ovládat chytrý telefon pro pořízené fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí.

Upozornění na ztrátu telefonu
Když překročíte určitou vzdálenost mezi telefonem a náramkem, začne náramek vibrovat.

Funkce najdi telefon
Náramek nabízí funkci nalezení telefonu. Stačí přepnout do příslušného režimu a kliknout na displej náramku. Telefon začne zvonit nebo vibrovat, takže jej snadno naleznete.

Jednoduchá a přehledná aplikace v češtině - VeryFitPro
Aplikace pro synchronizaci dat s náramkem je velmi přehledná a snadno se ovládá. Nabízí veškeré přehledy aktivit během dnů, týdnů i měsíců. Uživatel si může nastavit denní cíl počtu kroků a spánku, nastavit dobu nečinnosti, po které jej náramek upozorní vibrací. Užitečné je i nastavení alarmů na určitou hodinu. Nechybí funkce automatického updatu firmwaru náramku. Aplikace je kompatibilní s Google-Fit (HealthKit) pro sdílení údajů o aktivitách. 

Sdílení snímků na sociálních sítích
Libovolný snímek z aplikace lze jednoduše pouhým kliknutím sdílet v mnoha sociálních sítích nebo poslat mailem na libovolnou adresu.
 

Model:
Umax U-Band 107 Plus HR

Barva: 
Černá

Chip: 
Nordic

Senzor tepové frekvence:
Silicon labs

Pohybový senzor :
Kionix

Vibrace : 
Ano

Displej : 
0.96" OLED

Ovládání:
pohybem, dotykem, tlačítkem

Bluetooth:
Bluetooth 4.0+EDR

Dosah Bluetooth:
6-10 m

Rozměry:
240 x 16 x 11mm

Hmotnost: 
22g

Baterie:
65mAh

Standby:
5-10 dní

Provozní teplota :
-10 až 45 C

Doba nabíjení : 
60-120 minut

Nabíjeci port :
USB port na modulu

Úložiště na data:
7 dní

Odolnost proti vode: 
IPX65 (není určeno pro plavání a potápění)

Aplikace:
VeryfitPro

Operační systém pro aplikaci: 
iOS 7.0 a vyšší, Android 4.4 a vyšší (Bluetooth 4.0 a vyšší)

Aplikace VeryfitPro:

Aktivace zarízení
Pred prvním použítím doporucujeme náramek dobít. Vytáhnete opatrne pásek a pak vyndejte modul z pásku. Pripojte modul do USB portu nabíjecky nebo pocítace (5V/0,5A) a nabijte pred
prvním použitím. Doba pro dobití baterie je cca 60 minut. • Autor:
  Vladimír
  Datum:
  26. 7. 2017

  Dobrý den, informace o počasí se nezobrazuje na náramku. Provedl jsem vypnutí, restart, reinstalaci aplikace nic nepomáha na náramku se zobrazuje "NO DATA"
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  27. 7. 2017

  Dobrý den, vyzkoušejte dnes funkčnost notifikace počasí v aplikaci, jestli se vám údaje o počasí zobrazují na náramku. Počasí se zobrazuje jak pro český, tak anglický jazyk v telefonu.
 • Autor:
  Tomáš
  Datum:
  26. 7. 2017

  Dobrý den, nedaří se mi nastavit na UMAX ... 107 Plus počasí. Stále píše No data. Datový tarif je na mobilu spuštěn a zařízení jsou spárována. Několikrát jsem zkusil vše vypnout a znovu spustit a stále nic. Je třeba nějaký speciální SW. Mám instalován Verifit Pro. Děkuji.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  27. 7. 2017

  Dobrý den, vyzkoušejte dnes notifikaci zobrazení počasí, jestli se vám na náramku zobrazuje předpověď.
 • Autor:
  Lucie
  Datum:
  23. 7. 2017

  koupila jsem si náramek UMAX U-Band 107HR, stáhla si aplikaci Verifit 2.0, ale z nějakého důvodu je nelze podle návodu spárovat.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  24. 7. 2017

  Dobrý den, spárujte náramek s aplikací Veryfit for heart rate nebo VeryFitPro.
 • Autor:
  viktot
  Datum:
  22. 7. 2017

  dobry den mam problem z naramkom. vzdy ked klesne bateria o jeden dielik na naramku prestane fungovat merac tepu (nesvieti zelena dioda) vzdy musim naramok restartovat potom je to ok az kym baterka zasa neklesne. da sa to nejak napravit ? kde by mohol byt problem dakujem
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  24. 7. 2017

  Dobrý den, náramek pošlete na reklamaci.
 • Autor:
  František
  Datum:
  21. 7. 2017

  Koupil jsem si tento náramek, který má ukazovat volané číslo.Ale neukazuje! Nevím kde je chyba.
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  21. 7. 2017

  Dobrý den, máte v aplikaci zapnutou notifikaci Signal volání? Při spárování náramku s aplikací vypněte notifikaci signal. volání a pak následně restartujte náramek. Následně vyzkoušejte funkčnost.
 • Autor:
  František
  Datum:
  24. 7. 2017

  Restart se povedl, ale nic, zmeškaný hovor není vidět!
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  24. 7. 2017

  Dobrý den, zapomněl jsem dopsat, že po restartu následně vyzkoušejte funkčnost zapnutím notifikace signal. volání a vpravo nahoře klikněte na symbol fajfky pro potvrzení nastavení (mělo by se následně zobrazit nastavení úspěšné). Pokud problém přetrvává kontaktujte servisního technika: 284000161 (Při spárování náramku s aplikací vypněte notifikaci signal. volání a pak následně restartujte náramek. Následně vyzkoušejte funkčnost).