Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Akční cena

Wifi IP kamera s vysokým rozslišením 720P, nočním viděním, audiem i micro SD slotem. P2P architektura bez nutnosti mít veřejnou IP adresu.

Vaše cena (s DPH):
1 590 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UMNP10037
Značka:
ZmodoWifi IP 720p kamerový systém s funkcí nočního vidění, zvukem, vstupem microSD a strukturou P2P

 

Bezdrátová IP kamera s vysokým rozlišením 720p poskytuje kompletní a cenově dostupné řešení pro internetové sledování domácností, domů, malých kanceláří a maloobchodů. Fotoaparát dokáže pomocí širokoúhlého objektivu také pořizovat videa v rozlišení 720p. Díky vstupu microSD můžete své záznamy také pohodlně ukládat na paměťovou kartu, což také eliminuje možnost ztráty dat v případě problému se sítí. Díky struktuře P2P lze systém snadno integrovat do domácí sítě a není potřeba žádná veřejná IP adresa ani složité nastavení routeru pro video dohled na internetu. IP kamera je kompatibilní se standardem ONVIF (Open Network Video Interface Forum), takže můžete sledovat obraz z kamery připojené k jiným zařízením (serverům NVR). K nahrávkám můžete také přistupovat prostřednictvím mobilní aplikace na zařízeních Android nebo iOS a můžete také sledovat snímky z kamer na stránkách www. meshare.com.

namehttps://www.umax.cz/galerie/9_22696/zmodo-720p-wifi-ip-kamera-p2p-audio-infra-led-sd-original.jpghttps://www.umax.cz/galerie/9_22697/zmodo-720p-wifi-ip-kamera-p2p-audio-infra-led-sd-original.jpg

- Snadná instalace a provoz

- P2P struktura bez veřejné IP adresy

- rozlišení 720p

- Obousměrný zvuk, mikrofon a reproduktor na kameře

- Kompatibilita ONVIF

- 10 infračervených LED pro noční vidění

- Detekce pohybu

- možnost uložení na micro SD kartu

- Mobilní aplikace Zsight pro systémy Android a iOS

- Cloudová služba www.meshare.com

 

ZMODO ZH-IXD1D-WAC

Obrazový senzor: 720P
Objektiv: 2.1mm 
Rozsah úhlu: 75-90 stupňů 
Denní a noční režim : automatické přepínání (IR-CUT filtr)
Video komprese: H.264 
Audio komprese: G.711 
Duální stream: Ano
Rozlišení: 720P(1280*720),VGA(640*480),QVGA(320*240) 
Inteligentní detekce pohybu : Ano 
Alarm akce: E-mail, video nahrávání, snapshot
ONVIF: ONVIF verze 2.0 
Wireless: WIFI, 802.11 b/g/n 
Podporovaní mobilní OS: iOS 5 y vyšší, Android 2.3 a vyšší
Lokální úložiště : micro SD slot , max. 64GB
IR vzdálenost : Noční vidění až 10m 

P2P protokol bez nutnosti mít veřejnou IP adresu:

ZMODO IP kamera podporuje P2P protokol (peer-to-peer architektura), což v praxi znamená, že nemusíte složitě nastavovat porty na routeru a znát veřejnou IP adresu.

Možnosti sledování kamer:

1. Přes mobilní aplikaci Zsight ( Android, iOS). Při prvním zapnutí aplikace je třeba nastavit přihlašovací údaje (email+heslo). 

2. Aplikace Zviewer pro windows. Doporučujeme používat v lokální síti

3. Cloudová služba www.meshare.com je určená pro sledování kamer na internetu z počítačů. Po přihlášení ( email+heslo) uvidíte seznam svých zařízení a můžete sledovat online video z kamer. • Autor:
  David
  Datum:
  10. 8. 2020

  Dobrý den, kameru lze sledovat doma při připojení na domácí wifi ale když jsem mimo domov a chci se na kameru podívat, zapnu data na mobilu tak se na kameru nepřipojím, jak je to možné? Co mám nastavit abych mohl kameru z mobilu sledovat odkukoliv? Díky
 • Autor:
  admin
  Datum:
  11. 8. 2020

  Dobrý den, vzdáleně lze sledovat kameru přes aplikaci Zsight, kterou si nainstalujete, zadáte přihlašovací údaje (email+heslo) a pak by mělo vše fungovat. Další možností, ideální pro počítače je možnost sledovat kameru přes portál www.meshare.com, kde po přihlášení (email+heslo) uvidíte uvidíte seznam svých zařízení a můžete kamery sledovat.
 • Autor:
  David
  Datum:
  11. 8. 2020

  Zsight mam nainstalovany ale z neho prave nemohu kameru sledovat mimo dosahu domovske wifi, to messhare.com - stranka neexistuje
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  11. 8. 2020

  Dobrý den, kontaktujte prosím naše servisní středisko servis@umax.cz
 • Autor:
  Vanda
  Datum:
  18. 1. 2017

  Dobrý den, jak mohu nahrávat na SD kartu a na Cloud - MeShare? Kamera mi funguje jen na telefon, včetně nahrávání do telefonu. Děkuji za rady
 • Autor:
  kolejdouci
  Datum:
  16. 5. 2016

  Dobrý den, někde jsem vyčetl, že má i 100Mbps Ethernet, ale nikde není vidět konektor. Jak to tedy je. Wifi bych potřeboval vypnout. Důvodem je účel vizuální chůvičky, kde není vhodné mikrovlné Wifi záření. Děkuji za upřesnění.
 • Autor:
  admin
  Datum:
  16. 5. 2016

  Dobry den. tato kamerka jede jenom na Wifi a nema LAN konektor. S pozdravem
 • Autor:
  pityu
  Datum:
  14. 11. 2015

  Kdy bude k dispozici aplikace pro Windows Phone (8.1 / 10) ?
 • Autor:
  admin
  Datum:
  16. 11. 2015

  Bohužel zatím nechystají , mají pouze APP na iOS a Android. Jinak muzete pro sledování vzdáleně použít www.meshare.com cloudový servis i na Windows Phone. Ale je nutné nejprve přidat zařízení do cloudového servisu přes mobilní aplikaci Zsight ( tedy pujcit si mobil s Andoridem nebo iOS), přidat zařízení poprvé. Pak už stačí www.meshare.com.

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?