Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Uzavřeno

Xtreamer Multi-Console je kompletní systém domácí zábavy na bázi Androidu Jelly Bean, který přináší do Vaší televize zábavu, hry, filmy a mnoho dalších funkcí v HD rozlišení až 1080P.

Vaše cena (s DPH):
2 490 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UMNP000882
Značka:
XtreamerCo je Xtreamer Multi-Console.

Xtreamer Multi-Console je kompletní systém domácí zábavy, který přináší do Vaší televize zábavu, hry, filmy a mnoho dalších funkcí v HD rozlišení až 1080P. Stačí jej zapojit do zásuvky a na jednom místě budete mít celý svět Androidu, emulátor a retro hry, vaše oblíbené filmy, hudbu, sport a živé televizní vysílání. A navíc můžete ukázat cokoliv, co je na vašem tabletu, Mac nebo iOS zařízení na HD TV s pomocí technologií AirPlay, MiraCast nebo DLNA. 

Malý se špičkovým výkonem. Komfortní.

Tichý, energeticky úsporný a tak malý, že se vejde do dlaně vaší ruky, Xtreamer Multi-Console sedí pěkně u televize nebo v  mediální skříní. Pokud právě neděláte z obývacího pokoje herní doupě, drama nebo komedii, spotřebovává méně energie než noční lampička. A přibalený Xtreamer AirMouse Remote usnadňuje přístup k oblíbené zábavě.

Snadné nastavení.

Chcete-li nastavit Xtreamer Multi-Console, stačí připojit napájecí kabel do zásuvky a připojit k vašemu high-definition TV pomocí kabelu HDMI (součást dodávky). Začátek už nemůže být jednodušší - stačí sledovat na obrazovce průvodce instalací učící se vaší domovskou síť a automaticky získat nastavení účtu. To je vše, co potřebujete udělat. Kromě  zajištění volného času a mísy popcornu. Od teď vše běží bezdrátově do Xtreamer Multi-Console pomocí Wi-Fi sítě.

Herní konzole

Xtreamer Multi-Console je jeden z typů Android herních konzolí, která vám umožní hrát Android hry na TV se špičkovým výkonem a bezkonkurenční přesností a komfortem.

AirPlay

Budete udiveni, jak můžete pomocí tabletu nebo telefonu komunikovat s vaší HD TV. Můžete bezdrátově streamovat obsah z vašeho iPhone, iPad a iPod touch, jakož i z jakékoliv android smartphonu nebo tabletu na širokoúhlém televizoru Xtreamer Multi Console. Takže pokud chcete sledovat film uložený na jednom ze svých zařízení, nemusíte jej kopírovat do zařízení nebo znovu půjčovat. Vše co uděláte, se objeví na velké obrazovce - ideální pro sdílení zábavy s přáteli nebo rodinou.

MiraCast WiFi Display

Xtreamer Multi-Console je navržen jako průlomové řešení pro bezproblémové zobrazování videa mezi zařízeními, bez kabelů nebo síťového připojení. Uživatelé mohou dělat věci jako zprohlážení fotek ze smartphonu na velké obrazovce televize, sdílet obrazovku notebooku na  projektoru v reálném čase a sledovat živé programy z kabelové televize na tabletu.

ChromeCast

Xtreamer Multi-Console emuluje ChromeCast Dongle. Pracuje tedy jako cíl (první obrazovka) pro povolené ChromeCast aplikace (jako je YouTube, Google Music).

Mediální centrum

Xtreamer Multi-Console nabízí nekompromisní multimediální zážitek, který umožňuje přehrávat obsah z libovolného úložiště počítače / sítě ve vaší lokální síti (SMB a UPnP) nebo z externího paměťového zařízení USB v kombinaci s automatickým vyvoláním informací o filmu včetně plakátu a pozadí obsahu ze sítě i z lokálního úložiště. Nabízí také integrovaný downloader titulků a síťové indexování při procházení jiné složky nebo navigaci na bázi knihovny.
Budete také moci používat jej s přeinstalovaným XBMC prostředím. Přehrávat a zobrazovat většinu videí, hudbu, podcasty a další digitální mediální soubory z lokálních a síťových úložných médií a internetu se stovkami předem instalovaných pluginů. 

Mini PC

Mnozí z nás používají počítač pouze na jednoduché věci, jako je zpracování textu, e-mail, prohlížení webových stránek a zasílaní zpráv. Stačí k Xtreamer Multi Console připojit   klávesnici, myš a monitor počítače a můžete se těšit na plně vybavený předinstalovaný počítač,  který jsme pro práci s ním připravili s mnoha  vhodnými Android aplikacemi.

Obchod Google Play

Váš Xtreamer Multi-Console přichází s nejnovější verzi obchodu Google Play, který umožňuje snadno stáhnout i zakoupit aplikace, které si okamžitě užijete na vaší HD TV a které až doposud byly omezeny pouze na smartphony nebo tablety a to vše bez potíží se synchronizací.

Live TV streamer

Nový Xtremaer Multi-Console přichází s mnoha aplikací, které vám umožní sledovat zdarma živé televizní vysílání ve standardním rozlišení tak dlouho, dokud je k dispozici internet. Můžete sledovat místní kanály nebo vybrat z obrovského množství kanálů z USA, Evropy, Latinské Ameriky a Asie. Sledujte sport, novinky, filmy a mnohem více.

Filmy a seriály na přání

Xtreamer Multi-Console je nabitý desítkami aplikací, které umožňují přímý přístup k více než miliardě hodin televizních pořadů a filmů, včetně původního seriálu z Netflix, HBO GO a Hulu. V případě, že půjdete na stupeň premium, budete mít možnost získat nízkou měsíční cenu a užijete si vše bez reklam a jiných povinností.

Telefonování / video hovory

Xtreamer Multi-Console dává možnost sdílet zážitky v reálném čase z pohodlí svého obývacího pokoje mazající vzdálenost mezi rodinou a přáteli. Zařízení je kouzelně jednoduché k použití pro všechny věkové kategorie s reálnými zážitky obrazu a zvuku. A navíc si můžete neomezeně volat komukoliv a kdekoliv. To je další skvělá věc v tomto zařízení. Přístroj je dodáván se Skype, Tango, Viber a Google Hangouts. Stačí připojit Xtreamer Multi Console s Logitech USB kamerou, připojit Xtreamer do svého HD TV pomocí HDMI kabelu (USB kamera je prodávána samostatně).

Hudební stanice

Xtreamer Multi-Console je dodáván s nejlepšími službami streamování hudby, které vám umožní přístup k milionům skladeb pomocí Spotify, Pandora, Songaza, RDIO, last FM a mnoho dalšími. Jednoduše zadejte oblíbeného interpreta, skladbu, komika nebo žánr a přehrávejte jejich skladby a navíc v top kvalitě na vašem domácím systému.

Procesor:

RK 3818 Quad-Core Cortex A9 Processor (1.6GHz)

GPU:
Quad-Core Mali 400

Paměť: 
2GB DDR3

Interní úložiště:
16GB NAND Flash

OS: 
Android™ Jelly Bean 4.2.2

Velikost: 
98 x 98 x23 mm

Hmotnost: 

210 g včetně  WIFI antény

Konektivita:
802.11 b/g/n Dual-Band Wi-Fi (2.4GHz / 5.0GHz) 
LAN 10/100
Podpora 
AirPlay, Miracast a DLNA
Bluetooth 4.0

Video výstup: 
HDMI™ 1.4a, Full HD 1080p

Audio výstup: 
HDMI™ 1.4a
Optický digitální

Napájení: 
DC 5V, 2A adaptér

Podporované video formáty:
AVI/RM/RMVB/MKV/WMV/MOV/MP4/WEBM/DAT(VCD format)
VOB(DVD format)/MPEG/MPG/FLV/ASF/TS/TP/3GP…atd

Zvuk:
Podpora MP3/WMA/WMV/APE/OGG/FLAC/AAC…atd.
DTS až 5.1 kanálů
DTSHD a Dolby Digital 7CH nejsou podporovány

Rozhraní:
RJ-45 Ethernet port (10/100Mbps)
SD/MMC card reader (SD 3.0, MMC V4.41)
2 x 
USB 2.0 HOST port

Jazyková podpora:
Podporované jazky Google JellyBean včetně češtiny

Sytémová optmalizace:
Airplay a DLNA přes Airpin
Busybox
Clockworkmod Recovery
Root Access
CIFS mount
XBMC Plugins a Repo
OTA Update
Setup Wizard
Dětský mód

Gamepad:
Doporučený je MOGA Pro (není součástí dodávky)

AirMouse:
Je součástí dodávky (nabíjecí LiIon baterie)

Požadavky pro aktivaci:
Gmail účet, WiFi nebo LAN připojení k internetu 

Obsah balení:
Xtreamer Multi-Console (včetně duální WiFi 802.11n)
HDMI 1.4 kabel
5V/2A napájecí adaptér
AirMouse 
USB kabel
Příručka

Vypnutí a zapnutí přístroje:
Přístroj nemá hardwarové vypínací tlačítko, je navržen s velmi nízkou spotřebou v režimu standby (viz níže).
Pokud jej nebudete delší dobu používat, vytáhněte konektor napájení.

Uvedení do standby režimu:
1. Podržte cca 2-3 sec. tlačítko na levé straně mouse. Objeví se volba, zda chcete přístroj uspat nebo restartovat. Po uspání stačí stlačit libovolné tlačítko na air mouse k probuzení.
2.  Na spodní liště najeďte na ikonu vypnutí.  Objeví se volba, zda chcete přístroj uspat nebo restartovat. Po uspání stačí stlačit libovolné tlačítko na air mouse k probuzení.

Vypnutí air mouse funkce:
Pokud v některých aplikacích nechcete používat funkci air mouse (pohybem ruky ovládáte kurzor na obrazovce), stiskněte krátce tlačítko na levém boku air mouse. Kurzor na obrazovce zmizí a pracujete pouze v režimu navigačních kláves. Využijete např. v prostředí XBMC.
Pokud chcete funkci opět zapnout, stiskněte krátce tlačítko na levé straně air mouse a kurzor se znovu objeví na obrazovce TV.

Firmware verze 2.5 (12.5.2014) ke stažení:

Xtreamer_MC_2.5_12.05.14_Firmware.zip

Firmware verze 4.10.18 (10/2014) ke stažení:

xtreamer_mc_4.10.18

Release note:
- Update systému, paměti a GPU
- Vyšší frekvence DDR
- Lepší škálování GPU frekvence 
- Kernel přepínač pro rozlišení UI -> setings -> Screen -> Kernel switch (přepínač mezi jádry 720p / 1080p)
- Aktualizován launcher s podporou Full HD 1080p
- Nový Updater
- Aktualizovány aplikace
- Další systémové změny

Alternativní firmware (MInix NEO X7 KitKat) ke stažení zde:
x7-rk3188-240.rar

Pozn: Uvnitř naleznete drivery, RKBatchTool , soubor xxxx.img

Jak nahrát firmware:
- rozbalte archiv na disk PC
- spusťte  \RKBatchTool\RKBatchTool.exe
- uveďte zařízení do flash módu (připojte USB kabelem k PC, podržte reset/ hold  tlačítko a současně připojte napájecí adaptér)
- instalujte vhodný ovladač ( budete vyzváni) z \Drivers\ folder
- jakmile uvidíte zeleně označený čtverec v programu RKBatchTool, zadejte cestu souboru
x7-rk3188-240.img
-stiskněte tlačítko RESTORE v RKBatchTool

 


  • Autor:
  Petr
  Datum:
  26. 1. 2015

  Dobry den, poradte prosim jak uvest MC do flash modu pri pripojeni k pc win8. Postupuji presne dle vaseho navodu ale pc MC nevidi. Nevybizi k inst. driveru. Ten se neda nainst. ani manualne. Update nelze provest ani v recovery modu. Dekuji za info
 • Autor:
  ADMIN
  Datum:
  26. 1. 2015

  Problem bude asi ve Win 8, zkuste udelat v pocitaci s XP nebo Win 7
 • Autor:
  Petr
  Datum:
  26. 1. 2015

  No to je super. XP ani 7 uz nemam. Nerozumím tomu proc nefunguje OTA ani manual update.
 • Autor:
  Petr
  Datum:
  26. 1. 2015

  Problem vyresen, preflashovano, chtělo to XPecka. Ale stravil jsem u toho pul dne :-( Ted jeste resim problem nefunkčnosti apk na telefonu. Tel MC vyhledava ale nenajde. Nevi nekdo cim by to mohlo byt?
 • Autor:
  Michal Bárta
  Datum:
  1. 9. 2014

  Dobrý den, jsou pro některá z vámi nabízených MMC (Egreat, Xtreamer, mele) k dispozici dálková ovládání jako aplikace pro android telefon či tablet. Hledám zařízení, které budu moct pohodlně ovládat bez nutnosti zapnout TV. Předem děkuji za odpověď. MBE-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Chcete, abychom vám zasílali aktuality?