Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

UMAX U-Sonic White

Doprodej

Chytrý sonický zubní kartáček s pěti režimy čištění a bezdrátovým nabíjením

Vaše cena (s DPH):
999 Kč
Kód:
UB801
Značka:
UMAXUmax U-Sonic White pro váš čistý a zářivý úsměv


S kompaktním a ergonomicky navrženým chytrým zubním kartáčkem Umax U-Sonic White dosáhnete velmi brzy skvělých výsledků při čištění zubů. Díky pěti čisticím programům a kvalitní čistící hlavici pro odstraňování pigmentace z povrchu zubů uvidíte výsledky již po několika dnech používání.

Čistící režimy
Clean : Režim pro každodenní čištění zubů. Rychlost 34 800 kmitů/min. 

White: Režim pro bělení zubů. Dvě minuty čištění pro odstranění nečistot a dalších 30 sekund pro vyleštění zubů. Rychlost 33 000 - 40 000 kmitů/min.
Polish: Režim pro zářivý úsměv, leštění zubů. Rychlost 35 000 kmitů/min.
Soft: Jemné čištění zubů a dásní. Rychlost 33 000 kmitů/min.
Sensitive: Čištění citlivých zubů a dásní. Také vhodné pro začínajícího uživatele. Rychlost 28 200 kmitů/min.

Odstraňuje až několikanásobně více plaku
U-Sonic White se dostane do obtížně dosažitelných míst v ústní dutině a ve srovnání s běžným kartáčkem odstraní až 8 x více plaku z vašich zubů.

Zlepšuje zdraví dásní
Díky sonické technologii zaručí U-Sonic White optimální čištění mezizubních prostor dásní. Díky tomu se zdravotní stav vašich dásní zlepší již během několika týdnů.

Bělejší zuby 
U-Sonic White dosáhne výrazně lepší bělení zubů než běžný kartáček, protože lépe odstraňuje pigmentaci z povrchu zubů. Vaše zuby budou bělejší již po prvním týdnu používání.

Režim Sensitive
V režimu Sensitive můžete vaše citlivé zuby a dásně čistit šetrně. Tento režim můžete využít v prvních dnech používání, než si zvyknete na nový způsob čištění zubů.

Sonická technologie


Sonická technologie vytváří dynamické proudění kapaliny, která se dostává mezi zuby i podél dásní a zajistí tak kvalitní a šetrné vyčištění.

Chytrý časovač 
Časovač na 30 vteřin upozorní na uplynutí čtvrtiny doby čištění. Díky tomu si můžete lépe rozvrhnout čištění ústní dutiny a každé čtvrtině věnovat dostatečný čas. Cyklus čištění je naprogramován na 2 minuty a pomáhá dodržet minimální dobu čištění doporučenou odborníky.

Bezdrátové nabíjení
Na jedno nabití můžete čistit zuby skoro celý měsíc. Při vybité baterii jednoduše vložíte tělo kartáčku do nabíjecí stanice a připojíte do 5V nabíječky (např.od mobilu). 

5 čistících režimů: 
Clean, 
White, Polish, Soft, Sensitive

Baterie :
Li-Ion dobíjecí 800mAh
Provoz cca 4 týdny ( čištění 2 x denně)

Nabíjení:
Bezdrátové
Nabíjecí stanice s USB kabelem
Doba nabíjení 8 hodin

Hmotnost:
115g

Barva:
Bílá

Časovač:
Po 30 sekundách 
Doba cyklu 2 minuty

Obsah balení:
Tělo 
2 x čistící hlavice
Nabíjecí stanice s USB kabelem
Návod


  • Autor:
  Jaroslav Kloubec
  Datum:
  6. 9. 2021

  Zdravím, dobrý den, kartáček je super, vydrží dlouho, ale už asi po 10tém nabíjení najednou nechce nabíjet. Vložím do nabíječky a nic. Nevíte, co by mohlo pomoci? Díky, Kloubec
 • Autor:
  Admin
  Datum:
  9. 9. 2021

  Dobrý den, kontaktujte prosím náš servis@umax.cz nebo technika na 284 000 186.