Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

na dOtaz

Stolní zařízení NAS s procesorem Intel® Xeon® W a QuTS hero

Vaše cena (s DPH):
90 990 Kč
Kód:
UQ431
Značka:
QnapVysokokapacitní zařízení TVS-h1688X je vybaveno výkonným procesorem Intel® Xeon® W a umožňuje instalaci dvou QNAP rozšiřujících karet QXP-T32P Thunderbolt™ 3 PCIe (prodávají se samostatně) k získání čtyř portů Thunderbolt™ 3, což z něj dělá perfektní doplněk pro uživatele Mac® a Windows® vybavené Thunderbolt™ pro vysokorychlostní spolupráci při zpracovávání médií. Integrované připojení 10GbE a 2,5GbE podporuje slučování portů a failover, aby dále vyhověly podnikovým aplikacím náročným na šířku pásma a spolehlivost. Zařízení TVS-h1688X využívá operační systém QuTS hero na bázi ZFS a podporuje blokovou inline deduplikaci a kompresi dat, téměř neomezený počet snímků, SnapSync v reálném čase a technologii ZFS cache pro čtení/zápis, což pomáhá vašemu podniku dosáhnout výkonu spolehlivosti na úrovni dohody o poskytování služeb, od kreativních pracovních toků po souborový server, virtualizační server a efektivní aplikace pro zálohování a obnovu souborů.

Získejte připojení Thunderbolt™ 3 se čtyřmi porty instalací dvou rozšiřujících karet QXP-T32P do slotů PCIe Gen 3 x4.

Poznámka: Rozšiřující karty QXP-T32P se prodávají samostatně

Dva porty 10GBASE-T a čtyři porty 2,5GbE LAN zrychlují virtualizaci, intenzivní přístup k souborům, velké úlohy zálohování/obnovy a přenos médií.

Díky slotům PCIe lze nainstalovat adaptéry 5/10/25/40GbE, karty QM2 nebo grafické karty ke zvýšení výkonu aplikací.

Přehrávání médií 4K a překódování v reálném čase; přímý výstup videí na displej HDMI (až 4K při 30 Hz).

Podporuje virtuální počítače a kontejnerové aplikace, centralizované úložiště, zálohování, sdílení, obnovu po katastrofě a rozšíření úložiště.

Brány cloudového úložiště realizují hybridní cloudové aplikace prací s prostorem pro cache, který je v zařízení NAS rezervovaný pro zajištění nízkolatenčního datového přístupu ke cloudu.

Šest jader až do 4,7 GHz s až 128GB paměti DDR4 ECC

Procesory Intel® Xeon® W jsou určeny pro širokou škálu kreativních profesionálů. Zařízení TVS-h1688X má procesor Intel® Xeon® W-1250 6 jader/12 vláken 3,3 GHz (navýšení až 4,7 GHz) a disponuje ohromným procesním výkonem pro zajištění výkonu virtuálních počítačů. Integrovaný šifrovací modul Intel® AES-NI zvyšuje výkon šifrování a současně udržuje zabezpečení vašich dat na NAS. Díky dvoukanálovým modulům a 4 dlouhým slotům DIMM lze paměť DDR4 ECC v zařázení TVS-h1688X upgradovat až na 128 GB pro úlohy náročné na paměť a komplexní multitasking.

Zefektivnění úprav videí a pracovních toků 4K s konektivitou Thunderbolt™ 3

Do slotů PCIe Gen 3 x4 v zařízení TVS-h1688X můžete nainstalovat dvě rozšiřující karty QXP-T32P Thunderbolt™ 3 (prodávají se samostatně), a zařízení tak přeměnit na Thunderbolt™ 3 NAS se čtyřmi porty pro připojení Thunderbolt™ 3. K zařízení TVS-h1688X lze připojit až čtyři pracovní stanice vybavené Thunderbolt™ pro dosažení vyšší efektivity týmové práce v pracovních postupech při zpracovávání 4K, ukládání souborů, zálohování a sdílení. Konfigurace SLC/MLC SSD RAID 5 se doporučuje pro nejvyšší možný výkon a nejlepší alokaci úložiště pro vaše zařízení NAS.

Poznámka: Pokud připojíte počítač Thunderbolt™ 4 k NAS Thunderbolt™ 3, musíte použít certifikovaný kabel Thunderbolt™ 4 nebo pasivní kabel Thunderbolt™ 3, který je kratší než 0,8 metru.

Thunderbolt™ 3 + 10Gb Ethernet: ideální pro studia a postprodukční kanceláře

Zařízení TVS-h1688X dokáže kromě sítě Thunderbolt 3 současně provozovat také všeobecné služby sítě Ethernet pomocí integrované karty 10GBASE-T LAN, a to zcela nezávisle a bez jakékoli interference přenosového pásma. K mediálním prostředkům v zařízení TVS-h1688X lze snadno přistupovat z pracovních stanic Thunderbolt™ a Ethernet pro různé souběžné úkoly se zvýšenou produktivitou.

Dual 10GbE connectivity optimizes high-speed data transfer

The TVS-h1688X comes with a pre-installed dual-port 10GBASE-T network card (supports 10GbE/1GbE), supporting failover and up to 20Gb/s bandwidth under Port Trunking, to improve bandwidth-demanding data center, virtualization applications, and high-speed backup and recovery. The TVS-h1688X is also ideally matched with QNAP’s managed and unmanaged 10GbE switches to form high-speed, secure and scalable network environments without going over budget.

 

Přímý výstup 4K HDMI

Zařízení TVS-h1688X obsahuje Intel® UHD Graphics P630 podporující hardwarové dekódování a překódování v reálném čase. Výstup HDMI podporuje až rozlišení 4K (4096 x 2160) při 30 Hz a přináší velké přínosy pro aplikace, jako je produkce/úpravy videí, průmyslový design a profesionální fotografie, které vyžadují vysoké rozlišení a realistické barvy stejně jako intenzivní ukládání, přenosy a zobrazování médií. Připojením zařízení TVS-h1688X k displeji HDMI můžete přímo sledovat multimediální obsah uložený v zařízení NAS pomocí dálkového ovladače QNAP RM-IR004 (prodává se samostatně).

Nastavení SSD cache pro zvýšení IOPS pomocí M.2 NVMe SSD

Zařízení TVS-h1688X má čtyři 2,5" diskové pozice SATA 6 Gb/s pro SSD a dva sloty M.2 NVMe Gen 3 x4 SSD, které vám umožňují flexibilně konfigurovat SSD cache pro zvýšení výkonu IOPS, snížení latence úložného svazku a optimalizovat výkon 2,5GbE/10GbE. To je ideální zejména pro databáze a aplikace virtuálních počítačů. S vyhrazenými pozicemi/sloty pro SSD vám zařízení TVS-h1688X umožňuje vyhradit všechny pozice pro 3,5" disky pro vysokokapacitní pevné disky, což zajišťuje maximální kapacitu i výkon úložiště.

Operační systém QuTS hero na bázi ZFS vylepšuje výkon NAS a integritu dat

QuTS hero kombinuje QTS založený na aplikacích se 128bitovým souborovým systémem ZFS pro zajištění flexibilní správy úložiště, komplexní ochrany dat a optimalizovaného výkonu při zvládání složitosti a výkonnostních nároků moderních IT. Od správy úložiště až po virtualizaci, pracovní postupy při spolupráci s využitím médií, QuTS hero zefektivní realizaci úloh, na nichž závisí chod vašeho podniku.

Univerzální řešení pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerů

Můžete se spolehnout na aplikace Virtualization Station a Container Station, pokud jde o komplexní podporu virtualizace. Ve spojení s aplikací Síťový a virtuální přepínač, která zvyšuje interoperabilitu mezi virtuálními počítači, kontejnery, QNAP NAS a dalšími fyzickými zařízeními, vám umožňuje flexibilně alokovat fyzické i virtuální síťové zdroje pro zjednodušení zavádění sítí.

Virtualization Station

Provozujte větší počet virtuálních počítačů se systémem Windows®, Linux®, UNIX® a Android™ a přistupujte k nim pomocí webového prohlížeče nebo VNC (Virtual Network Computing). Podniky mohou provozovat virtualizované serverové aplikace v jednom zařízení NAS, aniž by byly zapotřebí další fyzické servery.

Container Station

Vyzkoušejte nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker® a stahujte aplikace z integrovaného Docker Hub Registry®, importujte/exportujte kontejnery a vytvořte velké množství mikroslužeb.

Zálohovací řešení pro VMware® a Hyper-V bez nutnosti placené licence

S nástrojem Hyper Data Protector se zařízení TVS-h1688X stane přímým zálohovacím nástrojem pro neomezené zálohování VMware® vSphere a Microsoft® Hyper-V VM. Hyper Data Protector nabízí inkrementální zálohování, globální deduplikaci, plánování zálohování a kompresi obnovy. Hyper Data Protector také současně zálohuje více virtuálních počítačů a nabízí vám nákladově efektivní a spolehlivý plán obnovy po havárii, který zajišťuje nepřetržitý provoz vašich služeb.

Rozšíření PCIe pro připojení 40GbE nebo grafické karty

Nainstalujte různé rozšiřující karty podle svých potřeb, abyste splnili větší možnosti I/O.

Síťové karty 5/10/25/40GbE

Umožňují bleskově rychlou datovou propustnost pro úkoly náročné na přenosovou šířku, jako je virtualizace, přenos obrovských dat a rychlé zálohování.

Karty QM2 M.2 SSD/10GbE

Přidejte M.2 SSD cache nebo konektivitu 10GbE (10GBASE-T) pro optimalizovaný výkon a šířku pásma.

Rozšiřující karty QXP

Připojte zařízení TVS-h1688X k jednotkám TL SATA JBOD přidáním víceproudového přenosu SATA 6 Gb/s pro výkonné rozšíření úložiště.

Grafické karty

Vylepšete úpravy a překódování videí nebo povolte propustnost GPU do virtuálních počítačů.

Poznámka: 1. Podporuje grafické karty s rozměry až 266 x 137 x 45 mm. 2. 550W napájecí zdroj poskytuje 8kolíkový (6+2) napájecí konektor a 6kolíkový napájecí konektor pro grafickou kartu.

 

Přesuňte podniková data do cloudu a užívejte si nízkolatenční přístup ke cloudovým datům

Zařízení TVS-h1688X dokonale integruje NAS s běžnými cloudovými službami. Zavedením bran cloudového úložiště a povolením lokální cache mohou organizace bez problémů využívat cloud pro ukládání, zálohování a obnovu dat s nízkolatenčním přístupem. To velmi napomáhá při realizaci nákladově efektivních, flexibilních a bezpečných hybridních cloudových aplikací.

Brána souborového cloudu HybridMount

Flexibilně rozšiřte úložnou kapacitu připojením ke cloudovému úložišti. Můžete využívat aplikace QuTS hero ke správě a úpravě cloudových souborů nebo multimediálních souborů. HybridMount je ideální pro online spolupráci na souborovém serveru a datovou analýzu na úrovni souborů.

VJBOD Cloud (brána blokového cloudu)

VJBOD Cloud podporuje efektivní zálohování NAS do objektového cloudového úložiště. Přenos blokových dat nahrává náhodná data a velké soubory do cloudu v blocích a přenáší pouze změny blokového svazku nebo LUN, jako je přidání, úprava nebo odstranění. To je ideální pro podnikové aplikace s požadavky na přenos velkých souborů, jako jsou databáze, svazky VM a videa.

 

Předplaťte si dozorovací řešení QVR Elite pro non-stop zabezpečení

QVR Elite je inteligentní dozorovací řešení QNAP založené na předplatném, které vám umožní snadno vytvořit dozorovací systém s nižšími celkovými náklady na vlastnictví a vyšší škálovatelností. V zařízení TVS-h1688X můžete uspořádat vyhrazený, nezávislý úložný prostor pro data sledování a užít si zjednodušenou správu kamer, alokování úložného prostoru, živé prohlížení a přehrávání z kamery. Záznamy se ukládají jako soubory MP4, což umožňuje přehrávání téměř na každém zařízení. QVR Elite také integruje řešení založená na AI od společnosti QNAP pro vznik inteligentního rozpoznávání obličeje pro maloobchod a dveřní přístupové systémy s QNAP NAS. Se softwarem QVR Pro Client nainstalovaným na vašich zařízeních se systémem Windows®/Mac® nebo mobilních zařízeních je převzetí plné kontroly nad monitorovanými oblastmi pohodlnější a jednodušší.

Aplikace na zvýšení produktivity

Boxafe

Zajistěte podniková cloudová data zálohováním/synchronizací souborů, e-mailů, kalendářů a kontaktů z Google™ G Suite a Microsoft® Office 365® do zařízení TVS-h1688X.

Security Counselor

Bezpečnostní portál pro kontrolu slabých stránek a poskytování doporučení pro zvýšení bezpečnosti NAS. Zahrnuje také antivirový a antimalwarový skenovací software.

Qsirch

Výkonný vyhledávací nástroj společnosti QNAP, podobný nástroji Google, vám umožní rychlé vyhledání obrázků, hudby, videí, dokumentů a e-mailů podle klíčových slov, barev a dalších podmínek vyhledávání. Podporuje Qfiling k provádění jednorázových nebo automatických archivačních úkolů na základě vlastních vyhledávacích kritérií.

 

CPU: Intel® Xeon® W-1250 6-core 3.3 GHz processor (boost up to 4.7 GHz)

Architektura CPU: x86 64 bitů

Grafické procesory: Intel® UHD Graphics P630

Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano

Šifrovací modul: Ano (AES-NI)

Hardwarově akcelerované překódování: Ano

Systémová paměť: 32 GB ECC UDIMM DDR4 (2 x 16 GB)

Maximální paměť: 128 GB (4 x 32 GB)

Paměťový slot: 4 x Dlouhá DIMM DDR4

Paměť Flash: 5GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky: 12 x 3.5/2.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s + 4 x 2.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s

Vyměnitelné za provozu: Ano

Slot pro M.2 SSD: 2 x M.2 22110/2280 NVMe PCIe Gen3 x4 slots

Podpora akcelerace SSD cache: Ano

2,5 gigabitový Ethernet port (2,5G/1G/100M): 4 (také podporuje 10M)

5 gigabitový Ethernet port (5G/2,5G/1G/100M): volitelně

10 gigabitový Ethernet port: 2 x 10GBASE-T (10G/1G)

Probuzení po síti LAN (WOL): Ano (2.5 GbE port)

25 Gigabit Ethernet Port: volitelně

Jumbo Frame: Ano

Port Thunderbolt: volitelně přes QXP-T32P 2-port Thunderbolt 3 PCIe adapter

Slot PCIe: 3x

Port USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s): 2 x Type-C, 4 x Type-A

HDMI výstup: 1, HDMI 1.4b (up to 4096 x 2160 @ 30Hz)

Audio vstup: 1 x 3.5 mm dynamic microphone jacks

Zvukový výstup: 1 x integrovaný reproduktor, 1 x 3,5mm výstupní zvukový konektor (pro zesilovače nebo reproduktory)

Reproduktory a výstupní zvukový konektor nelze používat současně.

Tvarový činitel: Stolní

Indikátory LED: System status, LAN, USB, Disk 1~16, M.2 SSD 1~2

LCD displej/ tlačítko: Ano

Tlačítka: Napájení, reset, Automatické kopírování na USB

Rozměry (V x Š x H): 303,84 × 369,89 × 319,8 mm

Hmotnost (čistá): 13,41 kg

Hmotnost (celková): 16.3 kg

Provozní teplota: 0 - 40°C (32°F - 104°F)

Napájecí jednotka: 550W PSU, 100~240V

Spotřeba energie: Režim spánku HDD: 91.26 W

Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 108.67 W

Ventilátor: System fan: 3 x 80mm, 12VDC, CPU fan: 2 x 97mm, 12VDC

Zvuková hladina: 25,8 db(A)

Systémové varování: Bzučák

Bezpečnostní slot Kensington: Ano

Max. počet souběžných připojení (CIFS): 9000

Více informací naleznete zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.