Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

na dOtaz

15-pozicová hybridní NAS s podporou 12Gbps SAS, kompatibilní s disky 3.5” & 2.5” a NAS/iSCSI/IP-SAN s integrovanými duálními 10GbE porty

Vaše cena (s DPH):
169 990 Kč
Kód:
UQ171
Značka:
QnapTVS-EC1580MU-SAS-RP R2 od QNAP je první sjednocený NAS na světě, který podporuje automatické stupňování, aby mohl podávat nepřetržitou optimalizaci dat přes vysoce výkonné SSD diskové jednotky 12 Gbps SAS a vysokokapacitní disky SATA. TVS-EC1580MU-SAS-RP R2, vyznačující se připraveností pro sítě40 GbE, je založen na procesoru Intel® Xeon E3 CPU, podává výjimečný výkon a podporuje sdílení souborů napříč platformami, rozsáhlá zálohovací řešení, iSCSI a virtualizační aplikace a další praktické podnikové funkce. Se svým výkonným operačním systémem QTS umí TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 fungovat jako spolehlivé, škálovatelné a neporazitelné sjednocené a stupňované úložné řešení pro podniky.

  • Integrovaný 10GbE, vysoce efektivně řešené uložiště s vysokorychlostní sítí pro úpravu a sdílení videa ve vysokém rozlišení
  • Datová propustnost přes 3 800+ MB/s a 238 000+ IOPS
  • Technologie Qtier řídí automatické stupňování pro optimální efektivitu ukládání dat
  • Integrované moduly mSATA 256GB pro caching užitečné pro aplikace náročné na rychlost vstupních a výstupních operací (IOPS)
  • Centralizované datové úložiště, zálohování, sdílení a obnovení po havárii, připravené pro virtualizaci.
  • Zpětně kompatibilní s disky SAS/SATA 6 Gbps
  • Záruka až 5 let - včetně globální záruky

Povolit Automatické stupňování s technologií Qtier
Technologie Qtier od QNAP posiluje TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 o automatické stupňování, které umožňuje nepřetržitě optimalizovat účinnost ukládání. S automatickým stupňováním může TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 automaticky přesouvat horká data na vysoce výkonné úložné stupně a málo využívaná ("studená") data na levnější disková úložiště o vyšších kapacitách, takže TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 je opravdu extrémně účinným sdíleným prostředkem. Podniky už nemusejí vynakládat značné investice na drahou technologii Flash, a i tak mohou využívat vynikající výkon aplikací a nižší TCO úložišť díky automatickému stupňování s TVS-EC1580MU-SAS-RP R2.

Výhoda 12 Gbps DataBolt™
Zavedením technologie DataBolt může TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 podávat dvakrát vyšší datovou propustnost pro disky 6 Gbps SAS automatickou agregací přenosové šířky z disků 3 Gbps a 6 Gbps pro plné využití 12 Gbps a efektivně tak akcelerovat stávající infrastrukturu.

Vynikající výkon
TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 podporuje diskové jednotky SAS 12 Gbps, aby mohl poskytovat vysokou rychlost přenosu dat a dosahovat datové propustnosti až 3 816 MB/s a 238 392 IOPS *. TVS-EC1580MU-SAS-RP R2, založený na čtyřjádrovém procesoru Intel® Xeon® E3 v3 s 16GB DDR3 RAM nebo s 8GB DDR3 ECC RAM, značně zvyšuje účinnost provádění úloh náročných na CPU a umí obsluhovat více úloh najednou. Jeho hybridní architektura s disky 3,5" a 2,5" jej dělá dokonalým k vytvoření efektivního sjednoceného a odstupňovaného úložiště pro optimalizaci účinnosti provozu podniků, kdy jednotky 2,5" jsou přiděleny na caching a jednotky 3.5" k ukládání masivních objemů dat.

Akcelerace paměti SSD cache
TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 je vybaven dvěma předem nainstalovanými moduly mSATA 128 GB a podporuje neomezený počet pamětí SSD pro caching. Instalací vysoce výkonných SSD lze výrazně zvýšit výkon vstupně výstupních operaci (IOPS) svazků úložišť. Je dokonalý ke zlepšení celkového pracovního toku u aplikací náročných na IOPS při čtení i při zápisu, jako jsou například databáze a virtualizace. Návrh portu s vnitřní pamětí cache rezervuje prostor šachty pevného disku pro větší úložnou kapacitu.

Vyjímatelná zásuvka na základní desku pro snadnou údržbu
Díky vyjímatelné zásuvce na základní desku u TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 mohou administrátoři IT snadněji získat přístup k aktualizaci/instalaci RAM, interní paměti cache, adaptéru sítě 40 GbE a dalších komponent. Samu základní desku lze vyjmout a vyměnit, aniž by bylo třeba vyndávat těžký TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 z jeho regálové skříně, což je obzvlášť užitečné při údržbě TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 v datových centrech s větším počtem regálových skříní.

Připravte se na 40GbE pro Váš TVS-EC1580MU-SAS-RP R2
TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 nabízí čtyři vestavěné porty sítě Gigabit Ethernet a je vybaven dvěma vestavěnými porty sítě 10GbE SFP+, takže je schopen vytvářet vysokorychlostní síť se standardem 10 Gigabit. Protože sítě 10GbE jsou při jistém typu operativní zátěže nepostačující, nabízí TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 adaptérové karty Mellanox® ConnectX-3 Pro s konektivitou sítě 10/40/56 Gigabit Ethernet, takže je schopen zajistit nákladově nejefektivnější řešení propojení úložišť a výpočetních center sítěmi Ethernet. Pomáhá dosáhnout mnohem vyšší propustnosti pro vysoce výkonné integrované vstupně-výstupní aplikace a pro akceleraci virtualizace. Rychlá a flexibilní síť úložišť na TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 s připraveností pro sítě 40GbE představuje pro firmy velký přínos při zlepšování výkonu IT aplikací kriticky významných pro chod podniku.

Záruka až 5 let - včetně globální záruky
TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 od QNAP nabízí záruku až 5 let včetně tříleté globální záruky bez dalších výdajů. Tato prémiová záruka dokládá pozornost, kterou společnost QNAP věnuje základní potřebě podniků: potřebě nepřetržitosti provozu a nepřerušeného poskytování služeb zákazníkům.

QTS - Jednoduchý a efektivní
Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní systému QTS je Váš prožitek z NAS inteligentnější, hladší a okázalejší. Jeho moderní plochá konstrukce optimalizuje dobu načítání a jeho inteligentní pracovní plocha Vám umožní rychle vyhledat požadované funkce, vytvářet zástupce na pracovní ploše nebo skupinové zástupce, monitorovat důležité systémové informace v reálném čase a otevřít více oken aplikací za účelem současného spuštění více úloh, čímž zvyšuje efektivitu práce.

QRM+: Řešení centralizované správy pro výpočetní zařízení připojená do sítě
QRM+ je řešení centralizované správy od společnosti QNAP určené IT týmům pro výpočetní zařízení připojená do sítě. Poskytuje jednobodové řešení pro zjišťování, mapování, sledování a správu všech kritických výpočetních zařízení (včetně serverů, počítačů a tenkých klientů) ve vaší síti a usnadňuje zjišťování zařízení pomocí grafického schématu topologie. Systém QRM+ podporuje IPMI 2.0, poskytuje vzdálenou funkci KVM (klávesnice, video, myš) pro některá zařízení IPMI a podporuje sledování každé akce pomocí záznamu a přehrávání KVM. Stačí si pouze na zařízení se systémem Windows® a Linux® nainstalovat aplikaci QRMAgent a jejich systémový stav uvidíte v rozhraní správy QRM+. Díky centralizované správě se systémem QRM+ na NAS dochází k vylepšení IT infrastruktury a zabezpečení zařízení a výraznému zjednodušení řešení potíží a analýzy výkonu síťových prostředků.

Snímky svazků a LUN zjednodušují obnovení
QTS Storage Manager Vám dodává snadno použitelný webový snímkovací nástroj, pomocí kterého můžete naTVS-EC1580MU-SAS-RP R2 snadno zálohovat data nebo je obnovit zpět do kteréhokoli bodu v minulosti, aby nemohlo dojít ke ztrátě důležitých dat. Můžete pořizovat snímky svazků i LUN, účinně replikovat snímky svazků či LUN na vzdálené servery omezením kopírování pouze na provedené změny, a rychle naklonovat snímek svazku / LUN jako místní svazek bez přerušení aktuální systémové operace. Systém můžete i nakonfigurovat tak, aby automaticky pořizoval snímek svazku už před zálohováním prostřednictvím RTRR/rsync, i když je soubor otevřen.

Bezproblémové rozšiřování kapacity
TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 podporuje online rozšiřování kapacity kaskádním zapojením většího počtu rozšiřujících krytů QNAP RAID k naplnění rostoucích potřeb podniků na ukládání dat. Se škálovatelným řešením QNAP lze celkovou kapacitu úložiště rozšiřovat postupně dle potřeby. To je užitečné zejména pro aplikace zpracovávající velké množství dat, jako je například video dozorování, archivace dat, a ukládání televizního vysílání.

Výkonný flexibilní svazek QNAP
Flexibilní svazek QNAP poskytuje bezpečnější a flexibilnější způsob ukládání dat na NAS. Tento svazek další generace nabízí výkonné funkce, jako například úložné fronty s větším počtem skupin RAID, ochranou skupin, řídce vybavovaných svazků s opakovaným využíváním prostoru, blokovou úroveň iSCSI LUN a online rozšiřování kapacity. Správce úložišť QTS přehledně prezentuje nástroje a možnosti správy systémových úložišť, čímž zjednodušuje proces rozšiřování kapacity NAS a správy rozšiřujících krytů QNAP RAID.

Qsirch – chytřejší a rychlejší způsob vyhledávání
Rychle a snadno vyhledávejte dokumenty, fotografie, videa, a hudbu pomocí Qsirch. Nová integrovaná aplikace pro vyhledávání na NAS od QNAP Vám umožní najít vše co potřebujete pomocí přirozeného vyhledávání v reálném čase. Prostě napište všechno, co víte o tom, co chcete najít, jako například části názvu souboru nebo i slova/fráze obsažené v dokumentu, a Qsirch bude zobrazovat seznam odpovídajících míst – i s miniaturami – už když budete psát. Qsirch si dokonce pamatuje i historii vašeho vyhledávání, abyste mohli rychle navigovat na soubory, které jste vyhledávali v minulosti. Qsirch je obrovským přínosem pro produktivitu, který významně snižuje dobu potřebnou na vyhledání souborů na NAS, takže se budete moci zaměřit na jiné úkoly.

Monitorování a správa většího počtu NAS s Q'center
Q'center udělá z Vašeho TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 systém centrální správy pro správu většího počtu jednotek QNAP NAS. Po instalaci Q'center v QTS App Center můžete TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 používat k centrální správě QNAP NAS s více servery pro monitorování systémových záznamů, správu aktualizací a údržby firmware, a využívat značných výhod, jako například snadného použití, nákladové efektivity, pohodlí a flexibility. Správa více QNAP NAS se stává zcela bezpracně snadnou a efektivní.

Sdílení souborů napříč platformami, centralizované datové úložiště
TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 podporuje protokoly SMB/CIFS, NFS, a AFP ke sdílení souborů napříč sítěmi Windows, Mac, a Linux/UNIX. Data, protokolární záznamy a obrazy ISO disků CD a DVD lze centrálně skladovat na TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 a chránit integrovaným antivirovým řešením. Služby Windows AD a LDAP dovolují systémovým administrátorům konfigurovat práva uživatelů pomocí stávajícího serveru Windows AD, serveru LDAP nebo vestavěných služeb NAS LDAP.

Ucelená zálohovací řešení pro zabezpečení dat
QNAP NetBak Replicator podporuje zálohování v reálném čase nebo podle plánu na Windows, včetně archivace e-mailů v programu Outlook. Podporována je i Apple Time Machine, aby poskytovala uživatelům Mac OS X řešení k bezpracnému zálohování dat na TVS-EC1580MU-SAS-RP R2.

Řešení pro obnovení po havárii přinášejí klid mysli
TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 nabízí různé možnosti obnovení dat. Vzdálená replikace v reálném čase (Real-Time Remote Replication, RTRR) podporuje zálohování v reálném čase nebo podle plánu na vzdálený QNAP NAS nebo server FTP a synchronizuje soubory z místní složky do vzdálené složky při lepší účinností zálohování a snížené době zálohování. TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 podporuje také protokol rsync k zálohování dat na jiný vzdálený server dle plánu. Data lze zálohovat a obnovovat také pomocí některé z mnoha služeb ukládání dat na cloud, včetně například Amazon® S3, Amazon Glacier, Microsoft® OneDrive, Microsoft Azure, ElephantDrive®, Dropbox®, Google® Drive, Yandex a úložiště Google Cloud.

Obsáhlé možnosti zabezpečení
V prostředí otevřené sítě mohou být data podniků vystavena potenciálnímu útoku. TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 poskytuje četné možnosti zabezpečení, jako například šifrování přístupu, blokování IP adres, a další. Kromě toho mohou administrátoři IT řídit přístupová práva jednotlivých uživatelů k různým složkám a bránit tak neautorizovanému přístupu k důležitým souborům. TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 je validován 256-bitovým šifrováním FIPS 140-2 AES na vojenské úrovni, čímž brání v neautorizovaném přístupu k citlivým obchodním datům a jejich narušení i v případě krádeže všech pevných disků nebo i celého systému.

Úložiště pro rozsáhlé virtualizační aplikace
TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 podporuje VMware® a Citrix® a je kompatibilní s Microsoft® Hyper-V™ a s Windows Server 2012, což má význam pro flexibilní nasazení a správu ve virtualizačních prostředích. TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 podporuje VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšení výkonu snížením serverové zátěže pro servery ESXi a Hyper-V, v uvedeném pořadí, a podporuje doplněk QNAP vSphere Client a poskytovatele QNAP SMI-S s vylepšenou účinností operací a správy u virtualizačních aplikací.

Provozujte na TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 více operačních systémů
Virtualization Station transformuje TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 na NAS 2-v-jednom, který může fungovat jako NAS vše-v-jednom a virtualizační platforma podporující více operačních systémů, rychlé vytváření virtuálních počítačů (VM), jejich zálohování a obnovování, import a export, pořizování snímků, a umožňuje desktopové operace ve webovém prohlížeči. Vzhledem k jeho snadno použitelnému rozhraní můžete při minimálním úsilí centrálně spravovat všechny virtuální počítače vytvořené na TVS-EC1580MU-SAS-RP R2. Navíc můžete dle potřeby stahovat VM z online trhů s VM, importovat je do TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 a ihned je bez jakýchkoli složitých postupů používat.

Container Station – včetně kontejnerů LXC a Docker
QNAP Container Station exkluzivně integruje na prostředky nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker, čímž Vám umožňuje provozovat na TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 větší počet izolovaných operačních systémů Linux nebo stahovat aplikace z integrovaného Docker Hub Registry. Podporuje import/export kontejnerů a nastavování práv, a je vybavena informativním ovládacím panelem a flexibilním uživatelským rozhraním, pomocí kterého můžete provádět správu většího počtu kontejnerů. S TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 můžete zažít úžasnou Container Station a využívat hřiště virtuálních kontejnerů.

Vysoce efektivní úložné řešení s editací videí
Digitální produkce videa vytváří velké objemy dat vyžadující vysoce výkonné úložiště s udržitelnou datovou propustností, která splňují náročného požadavky na výstup editace videí. TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 naplňuje potřeby ukládání dat i editace videí pomocí rozhraní vysokorychlostní sítě 10GbE. Videa lze na TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 rychle ukládat a upravovat přímo na síti.

Synchronizace souborů napříč vícero zařízeními
Utilita Qsync udělá z Vašeho TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 zabezpečené datové centrum s velkou úložnou kapacitou k synchronizaci souborů. Veškeré soubory nahrané na TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 budou dostupné všem připojeným zařízením, jako například počítačům, laptopům či mobilním zařízením. Qsync je obzvlášť užitečný pro ty, kdo často cestují, aby mohli spravovat své soubory a vždy mít na různých zařízeních nejaktuálnější soubory. Qsync poskytuje více způsobů synchronizace souborů a sdílení souborů ve skupině, čímž výrazně zvyšuje flexibilitu spolupráce.

Obsáhlé dozorovací řešení se zabezpečením 24 hodin denně a 7 dní v týdnu
Surveillance Station na TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 nabízí profesionální dozorovací řešení s uživatelsky přívětivým správním rozhraním, s širokou škálou více než 3 000 kompatibilních modelů IP kamer a s rozšiřovatelnými licencemi ke kanálům IP kamer. Podporuje monitorování a nahrávání i přehrávání video a audio záznamů v reálném čase s širokou škálou přizpůsobitelných nastavení. Můžete si také nainstalovat na své mobilní zařízení se systémem iOS® nebo Android™ aplikaci Vmobile, řídit monitorovací kanály odkudkoli a kdykoli, a chránit tak prostředí své kanceláře, nebo nainstalovat aplikaci Vcam a přeměnit tak své mobilní zařízení na síťovou kameru k bezprostřednímu nahrávání jakékoli okolní scény na Váš TVS-EC1580MU-SAS-RP R2.

Instalace aplikací dle potřeby pro rozšíření funkcí NAS
TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 má vestavěné Centrum aplikací poskytující více než 100 aplikací instalovaných na vyžádání a vyvinutých u společnosti QNAP a u vývojářů z řad třetích stran, kam patří i nástroje k zálohování/synchronizaci, podnikání, správě obsahu, komunikaci, stahování, zábavě a mnoha dalším činnostem. Dále slouží jako centralizované umístění pro správu a aktualizaci nainstalovaných aplikací. Kromě toho vývojová platforma QNAP přijala ducha otevřeného zdrojového kódu, aby umožnila vývojářům vytvářet si své vlastní aplikace, což zařízení TVS-EC1580MU-SAS-RP R2 dodává téměř neomezený potenciál.

Procesor: Intel® Xeon® E3-1246 v3 Family 3.5 GHz Quad-core Processor
Operační paměť: Systémová paměť: 8 GB DDR3 ECC RAM
Předinstalovaný paměťový modul: 4 GB x2
Rozšiřitelná paměť až: 32 GB (8 GB x4)
1.Při upgradu paměti RAM na více než 28 GB musí být původní moduly RAM 4 GB odstraněny.
2.Informace o instalaci modulu RAM a kompatibilních modelech NAS naleznete v průvodci instalací modulů QNAP
Flash paměť: 512MB DOM
Internal Cache Port: Vybaven dvěma porty mSATA pro čtení ukládání do mezipaměti. Standardní systém je dodáván se dvěma 128 GB mSATA flash. Pro volitelný mSATA flash naleznete na adrese http://shop.qnap.com/
Interní disky: 1. 9 x 3.5-inch SAS 12Gbps, SAS/SATA 6Gbps/3Gbps hard drive nebo 2.5-inch SAS/SATA SSD hard drive
2. 6 x 2.5-inch SAS/SATA SSD hard drive
1.Standardní systém je dodáván bez pevných disků.
2.Seznam kompatibilních pevných disků naleznete na adrese https://www.qnap.com/compatibility
Interní disky: 15 x výměnný a uzamykatelný zásobník
LAN Port: Vestavěné 2 x 10 GbE porty SFP + (LAN-10G2SF-MLX) a 4 x porty GbE, 40GbE je volitelná
LED indikátory: 10 GbE, Stav, LAN, Stav portu pro rozšířené úložiště
USB: 4x USB 3.0 port (zadní), 4x USB 2.0 port (zadní), podpora tiskárny USB, pen drive, USB hub a USB UPS atd.
Tlačítka: Systém: napájecí tlačítko, reset tlačítko
Alarm Bzučák: Upozornění systému
Provedení: 2U, Rackmount
Rozměry: 88 x 442.5 530.5 mm
Hmotnost: NAS hmotnost 14.18 kg, hrubá hmotnost (s obalem a příslušenstvím) 21.41 kg
Hladina hluku: 57.3 dB
Spotřeba energie: pohotovostní režim: 130.72 W, v provozu 250.21 W
Provozní teplota: 0-40˚C
Vlhkost vzduchu: 5 až 95 % bez kondenzace
Napájení: redundantní napájení, vstup 90~264VAC; 450W x 2
PCIe Slot: 2 (pravý slot: 1 * PCIe Gen3 x8; levý slot: 1 * PCIe Gen3 x4) Poznámka: Slot PCIe Gen3 x8 je obsazen síťovým adaptérem 10GbE.
Chlazení: chytrý ventilátor 4 x 6cm
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.