Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

Kombinace výkonu a funkčnosti: Ve výbavě čtyřjádrové APU AMD RX-421BD, výjimečný výpočetní a grafický výkon s možností PCIe rozšíření

Vaše cena (s DPH):
27 990 Kč
Kód:
UQ201
Značka:
QnapModel TVS-473e je založen na špičkové APU značky AMD řady R, která má v sobě zabudován výjimečný grafický výkon CPU s AMD Radeon™ R7, což z ní dělá vysoce výkonné a energeticky účinné řešení NAS. Řada TVS-473e vyráběná v moderním kovovém designu a zdobená stylovou zlatou barvou má vysoký výkon a poskytuje možnost rozšíření PCIe, unikátní port USB QuickAccess, výstup HDMI 4K při 30 Hz a akceleraci dekódování a kódování videí 4K H.264 pro optimální audiovizuální prožitek.

Integrovaná řada R AMD SoC pro zajištění rychlosti
Integrovaná řada R AMD SoC využívá jádra "Excavator" x86 CPU a podporuje AMD Radeon™ GCN a DDR4 3. generace. APU AMD RX-421BD, s integrovanou GPU Radeon™ řady R7, je zárukou toho, že zařízení TVS-473e má špičkový model AMD řady R. Zařízení TVS-473e také disponuje dvěma rozšiřujícími sloty PCIe Gen3 x4, které zvyšují potenciál pro síťový výkon 10GbE.

Čtyřjádrové APU AMD řady R, až 64GB RAM
Zařízení TVS-473e je vybaveno čtyřjádrovou APU příští generace AMD řady R RX-421BD 2,1 GHz (Turbo Core až 3,4 GHz) a až 64GB dvoukanálovou pamětí DDR4 RAM a umožňuje bleskurychlý multitasking při nízké spotřebě energie s datovou propustností 1106 MB/s při konfiguraci 10GbE. Díky hardwarově akcelerovanému šifrovacímu modulu s AES-NI zařízení TVS-473e také poskytuje ve své třídě bezkonkurenční šifrovací výkon (až 1091 MB/s s 256-bitovým šifrováním AES celých svazků na NAS) pro zvýšení výkonu systému, zabezpečení a zajištění bezpečnosti citlivých podnikových údajů uložených na NAS.

Hardwarové inženýrství špičkové třídy
Robustní a funkčně bohatě rozvinutý hardware posiluje celkový výkon systému. V kombinaci s flexibilní a rozšiřovatelnou architekturou naplňuje TVS-473e různorodé potřeby aplikací.

Rozšiřuje potenciál NAS pomocí duálních slotů PCIe
Model TVS-473e disponuje párem slotů PCIe (Gen3 x4), které umožňují instalaci volitelných 10GbE NIC s jedním/dvěma porty pro akceleraci aplikací vyžadujících vyšší přenosovou šířku pro virtualizaci, multimediální pracovní postupy a rychlé zálohování a obnovení pro stále narůstající množství dat; nebo rozšiřující kartu USB 3.1 Gen2 (10Gb/s) pro přenos velkých mediálních souborů na úložiště USB a z něho. Pro rozšíření funkcí NAS můžete také vložit karty QM2 nebo bezdrátové síťové karty.

Vyšší účinnost s SSD cache a připojením 10GbE
Model TVS-473e podporuje inovativní kartu QM2 PCIe, která umožňuje přidat až dva M.2 SSD. Můžete nakonfigurovat SSD cache nebo vytvořit stupňované úložiště RAID 5 společně se dvěma M.2 SSD v NAS*. Vzhledem k tomu, že tyto M.2 SSD nezaberou 3,5" diskové pozice, karta QM2 umožňuje maximalizovat úložnou kapacitu i výkon. K dispozici jsou také karty QM2, které zahrnují připojení 10GbE (10GBASE-T) zajišťující pro SSD cache vysokorychlostní síťové připojení na jedné kartě.

SSD cache s optimalizací Qtier™ pro akceleraci po celý den
Zařízení TVS-473e nabízí SSD cache a také podporuje volitelné SSD M.2 SATA 6Gb/s. Užití SSD cache zvyšuje celkový výkon systému a je dokonalou volbou k zvýšení celkového pracovního výkonu aplikací náročných na vstupní a výstupní operace (IOPS) například virtualizace. Technologie Qtier™ společnosti QNAP poskytuje zařízení TVS-473e možnost automatického stupňování, které dále pomáhá nepřetržitě optimalizovat efektivitu úložišť pro disky M.2 SSD, 2,5” SSD a vysokokapacitní disky SATA s akcelerací po celý den. Nová technologie Qtier™ 2.0 umožňuje sledovat vstupy a výstupy, úložiště se stupňováním SSD tak může využívat vyhrazený prostor na bázi cache pro zvládání náhlých požadavků na vstupy a výstupy v reálném čase, čímž se výrazně maximalizují výhody SSD.

Snadná instalace a přímý přístup k souborům s USB QuickAccess
Díky svému inovativnímu portu USB QuickAccess zařízení TVS-473e eliminuje komplikace spojené s prvotní instalací NAS a poskytuje přímý přístup k souborům uloženým v zařízení TVS-473e – aniž by bylo nutné síťové připojení. Jednoduše pomocí kompatibilního kabelu* připojte TVS-473e k počítači nebo zařízení Mac a proveďte konfiguraci pomocí Qfinder Pro**. Je to tak snadné. Navíc můžete uživatelům přidělovat přístupová práva k různým složkám, abyste zamezili neoprávněnému přístupu k důležitým souborům.

Vynikající překódování videí 4K a dvojitý 4K HDMI výstup
Model TVS-473e je vybaven GCN architekturou AMD 3. generace s průlomovým výkonem GPU pro podporu dekódování videí 4K H.264 a úžasným zobrazením 4K UHD. Podává vynikající překódování videí 4K a 1080p v reálném čase pro konverzi videí do univerzálních formátů, které lze hladce přehrávat na PC, na mobilních zařízeních a na chytrých televizorech. Model TVS-473e nabízí duální HDMI výstup, který podporuje "duplicitní" nebo "rozšířené" konfigurace pracovní plochy. Můžete NAS připojit k HDTV nebo k přijímači A/V a používat mediální přehrávač v HybridDesk Station (HD Station) společně s dálkovým ovládáním QNAP (prodává se samostatně) nebo mobilní aplikací Qremote a užívat si bohatý mediální obsah a videa v rozlišení 4K při 30 Hz s nejlepším audiovizuálním prožitkem.

Blokový iSCSI LUN: Ideální volba pro virtualizační úložiště
Model TVS-473e podporuje bloková iSCSI LUN, podporuje VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2012 R2, nabízí výkonné, spolehlivé a dostupné řešení pro virtualizační prostředí. Model TVS-473e podporuje VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšený výkon odlehčením serverové zátěže pro server ESXi a Hyper-V, v uvedeném pořadí, a dále podporuje doplněk QNAP vSphere Client a poskytovatele QNAP SMI-S se zlepšenou efektivitou provozu a správy u virtualizačních aplikací. Navíc používání protokolu iSCSI Extensions for RDMA (iSER) s kompatibilní 10GbE NIC zvyšuje výkon přenosu dat zařízení TVS-473e jako úložiště VMware® ESXi a poskytuje nezbytný nástroj pro optimalizaci náročných virtualizačních aplikací.

QTS – inteligentní, intuitivní a kreativní operační systém pro NAS
Díky mnoha modulárním aplikacím a funkcím posiluje QTS efektivitu řízení, osobní produktivitu, multimédia a mnoho dalšího, takže můžete NAS používat snadněji, účinněji a flexibilněji! Nový prvek Qboost poskytuje nástroj pro optimalizaci NAS, který umožňuje akcelerovat aplikace, uvolnit systémové zdroje a plánovat aplikace. Vestavěné App Center se stovkami aplikacemi instalovanými dle potřeby umožňuje dále rozšiřovat funkce NAS. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby Vám přinesl optimalizovaný prožitek v cloudových prostředích a je vybaven pokročilými funkcemi.

Optimalizovaná spolupráce s hladkým sdílením souborů a synchronizací
Zařízení TVS-473e centrálně ukládá data a různé soubory, podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS ke sdílení souborů napříč sítěmi s operačními systémy Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync – nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů – bude jakýkoli soubor nahraný na TVS-473e zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, notebookům nebo mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, čímž se výrazně zvýší flexibilita týmových projektů a spolupráce. Soubory lze centrálně spravovat pomocí aplikace File Station, a to včetně souborů z mobilních zařízení a jednotek optických disků. Aplikace File Station vám také pro větší pohodlí umožňuje připojit vzdálené zařízení NAS a přenášet soubory mezi vaším zařízením NAS a veřejnými cloudovými službami.

Rychlá digitalizace, zařazování a vyhledávání dat pro zlepšení vaší produktivity
Zařízení TVS-473e je vysoce efektivní centrum pro ukládání dat s řadou aplikací na podporu produktivity. OCR Converter extrahujte text z obrázků a napomáhá s uspořádáním, úpravou a vyhledáváním souborů. Qfiling automatizuje organizaci souborů – jednoduše určete podmínky zařazování, nastavte rozvrh a soubory se zorganizují a archivují podle vašich nastavení. Nástroj Qsirch pro fulltextové vyhledávání nabízí rychlé vyhledávání souborů a poskytuje doplněk Qsirch Helper pro Google Chrome™ a Mozilla Firefox® pro vyhledávání souborů v NAS za použití Google Search™ a umožňuje výrazné zvýšení produktivity, která značně snižuje dobu strávenou vyhledáváním souborů na NAS.

Rozsáhlé dohledové řešení poskytující zabezpečení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
Model TVS-473e zajišťuje inteligentní systém správy video dozorování, který vám pomůže řídit monitorování, nahrávání a přehrávání v reálném čase pomocí široké škály přizpůsobitelných nastavení chránících vaše pracovní prostředí. Můžete použít aplikaci Vmobile a spravovat monitorované kanály kdykoli a odkudkoli ve svých mobilních zařízeních nebo si nainstalovat aplikaci Vcam a přeměnit tak své zařízení na síťovou kameru pro okamžité nahrávání na váš NAS. Zařízení TVS-473e také podporuje aplikaci QVR Pro (Beta), která integruje profesionální systém QVR od QNAP do operačního systému QTS. Můžete zařídit vyhrazený nezávislý úložný prostor pro data z dozorování na NAS a také využít výhody škálovatelnosti a správy úložišť z QTS.

Procesor: Čtyřjádrový procesor AMD řady R RX-421BD 2,1 GHz, Turbo Core až 3,4 GHz, Architektura: 64 bitů,
Grafika: Integrovaný grafický procesor Radeon™ R7, Šifrování: AES-NI
Systémová paměť: 4 GB DDR4 (2 x 2 GB)
Maximální paměť: 64 GB (4 x 16 GB)
Paměťový slot: 4 x SODIMM DDR4 (V případě konfigurace se dvěma nebo čtyřmi DIMM musíte použít pár identických modulů DDR4.)
Paměť Flash: 512MB DOM
Pozice pro diskové jednotky: 4 x SATA 6 Gbps
Kompatibilita diskových jednotek: 3,5palcové SATA jednotky pevných disků, 2,5palcové SATA jednotky pevných disků, 2,5palcové SATA SSD
Slot pro M.2 SSD: 2 x M.2 2260/2280 SATA 6Gb/s SSD
Podpora akcelerace SSD cache: Pozice na disky 1 až 4, M.2 sloty 1 až 2, Volitelné: SSD využívající rozšiřující slot PCIe
Vyměnitelné za provozu: Ano, Následující položky nejsou typu hot-swap: M.2 SSD jednotky, SSD cache disky, SSD jednotky využívající rozšiřující sloty PCIe.
Gigabitový Ethernet port: 4 x RJ45
Port USB QuickAccess: USB Micro-B
Slot PCIe: 2 x PCIe 3.0 x4, Poznámka: Podpora karty 10GbE LAN, rozšiřující karty USB 3.1 Gen2 (10Gb/s), karty QM2 nebo PCIe bezdrátové síťové karty.
Port USB: 4 x USB 3.0 (Přední strana: 1; zadní strana: 3)
HDMI výstup: 2 x HDMI 1.4b (rozlišení až 3840 x 2160 při 30 Hz)
Zvuk: 2 x 3,5 mm konektory pro dynamické mikrofony, 1 x 3,5 mm výstupní zvukový konektor, 2 x reproduktory. Poznámka: Reproduktory a výstupní zvukový konektor nelze používat současně.
Panel displeje: Monochromatický podsvícený LCD displej s tlačítkem Enter a tlačítky výběru
Kopírování na USB jedním dotykem: Přední strana: USB 3.0
Snímač IR: Dálkové ovládání QNAP RM-IR004 (kompatibilní s MCE)
Tvarový činitel: Stolní
Rozměry (V x Š x H): 188,2 x 199,3 x 279,6 mm
Hmotnost netto: 4,9 kg
Napájecí jednotka: ATX 250 W, 100-240 V AC, 50/60 Hz
Ventilátor: Systém: 1 x 120 mm, CPU: 1 x 60 mm
Provozní teplota a relativní vlhkost: 0 – 40˚C, relativní vlhkost 5 – 95 % bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 ˚C
Bezpečnostní slot: Bezpečnostní slot Kensington
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.