Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

na dOtaz

Průlomový výkon a vynikající konektivita s 10GbE, Thunderbolt 3 a sloty M.2 PCIe NVMe SSD

Vaše cena (s DPH):
41 390 Kč
Kód:
UQ315
Značka:
QnapParametr Popis
Počet pozic pro disky 4
Tvarový činitel Stolní
Typ CPU Intel Pentium
Architektura CPU x86 64bit
Velikost RAM 4GB
Paměťový slot 2xDDR4
Slot M.2 2x
SSD cache Ano
Síťové rozhraní Thunderbolt 3, GbE, 10GBase-T
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,JBOD,Single
Rozšiřující slot 1xPCIe
USB Porty USB 3.0, USB 3.1 Gen2
HDMI konektor Ano
Redundantní napájení Ne

Vysoce výkonný model TVS-472XT NAS je poháněn procesorem Intel® Pentium® Gold 8. generace a disponuje konektivitou s vysokou šířkou pásma jak 10GBASE-T, tak Thunderbolt™ 3 pro zvládání velkých zátěží a plynulý přenos, zobrazování a editaci videí 4K v reálném čase. S podporou M.2 SSD a možností nainstalovat grafickou kartu poskytuje model TVS-472XT schopnost zvýšit výkon a vytvořit škálovatelné pracovní prostředí pro spolupráci a vysokorychlostní sdílení souborů. Model TVS-472XT je osazen kvalitním hardwarem, který zajišťuje optimální výkon, komplexní multimediální funkce, rozšířitelnou úložnou kapacitu a řadu dalších funkcí NAS inspirujících k větší kreativitě a lepším výsledkům!

Rychlá a flexibilní konektivita Thunderbolt™ 3 a 10GBASE-T
Model TVS-472XT využívá výkonný dvoujádrový procesor Intel® Pentium® Gold G5400T 3,1 GHz 8. generace s 4 GB dvoukanálovou pamětí DDR4 (rozšířitelná na 32 GB) pro zajištění vynikajícího výkonu. Nabízí dva porty sítě Gigabit a jeden pětirychlostní port 10GBASE-T (10 G/5 G/2,5 G/1 G/100 M), podporuje disky SATA 6Gb/s a disponuje šifrováním AES-NI, což znamená vysoký výkon při zachování zabezpečení dat. Pomocí portů Thunderbolt™ 3 můžete také připojit zařízení USB typu C pro přenos velkých mediálních souborů napříč zařízeními, což přináší efektivnější pracovní postupy.

Rozšíření funkcí NAS pomocí grafické karty a dalších zařízení PCIe
Model TVS-472XT disponuje dvěma sloty PCIe Gen 3 (v prvním slotu je předinstalovaná karta Thunderbolt™ 3), která umožňuje používat různé rozšiřující karty pro rozšíření aplikačního potenciálu.

Lepší výkon díky M.2 SSD cache
Kromě využívání 2,5" SSD pro cache můžete využít dva sloty M.2 SSD integrované do zařízení TVS-472XT k instalaci PCIe (Gen 3 x2, 2 GB/s) NVMe SSD s fyzickým formátem 2280 (M.2 SSD se prodávají samostatně).

Vylepšete rychlosti náhodného datového přístupu pomocí SSD cache
SSD cache akceleruje výkon IOPS a snížuje latenci úložných svazků. Jsou ideální pro aplikace náročné na IOPS (včetně databází a virtualizace) a mohou výrazně vylepšit celkové pracovní postupy.

Maximalizujte hodnotu SSD pomocí technologie Qtier Technology
Technologie Qtier™ poskytuje zařízení TVS-472XT možnost automatického stupňování, které dále pomáhá nepřetržitě optimalizovat efektivitu úložišť automatickým přesouváním dat mezi M.2 SSD, 2,5" SSD a vysokokapacitními HDD na základě přístupové frekvence. Qtier™ 2.0 nabízí rozpoznání IO, které posiluje úložiště s vrstveným SSD s vyhrazeným prostorem připomínajícím paměť cache ke zpracování navýšení I/O v reálném čase, což značně maximalizuje výhody SSD.

Potenciálně dosáhněte úrovní výkonu a odolnosti, jaké mají korporátní SSD
Vzhledem k tomu, že ceny SSD jsou stále a stále dostupnější, nebyla nikdy vhodnější doba pro to začít používat SSD v NAS s cílem dosáhnout vyššího výkonu, rychlejšího zálohování souborů, hladších multimediálních zážitků a optimalizovaných virtualizačních aplikací. Od verze systému QTS 4.3.5 můžete využívat výhodu softwarově definovaného SSD RAID over provisioningu, který vám umožňuje alokovat další prostor pro nadměrné využívání (od 1 do 60 %), což je prospěšné pro optimální rychlosti zapisování a vyšší životnost SSD. Nyní můžete používat dostupné spotřebitelské SSD pro TVS-472XT, nastavit SSD over provisioning a potenciálně dosáhnout úrovní výkonu a odolnosti, jaké mají korporátní SSD.

Flexibilní správa virtuálních a fyzických sítí
Aplikace Síťový a virtuální přepínač spravuje fyzická síťová rozhraní (včetně síťových adaptérů a portů Thunderbolt™) a virtuální adaptéry (virtuální počítače a kontejnery) a jejich komunikace, pro poskytování vizualizované topologie, která jasně prezentuje připojení fyzických a virtuálních sítí. Flexibilní možnosti správy vám umožňují reorganizovat fyzická a virtuální síťová připojení mnohem snadněji, takže můžete alokovat náležité síťové zdroje zařízení TVS-472XT, virtuálním počítačům a kontejnerům, kdykoli potřebujete.

Collaboration Station pro Mac a Windows
Zařízení TVS-472XT je dokonalou volbou pro uživatele systémů Mac® a Windows® vybavené Thunderbolt™, a to zejména pro fotografy, producenty filmů a grafické návrháře, kteří vyžadují úložiště pro média 4K, okamžité sdílení a mají pracovní postupy náročné na šířku pásma. Až 2 zařízení Thunderbolt™ mohou být připojena k TVS-472XT na úpravu fotografií a zvuku v reálném čase, aniž by došlo ke snížení výkonu. Protože Final Cut Pro® X 10.3 (a novější) podporuje sdílení souborů prostřednictvím SMB, mohou se uživatelé Windows® a jiných zařízení využívajících Thunderbolt™ 3, 10GbE nebo GbE připojení efektivněji zapojit do pracovních postupů pro střih videa.

Nejlepší úložné řešení pro iMac Pro s 10GbE
iMac Pro® je první počítač Mac®, který má 10Gb port Ethernet, což je milník v rostoucí poptávce hlavního proudu po konektivitě 10GbE. Vzhledem k tomu, že zařízení TVS-472XT má porty 10GbE i Thunderbolt™ 3, je vynikající úložnou základnou pro uživatele iMac Pro®, protože si mohou flexibilně volit mezi připojením Thunderbolt™ 3 a 10GbE podle potřeb svých aplikací a zařízení.

Vytvořte bezproblémové prostředí 10GbE pro uživatele Mac i Windows
Společnost QNAP nabízí různá rozpočtově příznivá řešení, která umožňují upgradovat vaše síťové prostředí na 10GbE. Bez ohledu na to, zda členové vašeho týmu používají počítače Mac® nebo Windows®, mohou využívat bleskově rychlé přenosové rychlosti a simultánní přístup v reálném čase k velkým souborům v NAS s využitím různých pracovních stanic (ideální pro úpravu videí a multimédia).

Jedinečný divácký zážitek díky výstupu 4K HDMI
Zařízení TVS-472XT má port HDMI 2.0, který podporuje výstup 4K (3840 x 2160) při 60 Hz a přináší velké přínosy pro aplikace, jako je produkce/úpravy videí, průmyslový design a profesionální fotografie, které vyžadují vysoké rozlišení a realistické barvy stejně jako intenzivní ukládání, přenosy a zobrazování médií. Připojením zařízení TVS-472XT k HDTV přijímači prostřednictvím výstupu HDMI můžete přímo zobrazovat multimediální obsah uložený na NAS na větší obrazovce. Můžete si také stáhnout a nainstalovat rozmanité multimediální aplikace z Ubuntu® Software Center přes QNAP Linux Station. HD Station společnosti QNAP také uživatelům umožňuje přímo si vychutnávat multimédia pomocí přehrávače HD Player nebo přehrávačů třetích stran, jako je Plex® Home Theater.

Překódování v reálném čase pro vynikající mediální zážitek napříč zařízeními
TVS-472XT vybavený pokročilou grafikou Intel® UHD Graphics 610 podporuje tříkanálové hardwarové dekódování 4K H.264 a překódování videí v reálném čase a umožňuje převádět videa do univerzálních formátů, které lze hladce přehrávat na různých zařízeních*.

Optimalizovaná spolupráce s bezproblémovým sdílením souborů a synchronizací
Zařízení TVS-472XT centrálně ukládá data, soubory a podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS ke sdílení souborů napříč sítěmi s operačními systémy Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync (nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů) bude jakýkoli soubor nahraný na TVS-472XT zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, notebookům nebo mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, čímž se zvýší flexibilita týmových projektů a spolupráce. Soubory je možné spravovat centrálně pomocí File Station, a to včetně souborů z mobilních zařízení a jednotek optických disků. File Station vám také umožní připojení vzdáleného NAS a převedení souborů mezi vaším NAS a veřejnými cloudovými službami pro větší pohodlí. Operační systém QTS si můžete vyzkoušet zde.

Procesor: Dvoujádrový procesor Intel® Pentium® Gold G5400T 3,1 GHz
Architektura: 64 bitů
Grafika: Intel® UHD Graphics 610
Akcelerace šifrování: Ano, (AES-NI)
Systémová paměť: 4 GB SODIMM DDR4 (2 x 2 GB)
Maximální paměť: 32 GB ( 2 x 16 GB)
Paměťový slot: 2 x SO-DIMM DDR4 (V případě konfigurace se dvěma nebo čtyřmi DIMM musíte použít pár identických modulů DDR4.)
Paměť Flash: 4 GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)
Pozice pro diskové jednotky: Hot-swap 4 x 3,5” pozice pro SATA 6 Gb/s
Kompatibilita disků: 3,5" pozice: 3,5” SATA jednotky pevných disků, 2,5” SATA jednotky pevných disků, 2,5” SATA SSD
Slot disku M.2 SSD: 2 x sloty M.2 2280 PCIe (Gen3 x2) NVMe
Port Thunderbolt: 2 x porty Thunderbolt™ 3
Port pro 10 Gigabit Ethernet: 1 x 10GBASE-T RJ45, podpora 10 G/5 G/2,5 G/1 G/100 M Poznámka: Používejte kabely LAN kategorie 6a nebo 7 (prodávají se samostatně) pro dosažení rychlosti 10GbE
Port pro Gigabit Ethernet: 2 x RJ45        
Slot PCIe: Slot 1: PCIe Gen3 x16 (CPU), Slot 2: PCIe Gen3 x4 (PCH), Poznámka: Ve slotu 1 je předinstalován adaptér Thunderbolt 3
Port USB: 1 x USB 3.0, 2 x USB 3.1 typu C Gen2 5V/3A 10Gbps, 2 x USB 3.1 typu A Gen2 5V/1A 10Gb/s
Výstup HDMI: 1 x HDMI 2.0, až 3840 x 2160, při 60 Hz
Zvuk: 1 x 3,5mm konektory pro dynamické mikrofony, 1 x 3,5mm výstupní zvukový konektor, 1 x reproduktor. Poznámka: Reproduktory a výstupní zvukový konektor nelze používat současně.
Infračervený snímač: ano, podporuje dálkové ovládání QNAP RM-IR004
LED kontrolky: HDD 1-4, stav, LAN, port USB, port M.2
Tlačítka: Napájení, Reset, Kopírování na USB jedním dotykem
Provedení: Stolní
Rozměry (V x Š x H): 188,2 x 199,3 x 279,6 mm
Hmotnost: Netto: 5,4kg, Celková hmotnost: 7,01 kg
Jednotka napájecího zdroje: 250 W, 100–240 V
Spotřeba energie (W): Pohotovostní režim HDD: 24,14 W, Při provozu: 37,32 W (s plně obsazenými jednotkami WD10EFRX)
Ventilátor: Systém: 1 x 12cm ventilátor (12 V DC), CPU: 2 x 6cm ventilátor
Úroveň zvuku: Tlak zvuku (LpAm): 28,1 dB(A)
Upozornění systému: Hlasové pokyny nebo bzučák
Provozní teplota a relativní vlhkost: 0 – 40˚C, relativní vlhkost 5 – 95 %, bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 ˚C
Bezpečnostní slot: Bezpečnostní slot Kensington
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.