Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

na dOtaz

Cenově výhodné úložiště ZFS připravené na 10GbE pro virtualizaci a datově náročné podnikové aplikace

Vaše cena (s DPH):
93 990 Kč
Kód:
UQ427
Značka:
QnapZařízení TS-h1886XU-RP s montáží do racku poskytuje dvanáct 3,5“ diskových pozic SATA 6Gb/s, šest 2,5" slotů SATA 6Gb/s SSD a je vybaven procesorem Intel® Xeon® D s pamětí až 128 GB DDR4 Error Correcting Code (ECC) pro výkon na úrovni serveru s vysokou mírou spolehlivosti. Předinstalovaná síťová karta 10GbE SFP+ se dvěma porty nejen umožňuje používat aplikace náročné na šířku pásma, ale také podporuje RDMA/RoCE pro zlepšení výkonu a snížení využití CPU. S operačním systémem QuTS hero založeném na ZFS zajišťuje zařízení TS-h1886XU-RP integritu dat a podporuje blokovou inline deduplikaci a kompresi dat, snímky téměř bez omezení a SnapSync v reálném čase. Ať už jde o souborové servery s kritickým významem, virtualizační servery, kolaborativní úpravy videí nebo efektivní aplikace pro zálohování a obnovu dat, zařízení TS-h1886XU-RP nabízí vysoce výkonné a zároveň cenově výhodné řešení NAS.

Paměť DDR4 ECC detekuje a opravuje paměťové chyby v jednotlivých bitech a prokazuje vysokou spolehlivost pro zásadní aplikace.

Dva porty 10GbE SFP+ SmartNIC s RDMA akcelerují sdílení velkých souborů a intenzivní datový přenos.

Rozšiřitelnost PCIe umožňuje instalaci adaptérů 10/25/40Gb, karet QM2, karet Fibre Channel nebo grafických karet pro zvýšení aplikačního potenciálu.

Podporuje úložiště pro virtualizaci a může nativně hostovat nezávislé virtuální počítače a kontejnerové aplikace.

Brána cloudového úložiště integruje NAS s hlavními cloudovými službami a umožňuje využívání lokální cache v NAS pro přístup ke cloudovým datům s nízkou latencí.

Zabezpečte podniková cloudová data pomocí komplexního zálohovacího řešení pro Google™ G Suite a Microsoft 365®.

Procesor Intel® Xeon® D a až 128 GB paměti DDR4 ECC. Výkon a spolehlivost

Zařízení TS-h1886XU-RP má čtyřjádrový procesor Intel® Xeon® D-1622, 32 GB paměti DDR4 ECC (dvoukanálový modul, čtyři dlouhé sloty DIMM, upgradovatelné na 128 GB) a redundantní napájecí zdroj pro zajištění nákladově efektivního řešení NAS s výkonem na úrovni serveru a maximální spolehlivostí. Připojením několika rozšiřujících jednotek QNAP lze úložnou kapacitu zařízení TS-h1886XU-RP snadno rozšířit pro zvládnutí rychle rostoucích dat a flexibility rozpočtu.

Hybridní struktura HDD + SSD pro optimalizaci výkonu a využití úložiště

Zařízení TS-h1886XU-RP disponuje vynikajícím hardwarem s rozšiřitelnou architekturou, která uspokojí obchodní potřeby v různých aplikacích.

Duální konektivita 10GbE optimalizuje vysokorychlostní přenos dat a podporuje RDMA/RoCE

Zařízení TS-h1886XU-RP se dodává s předinstalovaným 10GbE SFP+ Smart NIC se dvěma porty pro zlepšení aplikací náročných na šířku pásma v datových centrech a virtualizačních aplikací. 10GbE SmartNIC používá síťový řadič Broadcom NetXtreme®-E, který podporuje RDMA over Converged Ethernet (RoCE a RoCEv2), což umožňuje datům obcházet běžné síťové disky, vrstvu soketů a přímo se dostat do vyrovnávací paměti serveru ESXi a úložiště. Technologie RoCE může zlepšit výkon NAS při současném snížení využití CPU aplikacemi využívajícími ethernetové sítě, což je ideální pro přenosy velkých dat s nízkou latencí a vysokorychlostním přenosem. Společnost QNAP také nabízí četné možnosti řízených a neřízených 10GbE switchů, které pomáhají organizacím implementovat vysokorychlostní, zabezpečená a škálovatelná síťová prostředí bez překročení rozpočtu.

Velké kapacity I/O s rozšířením PCIe

Model TS-h1886XU-RP disponuje čtyřmi sloty PCIe Gen 3 (v jednom slotu je předinstalovaná rozšiřující karta 10GbE se dvěma porty), která umožňuje instalaci různých karet pro rozšíření aplikačního potenciálu.

Operační systém QuTS hero na bázi ZFS vylepšuje výkon NAS a integritu dat

QuTS hero kombinuje QTS založený na aplikacích se 128bitovým souborovým systémem ZFS pro zajištění flexibilní správy úložiště, komplexní ochrany dat a optimalizovaného výkonu při zvládání složitosti a výkonnostních nároků moderních IT. Od správy úložiště až po virtualizaci, pracovní postupy při spolupráci s využitím médií, QuTS hero zefektivní realizaci úloh, na nichž závisí chod vašeho podniku.

Integrita dat je klíčová

RAID Z umožňuje robustní ochranu dat

Víceúrovňová technologie cache s funkcí čtení i zápisu

Ekosystém App Center rozšiřuje funkce NAS

Samoregenerace systému QuTS hero zajišťuje integritu dat a spolehlivost. QuTS hero podporuje také WORM (Write Once, Read Many Times).

Více úrovní RAID umožňuje flexibilní využívání kapacity. RAID Triple Parity a Triple Mirror zajišťují vyšší úrovně ochrany dat.

Současně jsou podporovány: cache pro čtení hlavní paměti (L1 ARC), cache pro čtení druhé úrovně SSD (L2 ARC) a ZFS Intent Log (ZIL) pro synchronní transakce za účelem zvýšení výkonu.

Aplikace pro zálohování/synchronizaci, obchodování, správu obsahu, produktivitu a další funkce lze nainstalovat na vyžádání za účelem rozšíření aplikačního potenciálu zařízení TS-h1886XU-RP.

 

Inline deduplikace, komprese a komprimace dat zvyšuje efektivitu ukládání velkých dat

QuTS hero podporuje pokročilé blokové technologie redukce dat (včetně inline deduplikace dat, komprese a komprimace) pro snížení velikosti souborů, úsporu úložné kapacity a optimalizaci výkonu. Pokud je například replikováno 20 virtuálních počítačů v NAS pomocí stejné šablony, mohou být požadavky na úložný prostor pro všech 20 virtuálních počítačů sníženy až o 95%. Ať už zařízení TS-h1886XU-RP funguje jako primární nebo záložní úložiště, optimalizuje využití úložiště a poskytuje spolehlivý základ pro ukládání v éře velkých dat.

SnapSync v reálném čase zajišťuje minimální cíle bodu obnovy (RPO) s obnovením po havárii v reálném čase

SnapSync v reálném čase zajišťuje, aby primární i sekundární NAS udržovaly identická data. Když jsou data zapsána do zdroje, jsou také identicky zapsána do cíle. Pokud primární NAS přejde do režimu offline, pracovníci IT mohou jednoduše upravit nastavení oprávnění sekundárního NAS pro nepřetržitý provoz. SnapSync poskytuje nejsilnější podporu pro nepřetržité podnikové operace a pomáhá uživatelům snižovat riziko ztráty dat.

 

Poznámka: SnapSync bude k dispozici od 4. čtvrtletí 2020.

Univerzální řešení pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerů

Můžete se spolehnout na aplikace Virtualization Station a Container Station, pokud jde o komplexní podporu virtualizace. Ve spojení s aplikací Síťový a virtuální přepínač, která zvyšuje interoperabilitu mezi virtuálními počítači, kontejnery, QNAP NAS dalšími fyzickými zařízeními, vám umožňuje flexibilně alokovat fyzické i virtuální síťové zdroje pro zjednodušení zavádění sítí.

Virtualization Station

Provozujte větší počet virtuálních počítačů se systémem Windows®, Linux®, UNIX® a Android™ a přistupujte k nim pomocí webového prohlížeče nebo VNC (Virtual Network Computing). Podniky mohou provozovat virtualizované serverové aplikace v jednom zařízení NAS, aniž by byly zapotřebí další fyzické servery.

Container Station

Vyzkoušejte nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker® a stahujte aplikace z integrovaného Docker Hub Registry®, importujte/exportujte kontejnery a vytvořte velké množství mikroslužeb.

Bezplatné řešení zálohování VMware® a Hyper-V

S nástrojem Hyper Data Protector se zařízení TS-h1886XU-RP stane přímým zálohovacím nástrojem pro neomezené zálohování VMware® vSphere a Microsoft® Hyper-V VM. Hyper Data Protector nabízí inkrementální zálohování, globální deduplikaci, plánování zálohování a kompresi obnovy. Hyper Data Protector také současně zálohuje více virtuálních počítačů a nabízí vám nákladově efektivní a spolehlivý plán obnovy po havárii, který zajišťuje nepřetržitý provoz vašich služeb.

Přesuňte podniková data do cloudu a užívejte si nízkolatenční přístup ke cloudovým datům

Zařízení TS-h1886XU-RP dokonale integruje NAS s běžnými cloudovými službami. Zavedením bran cloudového úložiště a povolením lokální cache mohou organizace bez problémů využívat cloud pro ukládání, zálohování a obnovu dat s nízkolatenčním přístupem. To velmi napomáhá při realizaci nákladově efektivních, flexibilních a bezpečných hybridních cloudových aplikací.

Brána souborového cloudu HybridMount

Flexibilně rozšiřte úložnou kapacitu připojením ke cloudovému úložišti. Můžete využívat aplikace QuTS hero ke správě a úpravě cloudových souborů nebo multimediálních souborů. HybridMount je ideální pro online spolupráci na souborovém serveru a datovou analýzu na úrovni souborů.

VJBOD Cloud (brána blokového cloudu)

VJBOD Cloud podporuje efektivní zálohování NAS do objektového cloudového úložiště. Přenos blokových dat nahrává náhodná data a velké soubory do cloudu v blocích a přenáší pouze změny blokového svazku nebo LUN, jako je přidání, úprava nebo odstranění. To je ideální pro podnikové aplikace s požadavky na přenos velkých souborů, jako jsou databáze, svazky VM a videa.

Blokový iSCSI LUN: Ideální volba pro virtualizační úložiště

● Podporuje bloková iSCSI LUN, jako výkonné, spolehlivé a dostupné úložné řešení pro virtualizační prostředí VMware®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2019.

 

● Podporuje VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšený výkon odlehčením serverové zátěže pro server ESXi a Hyper-V, a dále podporuje doplněk QNAP vSphere Client se zlepšenou efektivitou provozu a správy u virtualizačních aplikací.

Vybudujte dostupné prostředí Fibre Channel SAN

Zařízení Common Fibre Channel Storage Area Networks (SAN) jsou často nákladná. Nainstalováním 16Gb/32Gb rozšiřujících karet Fibre Channel QNAP se dvěma porty do zařízení TS-h1886XU-RP získáte více možností, jak přidat NAS do prostředí SAN. Můžete nastavit Fibre Channel Target pomocí aplikace iSCSI & Fibre Channel. Kromě toho funkce LUN Masking a Port Binding poskytují další vrstvu zabezpečení dat.

Přepněte operační systémy a upgradujte aktuální úložiště

Zařízení TS-h1886XU-RP lze také přepnout na používání QTS – standardního operačního systému NAS od společnosti QNAP. To vám umožní migrovat jednotky z aktuálního zařízení NAS založeného na QTS na výkonnější zařízení TS-h1886XU-RP a upgradovat infrastrukturu úložiště.

 

Pozor: QTS a QuTS hero používají různé systémy souborů. Před přepnutím z QuTS hero na QTS musíte odstranit všechny jednotky ze zařízení TS-h1886XU-RP.

Aplikace na zvýšení produktivity

Boxafe

Zajistěte podniková cloudová data zálohováním/synchronizací souborů, e-mailů, kalendářů a kontaktů z Google™ G Suite a Microsoft® Office 365® do zařízení TS-h1886XU-RP.

Security Counselor

Bezpečnostní portál pro kontrolu slabých stránek a poskytování doporučení pro zvýšení bezpečnosti NAS. Zahrnuje také antivirový a antimalwarový skenovací software.

Qsirch

Výkonný vyhledávací nástroj společnosti QNAP, podobný nástroji Google, vám umožní rychlé vyhledání obrázků, hudby, videí, dokumentů a e-mailů podle klíčových slov, barev a dalších podmínek vyhledávání. Podporuje Qfiling k provádění jednorázových nebo automatických archivačních úkolů na základě vlastních vyhledávacích kritérií.


 

CPU: Čtyřjádrový procesor Intel® Xeon® D-1622 2,60 GHz (navýšení až na 3,2 GHz)

Architektura CPU: x86 64 bitů

Probuzení po síti LAN (WOL): Ano

Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano

Šifrovací modul: Ano (AES-NI)

Systémová paměť: 32 GB UDIMM DDR4 ECC (2 x 16GB)

Maximální paměť: 128 GB (4 x 32 GB)

Paměťový slot: 4 x Dlouhá DIMM DDR4

Paměť Flash: 5GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky: Přední strana: 12 x 3,5/2,5" SATA 6Gb/s, 3Gb/s

Zadní strana: 6 x 2,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s

Vyměnitelné za provozu: Ano

Podpora akcelerace SSD cache: Ano

Gigabitový Ethernet port (RJ45): 4x

10 gigabitový Ethernet port: 2 x port 10GbE SFP+ SmartNIC

Slot PCIe: 4x

Slot 1: PCIe Gen 3 x4

Slot 2: PCIe Gen 3 x8 nebo x4

Slot 3: PCIe Gen 3 x4

Slot 4: PCIe Gen 3 x8 nebo x4

*Ve slotu 4 je předinstalován síťový adaptér 10GbE.

**Slot 2 poskytuje šířku PCIe Gen 3 x8, když se slot 1 nevyužívá, a poskytuje šířku PCIe Gen 3 x4 když se slot 1 využívá.

***Slot 4 poskytuje šířku PCIe Gen 3 x8, když se slot 3 nevyužívá, a poskytuje šířku PCIe Gen 3 x4, když se slot 3 využívá.

Port USB 3.2 Gen 1: 2x

Tvarový činitel: Montáž do racku

Indikátory LED: HDD, SSD, stav, LAN, stav portu pro rozšíření úložiště

Tlačítka                : Napájení, reset

Rozměry (V x Š x H): 88,3 × 482 × 549,7 mm

Hmotnost (čistá): 12.73 kg

Hmotnost (celková): 18.69 kg

Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)

Napájecí jednotka: 550W (x 2), 100–240 V

Spotřeba energie: Provozní režim, typický:  117.92 W

Ventilátor: Systémový ventilátor: 3 x 60mm, 12 V DC

Zvuková hladina: 56.9 db(A)

Systémové varování: Bzučák

Max. počet souběžných připojení (CIFS): 1500

Více informací naleznete zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.