Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

na dOtaz

Se systémem QTS hero — operační systém na bázi ZFS s větší spolehlivostí a vyšším výkonem

Vaše cena (s DPH):
162 990 Kč
Kód:
UQ370
Značka:
QnapZařízení NAS TS-h1283XU-RP se systémem QTS hero má procesor Intel® Xeon® E processor s pamětí až 128 GB DDR4 ECC (Error Correcting Code) a nabízí výkon na úrovni serveru s vysokou mírou spolehlivosti. TS-h1283XU-RP využívá zcela nový operační systém QTS hero zahrnující ZFS a podporuje téměř neomezený počet snímků, SnapSync, blokovou inline deduplikaci dat a inline kompreci dat. TS-h1283XU-RP pomůže vašemu podniku dosáhnout spolehlivého výkonu na úrovni služeb, ať jde o kritický souborový server, virtualizační server, VDI, kolaborativní editaci videí nebo efektivní aplikace pro zálohování a obnovu.

Paměť DDR4 ECC detekuje a potom opravuje paměťové chyby v jednotlivých bitech a prokazuje vysokou spolehlivost pro zásadní aplikace.

Předinstalován je adaptér 10GbE RJ45 se dvěma porty a adaptér 10GbE SFP+ se dvěma porty pro aplikace náročné na šířku pásma.

Díky možnosti rozšíření PCIe lze využít adaptéry 10GbE/25GbE/40GbE, karty QM2 nebo karty Fibre Channel ke zvýšení aplikačního výkonu.

SSD cache vylepšuje výkon čtení/zápisu s ohledem na aplikace náročné na IOPS.

Podporuje virtualizační úložiště pro VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2019, a hostuje virtuální počítače a kontejnery.

QTS App Center zahrnuje aplikace bohaté na funkce pro rozšiřování aplikací NAS bez dodatečných nákladů.

Procesory Intel® Xeon® E zajišťují mimořádný výkon
Zařízení TS-h1283XU-RP má procesor Intel® Xeon® E-2236 6 jader/12 vláken 3,4 GHz (navýšení až 4,8 GHz) a disponuje ohromným výpočetním výkonem pro zvýšení výkonu virtuálních počítačů. V kombinaci s pamětí až 128 GB DDR4 ECC a redundantním napájecím zdrojem zařízení TS-h1283XU-RP nabízí výkon na úrovni serveru a vysokou míru spolehlivosti pro náročné podnikové prostředí IT jako nákladově efektivní řešení NAS.

Paměť ECC předchází poškození dat a zajišťuje spolehlivost
Zařízení TS-h1283XU-RP využívá paměť ECC, která dokáže detekovat a opravovat paměťové chyby v jednotlivých bitech, jakmile k nim dojde, aby se předešlo prostojům a ztrátě dat, což je důležité pro vždy dostupné, kritické z hlediska provozu, serverové aplikace. Model TS-h1283XU-RP podporuje dvoukanálovou paměť DDR4 ve čtyř dlouhých slotech DIMM. Při používání spárovaných paměťových modulů může model TS-h1283XU-RP využitím síly dvoukanálové architektury posílit výkon. Konfiguraci paměti (podporuje až 128 GB RAM) modelu TS-h1283XU-RP můžete také přizpůsobit pro větší výkon, abyste zvládali dynamicky se měnící pracovní zátěže, jako jsou virtualizační aplikace.

Nový operační systém QTS hero na bázi ZFS vylepšuje výkon NAS a integritu dat
Operační systém QTS hero kombinuje QTS založený na aplikacích se 128bitovým souborovým systémem ZFS, pro zajištění flexibilní správy úložiště, komplexní ochrany dat a optimalizovaného výkonu při zvládání složitosti a výkonnostních nároků moderních IT. Od správy úložiště až po virtualizaci, pracovní postupy při spolupráci s využitím médií QTS hero zefektivní realizaci úloh, na nichž závisí chod vašeho podniku.

Výkon při přenosu souborů
Ve srovnání s operačním systémem QTS společnosti QNAP nabízí nejnovější operační systém QTS hero lepší výkon při přenosu dat a kapacitu pro realizaci plného potenciálu přenosu dat 10GbE. QTS hero také překonává QTS v přenosu většího počtu malých souborů.

Konektivita 10GbE optimalizuje vysokorychlostní datový přenos
Zařízení TS-h1283XU-RP nabízí čtyři porty Gigabit RJ45 a také podporuje konektivitu 10GbE s předinstalovanou rozšiřující kartou 10GbE RJ45 se dvěma porty a rozšiřující kartou 10GbE SFP+ se dvěma porty pro uspokojení aplikací náročných na šířku pásma, jako je virtualizace, sdílení velkých souborů a vysokorychlostní zálohování a obnova.

SSD cache pro akceleraci výkonu IOPS
Přidání SSD cache do zařízení TS-h1283XU-RP je snadná metoda pro zvýšení výkonu IOPS a snížení latence úložných svazků. Je ideální pro aplikace náročné na IOPS (jako jsou databáze a virtualizace) a mohou výrazně vylepšit celkové pracovní postupy. V kterýkoli moment můžete spustit, zastavit nebo změnit nastavení s ohledem na své potřeby, aniž byste museli systém vypnout.

Univerzální řešení pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerů
Ať už jsou vaše potřeby virtualizace jakékoli, můžete se spolehnout na aplikace Virtualization Station a Container Station, pokud jde o komplexní podporu virtualizace. Ve spojení s aplikací Síťový a virtuální přepínač, která zvyšuje interoperabilitu mezi virtuálními počítači, kontejnery či QNAP NAS dalšími fyzickými zařízeními, vám umožňuje flexibilně alokovat fyzické i virtuální síťové zdroje pro zjednodušení zavádění sítí.

Vybudujte dostupné prostředí Fibre Channel SAN
Zařízení Common Fibre Channel Storage Area Networks (SAN) jsou často nákladná. Nyní máte k dispozici rozpočtově příznivější možnosti pro snadné přidání vašich zařízení NAS do prostředí SAN. Když do zařízení TS-h1283XU-RP nainstalujete kartu Marvell®, ATTO® nebo QNAP Fibre Channel, můžete nastavit Fibre Channel Target pomocí aplikace iSCSI & Fibre Channel. Kromě toho funkce LUN Masking a Port Binding poskytují další vrstvu zabezpečení dat.

Rozšíření záruky na hardware až na 5 let
Na zařízení TS-h1283XU-RP se vztahuje tříletá záruka bez dalších nákladů. Můžete si zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.


CPU Šestijádrový procesor Intel® Xeon® E-2236 3,4 GHz (navýšení až na 4,8 GHz)
Architektura CPU : x86 64 bitů
Šifrovací modul (AES-NI)
Systémová paměť :128 GB UDIMM DDR4 ECC (4 x 32GB)
Maximální paměť: 128 GB (4 x 32 GB)
Paměťový slot :4 x Dlouhá DIMM DDR4
Paměť Flash : 5GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)
Pozice pro diskové jednotky : 12 x 3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s
Vyměnitelné za provozu
Podpora akcelerace SSD cache
Gigabitový Ethernet port (RJ45) : 4x
10 gigabitový Ethernet port : 2 x port 10GbE SFP+ SmartNIC, 2 x port 10GBase-T
Slot PCIe : 4x 
 Slot 1: PCIe Gen 2 x4 (PCH)
Slot 2: PCIe Gen 3 x8 (CPU)
Slot 3: PCIe Gen 3 x4 (CPU)
Slot 4: PCIe Gen 3 x4 (CPU)
Ve slotu 3 a ve slotu 4 jsou předinstalovány síťové adaptéry 10GbE
Port USB 3.1 gen. : 2 x (10 Gb/s) 2 x USB 3.1 typu C Gen2 5V/3A 10Gb/s
4 x USB 3.1 typu A Gen2 5V/1A 10Gb/s
Tvarový činitel : 2U s montáží do racku
Indikátory LED : HDD 1-12, stav, LAN, stav portu pro rozšíření úložiště
Tlačítka : Napájení, reset
Rozměry (V x Š x H) 88,3 × 482 × 562 mm
Hmotnost (čistá) :11,75 kg
Provozní teplota : 0 - 40 °C (32°F - 104°F)
Napájecí jednotka : 300W (x 2), 100–240 V
Spotřeba energie: Provozní režim, typický 105,12 W
S plně obsazenými jednotkami
Ventilátor : Systémový ventilátor: 2 x 60mm, 12 V DC
Zvuková hladina : 40,6 db(A)
Systémové varování : Bzučák
 Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.