Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

na dOtaz

Se systémem QuTS hero — operační systém na bázi ZFS s větší spolehlivostí a vyšším výkonem

Vaše cena (s DPH):
187 990 Kč
Kód:
UQ370
Značka:
QnapParametr Popis
Počet pozic pro disky 12
Tvarový činitel 2U Rack
Typ CPU Intel Xeon
Architektura CPU x86 64bit
Velikost RAM 128GB
Paměťový slot 4xDDR4
Slot M.2 Ne
SSD cache Ano
Síťové rozhraní GbE, 10GbE SFP+, 10GBase-T
Operační systém QuTS Hero
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,50,60
Rozšiřující slot 4xPCIe
USB Porty USB 3.1 Gen 2
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ano

Zařízení NAS TS-h1283XU-RP se systémem QTS hero má procesor Intel® Xeon® E processor s pamětí až 128 GB DDR4 ECC (Error Correcting Code) a nabízí výkon na úrovni serveru s vysokou mírou spolehlivosti. TS-h1283XU-RP využívá zcela nový operační systém QTS hero zahrnující ZFS a podporuje téměř neomezený počet snímků, SnapSync, blokovou inline deduplikaci dat a inline kompreci dat. TS-h1283XU-RP pomůže vašemu podniku dosáhnout spolehlivého výkonu na úrovni služeb, ať jde o kritický souborový server, virtualizační server, VDI, kolaborativní editaci videí nebo efektivní aplikace pro zálohování a obnovu.

Paměť DDR4 ECC detekuje a potom opravuje paměťové chyby v jednotlivých bitech a prokazuje vysokou spolehlivost pro zásadní aplikace.

Předinstalován je adaptér 10GbE RJ45 se dvěma porty a adaptér 10GbE SFP+ se dvěma porty pro aplikace náročné na šířku pásma.

Díky možnosti rozšíření PCIe lze využít adaptéry 10GbE/25GbE/40GbE, karty QM2 nebo karty Fibre Channel ke zvýšení aplikačního výkonu.

SSD cache vylepšuje výkon čtení/zápisu s ohledem na aplikace náročné na IOPS.

Podporuje virtualizační úložiště pro VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2019, a hostuje virtuální počítače a kontejnery.

QTS App Center zahrnuje aplikace bohaté na funkce pro rozšiřování aplikací NAS bez dodatečných nákladů.

Procesory Intel® Xeon® E zajišťují mimořádný výkon
Zařízení TS-h1283XU-RP má procesor Intel® Xeon® E-2236 6 jader/12 vláken 3,4 GHz (navýšení až 4,8 GHz) a disponuje ohromným výpočetním výkonem pro zvýšení výkonu virtuálních počítačů. V kombinaci s pamětí až 128 GB DDR4 ECC a redundantním napájecím zdrojem zařízení TS-h1283XU-RP nabízí výkon na úrovni serveru a vysokou míru spolehlivosti pro náročné podnikové prostředí IT jako nákladově efektivní řešení NAS.

Paměť ECC předchází poškození dat a zajišťuje spolehlivost
Zařízení TS-h1283XU-RP využívá paměť ECC, která dokáže detekovat a opravovat paměťové chyby v jednotlivých bitech, jakmile k nim dojde, aby se předešlo prostojům a ztrátě dat, což je důležité pro vždy dostupné, kritické z hlediska provozu, serverové aplikace. Model TS-h1283XU-RP podporuje dvoukanálovou paměť DDR4 ve čtyř dlouhých slotech DIMM. Při používání spárovaných paměťových modulů může model TS-h1283XU-RP využitím síly dvoukanálové architektury posílit výkon. Konfiguraci paměti (podporuje až 128 GB RAM) modelu TS-h1283XU-RP můžete také přizpůsobit pro větší výkon, abyste zvládali dynamicky se měnící pracovní zátěže, jako jsou virtualizační aplikace.

QuTS hero: Vysoce výkonný operační systém na bázi ZFS s větší spolehlivostí

Systém QuTS hero se zaměřuje na integritu dat a má samoregenerační schopnosti. Podporuje technologii cache pro čtení/zápis zvyšující výkon a poskytuje řadu konfigurací RAID s nově přidanou RAID Triple Parity a Triple Mirror pro zvýšení ochrany dat. Kromě toho, díky podpoře okamžitých snímků téměř bez omezení, je možné kompletnější zálohování více verzí. Pro snižování objemu dat QuTS hero podporuje inline deduplikaci dat, inline kompresi a inline komprimaci za účelem optimalizace využitelnosti úložiště a vylepšení výkonu. Ať už se QuTS hero používá jako kritický souborový server, virtualizační server, VDI, pro kooperativní editaci videí a efektivní zálohování a obnovu, tak zefektivňuje kritické podnikové úkoly. Obsažené App Center poskytuje celou řadu aplikací na vyžádání k dalšímu rozšíření aplikačního potenciálu NAS, jako je hostování virtuálních počítačů a kontejnerů, zjednodušení místních, vzdálených nebo cloudových záloh, provádění brány cloudového úložiště (funkce bude brzy k dispozici) a další. Více informací o systému QuTS Hero zde

Výkon při přenosu souborů
Ve srovnání s operačním systémem QTS společnosti QNAP nabízí nejnovější operační systém QTS hero lepší výkon při přenosu dat a kapacitu pro realizaci plného potenciálu přenosu dat 10GbE. QTS hero také překonává QTS v přenosu většího počtu malých souborů.

Konektivita 10GbE optimalizuje vysokorychlostní datový přenos
Zařízení TS-h1283XU-RP nabízí čtyři porty Gigabit RJ45 a také podporuje konektivitu 10GbE s předinstalovanou rozšiřující kartou 10GbE RJ45 se dvěma porty a rozšiřující kartou 10GbE SFP+ se dvěma porty pro uspokojení aplikací náročných na šířku pásma, jako je virtualizace, sdílení velkých souborů a vysokorychlostní zálohování a obnova.

SSD cache pro akceleraci výkonu IOPS
Přidání SSD cache do zařízení TS-h1283XU-RP je snadná metoda pro zvýšení výkonu IOPS a snížení latence úložných svazků. Je ideální pro aplikace náročné na IOPS (jako jsou databáze a virtualizace) a mohou výrazně vylepšit celkové pracovní postupy. V kterýkoli moment můžete spustit, zastavit nebo změnit nastavení s ohledem na své potřeby, aniž byste museli systém vypnout.

Univerzální řešení pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerů
Ať už jsou vaše potřeby virtualizace jakékoli, můžete se spolehnout na aplikace Virtualization Station a Container Station, pokud jde o komplexní podporu virtualizace. Ve spojení s aplikací Síťový a virtuální přepínač, která zvyšuje interoperabilitu mezi virtuálními počítači, kontejnery či QNAP NAS dalšími fyzickými zařízeními, vám umožňuje flexibilně alokovat fyzické i virtuální síťové zdroje pro zjednodušení zavádění sítí.

Vybudujte dostupné prostředí Fibre Channel SAN
Zařízení Common Fibre Channel Storage Area Networks (SAN) jsou často nákladná. Nyní máte k dispozici rozpočtově příznivější možnosti pro snadné přidání vašich zařízení NAS do prostředí SAN. Když do zařízení TS-h1283XU-RP nainstalujete kartu Marvell®, ATTO® nebo QNAP Fibre Channel, můžete nastavit Fibre Channel Target pomocí aplikace iSCSI & Fibre Channel. Kromě toho funkce LUN Masking a Port Binding poskytují další vrstvu zabezpečení dat.

Rozšíření záruky na hardware až na 5 let
Na zařízení TS-h1283XU-RP se vztahuje tříletá záruka bez dalších nákladů. Můžete si zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.


CPU Šestijádrový procesor Intel® Xeon® E-2236 3,4 GHz (navýšení až na 4,8 GHz)
Architektura CPU : x86 64 bitů
Šifrovací modul (AES-NI)
Systémová paměť :128 GB UDIMM DDR4 ECC (4 x 32GB)
Maximální paměť: 128 GB (4 x 32 GB)
Paměťový slot :4 x Dlouhá DIMM DDR4
Paměť Flash : 5GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)
Pozice pro diskové jednotky : 12 x 3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s
Vyměnitelné za provozu
Podpora akcelerace SSD cache
Gigabitový Ethernet port (RJ45) : 4x
10 gigabitový Ethernet port : 2 x port 10GbE SFP+ SmartNIC, 2 x port 10GBase-T
Slot PCIe : 4x 
 Slot 1: PCIe Gen 2 x4 (PCH)
Slot 2: PCIe Gen 3 x8 (CPU)
Slot 3: PCIe Gen 3 x4 (CPU)
Slot 4: PCIe Gen 3 x4 (CPU)
Ve slotu 3 a ve slotu 4 jsou předinstalovány síťové adaptéry 10GbE
Port USB 3.1 gen. : 2 x (10 Gb/s) 2 x USB 3.1 typu C Gen2 5V/3A 10Gb/s
4 x USB 3.1 typu A Gen2 5V/1A 10Gb/s
Tvarový činitel : 2U s montáží do racku
Indikátory LED : HDD 1-12, stav, LAN, stav portu pro rozšíření úložiště
Tlačítka : Napájení, reset
Rozměry (V x Š x H) 88,3 × 482 × 562 mm
Hmotnost (čistá) :11,75 kg
Provozní teplota : 0 - 40 °C (32°F - 104°F)
Napájecí jednotka : 300W (x 2), 100–240 V
Spotřeba energie: Provozní režim, typický 105,12 W
S plně obsazenými jednotkami
Ventilátor : Systémový ventilátor: 2 x 60mm, 12 V DC
Zvuková hladina : 40,6 db(A)
Systémové varování : Bzučák
 Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.