Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

QNAP TS-h1277XU-RP-3700X-32G

na dOtaz

Se systémem QuTS hero — operační systém na bázi ZFS s větší spolehlivostí a vyšším výkonem

Vaše cena (s DPH):
112 990 Kč
Kód:
UQ367
Značka:
QnapParametr Popis
Počet pozic pro disky 12
Tvarový činitel 2U Rack
Typ CPU AMD Ryzen
Architektura CPU x86 64bit
Velikost RAM 32GB
Paměťový slot 4xDDR4
Slot M.2 Ne
SSD cache Ano
Síťové rozhraní GbE, 10GbE SFP+, 10GBase-T
Operační systém QuTS Hero
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,50,60
Rozšiřující slot 4xPCIe
USB Porty USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ano

QTS hero NAS TS-h1277XU-RP má procesor AMD Ryzen™ 7, který zajišťuje vynikající systémový výkon s až 8 jádry/16 vlákny a Turbo Core až 4,4 GHz. TS-h1277XU-RP využívá zcela nový operační systém QTS hero zahrnující ZFS a podporuje téměř neomezený počet snímků, SnapSync, blokovou inline deduplikaci dat a inline kompreci dat. TS-h1277XU-RP pomůže vašemu podniku dosáhnout spolehlivého výkonu na úrovni služeb, ať jde o kritický souborový server, virtualizační server, VDI, kolaborativní editaci videí nebo efektivní aplikace pro zálohování a obnovu.

Poskytuje dva vestavěné porty 10GbE SFP+ a předem je nainstalován adaptérem 10GbE RJ45 s dvěma porty pro aplikace náročné na šířku pásma.

Díky možnosti rozšíření PCIe lze využít adaptéry 10GbE/25GbE/40GbE, karty QM2 nebo karty Fibre Channel ke zvýšení výkonu aplikací.

SSD cache vylepšuje výkon čtení/zápisu s ohledem na aplikace náročné na IOPS.

Podporuje virtualizační úložiště pro VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2019, a hostuje virtuální počítače a kontejnery.

Podporuje brány blokového a souborového cloudového úložiště s lokální cache pro nízkolatenční přístup ke cloudovým datům.
(Tato funkce bude v QTS hero k dispozici brzy.)

QTS App Center zahrnuje aplikace bohaté na funkce pro rozšiřování aplikací NAS bez dodatečných nákladů.

Absolutní výkon díky procesoru AMD Ryzen™
Model TS-h1277XU-RP je vybaven výkonným procesorem AMD Ryzen™ 7 3700X 8 jader/16 vláken 3,4 GHz (Turbo Core 4,4 GHz) s akcelerací šifrování AES-NI a až 128 GB DDR4 RAM a nabízí agresivní a přeci energeticky inteligentní výkon, uspokojující vaše potřeby v oblasti multitaskingu, jenž dokáže najednou podpořit větší počet virtuálních počítačů. Pro podnikové aplikace náročné na zdroje, jako je VDI, R&D, soukromý cloud a virtualizace serverů nabízí TS-h1277XU-RP vysoký výkon a vysokou míru spolehlivosti pro náročné podnikové prostředí IT jako nákladově efektivní řešení NAS.

Dvoukanálová paměť pro zajištění energeticky inteligentního výkonu
Model TS-h1277XU-RP podporuje dvoukanálovou paměť DDR4 a čtyři dlouhé sloty DIMM. Při používání spárovaných paměťových modulů může model TS-h1277XU-RP využitím síly dvoukanálové architektury posílit výkon. Konfiguraci paměti (podporuje až 128 GB RAM) modelu TS-h1277XU-RP můžete také přizpůsobit, takže jde o nejlepší a nejefektivnější úložné řešení pro prostředí, která se vyznačují dynamicky proměnlivou zátěží, jako například virtualizace.

Hardwarové inženýrství špičkové třídy s vysokou rozšiřitelností vstupů a výstupů
Zařízení TS-h1277XU-RP má vynikající hardware a rozšířitelnou architekturu a díky tomu nabízí optimální výkon a flexibilitu pro uspokojování podnikových potřeb v oblasti diverzifikace aplikací.

QuTS hero: Vysoce výkonný operační systém na bázi ZFS s větší spolehlivostí

Systém QuTS hero se zaměřuje na integritu dat a má samoregenerační schopnosti. Podporuje technologii cache pro čtení/zápis zvyšující výkon a poskytuje řadu konfigurací RAID s nově přidanou RAID Triple Parity a Triple Mirror pro zvýšení ochrany dat. Kromě toho, díky podpoře okamžitých snímků téměř bez omezení, je možné kompletnější zálohování více verzí. Pro snižování objemu dat QuTS hero podporuje inline deduplikaci dat, inline kompresi a inline komprimaci za účelem optimalizace využitelnosti úložiště a vylepšení výkonu. Ať už se QuTS hero používá jako kritický souborový server, virtualizační server, VDI, pro kooperativní editaci videí a efektivní zálohování a obnovu, tak zefektivňuje kritické podnikové úkoly. Obsažené App Center poskytuje celou řadu aplikací na vyžádání k dalšímu rozšíření aplikačního potenciálu NAS, jako je hostování virtuálních počítačů a kontejnerů, zjednodušení místních, vzdálených nebo cloudových záloh, provádění brány cloudového úložiště (funkce bude brzy k dispozici) a další. Více informací o systému QuTS Hero zde

Konektivita 10GbE optimalizuje vysokorychlostní datový přenos
TS-h1277XU-RP nabízí dva porty Gigabit RJ45, dva porty 10GbE SFP+ a je dodáván s rozšiřující kartou 10GbE RJ45 se dvěma porty, která je předinstalována ve slotu PCIe. Dostatečná konektivita 10GbE zlepšuje celkový výkon sítě pro zefektivnění aplikací náročných na šířku pásma, jako je virtualizace, sdílení velkých souborů a vysokorychlostní zálohování a obnova.

SSD cache pro akceleraci výkonu IOPS
Přidání SSD cache do zařízení TS-h1277XU-RP je snadný způsob, jak zvýšit výkon IOPS a snížit latenci úložných svazků. Je ideální pro aplikace náročné na IOPS (jako jsou databáze a virtualizace) a mohou výrazně vylepšit celkové pracovní postupy. V kterýkoli moment můžete spustit, zastavit nebo změnit nastavení s ohledem na své potřeby, aniž byste museli systém vypnout.

Univerzální řešení pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerů
Ať už jsou vaše potřeby virtualizace jakékoli, můžete se spolehnout na aplikace Virtualization Station a Container Station, pokud jde o komplexní podporu virtualizace. Ve spojení s aplikací Síťový a virtuální přepínač, která zvyšuje interoperabilitu mezi virtuálními počítači, kontejnery či QNAP NAS dalšími fyzickými zařízeními, vám umožňuje flexibilně alokovat fyzické i virtuální síťové zdroje pro zjednodušení zavádění sítí.

Vybudujte dostupné prostředí Fibre Channel SAN
Zařízení Common Fibre Channel Storage Area Networks (SAN) jsou často nákladná. Nyní máte k dispozici rozpočtově příznivější možnosti pro snadné přidání vašich zařízení NAS do prostředí SAN. Když do zařízení TS-h1277XU-RP nainstalujete kartu Marvell®, ATTO® nebo QNAP Fibre Channel, můžete nastavit Fibre Channel Target pomocí aplikace iSCSI & Fibre Channel. Kromě toho funkce LUN Masking a Port Binding poskytují další vrstvu zabezpečení dat.

Rozšíření záruky na hardware až na 5 let
Na zařízení TS-h1277XU-RP se vztahuje tříletá záruka bez dalších poplatků. Pokud chcete, můžete si zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.


CPU : Osmijádrový procesor AMD Ryzen™ 7 3700X 3,4 GHz, Turbo Core 4,4 GHz
Architektura CPU: x86 64 bitů
Šifrovací modul (AES-NI)
Systémová paměť : 32 GB UDIMM DDR4 (2 x 16GB)
Maximální paměť : 128 GB (4 x 32 GB)
Paměťový slot : 4 x Dlouhá DIMM DDR4
Paměť Flash : 5GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)
Pozice pro diskové jednotky : 12 x 3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s
Vyměnitelné za provozu
Podpora akcelerace SSD cache
Gigabitový Ethernet port (RJ45) : 2x
10 gigabitový Ethernet port : 2 x port 10GbE SFP+ SmartNIC, 2 x port 10GBase-T
Rámec Jumbo
Slot PCIe :4x
Slot 1: PCIe Gen 3 x4
Slot 2: PCIe Gen 3 x8 nebo PCIe Gen 3 x4*
Slot 3: PCIe Gen 3 x4
Slot 4: PCIe Gen 3 x8 nebo PCIe Gen 3 x4**
Port USB 3.0 : 4x
1 x USB 3.1 typu C Gen2 5V/3A 10Gb/s
1 x USB 3.1 typu A Gen2 5V/1A 10Gb/s
Tvarový činitel : 2U s montáží do racku
Indikátory LED:  HDD 1-12, stav, LAN, stav portu pro rozšíření úložiště
Tlačítka : Napájení, reset
Rozměry (V x Š x H) 88,3 × 482 × 562 mm
Hmotnost (čistá) :13,73 kg
Hmotnost (celková): 16 kg
Provozní teplota :0 - 40 °C (32°F - 104°F)
Napájecí jednotka : 300 W (x 2), 100–240 V
Spotřeba energie: Provozní režim, typický 106,66 W
S plně obsazenými jednotkami
Ventilátor : Systémový ventilátor: 2 x 70mm, 12 V DC
Zvuková hladina:  37,2 db(A)
Systémové varování : Bzučák
 Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.