Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

na dOtaz

1U rack NAS model s hybridní strukturou HDD + SSD, procesorem AMD Ryzen™

Vaše cena (s DPH):
75 489 Kč
Kód:
UQ409
Značka:
QnapTS-977XU-RP disponuje výkonným procesorem Ryzen™ od AMD a poskytuje vysoký systémový výkon díky 6 jádrům/12 vláknům a Turbo Core až 3,9 GHz. Model TS-977XU-RP má hybridní strukturu se čtyřmi 3,5" diskovými pozicemi HDD a pěti 2,5" diskovými pozicemi SSD a díky tomu je možné, aby se pomocí SSD cache a technologie automatického stupňování Qtier™ výrazně zvýšila IOPS s ohledem na výkonové požadavky náročných aplikací. Model TS-977XU-RP disponuje dvěma porty SFP+ 10GbE a dvěma porty Gigabit pro vysokorychlostní připojení. Jedná se tedy o ideální řešení pro podniky a organizace, které potřebují rychle zavést velkou přenosovou šířku a vysoce spolehlivé úložné prostředí. TS-977XU-RP podporuje také redundantní napájecí zdroj k zajištění maximální doby nepřerušovaného provozu systému.

Do 2,5" diskových pozic můžete nainstalovat až pět SSD s cílem umožnit SSD cache a Qtier pro optimální výkon systému.

Dva 10GbE SFP+ porty zajišťují vyšší přenosovou šířku pro zrychlení aplikací jako je virtualizace, editace videí 4K a sdílení souborů.

Díky možnosti rozšíření PCIe lze nainstalovat rozšiřující karty QM2, karty USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) nebo karty pro bezdrátové sítě.

Snímky (Snapshots) přidávají další vrstvu ochrany pro plány obnovení po havárii. Můžete nastavit vlastní plán snímků a používat snímky k obnově dat z místního nebo vzdáleného zařízení NAS.

Škálovatelný úložný prostor podporuje virtualizaci, kontejnerové aplikace, centralizované úložiště, zálohování, sdílení a obnovení po havárii.

Kromě připojení rozšiřující jednotky QNAP můžete také použít technologii QNAP VJBOD, abyste mohli využívat nevyužitý úložný prostor jiného zařízení NAS.

Absolutní výkon s procesorem AMD Ryzen™ a až 64GB RAM

Model TS-977XU-RP je vybaven výkonným procesorem AMD Ryzen™ s akcelerací šifrování AES-NI a až 64GB DDR4 RAM, který nabízí agresivní a přeci energeticky inteligentní výkon, uspokojující vaše potřeby v oblasti multitaskingu. Pro podnikové aplikace náročné na zdroje, jako je VDI, R&D, soukromý cloud a virtualizace serverů, je ideální model TS-977XU-RP.

Hybridní struktura pro využití SSD a stupňovaného úložiště

Model TS-977XU-RP má hybridní strukturu HDD + SSD (včetně pěti 2,5" a čtyř 3,5“ diskových pozic*), která těží z výhod jak pevných disků, tak SSD s cílem poskytovat vysoce úložnou kapacitu a vysoký výkon. Technologie Qtier™ poskytuje zařízení TS-977XU-RP možnost automatického stupňování, které pomáhá nepřetržitě optimalizovat využívání úložišť s použitím vysoce výkonných disků SSD a vysokokapacitních pevných disků. Nový Qtier™ 2.0 nabízí rozpoznání IO, které posiluje úložiště s vrstveným SSD s vyhrazeným prostorem připomínajícím paměť cache ke zpracování navýšení I/O v reálném čase, což značně maximalizuje výhody SSD.

Dvoukanálová paměť pro zajištění energeticky inteligentního výkonu

Model TS-977XU-RP podporuje dvoukanálovou paměť DDR4 a má čtyři dlouhé sloty DIMM. Při používání spárovaných paměťových modulů může model TS-977XU-RP využitím síly dvoukanálové architektury posílit výkon. Konfiguraci paměti (podporuje až 64GB RAM) modelu TS-977XU-RP můžete také přizpůsobit, takže jde o nejlepší a nejefektivnější úložné řešení pro prostředí, která se vyznačují dynamicky proměnlivou zátěží, jako například virtualizace.

Rozšíření funkčnosti NAS pomocí karet PCIe

Model TS-977XU-RP má slot PCIe, který umožňují instalaci síťové karty 10GbE/40GbE, karty PCIe QM2 M.2 SSD/10GbE nebo karty pro bezdrátové sítě pro větší aplikační potenciál.

Adaptéry 10GbE/ 40GbE

Podporuje bleskově rychlé datové propustnosti pro úkoly náročné na přenosovou šířku, jako je virtualizace a rychlé zálohování a obnovení pro stále narůstající množství dat.

Karta QM2 s podporou M.2 SSD/10GbE

Přidejte k NAS M.2 SSD cache nebo konektivitu 10GbE (10GBASE-T) pro optimální výkon.

Karty pro bezdrátové sítě

Použijte s aplikací WirelessAP Station a přeměňte NAS na praktickou bezdrátovou základnovou stanici, která umožňuje, aby síťové zdroje zařízení NAS mohlo sdílet více zařízení.

Instalace grafické karty pro výpočetní výkon s akcelerací GPU

Grafické karty jsou optimalizované pro grafické výpočty a transformace, ale vyžadují výrazně větší příkon ve srovnání s jiným hardwarem. TS-977XU-RP nabízí 300W napájení a slot PCIe na podporu nízkoprofilových grafických karet, které nepotřebují napájecí kabely, jako jsou grafické karty AMD Radeon™ nebo NVIDIA® GeForce®. Instalace grafické karty může zvýšit výkon aplikací, jako je editace videa, překódování videa 4K, zpracování zobrazování v QTS a výkon virtuálních počítačů prostřednictvím propustnosti GPU.

Optimalizovaný výkon pro virtualizaci VMware s iSER

S integrovanými duálními porty 10GbE, které nativně disponují kartou Mellanox® ConnectX-4, model TS-977XU-RP podporuje protokol iSER (iSCSI Extensions for RDMA) pro zvýšení výkonu přenosu dat zařízení TS-977XU-RP jakožto úložiště VMware® ESXi a snižuje zatížení CPU serveru ESXi. iSER může významně zvýšit výkon a poskytuje nezbytný nástroj pro optimalizaci náročných virtualizačních aplikací.

Blokový iSCSI LUN: Ideální volba pro virtualizační úložiště

Zařízení TS-977XU-RP podporuje blokový iSCSI LUN, který poskytuje spolehlivější a izolovanější prostřední než souborový LUN. Díky podpoře VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2016 poskytuje model TS-977XU-RP výkonné, spolehlivé a dostupné řešení pro virtualizační prostředí a podporuje rovněž VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšení výkonu odlehčením serverové zátěže pro servery ESXi a Hyper-V a dále podporuje doplněk QNAP vSphere Client a poskytovatele QNAP SMI-S se zlepšenou efektivitou provozu a správy u virtualizačních aplikací.

Vybudujte dostupné prostředí Fibre Channel SAN

Zařízení Common Fibre Channel SAN (Storage Area Networks) jsou často nákladná. Nyní máte k dispozici rozpočtově příznivější možnosti pro snadné přidání vašich zařízení NAS do prostředí SAN. Jakmile do zařízení TS-977XU-RP nainstalujete kartu Marvell®, ATTO® nebo QNAP Fibre Channel, můžete nastavit Fibre Channel Target pomocí aplikace iSCSI & Fibre Channel a využívat mnohé výhody QNAP NAS včetně ochrany pomocí snímků, stupňovaných úložišť Qtier™, akcelerace pomocí SSD cache atd. Kromě toho funkce LUN Masking a Port Binding poskytují další vrstvu zabezpečení pro vaše data.

Univerzální server pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerů

Virtualization Station a Container Station společně představují hybridní přístup k virtualizaci. Ať už jsou vaše potřeby virtualizace jakékoli, můžete se spolehnout, že společnost QNAP vám dodá kompletní podporu pro virtualizaci.

Virtualization Station

Virtualization Station vám umožňuje provozovat větší počet virtuálních počítačů se systémem Windows®, Linux®, UNIX® a Android™ a přistupovat k nim pomocí webového prohlížeče nebo VNC (Virtual Network Computing). Podniky mohou provozovat virtualizované serverové aplikace v jednom zařízení NAS, aniž by byly zapotřebí další fyzické servery.

Container Station

Container Station integruje systémově nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker®. Můžete stahovat aplikace z integrovaného registru Docker Hub Registry®. Podporuje import a export kontejnerů a nastavení práv. Je to snadné, přenosné a efektivní.

Upgradujte své prostředí IT použitím rychlého a dostupného přepínače 10GbE od společnosti QNAP!

Bezkonkurenční přepínače 10GbE/NBASE-T™ od společnosti QNAP vám umožňují okamžitě vylepšit síťové prostředí za nákladově efektivní cenu. Se sítí 10GbE můžete využívat velmi rychlé přenosové rychlosti, provádět úlohy náročné na šířku pásma, jako je virtualizace, a umožnit simultánní přístup v reálném čase k velkým souborů na NAS pomocí různých pracovních stanic (ideální pro úpravu videí a multimédia). Společnost QNAP také poskytuje rozšiřující síťovou kartu 10GbE PCIe pro počítače se systémem Windows®/Linux®, aby bylo možné využívat vysokorychlostní prostředí LAN.

Optimalizovaná spolupráce s bezproblémovým sdílením souborů a synchronizací

Zařízení TS-977XU-RP centrálně ukládá data, soubory a podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS ke sdílení souborů napříč sítěmi s operačními systémy Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync (nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů) bude jakýkoli soubor nahraný na TS-977XU-RP zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, notebookům nebo mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, čímž se zvýší flexibilita týmových projektů a spolupráce. Soubory je možné spravovat centrálně pomocí File Station, a to včetně souborů z mobilních zařízení a jednotek optických disků. File Station vám také umožní připojení vzdáleného NAS a převedení souborů mezi vaším NAS a veřejnými cloudovými službami pro větší pohodlí.

Kompletní plánování zálohování

Model TS-977XU-RP poskytuje spolehlivé, flexibilní řešení pro zálohování a obnovení po havárii a pomáhá organizacím s rutinními úlohami zálohování se zajištěním nákladové efektivity a vysoké produktivity.

Zálohování v systému Windows a Mac

Pomocí nástroje NetBak Replicator, který společnost QNAP nabízí zdarma, můžete zálohovat/obnovovat soubory Windows® společně s podporou Time Machine® pro zařízení Mac®. Je to snadné, rychlé a praktické.

Hybrid Backup Sync

Sjednocuje funkce zálohování, obnovení a synchronizace (pomocí RTRR, rsync, FTP, CIFS/SMB) pro snadný přenos dat na místní, vzdálená i cloudová úložiště v rámci rozsáhlého plánu na ukládání dat a obnovení po havárii.

Snímky pro svazky a LUN

Snímek je důležitý nástroj pro ochranu dat v NAS a díky svému pojetí na úrovni bloků jde o spolehlivou metodu pro ochranu dat tváří v tvář rostoucí hrozbě ransomware. Model TS-977XU-RP podporuje až 256 snímků na svazek nebo LUN a maximálně 1 024 snímků na NAS.

Zálohování virtuálních počítačů (VM)

S vysokým výkonem, potenciálně obrovskou úložnou kapacitou, integrovanými virtualizačními řešeními a podporou snímků, které zanamenávají stav celého systému v kterýkoli daný okamžik nabízí TS-977XU-RP ideální řešení pro zálohování virtuálních počítačů.

Dozorovací řešení QVR Pro

Dozorovací řešení QVR Pro od QNAP vám umožní zařídit vyhrazený, nezávislý úložný prostor pro data z dozorování na modelu TS-977XU-RP a využít výhod škálovatelnosti správy úložišť z QTS. Díky QVR Pro se značně zjednodušuje správa kamery, alokace úložného prostoru, živé zobrazování kamery a přehrávání. Můžete také používat mobilní aplikaci QVR Pro Client k monitorování svých kamer odkudkoli nebo používat USB webkameru jako síťovou kameru ONVIF s aplikací QUSBCam2.

Více aplikací pro zvýšení produktivity

Q’center

Používejte NAS jako platformu centrální správy k řízení většího množství zařízení QNAP NAS na různých místech, monitorování systémových protokolů a správě aktualizací a údržby NAS.

QmailAgent

Centrálně spravujte a přepínejte mezi různými e-mailovými účty, zálohujte e-maily do NAS a chraňte zabezpečení e-mailů a osobní soukromí.

Browser Station

Umožněte vzdálený přístup prostřednictvím NAS prohlížečů pro přístup k místním zdrojům LAN, aniž by bylo nutné provádět složitá nastavení VPN.

IFTTT Agent

Oblíbená webová automatizační služba ke kombinaci QNAP NAS a mobilních zařízení/aplikací k přizpůsobení NAS apletů.

DJ2 Live

DJ2 Live umožňuje soukromé živé vysílání prostřednictvím QNAP NAS se škálovatelným živým vysíláním do veřejných cloudových služeb, včetně Facebooku, YouTube a platforem, které podporují koncové body RTMP.

Mobilní aplikace

Zjednodušte přístup k souborům, správu NAS, multimediální zážitky, dohled a úlohy stahování na mobilních zařízeních pomocí mobilních aplikací QNAP.

CPU: AMD Ryzen™ 5 3600 6-core/12-thread 3.6 GHz processor, Turbo Core 4.2 GHz

Architektura CPU: x86 64 bitů

Šifrovací modul: Ano (AES-NI)

Systémová paměť: 8 GB UDIMM DDR4 (2 x 4GB)

Maximální paměť: 64 GB (4 x 16 GB)

Paměťový slot: 4 x Dlouhá DIMM DDR4

Paměť Flash: 5 GB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky: 4 x 2,5/3,5" + 5 x 2,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s

Vyměnitelné za provozu: Ano

Podpora akcelerace SSD cache: Ano

Gigabitový Ethernet port (RJ45): 2x

10 gigabitový Ethernet port: 2 x port 10GbE SFP+ SmartNIC

Rámec Jumbo: Ano

Slot PCIe: 1x PCIe Gen 3 x16

Port USB 3.2 Gen 1: 4x

Port USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s): 1 x Type-A USB 3.2 Gen 2 5V/1A 10Gbps

Tvarový činitel: 1U s montáží do racku

Indikátory LED: HDD 1-9, stav, LAN, stav portu pro rozšíření úložiště

Tlačítka: Napájení, reset

Rozměry (V x Š x H): 43,3 × 482,6 × 505,54 mm

Hmotnost (čistá): 8,62 kg

Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)

Napájecí jednotka: 300W (x 2), 100–240 V

Spotřeba energie: Provozní režim, typický: 76,43 W

Ventilátor: Systémový ventilátor: 3 x 40mm, 12 V DC

Zvuková hladina: 43,8 db(A)

Systémové varování: Bzučák

Max. počet souběžných připojení (CIFS): 700

Více informací naleznete zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.