Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Kompaktní 9pozicové zařízení NAS s porty 10GbE SFP+ a 2.5GbE pro plynulejší souborové aplikace

Vaše cena (s DPH):
15 761 Kč
Běžná cena
16 590 Kč

Zboží nelze zakoupit.

Kód:
UQ415
Značka:
QnapČtyřjádrové 1,7GHz zařízení TS-932PX umístí devět diskových pozic do velikosti 5pozicového zařízení NAS. S pěti 3,5" diskovými pozicemi SATA 6Gb/s a čtyřmi 2,5" pozicemi SATA 6Gb/s poskytuje zařízení TS-932PX schopnost vytvořit hybridní infrastrukturu HDD/SSD ke zvýšení výkonu aplikací. Se dvěma porty 10GbE SFP+ a dvěma porty 2,5GbE LAN podporuje zařízení TS-932PX sítě příští generace pro zefektivnění aplikací náročných na šířku pásma a zajištění plynulejšího přístupu k souborům a jejich sdílení.

Dva síťové porty 10GbE SFP+ a dva síťové porty 2,5GbE RJ45 zefektivňují provádění úloh náročných na šířku pásma a urychlují sdílení souborů.

HBS zajišťuje komplexní zálohování a obnovu dat; QuDedup deduplikuje data u zdroje s cílem optimalizovat využití úložného prostoru a šířky pásma a zároveň zkrátit dobu zálohování.

Snímky zaznamenávají stav systému a umožňují vám chránit soubory a data před nechtěným odstraněním a útoky malware.

Brány cloudového úložiště realizují hybridní cloudové aplikace prací s prostorem pro cache, který je v zařízení NAS rezervovaný pro zajištění nízkolatenčního datového přístupu ke cloudu.

Technologie automatického stupňování Qtier™ a SSD cache umožňují konstantní optimalizaci úložiště.

Zvyšte kapacitu úložiště zařízení TS-932PX pomocí rozšiřujících jednotek QNAP TR RAID nebo TL JBOD.

 

Energeticky efektivní čtyřjádrový procesor

Zařízení TS-932PX je vybaveno 64bitovým čtyřjádrovým 1,7GHz procesorem ARM Cortex-A57 a 4GB pamětí DDR4 RAM (rozšiřitelná na 16 GB) a jeho funkce jsou vysoce energeticky efektivní bez dopadu na výkon systému nebo aplikace.

Vysokorychlostní připojení k síti 10GbE a 2,5GbE

Zařízení TS-932PX má dva porty 10GbE SFP+ a dva porty 2,5GbE LAN RJ45, které poskytují okamžitou podporu pro vysokorychlostní sítě a podporují Slučování portů a Failover pro posílení vaší síťové infrastruktury. Společnost QNAP také poskytuje mnoho dalších vysokorychlostních síťových řešení, včetně řízených/neřízených switchů 10GbE/2,5GbE a síťových adaptérů, což vám umožní vytvořit vysokorychlostní síťové prostředí příznivé pro rozpočet.

Zvýšení výkonu NAS pomocí 2,5" SATA SSD

SSD mohou výrazně vylepšit výkon NAS, aniž by vyžadovaly velkou investici. Zařízení TS-932PX podporuje technologii SSD cache, automatické stupňování Qtier™ a SSD over-provisioning, což vám pomůže vyvážit výkon úložiště, alokaci úložiště a výdaje na IT.

Ochrana důležitých dat pomocí snímků

Snímky plně zaznamenávají stav a metadata systému NAS a lze je použít k rychlému obnovení souborů do dříve zaznamenaných stavů, pokud jsou omylem vymazány/změněny nebo pokud je systém poničen ransomwarem. Snímky QNAP jsou blokové a zaznamenávají pouze upravená data. Nejenže se tak šetří úložný prostor, ale snižuje se také doba nutná k zálohování a obnovení dat. Model TS-932PX podporuje až 256 snímků na NAS a až 64 snímků na svazek nebo LUN.

Vícebodové zálohování, přístup a synchronizace souborů

TS-932PX podporuje běžné protokoly sdílení souborů (včetně SMB/CIFS, AFP a NFS) pro zařízení Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync (nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů) bude jakýkoli soubor nahraný na TS-932PX zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, notebookům a mobilním zařízením. Hybrid Backup Sync pomáhá se snadným zálohováním nebo synchronizací dat v modelu TS-932PX do dalšího zařízení QNAP NAS, vzdáleného serveru nebo cloudového úložiště (jako je Microsoft One Drive®, Google Drive™ a Dropbox®) pro obnovení po havárii.

Chytrá správa fotografií pomocí umělé inteligence

QuMagie obsahuje technologii QuMagie Core pro rozpoznávání obrázků za použití umělé inteligence, která umožňuje rozpoznávání obličejů, identifikaci předmětů a geografické značení fotografií. Podobné fotografie jsou kategorizovány do alb Lidé, Místa a Věci. QuMagie také má integrované posouvání časové osy, přizpůsobitelné pokrytí složek, zobrazení iOS® Live Photo a výkonný vyhledávací nástroj, díky nimž nabízí dokonalé řešení správy a sdílení fotografií.

Nízkolatenční přístup k datům v cloudu pomocí bran cloudového úložiště

Zavedením bran cloudového úložiště a povolením lokální cache v zařízení TS-932PX můžete bez problémů využívat cloud pro ukládání, zálohování a obnovu dat s nízkolatenčním přístupem, čímž získáte inovativní hybridní cloudové prostředí.

HybridMount

Brána souborového cloudu

Flexibilně rozšiřte úložnou kapacitu připojením ke cloudovému úložišti. Můžete využívat aplikace QTS ke správě a úpravě cloudových souborů nebo sledování multimediálních souborů. HybridMount je ideální pro online spolupráci na souborovém serveru a datovou analýzu na úrovni souborů.

VJBOD Cloud

Brána blokového cloudu

VJBOD Cloud podporuje zálohování dat NAS do blokového cloudového úložiště. Přenos blokových dat nahrává náhodná data a velké soubory do cloudu v blocích a přenáší pouze změny blokového svazku nebo LUN. To je ideální pro zálohování LUN, databází a důvěrných souborů.

Snadné vyhledávání a automatická organizace souborů

Zařízení TS-932PX poskytuje větší pohodlí pro správu souborů. Soubory můžete rychle najít pomocí Qsirch a automaticky je archivovat pomocí Qfiling.

Hledání souborů

Qsirch pomůže rychle vyhledávat obrázky, hudbu, videa, dokumenty, e-maily a další soubory pomocí klíčových slov, barev a různých filtrů.

Automatická archivace

Qfiling automatizuje organizaci nebo recyklaci souborů na základě vlastních nakonfigurovaných pravidel, což výrazně zvyšuje efektivitu práce.

 

Bezpečný vzdálený přístup k zařízení QNAP NAS

Přístup, sdílení, stahování a správu souborů uložených na NAS na bázi centrálního přístupu, můžete přes internet zajistit pomocí aplikace myQNAPcloud Link. QNAP NAS také podporuje služby VPN pro vzdálené pracovníky pro přístup k NAS a prostředkům v soukromé síti z internetu. Můžete také použít klienta zařízení QVPN, který je podporován vlastním protokolem QBelt společnost QNAP, a snadno se připojit k vašemu zařízení TS-932PX a pomocí měřicích přístrojů zjistit rychlost připojení VPN a historii připojení.

QVR Pro

Vytvořte bezpečné dozorovací prostředí bez potřeby dalšího softwaru. Poskytuje bezplatné integrované kamerové kanály a můžete si také zakoupit licence QVR Pro k zavedení rozsáhlé sítě pro dozorování.

Centrum oznámení

Konsoliduje všechny systémové události, výstrahy a oznámení QTS pro snadnou správu NAS a neustále vás informuje o stavu NAS.

Security Counselor

Bezpečnostní portál pro kontrolu slabých stránek a poskytování doporučení pro zvýšení bezpečnosti NAS. Zahrnuje také antivirový a antimalwarový skenovací software.

 

Rozšíření záruky na hardware až na 5 let

Na zařízení TS-932PX se vztahuje dvouletá záruka bez dalších nákladů. Můžete si zakoupit rozšířenou záruku, která krytí prodlouží až na pět let.

CPU: AnnapurnaLabs Alpine AL324 ARM® Cortex-A57 quad-core 1.7GHz processor

Architektura CPU: ARM 64 bitů

Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou: Ano

Šifrovací modul: Ano

Systémová paměť: 4 GB SODIMM DDR4 (1 x 4 GB)

Maximální paměť: 16 GB (1 x 16 GB)

Paměťový slot: 1 x SO-DIMM DDR4

Paměť Flash: 512 MB (dvojitá ochrana OS při spouštění)

Pozice pro diskové jednotky: 5 x 2,5/3,5" + 4 x 2,5" SATA 6Gb/s

Vyměnitelné za provozu: Ano

2,5 gigabitový Ethernet port (2,5G/1G/100M): 2x

10 gigabitový Ethernet port: 2 x 10GbE SFP+

Rámec Jumbo: Ano

Port USB 3.2 Gen 1: 3x

Tvarový činitel: Stolní

Indikátory LED: Stav systému, LAN, USB, HDD1~5, SSD1-4

Tlačítka: Napájení, reset, kopírování na USB

Rozměry (V x Š x H): 182,7 × 224,6 × 224,1 mm

Hmotnost (čistá): 3.39 kg

Hmotnost (celková): 4.99 kg

Provozní teplota: 0 - 40 °C (32°F - 104°F)

Napájecí jednotka: Externí, 120 W, 100 až 240 V AC

Ventilátor: 1 x 140mm, 12 V DC

Zvuková hladina: 18.6 db(A)

Systémové varování: Hlasové pokyny nebo bzučák

Bezpečnostní slot Kensington: Ano

Max. počet souběžných připojení (CIFS): 1500

Více informací naleznete zdeZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.