Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Webové stránky používají cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním. Více informací

obr 1

na dOtaz

Rackový model NAS na bázi Ryzen™ s až 4 jádry/4 vlákny a dvěma integrovanými porty 10GbE SFP+ pro optimalizaci výkonu systému

Vaše cena (s DPH):
66 890 Kč
Kód:
UQ325
Značka:
QnapParametr Popis
Počet pozic pro disky 8
Tvarový činitel 2U Rack
Typ CPU AMD Ryzen
Architektura CPU x86 64bit
Velikost RAM 4GB
Paměťový slot 4xDDR4
Slot M.2 Ne
SSD cache Ano
Síťové rozhraní GbE, 10GbE SFP+
Operační systém QTS
Podporovaný RAID 0,1,5,6,10,50,60
Rozšiřující slot 4xPCIe
USB Porty USB 3.0, USB 3.1 Gen2
HDMI konektor Ne
Redundantní napájení Ne

Absolutní výkon s procesorem AMD Ryzen™ a až 64GB RAM
Model TS-877XU je vybaven výkonným procesorem AMD Ryzen™ 3 1200 s akcelerací šifrování AES-NI a až 64GB DDR4 RAM, který nabízí agresivní a přeci energeticky inteligentní výkon, uspokojující vaše potřeby v oblasti multitaskingu. Pro podnikové aplikace náročné na zdroje, jako je VDI, R&D, soukromý cloud a virtualizace serverů, je ideální model TS-877XU.

Dvoukanálová paměť pro zajištění energeticky inteligentního výkonu
Model TS-877XU podporuje dvoukanálovou paměť DDR-4 a čtyři dlouhé sloty DIMM. Při používání spárovaných paměťových modulů může model TS-877XU využitím síly dvoukanálové architektury posílit výkon. Konfiguraci paměti (podporuje až 64GB RAM) modelu TS-877XU můžete také přizpůsobit, takže jde o nejlepší a nejefektivnější úložné řešení pro prostředí, která se vyznačují dynamicky proměnlivou zátěží, jako například virtualizace.

Rozšíření funkčnosti NAS pomocí slotů PCIe
Model TS-877XU má čtyři sloty PCIe*, které umožňují instalaci síťových karet 10GbE/40GbE, karet PCIe QM2 M.2 SSD/10GbE nebo kompatibilních karet pro bezdrátové sítě pro větší aplikační potenciál.

Instalace grafické karty pro výpočetní výkon s akcelerací GPU
Grafické karty jsou optimalizované pro grafické výpočty a transformace, ale vyžadují výrazně větší příkon ve srovnání s jiným hardwarem. TS-877XU nabízí 350W napájení a sloty PCIe na podporu nízkoprofilových grafických karet, které nepotřebují napájecí kabely, jako jsou grafické karty AMD Radeon™ nebo NVIDIA® GeForce®, pro zvýšení výkonu aplikací, jako je editace videa, překódování 4K UHD, zobrazování v QTS a výkon virtuálních počítačů prostřednictvím propusti GPU.

NAS s GPU akcelerací pro strojové učení AI
Model TS-877XU nabízí špičkové funkce umožňující organizacím vyvíjet nákladově efektivní velkokapacitní úložná řešení orientovaná na AI. V kombinaci se špičkovou grafickou kartou a vývojářským balíčkem pro AI „QuAI“ od společnosti QNAP lze zařízení TS-877XU s AMD Ryzen využívat pro rychlé budování, školení a optimalizaci modelových služeb v oblasti AI, což je prospěšné pro průzkum inteligentních služeb a vyšší obchodní hodnoty.

Rozšiřte si záruku na hardware až na 5 let
Na model TS-877XU se vztahuje 3letá záruka bez dalších nákladů. V případě potřeby si můžete zakoupit rozšířenou záruku, která vás bude chránit až na 5 let.

SSD cache a automatické stupňování umožňují optimalizovanou účinnost úložiště 24 hodin denně
Model TS-877XU nabízí čtyři sloty PCIe, které umožňují instalaci inovativních karet QM2 QNAP umožňujících přidat do NAS aplikace M.2 SSD, jako je SSD caching. Užití SSD cache zvyšuje celkový výkon systému a je dokonalou volbou k zvýšení celkového pracovního výkonu aplikací náročných na vstupní a výstupní operace (IOPS) například virtualizace. Technologie Qtier™ poskytuje zařízení TS-877XU možnost automatického stupňování, která dále pomáhá nepřetržitě optimalizovat efektivitu ukládání pro disky M.2 SSD, SSD, vysokokapacitní SATA disky a volitelné PCIe NVMe SSD s akcelerací po celý den. Nový Qtier™ 2.0 nabízí rozpoznání IO, které posiluje úložiště s vrstveným SSD s vyhrazeným prostorem připomínajícím paměť cache ke zpracování navýšení I/O v reálném čase, což značně maximalizuje výhody SSD.

Optimalizovaný výkon pro virtualizaci VMware s iSER
S integrovanými duálními porty 10GbE, které nativně disponují kartou Mellanox® ConnectX-4, model TS-877XU podporuje protokol iSER (iSCSI Extensions for RDMA) pro zvýšení výkonu přenosu dat zařízení TS-877XU jakožto úložiště VMware® ESXi a snižuje zatížení CPU serveru ESXi. iSER může významně zvýšit výkon a poskytuje nezbytný nástroj pro optimalizaci náročných virtualizačních aplikací.

Blokový iSCSI LUN: Ideální volba pro virtualizační úložiště
Zařízení TS-877XU podporuje blokový iSCSI LUN, který poskytuje spolehlivější a izolovanější prostřední než souborový LUN. Díky podpoře VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2016 poskytuje model TS-877XU výkonné, spolehlivé a dostupné řešení pro virtualizační prostředí a podporuje rovněž VMware VAAI a Microsoft ODX pro zvýšení výkonu odlehčením serverové zátěže pro servery ESXi a Hyper-V a dále podporuje doplněk QNAP vSphere Client a poskytovatele QNAP SMI-S se zlepšenou efektivitou provozu a správy u virtualizačních aplikací.

Univerzální server pro hosting virtuálních počítačů a kontejnerů
Virtualization Station a Container Station společně představují hybridní přístup k virtualizaci. Ať už jsou vaše potřeby virtualizace jakékoli, můžete se spolehnout, že společnost QNAP vám dodá kompletní podporu pro virtualizaci.

Upgradujte své prostředí IT použitím rychlého a dostupného přepínače 10GbE od společnosti QNAP!
Bezkonkurenční přepínače 10GbE/NBASE-T™ od společnosti QNAP vám umožňují okamžitě vylepšit síťové prostředí za nákladově efektivní cenu. Se sítí 10GbE můžete využívat velmi rychlé přenosové rychlosti, provádět úlohy náročné na šířku pásma, jako je virtualizace, a umožnit simultánní přístup v reálném čase k velkým souborů na NAS pomocí různých pracovních stanic (ideální pro úpravu videí a multimédia). Společnost QNAP také poskytuje rozšiřující síťovou kartu 10GbE PCIe pro počítače se systémem Windows®/Linux®, aby bylo možné využívat vysokorychlostní prostředí LAN.

QTS – inteligentní, intuitivní a kreativní operační systém pro NAS
Díky modulárním aplikacím a funkcím posiluje QTS efektivitu řízení, osobní produktivitu, multimédia a mnoho dalšího. Váš zážitek s NAS je tak snazší, účinnější a flexibilnější! Nový prvek Qboost poskytuje nástroj pro optimalizaci NAS, který umožňuje akcelerovat aplikace, uvolnit systémové zdroje a plánovat aplikace. Vestavěné App Center se spoustou aplikací instalovanými dle potřeby umožňuje dále rozšiřovat funkce NAS. QTS prolamuje bariéry zařízení, platforem a zeměpisných vzdáleností, aby Vám přinesl optimalizovaný prožitek v cloudovém prostředí, a je vybaven pokročilými funkcemi.

Optimalizovaná spolupráce s bezproblémovým sdílením souborů a synchronizací
Zařízení TS-877XU centrálně ukládá data, soubory a podporuje protokoly SMB/CIFS, AFP a NFS ke sdílení souborů napříč sítěmi s operačními systémy Windows®, Mac® a Linux®/UNIX®. Ve spojení s Qsync (nástroj, který promění váš QNAP NAS v bezpečné a vysokokapacitní datové centrum k synchronizaci souborů) bude jakýkoli soubor nahraný na TS-877XU zpřístupněn všem připojeným zařízením, jako například počítačům, notebookům nebo mobilním zařízením. Můžete také synchronizovat sdílené složky a týmové složky pro skupinové sdílení souborů, čímž se zvýší flexibilita týmových projektů a spolupráce. Soubory je možné spravovat centrálně pomocí File Station, a to včetně souborů z mobilních zařízení a jednotek optických disků. File Station vám také umožní připojení vzdáleného NAS a převedení souborů mezi vaším NAS a veřejnými cloudovými službami pro větší pohodlí.

Nové dozorovací řešení QVR Pro
Dozorovací řešení QVR Pro od QNAP vám umožní zařídit vyhrazený, nezávislý úložný prostor pro data z dozorování na modelu TS-877XU a využít výhod škálovatelnosti správy úložišť z QTS. Díky QVR Pro se značně zjednodušuje správa kamery, alokace úložného prostoru, živé zobrazování kamery a přehrávání. Můžete také používat mobilní aplikaci QVR Pro Client k monitorování svých kamer odkudkoli nebo používat USB webkameru jako síťovou kameru ONVIF s aplikací QUSBCam2.

Procesor: Čtyřjádrový/čtyřvláknový procesor AMD Ryzen™ 3 1200 3,1 GHz, Turbo Core 3,4 GHz
Architektura: 64 bitů
Grafika: volitelná (s rozšiřující kartou PCIe)
Šifrování: AES-NI
Systémová paměť: 4 GB DDR4 (1 x 4GB)
Maximální paměť: 64 GB (4 x 16 GB)
Paměťový slot: 4 x dlouhé sloty DIMM (V případě konfigurace se dvěma nebo čtyřmi DIMM musíte použít pár identických modulů DDR4.)
Pozice pro diskové jednotky: 8 x 3,5” pozice pro SATA 6 Gb/s
Kompatibilita disků: 3,5” pozice: 3,5" SATA jednotky pevných disků, 2,5" SATA jednotky pevných disků, 2,5" SATA SSD
Port pro 10 Gigabit Ethernet: 2 x porty 10GbE SFP+
Port pro Gigabit Ethernet: 2 x RJ45
Port USB: 2 x USB 3.1 Gen 2 (10 Gb/s), 1 x USB 3.1 Gen 2 (10 Gb/s) typu C, 1 x 3.1 Gen 2 (10 Gb/s) typu A, 4 x USB 3.0 typu A
Slot PCIe: Slot 1: Gen3 x8 (pokud je slot 2 zaneprázdněný, pak rychlost bude Gen3 x4), Slot 2: Gen3 x4, Slot 3: Gen3 x8 (pokud je slot 4 zaneprázdněný, pak rychlost bude Gen3 x4), Slot 4: Gen3 x4
Výstup HDMI: Volitelné: S rozšiřující kartou PCIe
Provedení: 2U verze rack
Rozměry (V x Š x H): 88.3 x 482 x 562 mm
Hmotnost: 11.98 kg
Jednotka napájecího zdroje: 350W, 100–240 V AC, 50/60 Hz
Spotřeba energie (W): V provozu 73.1W
Ventilátor: 2 x 7cm větrák (12V DC)
Úroveň zvuku: 35.2 dB(A)
Provozní teplota a relativní vlhkost: 0 – 40˚C, relativní vlhkost 5 – 95 %, bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 ˚C
Stránky výrobce: QNAPZboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.